JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
EESTI NOORTE SISEMEISTRIVÕISTLUSED 2012.
Lähte, 26.02.2012.

 
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Noormehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Pearu Jakob Ojamäe 1994 Sagittarius 282 1 6 6 6
2. Martin Klettenberg 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 262 2 6 6 0
3. Henn Tomson 1994 Sagittarius 262 3 6 2
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Neiud
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Laura Nurmsalu 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 265 2 6 6 7
2. Reena Pärnat 1993 Järvakandi VK "Ilves" 279 1 6 6 3
3. Taisi Telve 1994 Pärnu VK Meelis 218 3 6 0 6
4. Reti Randorg 1993 Pärnu VK Meelis 173 4 6 0 4
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Kerdo Tornius 1997 Järvakandi VK "Ilves" 276 2 6 6 6
2. Alo Nurmsalu 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 276 1 6 7 2
3. Meelis Utt 1995 Tartu VK/Tartu Valla SK 269 4 6 3 7
4. Sander Landing 1996 Pärnu VK Meelis 271 3 6 0 5
5. Hans-Martin Pael 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 269 5 0
5. Märt Oona 1995 Tartu VK/Tartu Valla SK 268 6 2
5. Mihkel Ander Polli 1997 Järvakandi VK "Ilves" 265 7 0
5. Jan-Mihkel Leetsaar 1995 Tartu VK/Tartu Valla SK 256 8 0
 
SPORTVIBU KADETID - Neiud
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Helena Saks 1995 Järvakandi VK "Ilves" 287 1 6 6 6
2. Merit Klettenberg 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 286 2 6 6 4
3. Gätlin Nurk 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 283 3 6 0 6
4. Laura Tukk 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 276 4 6 0 0
5. Hanna Maria Salong 1997 Pärnu VK Meelis 256 5 0
 
SPORTVIBU NOORED - Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Karl Kivilo 1999 Järvakandi VK "Ilves" 293 1 6 6 6
2. Markus Vaikjärv 1999 Pärnu VK Meelis 278 3 6 6 0
3. Rait Mändmets 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 268 5 6 2 6
4. Romet Tasa 1998 Tartu VK/Tartu Valla SK 280 2 6 2 4
5. Kristopher Kastehein 1998 Sagittarius 272 4 0
5. Maarjo Rösler 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 266 6 0
5. Romet Reilson 1999 Pärnu VK Meelis 257 7 0
 
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø80 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Maris Tetsmann 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 293 1 6 6 7
2. Kristel Peet 1999 Pärnu VK Meelis 273 3 6 6 3
3. Kadri Lilienthal 1998 Järvakandi VK "Ilves" 273 2 6 4 6
4. Marta Kaunis 1999 Järvakandi VK "Ilves" 252 4 6 0 2
5. Birgit Kreem 1998 Pärnu VK Meelis 242 5 0
5. Mari-Anne Oolep 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 236 6 0
5. Kätriin Taal 1998 Pärnu VK Meelis 236 7 0
5. Karmen Kaljula 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 121 8 0
 
SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Tõnu Algre 2000 Järvakandi VK "Ilves" 270 4 7 7 6
2. Markus Visnapuu 2000 Pärnu VK Meelis 279 2 6 6 2
3. Aleksander Vunk 2000 Pärnu VK Meelis 281 1 6 3 6
4. Karl Oskar Paju 2002 Sagittarius 275 3 6 2 0
5. Rasmus Ruubel 2002 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 268 5 5
5. Margo Kaspar Paju 2002 Sagittarius 256 6 3
5. Tormi Ariva 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 255 7 0
5. Jakob Kaljujärv 2000 Tartu VK/Tartu Valla SK 245 8 0
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø122 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Marite Sommer 2000 Järvakandi VK "Ilves" 283 2 6 6 6
2. Triinu Lilienthal 2000 Järvakandi VK "Ilves" 283 1 6 7 2
3. Kendra Lelov 2001 Pärnu VK Meelis 281 3 6 0 6
4. Moonika Janet Pregel 2000 Sagittarius 267 5 7 3 2
5. Karolin Martinson 2001 Pärnu VK Meelis 277 4 3
5. Maarja-Johanna Brükk 2000 Järvakandi VK "Ilves" 250 6 0
5. Jennifer Sikk 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 239 7 0
5. Grete Rahnel 2001 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 238 8 0
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Noormehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Gerhard Grents 1993 Türi Vibukool 248 1 6 6 6
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Neiud
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Saskia Kaldamäe 1992 Tartu VK/Tartu Valla SK 266 1 6 6 6
2. Kadri Avamere 1994 Türi Vibukool 220 2 6 6 0
 
PLOKKVIBU KADETID - Noormehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Gert-Kardo Kitsingi 1997 Järvamaa Amburite Klubi 278 4 6 6 6
2. Caius Kand 1997 Järvamaa Amburite Klubi 279 3 6 7 2
3. Karl Hans Aasavelt 1997 Järvamaa Amburite Klubi 281 1 6 4 7
4. Hans Kristjan Muhel 1996 Tartu VK/Tartu Valla SK 280 2 6 1 1
5. Agris Adamberg 1995 Türi Vibukool 211 5 2
 
PLOKKVIBU KADETID - Neiud
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Kristi Ilves 1998 Türi Vibukool 268 1 6 6 6
 
PLOKKVIBU NOORED - Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm 10-6 märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Artur Aas 2000 Türi Vibukool 290 1 6 6 6
2. Sander Savisaar 1999 Järvamaa Amburite Klubi 288 2 6 6 4
3. Renet Kask 1998 Türi Vibukool 279 3 6 0
 
PLOKKVIBU NOORED - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø80 cm 10-6 märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Lisell Jäätma 1999 Türi Vibukool 295 1 6 6 6
2. Triin Piip 1998 Türi Vibukool 283 2 6 5 4
3. Linda-Liis Laikoja 1998 Türi Vibukool 280 3 6 5
 
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Robin Jäätma 2001 Türi Vibukool 290 1 6 6 6
2. Kristjan Ilves 2003 Türi Vibukool 285 2 6 6 2
3. Ranet Hulko 2004 Türi Vibukool 260 3 6 4
 
PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø122 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Karolin Puusepp 2003 Türi Vibukool 276 1 6 6 6
2. Meeri-Marita Paas 2002 Türi Vibukool 246 3 6 6 0
3. Ragne Kuurmaa 2001 Türi Vibukool 264 2 6 4
 
VAISTUVIBU JUUNIORID - Neiud
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Annika Rösler 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 118 1 6 6 6
 
VAISTUVIBU KADETID - Noormehed
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Martin Hallist 1997 Tartu VK/Tartu Valla SK 231 1 6 6 6
2. Henn Kumar 1995 Tartu VK/Tartu Valla SK 230 2 6 6 2
3. Indrek Palo 1995 Tartu VK/Tartu Valla SK 155 3 6 2
 
VAISTUVIBU KADETID - Neiud
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Emily Hõim 1997 Tartu VK/Tartu Valla SK 188 1 6 6 6
2. Kaili Viira 1995 Tartu VK/Tartu Valla SK 182 2 6 6 2
 
VAISTUVIBU NOORED - Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Pelle Mellov 1998 Tartu VK/Tartu Valla SK 273 1 6 6 6
2. Raul-Villem Reedi 1999 Tartu VK/Tartu Valla SK 243 2 6 6 2
3. Erik Tõlgo 1999 Tartu VK/Tartu Valla SK 194 3 6 0 6
4. Johann Birjuk 1999 Tartu VK/Tartu Valla SK 188 4 6 0 4
5. Jakob Roots 1998 Tartu VK/Tartu Valla SK 183 5 4
 
VAISTUVIBU TIDETID - Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Karl Ander Maran 2000 Tartu VK/Tartu Valla SK 258 1 6
2. Marvin Viira 2004 Tartu VK/Tartu Valla SK 231 2
3. Andre Palumäe 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 218 4 5 2
4. Martin Kosseson 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 229 3 6
5. Karl-Steven Valdmaa 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 169 5 5
5. Lauri Soosaar 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 166 6 0
 
VAISTUVIBU TIDETID - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø122 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Keiu Tetsmann 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 199 2 6 6 6
2. Brita Poolak 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 220 1 6 6 2
 
PIKKVIBU KADETID - Noormehed
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Rait Kamber 1995 Tartu VK/Tartu Valla SK 175 1 6 6 5
2. Karl-Erik Aavik 1996 Tartu VK/Tartu Valla SK 149 2 6 6 5
3. Kristjan Luts 1995 Tartu VK/Tartu Valla SK 115 3 6 0
 
PIKKVIBU KADETID - Neiud
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Kristiina Mäeots 1996 Tartu VK/Tartu Valla SK 182 1 6 6 6
 
PIKKVIBU NOORED - Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Raigo Pintmann 1998 Tartu VK/Tartu Valla SK 197 1 6 6 7
2. Marken Ojamets 1998 Tartu VK/Tartu Valla SK 117 3 6 6 3
3. Leon Saarmets 1998 149 2 6 2
 
PIKKVIBU NOORED - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø80 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Teele Henn 1998 Tartu VK/Tartu Valla SK 195 1 6 6 6
 
PIKKVIBU TIDETID - Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm märkleht + SET)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi Tulemus Koht 1/4 1/2 Fin
1. Miko Reimann 2006 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 74 2 6 6 6
2. Karl Sims 2001 Tartu VK/Tartu Valla SK 199 1 6 6 4


Copyright (c) 2001-2017 AC Ilves
Webmaster