JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI ILVES CUP 2012 a.
Järvakandi, 02-04.03.2012

 
 
LÕPLIK PAREMUSJÄRJESTUS

SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 2x18    
1. Paulo Santos Tartu VK 557 -3 6 : 2
2. Priit Viher Järvakandi Ilves 574 -1 2 : 6
3. Mihkel Tomson Sagittarius 524 -8 6 : 4
4. Jaanus Gross Sagittarius 563 -2 4 : 6
5.-6. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 526 -6 3. koht 1. grupis
5.-6. Sander Luhtoja Järvakandi Ilves 492 -12 3. koht 2. grupis
7.-8. Aivo Agu Järvakandi Ilves 508 -9 4. koht 2. grupis
7.-8. Karl Kivilo Järvakandi Ilves 497 -11 4. koht 1. grupis
9.-10. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 541 -4 5. koht 2. grupis
9.-10. Henn Tomson Sagittarius 524 -7 5. koht 1. grupis
11.-12. Rait Ots Tallinna Kalev 529 -5 6. koht 2. grupis
11.-12. Siim Aaver Järvakandi Ilves 507 -10 6. koht 1. grupis
13. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 486 -13 7. koht 2. grupis

SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 2x18    
1. Reena Pärnat Järvakandi Ilves 555 -2 6 : 2
2. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 564 -1 2 : 6
3. Helena Saks Järvakandi Ilves 528 -3 2. koht 2. grupis

PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 2x18      
1. Vladas Šigauskas KSLA 584 -1 5 võitu  
2. Evert Ressar Järvamaa AK 581 -2 4 võitu ümberlaskmine 10, 9, 10*
3. Jelena Babinina KSLA 574 -3 4 võitu ümberlaskmine 10, 9, 10
4. Vilius Švedas LSK 571 -4 4 võitu ümberlaskmine 9
5. Priit Tormis Järvamaa AK 546 -5 3 võitu  
6. Piret Luik Järvakandi Ilves 544 -6 1 võit  
7. Saskia Kaldamäe Tartu VK 541 -7 0 võitu  
 
 
ROBIN ROUND
 
SPORTVIBU

GRUPP 1

Jaanus
Gross
Paulo
Santos
Reena
Pärnat
Helena
Saks
Taavi
Ennemuist
Henn
Tomson
Siim
Aaver
Karl
Kivilo
Punkte Koht grupis
Jaanus Gross   0 0 1 1 1 1 1 5 2
2 : 6 1 : 7 6 : 4 6 : 4 6 : 0 6 : 0 6 : 0
Paulo Santos 1   1 1 0 1 1 1 6 1
6 : 2 6 : 5 6 : 0 3 : 7 6 : 0 7 : 1 7 : 1
Reena Pärnat 1 0   1 0 1 1 1 5  
7 : 1 5 : 6 6 : 0 5 : 6 6 : 0 6 : 0 6 :2
Helena Saks 0 0 0   1 0 1 1 3  
4 : 6 0 : 6 0 : 6 7 : 3 2 : 6 6 : 0 6 : 5
Taavi Ennemuist 0 1 1 0   1 1 0 4 3
4 : 6 7 : 3 6 : 5 3 : 7 6 : 0 6 : 0 2 : 6
Henn Tomson 0 0 0 1 0   1 0 2 5
0 : 6 0 : 6 0 : 6 6 : 2 0 : 6 6 : 0 5 : 6
Siim Aaver 0 0 0 0 0 0   0 0 6
0 : 6 1 : 7 0 : 6
Karl Kivilo 0 0 0 0 1 1 1   3 4
0 : 6 1 : 7 2 : 6 5 : 6 6 : 2 6 : 5 6 : 0

GRUPP 2

Priit
Viher
Anneli
Preimann
Pearu Jakob
Ojamäe
Rait
Ots
Mihkel
Tomson
Aivo
Agu
Sander
Luhtoja
Kerdo
Tornius
Punkte Koht grupis
Priit Viher   1 1 1 1 1 1 1 7 1
7 : 3 7 : 1 6 : 4 7 : 3 6 : 0 6 : 2 6 : 4
Anneli Preimann 0   1 1 1 1 1 1 6  
3 : 7 6 : 0 6 : 4 6 : 4 7 : 3 6 : 0 6 : 0
Pearu Jakob Ojamäe 0 0   1 0 0 0 1 2 5
1 : 7 0 : 6 7 : 3 0 : 6 1 : 7 0 :6 6 : 0
Rait Ots 0 0 0   0 0 0 1 1 6
4 :6 4 : 6 3 : 7 4 : 6 4 : 6 5 : 6 6 : 0
Mihkel Tomson 0 0 1 1   1 1 1 5 2
3 : 7 4 : 6 6 : 0 6 : 4 6 : 0 6 : 2 6 : 0
Aivo Agu 0 0 1 1 0   0 1 3 4
0 : 6 3 : 7 7 : 1 6 : 4 0 : 6 1 : 7 6 : 0
Sander Luhtoja 0 0 1 1 0 1   1 4 3
2 : 6 0 : 6 6 : 0 6 : 5 2 : 6 7 : 1 7 : 3
Kerdo Tornius 0 0 0 0 0 0 0   0 7
4 : 6 0 : 6 0 : 6 0 : 6 0 : 6 0 : 6 3 : 7
 
PLOKKVIBU

GRUPP

Vladas
Šigauskas
Evert
Ressar
Jelena
Babinina
Vilius
Švedas
Priit
Tormis
Piret
Luik
Saskia
Kaldamäe
Punkte Shoot-off Koht
Vladas Šigauskas   1 1 1 0 1 1 5   1
7:3 7:3 6:0 4:6 6:0 6:0
Evert Ressar 0   1 1 0 1 1 4 10, 9, 10 3
3:7 7:1 7:1 4:6 7:1 6:0
Jelena Babinina 0 0   1 1 1 1 4 10, 9, 10* 2
3:7 1:7 6:0 7:3 6:0 6:2
Vilius Švedas 0 0 0   1 1 1 3   5
0:6 1:7 0:6 7:3 7:1 6:2
Priit Tormis 1 1 0 0   1 1 4 9 4
6:4 6:4 3:7 3:7 7:1 7:1
Piret Luik 0 0 0 0 0   1 1   6
0:6 1:7 0:6 1:7 1:7 6:4
Saskia Kaldamäe 0 0 0 0 0 0   0   7
0:6 0:6 2:6 2:6 1:7 4:6

 
KVALIFIKATSIOON
 
SPORTVIBU

Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku  
1. Priit Viher Järvakandi Ilves 283 291 574  
2. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 285 279 564  
3. Jaanus Gross Sagittarius 279 284 563  
4. Paulo Santos Tartu VK 281 276 557  
5. Reena Pärnat Järvakandi Ilves 282 273 555  
6. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 283 258 541  
7. Rait Ots Tallinna Kalev 271 258 529  
8. Helena Saks Järvakandi Ilves 260 268 528  
9. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 263 263 526  
10. Henn Tomson Sagittarius 270 254 524 '10' - 17
11. Mihkel Tomson Sagittarius 255 269 524 '10' - 13
12. Aivo Agu Järvakandi Ilves 241 267 508  
13. Siim Aaver Järvakandi Ilves 259 248 507  
14. Karl Kivilo Järvakandi Ilves 243 254 497  
15. Sander Luhtoja Järvakandi Ilves 236 256 492  
16. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 246 240 486  
 
PLOKKVIBU
 

Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku
1. Vladas Šigauskas KSLA 297 287 584
2. Evert Ressar Järvamaa AK 290 291 581
3. Jelena Babinina KSLA 286 288 574
4. Vilius Švedas LSK 279 292 571
5. Priit Tormis Järvamaa AK 260 286 546
6. Piret Luik Järvakandi Ilves 274 270 544
7. Saskia Kaldamäe Tartu VK 273 268 541


Copyright (c) 2001-2017 AC Ilves
Webmaster