JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI E-POSTI TURNIIR
III ring (24.02 - 04.03)



SPORTVIBU - Mehed
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   18 m   18 m   III ring   Kokku
1. Thomas Faucheron 1990 Rennes Cie FRA 287 -6 294 -1 581 -4 293 -2 293 -2 586 -1 291 -3 293 -3 584 -3 1170
1. Andreas Skalberg 1980 IF Karlsvik SWE 290 -2 294 -1 584 -2 290 -4 296 -1 586 -1 287 -7 291 -4 578 -5 1170
3. Stefan Nilsson 1963 IF Karlsvik SWE 287 -6 287 -8 574 -8 291 -3 290 -6 581 -6 293 -2 295 -1 588 -1 1169
4. Antti Tekoniemi 1982 Vaasan Diana-57 FIN 289 -3 294 -1 583 -3 289 -5 292 -5 581 -6 291 -3 294 -2 585 -2 1168
5. Jerome Bidault 1979 Issy Les Moulineaux FRA 295 -1 290 -4 585 -1 289 -5 293 -2 582 -4 278 -18 286 -9 564 -13 1167
6. Jeffrey J Henckels 1984 Guillaume Tell LUX 288 -4 290 -4 578 -5 289 -5 293 -2 582 -4 284 -9 289 -6 573 -8 1160
7. Jonatan Andersson 1993 Nykvarns BK SWE 287 -6 281 -15 568 -10 294 -1 289 -8 583 -3 288 -5 287 -7 575 -6 1158
8. Alexandre Antoine 1991 Brienon Sur Armançon FRA 287 -6 288 -7 575 -7 286 -9 290 -6 576 -8 294 -1 287 -7 581 -4 1157
9. Paulo Santos 1975 Tartu VK EST 288 -4 289 -6 577 -6 287 -8 284 -9 571 -9 285 -8 281 -13 566 -11 1148
10. Priit Viher 1988 Järvakandi Ilves EST 282 -14 279 -19 561 -15 279 -18 276 -20 555 -18 283 -11 291 -4 574 -7 1135
10. Adrianas Kovalevskij 1993 LSK LTU 282 -14 287 -8 569 -9 282 -14 284 -11 566 -11 1135
12. Jānis Amatnieks 1994 Amazones LAT 282 -14 286 -10 568 -10 283 -11 282 -11 565 -10 1133
13. Lenardas Bernotas ? Harmonija LTU 272 -29 276 -21 548 -28 279 -18 282 -11 561 -13 288 -5 283 -12 571 -9 1132
14. Taurūnas Lubys 1965 Harmonija LTU 278 -21 276 -21 554 -22 280 -15 277 -16 557 -15 284 -9 285 -10 569 -10 1126
15. Adamas Kovalevskij 1995 LSK LTU 284 -10 276 -21 560 -16 284 -10 280 -13 564 -11 277 -22 276 -22 553 -21 1124
16. Janis Apsitis 1982 Amazones LAT 274 -27 286 -10 560 -16 280 -15 283 -10 563 -12 1123
17. Kennet Jonsson 1964 Lindome Bågskytteklubb SWE 284 -10 283 -14 567 -13 282 -13 272 -24 554 -20 278 -18 275 -24 553 -21 1121
18. Alexander Beret 1989 Turngemeinde in Berlin GER 283 -12 280 -17 563 -14 282 -13 273 -21 555 -18 275 -24 275 -24 550 -24 1118
19. Jari Lobo 1960 APD Florianópolis BRA 268 -31 273 -27 541 -30 278 -21 278 -15 556 -17 281 -15 280 -17 561 -15 1117
19. Jukka Karvonen 1980 Robin Hood FIN 277 -23 275 -25 552 -23 283 -12 277 -16 560 -14 283 -11 274 -26 557 -17 1117
21. Didier Mathiot 1968 Archers du Florival BUHL FRA 275 -26 277 -16 552 -21 281 -15 281 -13 562 -14 1114
21. Marcello Tozzola 1964 Arcieri Bizantini Ravenna ITA 278 -21 278 -20 556 -20 278 -18 280 -17 558 -16 1114
21. Klas Toresson 1995 Järnvägens BF SWE 268 -31 281 -15 549 -27 278 -21 279 -14 557 -15 279 -18 278 -19 557 -17 1114
21. Gytenis Janušas 1986 LSK LTU 274 -27 286 -10 560 -16 273 -27 281 -13 554 -20 1114
25. Kęstutis Timinskas 1987 LSK LTU 279 -19 272 -29 551 -24 280 -17 276 -21 556 -19 1107
26. Marcus Lagneholt 1994 Järnvägens BF SWE 279 -18 270 -27 549 -23 276 -23 277 -20 553 -21 1102
27. Cenneth Åhlund 1965 Nykvarns BK SWE 275 -25 265 -37 540 -31 280 -15 272 -24 552 -21 265 -34 281 -13 546 -25 1098
28. Lennart Carlsson 1960 IF Karlsvik SWE 275 -25 276 -21 551 -24 254 -46 252 -47 506 -47 266 -32 276 -22 542 -27 1093
29. Vidmantas Vaičekauskis 1963 Harmonija LTU 279 -19 266 -34 545 -29 275 -26 269 -30 544 -26 267 -31 269 -29 536 -30 1089
30. Daniel Byhlin 1993 Järnvägens BF SWE 256 -45 268 -32 524 -37 268 -35 273 -21 541 -27 274 -26 271 -27 545 -26 1086
31. Inārs Dubkevičš 1976 Amazones LAT 277 -23 273 -27 550 -26 275 -26 260 -37 535 -32 1085
32. Pearu Jakob Ojamäe 1994 Sagittarius EST 273 -30 268 -32 541 -27 283 -11 258 -40 541 -29 1082
33. Marcio Pizzolo Torquato 1960 APD BRA 266 -35 262 -39 528 -34 278 -21 259 -39 537 -30 264 -35 270 -28 534 -31 1071
33. Mihkel Tomson 1993 Sagittarius EST 270 -32 277 -16 547 -24 255 -39 269 -29 524 -37 1071
35. Nadim Conti 1995 Arcieri Lariani ITA 260 -40 266 -34 526 -36 275 -24 267 -31 542 -27 1068
36. Taavi Ennemuist 1986 Järvakandi Ilves EST 247 -53 251 -49 498 -54 278 -21 263 -36 541 -27 263 -36 263 -35 526 -35 1067
37. Aivo Agu 1976 Järvakandi Ilves EST 265 -36 270 -30 535 -32 273 -30 258 -40 531 -36 241 -47 267 -31 508 -42 1066
38. Siim Aaver 1989 Järvakandi Ilves EST 263 -38 268 -32 531 -33 275 -26 254 -46 529 -38 259 -38 248 -45 507 -43 1060
38. Ivo Lipste 1965 Amazones LAT 259 -42 269 -31 528 -34 259 -42 273 -21 532 -34 1060
40. Henn Tomson 1994 Sagittarius EST 264 -38 271 -26 535 -32 270 -29 254 -43 524 -37 1059
41. Rait Ots 1978 Tallinna Kalev EST 260 -40 255 -44 515 -44 258 -43 270 -27 528 -39 271 -28 258 -40 529 -33 1057
42. Lennart Andersson 1964 Vetlanda BSK SWE 267 -34 252 -46 519 -40 248 -47 265 -35 513 -44 266 -32 267 -31 533 -32 1052
43. Vladas Šakauskas 1955 LSK LTU 251 -49 257 -43 508 -48 266 -36 256 -44 522 -41 261 -37 265 -34 526 -35 1048
43. Kārlis Akots Gribulis 1997 Amazones LAT 268 -31 248 -52 516 -43 265 -37 267 -33 532 -34 1048
45. Karl Kivilo 1999 Järvakandi Ilves EST 206 -64 236 -58 442 -60 261 -40 270 -27 531 -36 255 -39 259 -39 514 -40 1045
45. Seppo Hätönen 1978 Robin Hood FIN 269 -30 252 -46 521 -38 269 -34 255 -45 524 -40 1045
47. Sander Luhtoja 1986 Järvakandi Ilves EST 259 -42 254 -45 513 -45 263 -39 258 -40 521 -42 236 -48 256 -42 492 -46 1034
48. Māris Lapiņš 1992 Amazones LAT 255 -46 264 -38 519 -40 261 -40 250 -49 511 -45 1030
49. Anders Fredriksson 1970 Järnvägens BF SWE 257 -44 250 -51 507 -49 257 -44 258 -40 515 -43 247 -44 254 -43 501 -44 1022
50. Lennart Nilsson 1938 IF Karlsvik SWE 257 -44 251 -48 508 -46 250 -42 261 -36 511 -41 1019
51. Roine Magnusson 1970 Järnvägens BF SWE 248 -47 250 -49 498 -49 255 -39 260 -37 515 -39 1013
52. Gints Jonasts 1972 Amazones LAT 251 -49 251 -49 502 -52 244 -50 260 -37 504 -48 1006
53. Roger Andersson ? Nykvarns BK SWE 247 -49 243 -53 490 -51 249 -43 248 -45 497 -45 987
54. Kerdo Tornius ? Järvakandi Ilves EST 236 -53 257 -43 493 -50 246 -45 240 -47 486 -47 979
55. Mantas Linka 1999 LSK LTU 238 -56 248 -52 486 -56 240 -51 246 -52 486 -52 218 -49 215 -49 433 -49 972
56. Eduards Lapsiņš 1962 Amazones LAT 245 -55 245 -56 490 -55 232 -54 249 -51 481 -53 971
57. Fredrik Halvarsson 1996 IF Karlsvik SWE 222 -59 198 -63 420 -63 199 -58 160 -58 359 -57 244 -46 219 -48 463 -48 883
58. Bagi Szabolcs 1983 Artemis Subotica SRB 156 -71 197 -64 353 -69 240 -51 238 -54 478 -54 151 -51 179 -51 330 -51 831
59. Mihkel-Ander Polli 1997 Järvakandi Ilves EST 206 -64 221 -60 427 -62 201 -57 142 -61 343 -59 770
60. Tõnu Algre 2000 Järvakandi Ilves EST 161 -70 119 -73 280 -72 171 -59 179 -57 350 -58 152 -50 200 -50 352 -50 702
61. Dubac Jenő 1987 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 153 -72 145 -70 298 -71 122 -54 166 -52 288 -52 586
62. Gaweł Kucowski 1979 KS Drukarz POL 283 -12 285 -13 568 -10 568
63. Peter Sach 1982 SV Dallgow 47 GER 280 -18 280 -17 560 -16 560
64. Árpád Banda 1995 UTC-ÍSE HUN 281 -17 274 -26 555 -21 555
65. Dimitri Coustaut 1968 1ère Compagnie de La Ciotat FRA 276 -25 269 -30 545 -25 545
66. Eric Bohn 1965 Archers du Florival BUHL FRA 270 -32 267 -33 537 -30 537
67. Simon Olander Åhlund 1998 Nykvarns BK SWE 269 -30 260 -37 529 -33 529
68. Nerijus Švedas 1969 LSK LTU 254 -47 266 -34 520 -39 520
69. Zigmārs Mucenieks ? Amazones LAT 265 -36 252 -46 517 -42 517
70. Tadián Zsolt 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 128 -74 105 -74 233 -74 136 -52 146 -53 282 -53 515
71. Aleksejs Spuris 1993 Amazones LAT 252 -48 261 -41 513 -45 513
72. Mindaugas Junevičius 1979 LSK LTU 249 -52 262 -39 511 -47 511
73. Marko Matson ? Järvakandi Ilves EST 109 -61 148 -60 257 -61 135 -53 116 -54 251 -54 508
74. Regimantas Čiupaila 1956 LSK LTU 247 -53 260 -42 507 -49 507
75. Roberts Daukste ? Amazones LAT 261 -39 246 -55 507 -49 507
76. Vitalij Žukovs ? Amazones LAT 251 -49 248 -52 499 -53 499
77. Robin Fridman 1994 Järnvägens BF SWE 220 -60 236 -58 456 -57 456
78. Tomas Juškevičius 1998 LSK LTU 234 -57 215 -61 449 -58 449
79. Jānis Dinne ? Amazones LAT 211 -63 237 -57 448 -59 448
80. Marc Vongehr 1956 Archers du Florival BUHL FRA 221 -56 221 -55 442 -55 442
81. Staņislavs Demenčuks 1985 Amazones LAT 230 -58 207 -62 437 -61 437
82. Thibault Hartmann 1995 Archers du Florival BUHL FRA 226 -55 199 -56 425 -56 425
83. Papp Leonárd 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 85 -76 105 -74 190 -75 109 -56 98 -55 207 -55 397
84. Andris Šīrons ? Amazones LAT 198 -66 197 -64 395 -64 395
85. Ugnius Kliukas 1999 LSK LTU 198 -66 191 -66 389 -65 389
86. Jurijs Kočergins 1981 Amazones LAT 220 -60 168 -68 388 -66 388
87. Jānis Rozefelds ? Amazones LAT 214 -62 162 -69 376 -67 376
88. Marekas Jodko 1997 LSK LTU 186 -68 180 -67 366 -68 366
89. Jānis Marherts ? Amazones LAT 182 -69 143 -71 325 -70 325
90. Nils Matisons ? Amazones LAT 146 -60 158 -59 304 -60 304
91. Artjoms Drozdovs ? Amazones LAT 133 -73 143 -71 276 -73 276
92. Varga Dominik 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 34 -78 88 -76 122 -77 53 -57 59 -57 112 -57 234
93. Jánosi István 1996 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 110 -55 93 -56 203 -56 203
94. Csíkos Gergő 2001 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 91 -75 54 -77 145 -76 145
95. Janovics András 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 45 -77 29 -79 74 -78 74
96. Szlámecska Lóránt 2003 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 26 -79 47 -78 73 -79 73

SPORTVIBU - Naised
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   18 m   18 m   III ring   Kokku
1. Kaarina Saviluoto 1964 Nykvarns BK SWE 284 -1 281 -2 565 -1 288 -1 279 -4 567 -1 285 -1 283 -1 568 -1 1135
2. Anneli Preimann 1988 Järvakandi Ilves EST 276 -3 285 -1 561 -2 281 -2 280 -2 561 -3 285 -1 279 -4 564 -2 1122
3. Sandra Andersson ? Nykvarns BK SWE 276 -6 280 -2 556 -5 282 -3 282 -2 564 -2 1120
4. Reena Pärnat 1993 Järvakandi Ilves EST 276 -4 277 -4 553 -4 277 -5 285 -1 562 -2 282 -3 273 -5 555 -5 1117
5. Christa Bäkman 1962 IF Karlsvik SWE 272 -5 275 -5 547 -5 276 -6 274 -9 550 -6 278 -5 282 -2 560 -4 1110
6. Anete Kreicberga 1992 Amazones LAT 272 -5 267 -9 539 -7 274 -8 276 -6 550 -6 1089
7. Rimma Matvejeva 1973 Amazones LAT 268 -8 260 -12 528 -11 280 -3 279 -4 559 -4 1087
8. Eve Kivilo 1961 Järvakandi Ilves EST 268 -8 263 -10 531 -10 271 -10 275 -7 546 -8 1077
9. Helena Saks 1995 Järvakandi Ilves EST 266 -10 269 -8 535 -8 271 -10 264 -13 535 -12 260 -6 268 -6 528 -6 1070
10. Ieva Ciparsone 1976 IF Karlsvik SWE 266 -10 255 -13 521 -13 270 -12 275 -7 545 -9 1066
11. Jeļena Malaša Homiceviča ? Amazones LAT 270 -7 270 -7 540 -6 255 -18 260 -15 515 -17 1055
12. Johanna Gullroos 1994 IF Karlsvik SWE 261 -14 247 -18 508 -16 263 -16 266 -11 529 -13 257 -7 246 -10 503 -9 1037
13. Raili Raudsepp 1986 Tartu VK EST 261 -14 252 -15 513 -14 263 -16 259 -16 522 -15 253 -10 242 -11 495 -10 1035
14. Marina Rjabkova 1982 Amazones LAT 251 -21 235 -23 486 -20 278 -4 266 -11 544 -10 1030
15. Līga Zommere 1982 Amazones LAT 262 -12 238 -21 500 -17 272 -9 253 -19 525 -14 1025
16. Kajsa Gingborn 1996 Nykvarns BK SWE 256 -18 253 -14 509 -15 250 -19 243 -25 493 -22 255 -9 252 -9 507 -8 1016
17. Laila Kuzmiene 1969 Harmonija LTU 240 -23 227 -25 467 -25 242 -24 254 -18 496 -21 257 -7 255 -7 512 -7 1008
18. Digna Ropiņa ? Amazones LAT 255 -19 225 -27 480 -24 269 -13 253 -19 522 -15 1002
19. Juliana Semionova 1998 LSK LTU 227 -26 225 -27 452 -27 246 -21 252 -21 498 -20 242 -11 253 -8 495 -10 993
20. Jeļena Kononova ? Amazones LAT 258 -17 226 -26 484 -22 245 -22 262 -14 507 -18 991
21. Andra Jargane ? Amazones LAT 234 -25 252 -15 486 -20 247 -20 257 -17 504 -19 990
22. Cecilia Bergström 1981 IF Karlsvik SWE 254 -20 240 -20 494 -18 241 -25 251 -22 492 -23 986
23. Michèle Vallin 1945 Compagnie de Charly-sur-Marne FRA 235 -24 249 -17 484 -22 243 -23 246 -23 489 -24 973
24. Catherine Bine 1968 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 215 -28 233 -24 448 -28 266 -14 164 -33 430 -27 878
25. Triinu Lilienthal 2000 Järvakandi Ilves EST 209 -29 215 -29 424 -29 209 -28 199 -30 408 -30 832
26. Kadri Lilienthal 1998 Järvakandi Ilves EST 193 -30 190 -31 383 -30 199 -30 214 -28 413 -28 796
27. Benita Strēle ? Amazones LAT 107 -36 207 -30 314 -33 133 -33 172 -32 305 -33 619
28. Marta Kaunis 1999 Järvakandi Ilves EST 178 -31 150 -34 328 -31 130 -34 137 -34 267 -34 595
29. Siret Luik 1986 Järvakandi Ilves EST 278 -2 278 -3 556 -3 556
30. Eva Godlund 1944 Järnvägens BF SWE 265 -15 274 -9 539 -11 539
31. Cristina Redenti ? Compagnia Arcieri Novegro ITA 261 -14 273 -6 534 -9 534
32. Justine Greciet 1989 Rennes FRA 262 -12 262 -11 524 -12 524
33. Szitás Anita 1996 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 141 -33 155 -33 296 -34 92 -13 111 -12 203 -12 499
34. Dalia Čiupailienė 1955 LSK LTU 249 -22 241 -19 490 -19 490
35. Santa Berzina Amazones LAT 225 -26 244 -24 469 -25 469
36. Oksana Jurčenko ? Amazones LAT 227 -26 238 -21 465 -26 465
37. Elise Frionnet 1977 Archers du Florival BUHL FRA 221 -27 231 -26 452 -26 452
38. Arlette Guthwasser 1950 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 195 -31 217 -27 412 -29 412
39. Claudie Wuillaume 1970 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 186 -32 213 -29 399 -31 399
40. Marie-Jo Fergant 1966 Archers du Florival BUHL FRA 200 -29 196 -31 396 -32 396
41. Ilze Dukovska ? Amazones LAT 155 -32 164 -32 319 -32 319
42. Līga Ilona Deņisenoka ? Amazones LAT 125 -35 124 -35 249 -35 249
43. Maarja-Johanna Brük 2000 Järvakandi Ilves EST 132 -34 115 -36 247 -36 247
44. Natālija Drozdova ? Amazones LAT 95 -38 108 -37 203 -37 203
45. Papp Virdzsinia 1996 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 108 -12 91 -13 199 -13 199
46. Karīna Villerta ? Amazones LAT 99 -37 55 -39 154 -38 154
47. Sulc Dorcka 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 62 -40 83 -38 145 -39 145
48. Pálinkás Hédi 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 68 -39 51 -40 119 -40 119

PLOKKVIBU - Mehed
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   18 m   18 m   III ring   Kokku
1. Vladas Šigauskas 1967 Kaunas LTU 297 -1 298 -1 595 -1 297 -1 297 -1 594 -1 1189
2. Joshua Binger 1983 Algonquin Archers USA 295 -2 295 -3 590 -2 297 -1 297 -2 594 -2 294 -2 294 -2 588 -2 1184
3. Morten Bøe 1971 Sandefjord NOR 297 -1 296 -1 593 -1 294 -4 292 -9 586 -4 1179
4. Victor Canalejas Tejero 1979 Club Arco Iruña ESP 295 -2 291 -6 586 -4 295 -3 296 -3 591 -3 290 -4 293 -3 583 -3 1177
5. Christopher Rönnow 1992 Helsingborgs Bågskytteklubb SWE 291 -5 296 -1 587 -3 291 -7 295 -4 586 -4 1173
6. Erik Jonsson 1976 Rembo IK SWE 292 -4 293 -4 585 -5 293 -5 291 -10 584 -7 294 -2 290 -6 584 -6 1169
7. Evert Ressar 1983 Järvamaa AK EST 291 -7 290 -11 581 -9 290 -4 291 -4 581 -4 1162
8. Valerijus Denisovas 1963 LSK LTU 288 -10 285 -12 573 -12 288 -9 294 -5 582 -8 288 -7 291 -4 579 -5 1161
9. Alexis Fauron 1973 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 291 -5 287 -7 578 -6 287 -12 293 -6 580 -10 1158
10. Hannu Kemppainen 1948 BS Gothia SWE 281 -20 293 -4 574 -10 285 -16 287 -17 572 -17 290 -4 288 -7 578 -7 1152
10. Emil Arnesson 1986 Järnvägens BF SWE 289 -9 287 -7 576 -8 287 -12 289 -12 576 -12 287 -8 283 -12 570 -11 1152
12. Ronaldo Nacaxe 1957 AABB-RP BRA 291 -5 286 -10 577 -7 285 -16 289 -12 574 -15 283 -12 281 -15 564 -15 1151
12. Rolf Volungholen 1957 Bollnäs BSK SWE 287 -12 287 -7 574 -10 284 -19 293 -6 577 -11 1151
14. Mindaugas Baranauskas 1959 LSK LTU 284 -13 285 -12 569 -15 289 -9 286 -18 575 -13 283 -12 287 -8 570 -8 1145
15. Vilius Švedas 1992 LSK LTU 281 -21 289 -12 570 -20 287 -8 286 -9 573 -9 1143
15. Pierre Claesson 1967 Vetlanda BSK SWE 288 -10 284 -14 572 -13 288 -9 283 -22 571 -18 283 -12 276 -21 559 -21 1143
17. Lampros Prentzas ? ? SWE 285 -18 283 -22 568 -21 286 -10 284 -11 570 -11 1138
17. Robert Larsson 1979 Skellefteå BK SWE 283 -16 282 -20 565 -17 284 -19 289 -12 573 -16 1138
19. Jonas Ivancevičius 1971 LSK LTU 281 -20 283 -17 564 -19 287 -12 284 -21 571 -18 286 -10 278 -20 564 -20 1135
19. Kaspars Elarts 1987 SK Atlantis LAT 284 -13 286 -10 570 -14 280 -25 285 -20 565 -22 1135
21. Michael Voge 1962 Berliner Bogenschützen GER 283 -16 284 -14 567 -16 279 -17 281 -15 560 -16 1127
21. Audrius Gritėnas 1968 LSK LTU 279 -26 286 -18 565 -22 282 -15 280 -18 562 -18 1127
23. Juozas Sedleckas 1974 LSK LTU 274 -24 280 -22 554 -24 281 -21 281 -25 562 -24 280 -16 282 -13 562 -13 1124
24. Priit Tormis 1974 Järvamaa AK EST 287 -12 288 -16 575 -13 260 -23 286 -9 546 -10 1121
25. Marcus Svensson 1993 Järnvägens BF SWE 275 -22 283 -17 558 -21 272 -32 282 -24 554 -28 279 -17 282 -13 561 -14 1119
25. Mikael Hillgren 1974 Remyre Bågskytteklubb SWE 279 -26 280 -27 559 -27 279 -17 281 -15 560 -16 1119
27. Sigitas Miškinis 1958 LSK LTU 275 -23 283 -17 558 -21 281 -21 279 -28 560 -26 277 -21 279 -19 556 -19 1118
27. Pertti Rantanen 1966 Arcus FIN 284 -15 281 -21 565 -18 274 -30 279 -28 553 -29 1118
29. Jurijs Kočergins 1981 Amazones LAT 275 -29 276 -30 551 -30 279 -17 275 -22 554 -22 1105
30. Anders Fält 1968 BK Fiskgjusen SWE 276 -28 272 -33 548 -32 275 -22 258 -23 533 -23 1081
30. Andris Bēniņš 1970 Amazones LAT 269 -26 271 -26 540 -26 268 -33 273 -32 541 -33 1081
32. Janis Skubenics 1983 Amazones LAT 264 -27 261 -27 525 -27 261 -34 267 -34 528 -34 1053
33. Kamal Maknassi 1976 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 205 -28 226 -28 431 -28 253 -35 245 -35 498 -35 929
34. Marko Järvenpää 1966 AC Ulvila FIN 293 -5 293 -6 586 -4 586
35. Pierre Pimpaud 1974 Limoges Couzeix FRA 291 -5 284 -14 575 -9 575
36. Jānis Jakubanecs ? Amazones LAT 281 -21 281 -25 562 -24 562
37. Miguel Sànchez 1961 Arqueros de Ciudad Juàrez MEX 282 -18 278 -23 560 -20 560
38. Baptiste Decarreau 1991 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 282 -18 273 -25 555 -23 555
39. Redžinalds Pučko ? Amazones LAT 273 -31 276 -30 549 -31 549
39. Petras Dagys 1938 LSK LTU 271 -25 278 -23 549 -25 549

PLOKKVIBU - Naised
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   18 m   18 m   III ring   Kokku
1. Runa Grydeland 1994 Sandefjord NOR 289 -1 294 -1 583 -1 284 -4 289 -2 573 -2 293 -1 292 -1 585 -1 1168
2. Julija Oleksejenko 1965 SK Atlantis LAT 285 -2 292 -2 577 -2 289 -1 294 -1 583 -1 1160
3. Jelena Babinina 1977 Kaunas LTU 285 -3 285 -3 570 -4 289 -2 290 -2 579 -2 1149
4. Jelena Oleksejenko 1989 SK Atlantis LAT 280 -4 282 -3 562 -4 283 -5 283 -6 566 -5 1128
5. Saskia Kaldamäe 1992 Tartu VK EST 274 -9 281 -7 555 -7 282 -3 284 -3 566 -3 1121
6. Anneli Andersson 1964 Vetlanda BSK SWE 277 -5 277 -5 554 -5 278 -7 285 -3 563 -6 268 -7 280 -5 548 -6 1117
7. Sofie Molin ? ? SWE 275 -8 276 -8 551 -9 276 -4 281 -4 557 -4 1108
8. Vera Kočergina 1984 Amazones LAT 279 -6 276 -8 555 -7 276 -4 275 -6 551 -5 1106
9. Piret Luik 1989 Järvakandi Ilves EST 260 -11 264 -10 524 -10 274 -6 270 -7 544 -7 1068
10. Erja Järvenpää 1964 AC Ulvila FIN 288 -2 285 -3 573 -2 573
11. Milda Saržickaitė 1983 LSK LTU 281 -3 282 -3 563 -3 563
12. Elisabeth Barleon 1983 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 271 -6 265 -6 536 -6 536
13. Tove Lilja 1989 Järnvägens BF SWE 271 -10 253 -11 524 -10 524


Copyright (c) 2001-2017 AC Ilves
Webmaster