JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
EESTI KARIKAVÕISTLUSED 2012.
Järvakandi  13.05.2012

 
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku 10 X 9
1. Jaan Lott Tartu VK 310 -1 310 -3 620 16 4 24
2. Jaanus Gross Sagittarius 295 -3 315 -1 610 13 5 22
3. Mihkel Tomson Sagittarius 300 -2 304 -4 604 14 5 20
4. Taavo Allik Vana-Võidu VK / Viljandi SK 283 -6 314 -2 597 15 5 19
5. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 290 -4 297 -5 587 7 3 26
6. Priit Viher Järvakandi Ilves 280 -7 294 -6 574 12 5 16
7. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 284 -5 286 -7 570 12 0 15
8. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 272 -9 282 -8 554 4 0 19
9. Sander Luhtoja Järvakandi Ilves 275 -8 277 -11 552 12 5 13
10. Aivo Agu Järvakandi Ilves 266 -10 280 -10 546 8 2 19
11. Henn Tomson Sagittarius 264 -11 281 -9 545 10 4 15
12. Martin Klettenberg Vana-Võidu VK / Viljandi SK 256 -12 273 -12 529 7 4 19
13. Jaan Rösler Vana-Võidu VK / Viljandi SK 221 -15 238 -14 459 2 1 10
14. Alo Nurmsalu Vana-Võidu VK / Viljandi SK 244 -13 208 -16 452 5 1 7
15. Marko Matson Järvakandi Ilves 198 -16 233 -15 431 2 1 14
16. Rait Mändmets Vana-Võidu VK / Viljandi SK 231 -14 195 -17 426 1 0 11
17. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 163 -17 254 -13 417 2 1 14
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku 10 X 9
1. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 299 -1 316 -1 615 18 6 25
2. Reena Pärnat Järvakandi Ilves 296 -2 310 -2 606 14 5 27
3. Siret Luik Järvakandi Ilves 279 -3 285 -3 564 14 1 9
4. Helena Saks Järvakandi Ilves 262 -5 281 -4 543 5 0 17
5. Merit Klettenberg Vana-Võidu VK / Viljandi SK 266 -4 271 -5 537 8 2 12
6. Keili Tutt Tartu VK 235 -6 251 -7 486 8 0 9
7. Nele-Triin Lott Tartu VK 233 -7 252 -6 485 5 2 11
8. Maris Tetsmann Vana-Võidu VK / Viljandi SK 204 -8 249 -8 453 5 0 7
9. Jaanika Rösler Vana-Võidu VK / Viljandi SK 173 -9 155 -9 328 1 0 4
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 50 m   50 m   Kokku 10 9
1. Evert Ressar JAK 341 -1 339 -2 680 40 25
2. Priit Tormis JAK 334 -2 341 -1 675 41 23
3. Kristo Kent JAK 318 -3 333 -3 651 24 29
4. Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK / Viljandi SK 309 -4 311 -4 620 15 27
5. Gert-Kardo Kitsingi JAK 287 -5 293 -5 580 12 17
6. Marko Tetsmann Vana-Võidu VK / Viljandi SK 285 -6 281 -6 566 10 15
7. Gerhard Grents Türi VK 233 -7 259 -7 492 10 16
 
PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 50 m   50 m   Kokku 10 9
1. Kristi Ilves Türi VK 280 -1 292 -1 572 5 29
2. Linda-Liis Laikoja Türi VK 236 -2 280 -2 516 6 17
 
PLOKKVIBU VETERANID - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 50 m   50 m   Kokku 10 9
1. Aleksander Kiskonen JAK 294 -1 295 -1 589 12 20
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 60 m   60 m   Kokku 10 X 9
1. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 250 -1 262 -1 512 7 4 23
 
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
SPORTVIBU - Meeskonnad

 
Jrk. Võistkond Nimi 2x70m Kokku
1. Sagittarius Jaanus Gross 610 1759
  Mihkel Tomson 604
  Henn Tomson 545
 
2. Järvakandi Ilves 1 Taavi Ennemuist 554 1680
  Priit Viher 574
  Sander Luhtoja 552
 
3. Vana-Võidu VK / Viljandi SK Taavo Allik 597 1585
  Martin Klettenberg 529
  Jaan Rösler 459
 
4. Järvakandi Ilves 2 Aivo Agu 546 1394
  Kerdo Tornius 417
  Marko Matson 431
 
SPORTVIBU - Naiskonnad

 
Jrk. Võistkond Nimi 2x70m Kokku
1. Järvakandi Ilves Reena Pärnat 606 1785
  Anneli Preimann 615
  Siret Luik 564
 
2. Vana-Võidu VK / Viljandi SK Merit Klettenberg 537 1318
  Jaanika Rösler 328
  Maris Tetsmann 453
 
PLOKKVIBU - Meeskonnad

 
Jrk. Võistkond Nimi 2x50m Kokku
1. JAK Priit Tormis 675 2006
  Kristo Kent 651
  Evert Ressar 680
 
 
OLÜMPIARINGID
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x70   1/16 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Jaanus Gross 610 -2 7 (26,29,25,27) 7 (25,26,24,27,27) 6 (26,23,28) 7 (27,26,24,28,25)
2. Taavo Allik 597 -4 7 (25,27,27,27) 6 (26,28,28) 6 (23,26,25,25,25) 3 (22,26,26,21,24)
3. Mihkel Tomson 604 -3 6 (23,24,26) 6 (26,25,27,25) 0 (25,18,24) 6 (26,28,24)
4. Sander Luhtoja 552 -9 7 (24,22,25,22,21) 6 (24,30,27) 4 (25,24,27,20,21) 0 (22,26,22)
5. Paul Järvsoo 570 -7 7 (22,26,23,26) 3 (26,25,23,27,20)
6. Henn Tomson 545 -11 6 (27,27,17,26,26) 2 (19,26,25,21)
7. Jaan Lott 620 -1 7 (28,27,24,25) 0 (23,27,26)
8. Tanel Kaasik 587 -5 6 (29,26,23) 0 (23,26,23)
9. Aivo Agu 546 -10 1 (22,24,20,23)
9. Alo Nurmsalu 452 -14 0 (14,20,12)
9. Jaan Rösler 459 -13 1 (19,27,22,25)
9. Marko Matson 431 -15 1 (24,21,25,22)
9. Martin Klettenberg 529 -12 0 (19,24,18)
9. Priit Viher 574 -6 4 (23,24,22,27,22)
9. Rait Mändmets 426 -16 6 (16,23,23) 1 (23,23,24,19)
9. Taavi Ennemuist 554 -8 3 (24,23,22,19,20)
17. Kerdo Tornius 417 -17 0 (9,20,12)
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi 2x70   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Anneli Preimann 615 -1 6 (27,27,26) 7 (21,22,24,28,22) 6 (27,28,26,27,27)
2. Reena Pärnat 606 -2 6 (26,25,27,24) 6 (25,23,25,26,24) 4 (27,27,26,27,27)
3. Siret Luik 564 -3 6 (30,27,22) 4 (27,28,23,24,23) 6 (22,25,22)
4. Merit Klettenberg 537 -5 6 (23,23,22) 3 (21,24,23,18,20) 0 (14,24,20)
5. Nele-Triin Lott 485 -7 2 (27,22,24,20)
6. Keili Tutt 486 -6 0 (24,20,20)
7. Helena Saks 534 -4 0 (18,22,19)
8. Maris Tetsmann 453 -8 6 (18,25,20) 0 (24,15,15)
9. Jaanika Rösler 328 -9 0 (16,17,11)
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x50   1/4 1/2 Finaal
1. Evert Ressar 680 -1 142 (28,28,29,28,29) 143 (29,30,27,28,29)
2. Kristo Kent 651 -3 138 (28,28,27,28,27) 145 (30,29,29,29,28) 130 (27,25,24,26,28)
3. Priit Tormis 675 -2 144 (29,30,29,27,29) 139 (28,28,27,29,27) 140 (28,29,28,28,27)
4. Indrek Võhumõõk 620 -4 131 (28,26,25,28,24) 125 (25,24,25,27,24) 125 (27,25,24,26,23)
5. Gert-Kardo Kitsingi 580 -5 129 (25,25,24,27,28)
6. Marko Tetsmann 566 -6 127 (28,26,24,25,24)
7. Gerhard Grents 492 -7 114 (25,26,21,26,16)
 
PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi 2x50   Finaal
1. Kristi Ilves 572 -1 117 (24,26,23,24,20)
2. Linda-Liis Laikoja 516 -2 92 (27,7,20,20,18)


Copyright (c) 2001-2017 AC Ilves
Webmaster