JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI E-POSTI TURNIIR
II ring (03.02 - 12.02)



SPORTVIBU - Mehed
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   Kokku
1. Andreas Skalberg 1980 IF Karlsvik SWE 290 -2 294 -1 584 -2 290 -4 296 -1 586 -1 1170
2. Thomas Faucheron 1990 Rennes Cie FRA 287 -6 294 -1 581 -4 293 -2 293 -2 586 -1 1167
2. Jerome Bidault 1979 Issy Les Moulineaux FRA 295 -1 290 -4 585 -1 289 -5 293 -2 582 -4 1167
4. Antti Tekoniemi 1982 Vaasan Diana-57 FIN 289 -3 294 -1 583 -3 289 -5 292 -5 581 -6 1164
5. Jeffrey J Henckels 1984 Guillaume Tell LUX 288 -4 290 -4 578 -5 289 -5 293 -2 582 -4 1160
6. Stefan Nilsson 1963 IF Karlsvik SWE 287 -6 287 -8 574 -8 291 -3 290 -6 581 -6 1155
7. Jonatan Andersson 1993 Nykvarns BK SWE 287 -6 281 -15 568 -10 294 -1 289 -8 583 -3 1151
7. Alexandre Antoine 1991 Brienon Sur Armançon FRA 287 -6 288 -7 575 -7 286 -9 290 -6 576 -8 1151
9. Paulo Santos 1975 Tartu VK EST 288 -4 289 -6 577 -6 287 -8 284 -9 571 -9 1148
10. Jānis Amatnieks 1994 Amazones LAT 282 -14 286 -10 568 -10 283 -11 282 -11 565 -10 1133
11. Adamas Kovalevskij 1995 LSK LTU 284 -10 276 -21 560 -16 284 -10 280 -13 564 -11 1124
12. Janis Apsitis 1982 Amazones LAT 274 -27 286 -10 560 -16 280 -15 283 -10 563 -12 1123
13. Kennet Jonsson 1964 Lindome Bågskytteklubb SWE 284 -10 283 -14 567 -13 282 -13 272 -24 554 -20 1121
14. Alexander Beret 1989 Turngemeinde in Berlin GER 283 -12 280 -17 563 -14 282 -13 273 -21 555 -18 1118
15. Priit Viher 1988 Järvakandi Ilves EST 282 -14 279 -19 561 -15 279 -18 276 -20 555 -18 1116
16. Jukka Karvonen 1980 Robin Hood FIN 277 -23 275 -25 552 -23 283 -12 277 -16 560 -14 1112
17. Taurūnas Lubys 1965 Harmonija LTU 278 -21 276 -21 554 -22 280 -15 277 -16 557 -15 1111
18. Lenardas Bernotas ? Harmonija LTU 272 -29 276 -21 548 -28 279 -18 282 -11 561 -13 1109
19. Klas Toresson 1995 Järnvägens BF SWE 268 -31 281 -15 549 -27 278 -21 279 -14 557 -15 1106
20. Jari Lobo 1960 APD Florianópolis BRA 268 -31 273 -27 541 -30 278 -21 278 -15 556 -17 1097
21. Cenneth Åhlund 1965 Nykvarns BK SWE 275 -25 265 -37 540 -31 280 -15 272 -24 552 -21 1092
22. Vidmantas Vaičekauskis 1963 Harmonija LTU 279 -19 266 -34 545 -29 275 -26 269 -30 544 -26 1089
23. Inārs Dubkevičš 1976 Amazones LAT 277 -23 273 -27 550 -26 275 -26 260 -37 535 -32 1085
24. Aivo Agu 1976 Järvakandi Ilves EST 265 -36 270 -30 535 -32 273 -30 258 -40 531 -36 1066
25. Daniel Byhlin 1993 Järnvägens BF SWE 256 -45 268 -32 524 -37 268 -35 273 -21 541 -27 1065
25. Marcio Pizzolo Torquato 1960 APD BRA 266 -35 262 -39 528 -34 278 -21 259 -39 537 -30 1065
27. Ivo Lipste 1965 Amazones LAT 259 -42 269 -31 528 -34 259 -42 273 -21 532 -34 1060
27. Siim Aaver 1989 Järvakandi Ilves EST 263 -38 268 -32 531 -33 275 -26 254 -46 529 -38 1060
29. Lennart Carlsson 1960 IF Karlsvik SWE 275 -25 276 -21 551 -24 254 -46 252 -47 506 -47 1057
30. Kārlis Akots Gribulis 1997 Amazones LAT 268 -31 248 -52 516 -43 265 -37 267 -33 532 -34 1048
31. Seppo Hätönen 1978 Robin Hood FIN 269 -30 252 -46 521 -38 269 -34 255 -45 524 -40 1045
32. Rait Ots 1978 Tallinna Kalev EST 260 -40 255 -44 515 -44 258 -43 270 -27 528 -39 1043
33. Taavi Ennemuist 1986 Järvakandi Ilves EST 247 -53 251 -49 498 -54 278 -21 263 -36 541 -27 1039
34. Sander Luhtoja 1986 Järvakandi Ilves EST 259 -42 254 -45 513 -45 263 -39 258 -40 521 -42 1034
35. Lennart Andersson 1964 Vetlanda BSK SWE 267 -34 252 -46 519 -40 248 -47 265 -35 513 -44 1032
36. Vladas Šakauskas 1955 LSK LTU 251 -49 257 -43 508 -48 266 -36 256 -44 522 -41 1030
36. Māris Lapiņš 1992 Amazones LAT 255 -46 264 -38 519 -40 261 -40 250 -49 511 -45 1030
38. Anders Fredriksson 1970 Järnvägens BF SWE 257 -44 250 -51 507 -49 257 -44 258 -40 515 -43 1022
39. Gints Jonasts 1972 Amazones LAT 251 -49 251 -49 502 -52 244 -50 260 -37 504 -48 1006
40. Karl Kivilo 1999 Järvakandi Ilves EST 206 -64 236 -58 442 -60 261 -40 270 -27 531 -36 973
41. Mantas Linka 1999 LSK LTU 238 -56 248 -52 486 -56 240 -51 246 -52 486 -52 972
42. Eduards Lapsiņš 1962 Amazones LAT 245 -55 245 -56 490 -55 232 -54 249 -51 481 -53 971
43. Bagi Szabolcs 1983 Artemis Subotica SRB 156 -71 197 -64 353 -69 240 -51 238 -54 478 -54 831
44. Fredrik Halvarsson 1996 IF Karlsvik SWE 222 -59 198 -63 420 -63 199 -58 160 -58 359 -57 779
45. Mihkel-Ander Polli 1997 Järvakandi Ilves EST 206 -64 221 -60 427 -62 201 -57 142 -61 343 -59 770
46. Tõnu Algre 2000 Järvakandi Ilves EST 161 -70 119 -73 280 -72 171 -59 179 -57 350 -58 630
47. Adrianas Kovalevskij 1993 LSK LTU 282 -14 287 -8 569 -9 569
48. Gaweł Kucowski 1979 KS Drukarz POL 283 -12 285 -13 568 -10 568
49. Gytenis Janušas 1986 LSK LTU 274 -27 286 -10 560 -16 560
49. Peter Sach 1982 SV Dallgow 47 GER 280 -18 280 -17 560 -16 560
51. Marcello Tozzola 1964 Arcieri Bizantini Ravenna ITA 278 -21 278 -20 556 -20 556
52. Árpád Banda 1995 UTC-ÍSE HUN 281 -17 274 -26 555 -21 555
53. Didier Mathiot 1968 Archers du Florival BUHL FRA 275 -26 277 -16 552 -21 552
54. Kęstutis Timinskas 1987 LSK LTU 279 -19 272 -29 551 -24 551
55. Marcus Lagneholt 1994 Järnvägens BF SWE 279 -18 270 -27 549 -23 549
56. Mihkel Tomson 1993 Sagittarius EST 270 -32 277 -16 547 -24 547
57. Dimitri Coustaut 1968 1ère Compagnie de La Ciotat FRA 276 -25 269 -30 545 -25 545
58. Pearu Jakob Ojamäe 1994 Sagittarius EST 273 -30 268 -32 541 -27 541
59. Eric Bohn 1965 Archers du Florival BUHL FRA 270 -32 267 -33 537 -30 537
60. Henn Tomson 1994 Sagittarius EST 264 -38 271 -26 535 -32 535
61. Nadim Conti 1995 Arcieri Lariani ITA 260 -40 266 -34 526 -36 526
62. Nerijus Švedas 1969 LSK LTU 254 -47 266 -34 520 -39 520
63. Zigmārs Mucenieks ? Amazones LAT 265 -36 252 -46 517 -42 517
64. Aleksejs Spuris 1993 Amazones LAT 252 -48 261 -41 513 -45 513
65. Mindaugas Junevičius 1979 LSK LTU 249 -52 262 -39 511 -47 511
66. Lennart Nilsson 1938 IF Karlsvik SWE 257 -44 251 -48 508 -46 508
67. Regimantas Čiupaila 1956 LSK LTU 247 -53 260 -42 507 -49 507
67. Roberts Daukste ? Amazones LAT 261 -39 246 -55 507 -49 507
69. Vitalij Žukovs ? Amazones LAT 251 -49 248 -52 499 -53 499
70. Roine Magnusson 1970 Järnvägens BF SWE 248 -47 250 -49 498 -49 498
71. Kerdo Tornius ? Järvakandi Ilves EST 236 -53 257 -43 493 -50 493
72. Roger Andersson ? Nykvarns BK SWE 247 -49 243 -53 490 -51 490
73. Robin Fridman 1994 Järnvägens BF SWE 220 -60 236 -58 456 -57 456
74. Tomas Juškevičius 1998 LSK LTU 234 -57 215 -61 449 -58 449
75. Jānis Dinne ? Amazones LAT 211 -63 237 -57 448 -59 448
76. Marc Vongehr 1956 Archers du Florival BUHL FRA 221 -56 221 -55 442 -55 442
77. Staņislavs Demenčuks 1985 Amazones LAT 230 -58 207 -62 437 -61 437
78. Thibault Hartmann 1995 Archers du Florival BUHL FRA 226 -55 199 -56 425 -56 425
79. Andris Šīrons ? Amazones LAT 198 -66 197 -64 395 -64 395
80. Ugnius Kliukas 1999 LSK LTU 198 -66 191 -66 389 -65 389
81. Jurijs Kočergins 1981 Amazones LAT 220 -60 168 -68 388 -66 388
82. Jānis Rozefelds ? Amazones LAT 214 -62 162 -69 376 -67 376
83. Marekas Jodko 1997 LSK LTU 186 -68 180 -67 366 -68 366
84. Jānis Marherts ? Amazones LAT 182 -69 143 -71 325 -70 325
85. Nils Matisons ? Amazones LAT 146 -60 158 -59 304 -60 304
86. Dubac Jenő 1987 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 153 -72 145 -70 298 -71 298
87. Artjoms Drozdovs ? Amazones LAT 133 -73 143 -71 276 -73 276
88. Marko Matson ? Järvakandi Ilves EST 109 -61 148 -60 257 -61 257
89. Tadián Zsolt 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 128 -74 105 -74 233 -74 233
90. Papp Leonárd 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 85 -76 105 -74 190 -75 190
91. Csíkos Gergő 2001 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 91 -75 54 -77 145 -76 145
92. Varga Dominik 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 34 -78 88 -76 122 -77 122
93. Janovics András 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 45 -77 29 -79 74 -78 74
94. Szlámecska Lóránt 2003 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 26 -79 47 -78 73 -79 73

SPORTVIBU - Naised
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   Kokku
1. Kaarina Saviluoto 1964 Nykvarns BK SWE 284 -1 281 -2 565 -1 288 -1 279 -4 567 -1 1132
2. Anneli Preimann 1988 Järvakandi Ilves EST 276 -3 285 -1 561 -2 281 -2 280 -2 561 -3 1122
3. Reena Pärnat 1993 Järvakandi Ilves EST 276 -4 277 -4 553 -4 277 -5 285 -1 562 -2 1115
4. Christa Bäkman 1962 IF Karlsvik SWE 272 -5 275 -5 547 -5 276 -6 274 -9 550 -6 1097
5. Anete Kreicberga ? Amazones LAT 272 -5 267 -9 539 -7 274 -8 276 -6 550 -6 1089
6. Rimma Matvejeva ? Amazones LAT 268 -8 260 -12 528 -11 280 -3 279 -4 559 -4 1087
7. Eve Kivilo 1961 Järvakandi Ilves EST 268 -8 263 -10 531 -10 271 -10 275 -7 546 -8 1077
8. Helena Saks 1995 Järvakandi Ilves EST 266 -10 269 -8 535 -8 271 -10 264 -13 535 -12 1070
9. Ieva Ciparsone 1976 IF Karlsvik SWE 266 -10 255 -13 521 -13 270 -12 275 -7 545 -9 1066
10. Jeļena Malaša Homiceviča ? Amazones LAT 270 -7 270 -7 540 -6 255 -18 260 -15 515 -17 1055
11. Johanna Gullroos 1994 IF Karlsvik SWE 261 -14 247 -18 508 -16 263 -16 266 -11 529 -13 1037
12. Raili Raudsepp 1986 Tartu VK EST 261 -14 252 -15 513 -14 263 -16 259 -16 522 -15 1035
13. Marina Rjabkova 1982 Amazones LAT 251 -21 235 -23 486 -21 278 -4 266 -11 544 -10 1030
14. Līga Zommere 1982 Amazones LAT 262 -12 238 -21 500 -17 272 -9 253 -19 525 -14 1025
15. Digna Ropiņa ? Amazones LAT 255 -19 225 -27 480 -24 269 -13 253 -19 522 -15 1002
15. Kajsa Gingborn 1996 Nykvarns BK SWE 256 -18 253 -14 509 -15 250 -19 243 -25 493 -22 1002
17. Jeļena Kononova ? Amazones LAT 258 -17 226 -26 484 -22 245 -22 262 -14 507 -18 991
18. Andra Jargane ? Amazones LAT 234 -25 252 -15 486 -20 247 -20 257 -17 504 -19 990
19. Cecilia Bergström 1981 IF Karlsvik SWE 254 -20 240 -20 494 -18 241 -25 251 -22 492 -23 986
20. Michèle Vallin 1945 Compagnie de Charly-sur-Marne FRA 235 -24 249 -17 484 -22 243 -23 246 -23 489 -24 973
21. Laila Kuzmiene 1969 Harmonija LTU 240 -23 227 -25 467 -25 242 -24 254 -18 496 -21 963
22. Juliana Semionova 1998 LSK LTU 227 -26 225 -27 452 -27 246 -21 252 -21 498 -20 950
23. Catherine Bine 1968 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 215 -28 233 -24 448 -28 266 -14 164 -33 430 -27 878
24. Triinu Lilienthal 2000 Järvakandi Ilves EST 209 -29 215 -29 424 -29 209 -28 199 -30 408 -30 832
25. Kadri Lilienthal 1998 Järvakandi Ilves EST 193 -30 190 -31 383 -30 199 -30 214 -28 413 -28 796
26. Benita Strēle ? Amazones LAT 107 -36 207 -30 314 -33 133 -33 172 -32 305 -33 619
27. Marta Kaunis 1999 Järvakandi Ilves EST 178 -31 150 -34 328 -31 130 -34 137 -34 267 -34 595
28. Sandra Andersson Nykvarns BK SWE 276 -6 280 -2 556 -5 556
28. Siret Luik 1986 Järvakandi Ilves EST 278 -2 278 -3 556 -3 556
30. Eva Godlund 1944 Järnvägens BF SWE 265 -15 274 -9 539 -11 539
31. Cristina Redenti ? Compagnia Arcieri Novegro ITA 261 -14 273 -6 534 -9 534
32. Justine Greciet 1989 Rennes FRA 262 -12 262 -11 524 -12 524
33. Dalia Čiupailienė 1955 LSK LTU 249 -22 241 -19 490 -19 490
34. Santa Berzina Amazones LAT 225 -26 244 -24 469 -25 469
35. Oksana Jurčenko ? Amazones LAT 227 -26 238 -21 465 -26 465
36. Elise Frionnet 1977 Archers du Florival BUHL FRA 221 -27 231 -26 452 -26 452
37. Arlette Guthwasser 1950 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 195 -31 217 -27 412 -29 412
38. Claudie Wuillaume 1970 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 186 -32 213 -29 399 -31 399
39. Marie-Jo Fergant 1966 Archers du Florival BUHL FRA 200 -29 196 -31 396 -32 396
40. Ilze Dukovska ? Amazones LAT 155 -32 164 -32 319 -32 319
41. Szitás Anita 1996 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 141 -33 155 -33 296 -34 296
42. Līga Ilona Deņisenoka ? Amazones LAT 125 -35 124 -35 249 -35 249
43. Maarja-Johanna Brük 2000 Järvakandi Ilves EST 132 -34 115 -36 247 -36 247
44. Natālija Drozdova ? Amazones LAT 95 -38 108 -37 203 -37 203
45. Karīna Villerta ? Amazones LAT 99 -37 55 -39 154 -38 154
46. Sulc Dorcka 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 62 -40 83 -38 145 -39 145
47. Pálinkás Hédi 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 68 -39 51 -40 119 -40 119

PLOKKVIBU - Mehed
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   Kokku
1. Joshua Binger 1983 Algonquin Archers USA 295 -2 295 -3 590 -2 297 -1 297 -2 594 -2 1184
2. Morten Bøe 1971 Sandefjord NOR 297 -1 296 -1 593 -1 294 -4 292 -9 586 -4 1179
3. Victor Canalejas Tejero 1979 Club Arco Iruña ESP 295 -2 291 -6 586 -4 295 -3 296 -3 591 -3 1177
4. Christopher Rönnow 1992 Helsingborgs Bågskytteklubb SWE 291 -5 296 -1 587 -3 291 -7 295 -4 586 -4 1173
5. Erik Jonsson 1976 Rembo IK SWE 292 -4 293 -4 585 -5 293 -5 291 -10 584 -7 1169
6. Alexis Fauron 1973 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 291 -5 287 -7 578 -6 287 -11 293 -6 580 -9 1158
7. Valerijus Denisovas 1963 LSK LTU 288 -10 285 -12 573 -12 288 -9 294 -5 582 -8 1155
8. Emil Arnesson 1986 Järnvägens BF SWE 289 -9 287 -7 576 -8 287 -11 289 -11 576 -11 1152
9. Rolf Volungholen 1957 Bollnäs BSK SWE 287 -12 287 -7 574 -10 284 -18 293 -6 577 -10 1151
9. Ronaldo Nacaxe 1957 AABB-RP BRA 291 -5 286 -10 577 -7 285 -15 289 -11 574 -14 1151
11. Hannu Kemppainen 1948 BS Gothia SWE 281 -20 293 -4 574 -10 285 -15 287 -16 572 -16 1146
12. Mindaugas Baranauskas 1959 LSK LTU 284 -13 285 -12 569 -15 289 -8 286 -17 575 -12 1144
13. Pierre Claesson 1967 Vetlanda BSK SWE 288 -10 284 -14 572 -13 288 -9 283 -21 571 -17 1143
14. Robert Larsson 1979 Skellefteå BK SWE 283 -16 282 -20 565 -17 284 -18 289 -11 573 -15 1138
15. Jonas Ivancevičius 1971 LSK LTU 281 -20 283 -17 564 -19 287 -11 284 -20 571 -17 1135
15. Kaspars Elarts 1987 SK Atlantis LAT 284 -13 286 -10 570 -14 280 -24 285 -19 565 -21 1135
17. Sigitas Miškinis 1958 LSK LTU 275 -23 283 -17 558 -21 281 -20 279 -27 560 -25 1118
17. Pertti Rantanen 1966 Arcus FIN 284 -15 281 -21 565 -18 274 -29 279 -27 553 -28 1118
19. Juozas Sedleckas 1974 LSK LTU 274 -24 280 -22 554 -24 281 -20 281 -24 562 -23 1116
20. Marcus Svensson 1993 Järnvägens BF SWE 275 -22 283 -17 558 -21 272 -31 282 -23 554 -27 1112
21. Andris Bēniņš 1970 Amazones LAT 269 -26 271 -26 540 -26 268 -32 273 -31 541 -32 1081
22. Janis Skubenics 1983 Amazones LAT 264 -27 261 -27 525 -27 261 -33 267 -33 528 -33 1053
23. Kamal Maknassi 1976 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 205 -28 226 -28 431 -28 253 -34 245 -34 498 -34 929
24. Vladas Šigauskas Kaunas LTU 297 -1 298 -1 595 -1 595
25. Marko Järvenpää 1966 AC Ulvila FIN 293 -5 293 -6 586 -4 586
26. Priit Tormis 1974 Järvamaa AK EST 287 -11 288 -15 575 -12 575
26. Pierre Pimpaud 1974 Limoges Couzeix FRA 291 -5 284 -14 575 -9 575
28. Vilius Švedas 1992 LSK LTU 281 -20 289 -11 570 -19 570
29. Lampros Prentzas ? ? SWE 285 -15 283 -21 568 -20 568
30. Michael Voge 1962 Berliner Bogenschützen GER 283 -16 284 -14 567 -16 567
31. Audrius Gritėnas 1968 LSK LTU 279 -25 286 -17 565 -21 565
32. Jānis Jakubanecs ? Amazones LAT 281 -20 281 -24 562 -23 562
33. Miguel Sànchez 1961 Arqueros de Ciudad Juàrez MEX 282 -18 278 -23 560 -20 560
34. Mikael Hillgren ? Remyre Bågskytteklubb SWE 279 -25 280 -26 559 -26 559
35. Baptiste Decarreau 1991 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 282 -18 273 -25 555 -23 555
36. Jurijs Kočergins 1981 Amazones LAT 275 -28 276 -29 551 -29 551
37. Redžinalds Pučko ? Amazones LAT 273 -30 276 -29 549 -30 549
37. Petras Dagys 1938 LSK LTU 271 -25 278 -23 549 -25 549
39. Anders Fält 1968 BK Fiskgjusen SWE 276 -27 272 -32 548 -31 548

PLOKKVIBU - Naised
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   I ring   18 m   18 m   II ring   Kokku
1. Julija Oleksejenko 1965 SK Atlantis LAT 285 -2 292 -2 577 -2 289 -1 294 -1 583 -1 1160
2. Runa Grydeland 1994 Sandefjord NOR 289 -1 294 -1 583 -1 284 -4 289 -2 573 -2 1156
3. Jelena Oleksejenko 1989 SK Atlantis LAT 280 -4 282 -3 562 -4 283 -5 283 -6 566 -5 1128
4. Anneli Andersson 1964 Vetlanda BSK SWE 277 -5 277 -5 554 -5 278 -7 285 -3 563 -6 1117
5. Erja Järvenpää 1964 AC Ulvila FIN 288 -2 285 -3 573 -2 573
6. Jelena Babinina ? Kaunas LTU 285 -3 285 -3 570 -4 570
7. Milda Saržickaitė 1983 LSK LTU 281 -3 282 -3 563 -3 563
8. Saskia Kaldamäe 1992 Tartu VK EST 274 -9 281 -7 555 -7 555
8. Vera Kočergina 1984 Amazones LAT 279 -6 276 -8 555 -7 555
10. Sofie Molin ? ? SWE 275 -8 276 -8 551 -9 551
11. Elisabeth Barleon 1983 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 271 -6 265 -6 536 -6 536
12. Piret Luik 1989 Järvakandi Ilves EST 260 -11 264 -10 524 -10 524
12. Tove Lilja 1989 Järnvägens BF SWE 271 -10 253 -11 524 -10 524


Copyright (c) 2001-2017 AC Ilves
Webmaster