JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI E-POSTI TURNIIR
I ring (13.01 - 22.01)



( parandatud 24.03.2012 )

SPORTVIBU - Mehed
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   Kokku
1. Jerome Bidault 1979 Issy Les Moulineaux FRA 295 -1 290 -4 585
2. Andreas Skalberg 1980 IF Karlsvik SWE 290 -2 294 -1 584
3. Antti Tekoniemi 1982 Vaasan Diana-57 FIN 289 -3 294 -1 583
4. Thomas Faucheron 1990 Rennes Cie FRA 287 -6 294 -1 581
5. Jeffrey J Henckels 1984 Guillaume Tell LUX 288 -4 290 -4 578
6. Paulo Santos 1975 Tartu VK EST 288 -4 289 -6 577
7. Alexandre Antoine 1991 Brienon Sur Armançon FRA 287 -6 288 -7 575
8. Stefan Nilsson 1963 IF Karlsvik SWE 287 -6 287 -8 574
9. Adrianas Kovalevskij 1993 LSK LTU 282 -14 287 -8 569
10. Jonatan Andersson 1993 Nykvarns BK SWE 287 -6 281 -15 568
10. Jānis Amatnieks 1994 Amazones LAT 282 -14 286 -10 568
10. Gaweł Kucowski 1979 KS Drukarz POL 283 -12 285 -13 568
13. Kennet Jonsson 1964 Lindome Bågskytteklubb SWE 284 -10 283 -14 567
14. Alexander Beret 1989 Turngemeinde in Berlin GER 283 -12 280 -17 563
15. Priit Viher 1988 Järvakandi Ilves EST 282 -14 279 -19 561
16. Adamas Kovalevskij 1995 LSK LTU 284 -10 276 -21 560
16. Janis Apsitis 1982 Amazones LAT 274 -27 286 -10 560
16. Gytenis Janušas 1986 LSK LTU 274 -27 286 -10 560
16. Peter Sach 1982 SV Dallgow 47 GER 280 -18 280 -17 560
20. Marcello Tozzola 1964 Arcieri Bizantini Ravenna ITA 278 -21 278 -20 556
21. Árpád Banda 1995 UTC-ÍSE HUN 281 -17 274 -26 555
22. Taurūnas Lubys 1965 Harmonija LTU 278 -21 276 -21 554
23. Jukka Karvonen 1980 Robin Hood FIN 277 -23 275 -25 552
24. Lennart Carlsson 1960 IF Karlsvik SWE 275 -25 276 -21 551
24. Kęstutis Timinskas 1987 LSK LTU 279 -19 272 -29 551
26. Inārs Dubkevičš 1976 Amazones LAT 277 -23 273 -27 550
27. Klas Toresson 1995 Järnvägens BF SWE 268 -31 281 -15 549
28. Lenardas Bernotas ? Harmonija LTU 272 -29 276 -21 548
29. Vidmantas Vaičekauskis 1963 Harmonija LTU 279 -19 266 -34 545
30. Jari Lobo 1960 APD Florianópolis BRA 268 -31 273 -27 541
31. Cenneth Åhlund 1965 Nykvarns BK SWE 275 -25 265 -37 540
32. Aivo Agu 1976 Järvakandi Ilves EST 265 -36 270 -30 535
33. Siim Aaver 1989 Järvakandi Ilves EST 263 -38 268 -32 531
34. Marcio Pizzolo Torquato 1960 APD BRA 266 -35 262 -39 528
34. Ivo Lipste 1965 Amazones LAT 259 -42 269 -31 528
36. Nadim Conti 1995 Arcieri Lariani ITA 260 -40 266 -34 526
37. Daniel Byhlin 1993 Järnvägens BF SWE 256 -45 268 -32 524
38. Seppo Hätönen 1978 Robin Hood FIN 269 -30 252 -46 521
39. Nerijus Švedas 1969 LSK LTU 254 -47 266 -34 520
40. Lennart Andersson 1964 Vetlanda BSK SWE 267 -34 252 -46 519
40. Māris Lapiņš 1992 Amazones LAT 255 -46 264 -38 519
42. Zigmārs Mucenieks ? Amazones LAT 265 -36 252 -46 517
43. Kārlis Akots Gribulis 1997 Amazones LAT 268 -31 248 -52 516
44. Rait Ots 1978 Tallinna Kalev EST 260 -40 255 -44 515
45. Sander Luhtoja 1986 Järvakandi Ilves EST 259 -42 254 -45 513
45. Aleksejs Spuris 1993 Amazones LAT 252 -48 261 -41 513
47. Mindaugas Junevičius 1979 LSK LTU 249 -52 262 -39 511
48. Vladas Šakauskas 1955 LSK LTU 251 -49 257 -43 508
49. Anders Fredriksson 1970 Järnvägens BF SWE 257 -44 250 -51 507
49. Regimantas Čiupaila 1956 LSK LTU 247 -53 260 -42 507
49. Roberts Daukste ? Amazones LAT 261 -39 246 -55 507
52. Gints Jonasts 1972 Amazones LAT 251 -49 251 -49 502
53. Vitalij Žukovs ? Amazones LAT 251 -49 248 -52 499
54. Taavi Ennemuist 1986 Järvakandi Ilves EST 247 -53 251 -49 498
55. Eduards Lapsiņš 1962 Amazones LAT 245 -55 245 -56 490
56. Mantas Linka 1999 LSK LTU 238 -56 248 -52 486
57. Robin Fridman 1994 Järnvägens BF SWE 220 -60 236 -58 456
58. Tomas Juškevičius 1998 LSK LTU 234 -57 215 -61 449
59. Jānis Dinne ? Amazones LAT 211 -63 237 -57 448
60. Karl Kivilo 1999 Järvakandi Ilves EST 206 -64 236 -58 442
61. Staņislavs Demenčuks 1985 Amazones LAT 230 -58 207 -62 437
62. Mihkel-Ander Polli 1997 Järvakandi Ilves EST 206 -64 221 -60 427
63. Fredrik Halvarsson 1996 IF Karlsvik SWE 222 -59 198 -63 420
64. Andris Šīrons ? Amazones LAT 198 -66 197 -64 395
65. Ugnius Kliukas 1999 LSK LTU 198 -66 191 -66 389
66. Jurijs Kočergins 1981 Amazones LAT 220 -60 168 -68 388
67. Jānis Rozefelds ? Amazones LAT 214 -62 162 -69 376
68. Marekas Jodko 1997 LSK LTU 186 -68 180 -67 366
69. Bagi Szabolcs 1983 Artemis Subotica SRB 156 -71 197 -64 353
70. Jānis Marherts ? Amazones LAT 182 -69 143 -71 325
71. Dubac Jenő 1987 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 153 -72 145 -70 298
72. Tõnu Algre 2000 Järvakandi Ilves EST 161 -70 119 -73 280
73. Artjoms Drozdovs ? Amazones LAT 133 -73 143 -71 276
74. Tadián Zsolt 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 128 -74 105 -74 233
75. Papp Leonárd 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 85 -76 105 -74 190
76. Csíkos Gergő 2001 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 91 -75 54 -77 145
77. Varga Dominik 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 34 -78 88 -76 122
78. Janovics András 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 45 -77 29 -79 74
79. Szlámecska Lóránt 2003 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 26 -79 47 -78 73
 
SPORTVIBU - Naised
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   Kokku
1. Kaarina Saviluoto 1964 Nykvarns BK SWE 284 -1 281 -2 565
2. Anneli Preimann 1988 Järvakandi Ilves EST 276 -3 285 -1 561
3. Siret Luik 1986 Järvakandi Ilves EST 278 -2 278 -3 556
4. Reena Pärnat 1993 Järvakandi Ilves EST 276 -4 277 -4 553
5. Christa Bäkman 1962 IF Karlsvik SWE 272 -5 275 -5 547
6. Jeļena Malaša Homiceviča ? Amazones LAT 270 -7 270 -7 540
7. Anete Kreicberga 1992 Amazones LAT 272 -5 267 -9 539
8. Helena Saks 1995 Järvakandi Ilves EST 266 -10 269 -8 535
9. Cristina Redenti ? Compagnia Arcieri Novegro ITA 261 -14 273 -6 534
10. Eve Kivilo 1961 Järvakandi Ilves EST 268 -8 263 -10 531
11. Rimma Matvejeva 1973 Amazones LAT 268 -8 260 -12 528
12. Justine Greciet 1989 Rennes FRA 262 -12 262 -11 524
13. Ieva Ciparsone 1976 IF Karlsvik SWE 266 -10 255 -13 521
14. Raili Raudsepp 1986 Tartu VK EST 261 -14 252 -15 513
15. Kajsa Gingborn 1996 Nykvarns BK SWE 256 -18 253 -14 509
16. Johanna Gullroos 1994 IF Karlsvik SWE 261 -14 247 -18 508
17. Līga Zommere 1982 Amazones LAT 262 -12 238 -21 500
18. Cecilia Bergström 1981 IF Karlsvik SWE 254 -20 240 -20 494
19. Dalia Čiupailienė 1955 LSK LTU 249 -22 241 -19 490
20. Marina Rjabkova 1982 Amazones LAT 251 -21 235 -23 486
20. Andra Jargane ? Amazones LAT 234 -25 252 -15 486
22. Jeļena Kononova ? Amazones LAT 258 -17 226 -26 484
22. Michèle Vallin 1945 Compagnie de Charly-sur-Marne FRA 235 -24 249 -17 484
24. Digna Ropiņa ? Amazones LAT 255 -19 225 -27 480
25. Laila Kuzmiene 1969 Harmonija LTU 240 -23 227 -25 467
26. Oksana Jurčenko ? Amazones LAT 227 -26 238 -21 465
27. Juliana Semionova 1998 LSK LTU 227 -26 225 -27 452
28. Catherine Bine 1968 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 215 -28 233 -24 448
29. Triinu Lilienthal 2000 Järvakandi Ilves EST 209 -29 215 -29 424
30. Kadri Lilienthal 1998 Järvakandi Ilves EST 193 -30 190 -31 383
31. Marta Kaunis 1999 Järvakandi Ilves EST 178 -31 150 -34 328
32. Ilze Dukovska ? Amazones LAT 155 -32 164 -32 319
33. Benita Strēle ? Amazones LAT 107 -36 207 -30 314
34. Szitás Anita 1996 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 141 -33 155 -33 296
35. Līga Ilona Deņisenoka ? Amazones LAT 125 -35 124 -35 249
36. Maarja-Johanna Brük 2000 Järvakandi Ilves EST 132 -34 115 -36 247
37. Natālija Drozdova ? Amazones LAT 95 -38 108 -37 203
38. Karīna Villerta ? Amazones LAT 99 -37 55 -39 154
39. Sulc Dorcka 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 62 -40 83 -38 145
40. Pálinkás Hédi 2000 Bácsér Szabad Íjász Egyesület SRB 68 -39 51 -40 119
 
PLOKKVIBU - Mehed
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   Kokku
1. Morten Bøe 1971 Sandefjord NOR 297 -1 296 -1 593
2. Joshua Binger 1983 Algonquin Archers USA 295 -2 295 -3 590
3. Christopher Rönnow 1992 Helsingborgs Bågskytteklubb SWE 291 -5 296 -1 587
4. Victor Canalejas Tejero 1979 Club Arco Iruña ESP 295 -2 291 -6 586
5. Erik Jonsson 1976 Rembo IK SWE 292 -4 293 -4 585
6. Alexis Fauron 1973 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 291 -5 287 -7 578
7. Ronaldo Nacaxe 1957 AABB-RP BRA 291 -5 286 -10 577
8. Emil Arnesson 1986 Järnvägens BF SWE 289 -9 287 -7 576
9. Pierre Pimpaud 1974 Limoges Couzeix FRA 291 -5 284 -14 575
10. Rolf Volungholen 1957 Bollnäs BSK SWE 287 -12 287 -7 574
10. Hannu Kemppainen 1948 BS Gothia SWE 281 -20 293 -4 574
12. Valerijus Denisovas 1963 LSK LTU 288 -10 285 -12 573
13. Pierre Claesson 1967 Vetlanda BSK SWE 288 -10 284 -14 572
14. Kaspars Elarts 1987 SK Atlantis LAT 284 -13 286 -10 570
15. Mindaugas Baranauskas 1959 LSK LTU 284 -13 285 -12 569
16. Michael Voge 1962 Berliner Bogenschützen GER 283 -16 284 -14 567
17. Robert Larsson 1979 Skellefteå BK SWE 283 -16 282 -20 565
18. Pertti Rantanen 1966 Arcus FIN 284 -15 281 -21 565
19. Jonas Ivancevičius 1971 LSK LTU 281 -20 283 -17 564
20. Miguel Sànchez 1961 Arqueros de Ciudad Juàrez MEX 282 -18 278 -23 560
21. Sigitas Miškinis 1958 LSK LTU 275 -23 283 -17 558
22. Marcus Svensson 1993 Järnvägens BF SWE 275 -22 283 -17 558
23. Baptiste Decarreau 1991 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 282 -18 273 -25 555
24. Juozas Sedleckas 1974 LSK LTU 274 -24 280 -22 554
25. Petras Dagys 1938 LSK LTU 271 -25 278 -23 549
26. Andris Bēniņš 1970 Amazones LAT 269 -26 271 -26 540
27. Janis Skubenics 1983 Amazones LAT 264 -27 261 -27 525
28. Kamal Maknassi 1976 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 205 -28 226 -28 431
 
PLOKKVIBU - Naised
2 x 18 m (D Ø40 cm kolmik märkleht)
 
Jrk. Nimi   Klubi Riik 18 m   18 m   Kokku
1. Runa Grydeland 1994 Sandefjord NOR 289 -1 294 -1 583
2. Julija Oleksejenko 1965 SK Atlantis LAT 285 -2 292 -2 577
3. Milda Saržickaitė 1983 LSK LTU 281 -3 282 -3 563
4. Jelena Oleksejenko 1989 SK Atlantis LAT 280 -4 282 -3 562
5. Anneli Andersson 1964 Vetlanda BSK SWE 277 -5 277 -5 554
6. Elisabeth Barleon 1983 Compagnons du Hohlandsbourg COLMAR FRA 271 -6 265 -6 536


Copyright (c) 2001-2017 AC Ilves
Webmaster