JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2012,
OLIVER PURI IX MÄLESTUSVÕISTLUS
Järvakandi, 28-29.04.2012.

 
 
Laupäev
 
SPORTVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi
1. Taavi Ennemuist Ilves
2. Priit Viher Ilves
3. Aivo Agu Ilves
4. Tanel Kaasik Tallinna Kalev
5. Jaan Lott Tartu VK
6. Sander Luhtoja Ilves
7. Paul Järvsoo Tallinna Kalev
8. Marko Matson Ilves

SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi
1. Anneli Preimann Ilves
2. Reena Pärnat Ilves

SPORTVIBU JUUNIORID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Klubi
1. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius
2. Mihkel Tomson Sagittarius
3. Henn Tomson Sagittarius

PLOKKVIBU
 

Jrk. Nimi Klubi  
1. Priit Tormis JAK Mehed 1. koht
2. Jukka Peltola Ky-Jo Veteranid 1. koht
3. Risto Ylätalo Ky-Jo Veteranid 2. koht
4. Saskia Kaldamäe Tartu VK Naised 1. koht

SPORTVIBU KADETID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Klubi
1. Kerdo Tornius Ilves
2. Villem Ruus Tallinna Kalev
3. Markus Veersoo Sagittarius

SPORTVIBU KADETID - Neiud
 

Jrk. Nimi Klubi
1. Helena Saks Ilves

SPORTVIBU VETERANID - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi
1. Eve Kivilo Ilves
2. Nele-Triin Lott Tartu VK

SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
 

Jrk. Nimi Klubi
1. Kadri Lilienthal Ilves
2. Triinu Lilienthal Ilves
3. Marta Kaunis Ilves

SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
 

Jrk. Nimi Klubi
1. Marite Sommer Ilves
2. Maarja-Johanna Brük Ilves
 
Pühapäev
 
SPORTVIBU - Mehed ja naised
 

Jrk. Nimi Klubi  
1. Jaan Lott Tartu VK Mehed 1. koht
2. Anete Kreicberga Amazones Naised 1. koht
3. Mihkel Tomson Sagittarius Mehed 2. koht
4. Taavi Ennemuist Ilves Mehed 3. koht
5. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius Mehed 4. koht
6. Henn Tomson Sagittarius Mehed 5. koht
7. Priit Viher Ilves Mehed 6. koht
8. Roberts Daukste Amazones Mehed 7. koht
9. Aivo Agu Ilves Mehed 8. koht
9. Helena Saks Ilves Naised 3. koht
9. Maris Lapinš Amazones Mehed 8. koht
9. Marko Matson Ilves Mehed 8. koht
9. Nele-Triin Lott Tartu VK Naised 2. koht
9. Paul Järvsoo Tallinna Kalev Mehed 8. koht
9. Sander Luhtoja Ilves Mehed 8. koht
9. Tanel Kaasik Tallinna Kalev Mehed 8. koht

PLOKKVIBU
 

Jrk. Nimi Klubi  
1. Priit Tormis JAK Mehed 1. koht
2. Jukka Peltola Ky-Jo Veteranid 1. koht
3. Risto Ylätalo Ky-Jo Veteranid 2. koht
4. Saskia Kaldamäe Tartu VK Naised 1. koht

SPORTVIBU KADETID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Klubi
1. Kerdo Tornius Ilves
2. Villem Ruus Tallinna Kalev
3. Markus Veersoo Sagittarius
 
 
RAPLA MK MV KVALIFIKATSIOON
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi   Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. Reena Pärnat Järvakandi Ilves 291 -1 287 -1 578
2. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 271 -2 278 -2 549
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi   Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. Pearu Jakob Ojamäe J Sagittarius 300 -1 298 -1 598
2. Mihkel Tomson J Sagittarius 287 -3 294 -2 581
3. Jaan Lott Tartu Vibuklubi 289 -2 280 -4 569
4. Priit Viher Järvakandi Ilves 272 -5 271 -6 543
5. Sander Luhtoja Järvakandi Ilves 272 -4 265 -7 537
6. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 269 -6 264 -8 533
7. Aivo Agu Järvakandi Ilves 237 -8 278 -5 515
8. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 227 -10 287 -3 514
9. Henn Tomson J Sagittarius 249 -7 264 -9 513
10. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 235 -9 217 -10 452
11. Marko Matson Järvakandi Ilves 175 -11 188 -11 363
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi   Klubi 50 m   50 m   Kokku
1. Saskia Kaldamäe Tartu Vibuklubi 310 -1 327 -1 637
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi   Klubi 50 m   50 m   Kokku
1. Evert Ressar JAK 328 -1 328 -1 656
2. Jukka Peltola V Ky-Jo 326 -2 315 -2 641
3. Risto Ylätalo V Ky-Jo 301 -3 304 -3 605
4. Aleksander Kiskonen V JAK 296 -4 273 -4 569
 
SPORTVIBU KADETID - Neiud
 

Jrk. Nimi   Klubi 60 m   60 m   Kokku
1. Helena Saks Järvakandi Ilves 269 -1 289 -1 558
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
 

Jrk. Nimi   Klubi 60 m   60 m   Kokku
1. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 245 -1 260 -1 505
2. Markus Veersoo Sagittarius 232 -2 212 -2 444
3. Mihkel-Ander Polli Järvakandi Ilves 208 -3 202 -3 410
 
SPORTVIBU VETERANID - Naised
 

Jrk. Nimi   Klubi 60 m   60 m   Kokku
1. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 293 -1 277 -1 570
2. Nele-Triin Lott Tartu VK 237 -2 0 237
 
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
 

Jrk. Nimi   Klubi 30 m   30 m   Kokku
1. Kadri Lilienthal Järvakandi Ilves 315 -2 324 -1 639
2. Triinu Lilienthal Järvakandi Ilves 331 -1 302 -2 633
3. Marta Kaunis Järvakandi Ilves 288 -3 281 -3 569
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
 

Jrk. Nimi   Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Marite Sommer Järvakandi Ilves 343 -1 350 -1 693
2. Maarja-Johanna Brük Järvakandi Ilves 309 -2 307 -2 616
 
 
RAPLA MK MV VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Klubi/Nimi Tulemus
1. Sagittarius 1692
  Pearu Jakob Ojamäe 598
  Mihkel Tomson 581
  Henn Tomson 513
 
2. Järvakandi Ilves 1572
  Priit Viher 543
  Aivo Agu 515
  Taavi Ennemuist 514
 
 
RAPLA MK MV ROBIN ROUND
 
PLOKKVIBU Evert
Ressar
Jukka
Peltola
Saskia
Kaldamäe
Risto
Ylätalo
Aleksander
Kiskonen
Punkte Koht
grupis

Lõppkoht

Evert Ressar   1 1 1 1 4 1 I koht plokkvibu mehed
145 : 135 138 : 137 141 : 128 141 : 114
Jukka Peltola 0   1 1 1 3 2 I koht plokkvibu veteranid
135 : 145 141 : 132 135* : 135 134 : 110
Saskia Kaldamäe 0 0   1 1 2 3 I koht plokkvibu naised
137 : 138 132 : 141 134 : 118 131 : 110
Risto Ylätalo 0 0 0   1 1 4 II koht plokkvibu veteranid
128 : 141 135 : 135* 118 : 134 140 : 120
Aleksander Kiskonen 0 0 0 0   0 5 III koht plokkvibu veteranid
114 : 141 110 : 134 110 : 131 120 : 140

Veteranid ja kadetid Eve
Kivilo
Helena
Saks
Kerdo
Tornius
Markus
Veersoo
Mihkel-Ander
Polli
Nele-Triin
Lott
Punkte Koht grupis

Lõppkoht

Eve Kivilo   0 1 1 1 1 4 2 I koht sportvibu veteranid
4 : 6 6 : 0 6 : 0 7 : 1 6 : 0
Helena Saks 1   1 1 1 1 5 1 I koht sportvibu kadetid N
6 : 4 6 : 4 6 : 0 6 : 0 6 : 5
Kerdo Tornius 0 0   1 1 0 2 4 I koht sportvibu kadetid M
0 : 6 4 : 6 6 : 4 6 : 0 4 : 6
Markus Veersoo 0 0 0   1 0 1 5 II koht sportvibu kadetid M
0 : 6 0 : 6 4 : 6 6 : 0 1 : 7
Mihkel-Ander Polli 0 0 0 0   0 0 6 III koht sportvibu kadetid M
1 : 7 0 : 6 0 : 6 0 : 6 0 : 6
Nele-Triin Lott 0 0 1 1 1   3 3 II koht sportvibu veteranid
0 : 6 5 : 6 6 : 4 7 : 1 6 : 0

Naised ja meesjuuniorid Pearu Jakob
Ojamäe
Mihkel
Tomson
Reena
Pärnat
Anneli
Preimann
Henn
Tomson
Punkte Koht grupis

Koht grupis

Pearu Jakob Ojamäe   1 0 1 1 3 3 koht 2 punkti 95 silma I koht sportvibu juuniorid M
6 : 2 2 : 6 6 : 5 6 : 2
Mihkel Tomson 0   0 0 1 1 4 II koht sportvibu juuniorid M
2 : 6 0 : 6 0 : 6 6 : 4
Reena Pärnat 1 1   0 1 3 2 koht 2 punkti 96 silma II koht sportvibu naised
6 : 2 6 : 0 2 : 6 6 : 0
Anneli Preimann 0 1 1   1 3 1 koht 5 punkti I koht sportvibu naised
5 : 6 6 : 0 6 : 2 6 : 2
Henn Tomson 0 0 0 0   0 5 III koht sportvibu juuniorid M
2 : 6 4 : 6 0 : 6 5 : 6
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Grupp 1 Jaan
Lott
Tanel
Kaasik
Aivo
Agu
Marko
Matson
Punkte Koht grupis
Jaan Lott   0 0 1 1 3
2 : 6 1 : 7 6 : 0
Tanel Kaasik 1   1 1 3 1
6 : 2 6 : 0 6 : 0
Aivo Agu 1 0   1 2 2
7 : 1 0 : 6 6 : 0
Marko Matson 0 0 0   0 4
0 : 6 0 : 6 0 : 6

Grupp 2 Priit
Viher
Sander
Luhtoja
Taavi
Ennemuist
Paul
Järvsoo
Punkte Koht grupis
Priit Viher   1 0 1 2 2
7 : 1 0 : 6 6 : 2
Sander Luhtoja 0   0 1 1 3
1 : 7 2 : 6 6 : 0
Taavi Ennemuist 1 1   1 3 1
6 : 0 6 : 2 6 : 0
Paul Järvsoo 0 0 0   0 4
2 : 6 0 : 6 o : 6

Vastavalt lastud tulemustele uus gruppide jaotus:
 

1. - 4. koht Tanel Kaasik Taavi Ennemuist Priit Viher Aivo Agu Punkte Lõpp- koht
Tanel Kaasik   0 0 0 0 4
     
Taavi Ennemuist 1   1 1 3 1
6 : 2 6 : 0
Priit Viher 1 0   1 2 2
2 : 6 6 : 5
Aivo Agu 1 0 0   1 3
0 : 6 5 : 6

5. - 8. koht Jaan Lott Sander Luhtoja Paul Järvsoo Marko Matson Punkte Lõpp- koht
Jaan Lott   1 1 1 3 5
6 : 5 6 : 0 6 : 0
Sander Luhtoja 0   1 1 2 6
5 : 6 6 : 0 6 : 2
Paul Järvsoo 0 0   0 0 8
0 : 6 0 : 6 3 : 7
Marko Matson 0 0 1   1 7
0 : 6 2 : 6 7 : 3
 
 
IX OLIVER PURI MÄLESTUSVÕISTLUSED
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi   Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. Anete Kreicberga Amazones 287 -1 302 -1 589
2. Helena Saks Järvakandi Ilves 261 -3 282 -2 543
3. Nele Triin Lott Tartu VK 266 -2 261 -3 527
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi   Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. Mihkel Tomson Sagittarius 315 -2 312 -1 627
2. Jaan Lott Tartu Vibuklubi 316 -1 298 -3 614
3. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 307 -3 299 -2 606
4. Priit Viher Järvakandi Ilves 290 -6 290 -4 580
5. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 302 -4 277 -10 579
6. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 295 -5 283 -7 578
7. Henn Tomson Sagittarius 282 -9 286 -5 568
8. Maris Lapins Amazones 290 -7 277 -9 567
9. Roberts Daukste Amazones 269 -10 285 -6 554
10. Sander Luhtoja Järvakandi Ilves 285 -8 268 -11 553
11. Aivo Agu Järvakandi Ilves 250 -12 277 -8 527
12. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 268 -11 209 -13 477
13. Marko Matson Järvakandi Ilves 227 -13 227 -12 454
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi   Klubi 50 m   50 m   Kokku
1. Saskia Kaldamäe Tartu Vibuklubi 327 -1 331 -1 658
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi   Klubi 50 m   50 m   Kokku
1. Priit Tormis JAK 347 -1 335 -1 682
2. Jukka Peltola V Ky-Jo 337 -2 330 -2 667
3. Risto Ylätalo V Ky-Jo 335 -3 325 -3 660
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
 

Jrk. Nimi   Klubi 60 m   60 m   Kokku
1. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 269 -1 284 -1 553
2. Villem Ruus Tallinna Kalev 234 -3 215 -2 449
3. Markus Veersoo Sagittarius 245 -2 188 -3 433
 
 
IX OLIVER PURI MÄLESTUSVÕISTLUSED

 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Klubi/Nimi Tulemus
1. Sagittarius 1801
  Mihkel Tomson 627
  Pearu Jakob Ojamäe 606
  Henn Tomson 568
 
2. Järvakandi Ilves 1712
  Priit Viher 580
  Taavi Ennemuist 579
  Sander Luhtoja 553
 
 
IX OLIVER PURI MÄLESTUSVÕISTLUSED - OLÜMPIARING

 
SPORTVIBU - Naised ja mehed
 

Jrk. Nimi 2x70   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Jaan Lott 614 -2 7 (25,27,28,27) 7 (26,24,25,27) 6 (26,21,27,27) 6 (24,24,23,27,26,9)
2. Anete Kreicberga 589 -4 6 (24,27,22) 6 (21,20,20,23,29) 6 (27,25,26) 5 (22,24,24,19,28,7)
3. Mihkel Tomson 627 -1 6 (24,28,24) 6 (26,19,25,26,25) 0 (23,24,25) 7 (28,25,27,24,26)
4. Taavi Ennemuist 579 -6 6 (27,26,22,27) 6 (25,25,25,26,24,10) 2 (26,21,26,27) 3 (26,25,23,29,24)
5. Pearu Jakob Ojamäe 606 -3 6 (27,27,26) 6 (27,27,26)
6. Henn Tomson 568 -8 6 (21,25,27) 4 (24,21,25,17,25)
7. Priit Viher 580 -5 6 (22,26,27,24) 4 (20,21,18,24,17)
8. Roberts Daukste 554 -10 6 (20,24,22,23) 1 (21,24,24,23)
9. Tanel Kaasik 578 -7 2 (26,19,21,17)
10. Sander Luhtoja 553 -11 2 (24,27,21,24)
11. Helena Saks 543 -12 2 (24,23,20,15)
12. Paul Järvsoo 477 -15 1 (25,14,22,26)
13. Maris Lapins 567 -9 0 (20,23,23)
14. Aivo Agu 527 -13 0 (23,23,21)
15. Nele Triin Lott 527 -14 0 (22,10,16)
16. Marko Matson 454 -16 0 (13,18,11)
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
 

Jrk. Nimi 2x60   1/2 Finaal
1. Kerdo Tornius 553 -1 6 (19,24,26,25)
2. Villem Ruus 449 -2 6 (23,19,22,23) 2 (11,27,23,21)
3. Markus Veersoo 433 -3 2 (19,20,8,19)
 
 
IX OLIVER PURI MÄLESTUSVÕISTLUSED - ROBIN ROUND

 

Plokkvibu Priit
Tormis
Jukka
Peltola
Risto
Ylätalo
Saskia
Kaldamäe
Punkte Koht
grupis

Lõplik koht

Priit Tormis   1 1 1 3 1 Plokkvibu mehed,
I koht
142 : 135 146 : 139 140 : 132
Jukka Peltola 0   0 1 1 punkt
408 silma
2 Plokkvibu veteranid,
I koht
135 : 142 136 : 136 * 137 : 131
Risto Ylätalo 0 1   0 1 punkt
406 silma
3 Plokkvibu veteranid,
II koht
139 : 146 136* : 136 131 : 131*
Saskia Kaldamäe 0 0 1   1 punkt
394 silma
4 Plokkvibu naised,
I koht
132 : 140 131 : 137 131* : 131


Copyright (c) 2001-2017 AC Ilves
Webmaster