JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
TARTUMAA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED 2011.
Tartu  03-04.09.2011

 
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Noormehed
(2x70m)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Mihkel Tomson Sagittarius 303 286 589
2. Ragnar Raag Sõmerpalu Välk 252 241 493
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
(2x60m)
 
Jrk. Nimi Klubi 60 m 60 m Kokku
1. Pearu-Jakob Ojamäe Sagittarius 331 326 657
2. Henn Tomson Sagittarius 285 294 579
3. Meelis Utt Tartu VK/Tartu valla SK 290 270 560
4. Jan-Mihkel Leetsaar Tartu VK/Tartu valla SK 186 203 389
 
PLOKKVIBU KADETID - Noormehed
(2x50m, Ø80cm 10-5)
 
Jrk. Nimi Klubi 50 m 50 m Kokku
1. Hans Kristjan Muhel Tartu VK/Tartu valla SK 291 325 616
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Neiud
(2x50m, Ø80cm 10-5)
 
Jrk. Nimi Klubi 50 m 50 m Kokku
1. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev 325 323 648
 
SPORTVIBU KADETID - Neiud
(2x50m, Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 50 m 50 m Kokku
1. Helena Saks Järvakandi Ilves 311 316 627
 
PIKKVIBU - Mehed
(2x40m, Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 40 m 40 m Kokku
1. Erik Männik Tartu VK/Tartu valla SK 240 251 491
2. Rainer Klaaser Tartu VK/Tartu valla SK 247 233 480
3. Kuldar Kolk Tartu VK/Tartu valla SK 221 207 428
 
PIKKVIBU - Naised
(2x40m, Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 40 m 40 m Kokku
1. Monika Hõim Tartu VK/Tartu valla SK 223 237 460
2. Rita-Anette Kohava Tartu VK/Tartu valla SK 93 129 222
 
VAISTUVIBU - Mehed
(2x40m, Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 40 m 40 m Kokku
1. Meelis Käärma Tartu VK/Tartu valla SK 283 296 579
2. Tõnis Viira Tartu VK/Tartu valla SK 266 266 532
 
VAISTUVIBU - Naised
(2x40m, Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 40 m 40 m Kokku
1. Anu Uusmaa Sagittarius 280 288 568
2. Kaisa Viira Tartu VK/Tartu valla SK 217 238 455
 
SPORTVIBU NOORED - Poisid
(2x30m, Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m 30 m Kokku
1. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 327 321 648
2. Romet Tasa Tartu VK/Tartu valla SK 307 311 618
3. Villem Ruus 292 308 600
4. Pelle Mellov Tartu VK/Tartu valla SK 281 284 565
5. Mark Tendal Järvakandi Ilves 276 275 551
6. Martin Hallist Tartu VK/Tartu valla SK 212 260 472
 
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(2x30m, Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m 30 m Kokku
1. Kadri Lilenthal Järvakandi Ilves 313 307 620
 
SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(2x20m, Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m 20 m Kokku
1. Karl Kivilo Järvakandi Ilves 345 347 692
2. Tõnu Algre Järvakandi Ilves 313 312 625
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2x20m, Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m 20 m Kokku
1. Triinu Lilenthal Järvakandi Ilves 338 340 678
2. Marta Kaunis Järvakandi Ilves 292 309 601
3. Maarja-Johanna Brük Järvakandi Ilves 288 293 581
 
SPORTVIBU - Naised
(2x70m)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Anete Kreicberga Amazones 298 304 602
2. Nele-Triin Lott Tartu VK 267 272 539
3. Katrin Froš Pärnu Meelis 253 257 510
4. Raili Raudsepp Tartu VK 259 227 486
5. Keili Tutt Tartu VK 234 244 478
6. Eva Lank Tallinna Kalev 247 224 471
 
SPORTVIBU - Mehed
(2x70m)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Jaanus Gross Sagittarius 319 312 631
2. Pearu-Jakob Ojamäe Sagittarius 308 319 627
3. Eduards Lapsinš Amazones 318 306 624
4. Paulo Santos Tartu VK 316 307 623
5. Mihkel Tomson Sagittarius 309 307 616
6. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 307 303 610
7. Andrei Gerassimov Sagittarius 298 302 600
8. Roberts Daukste Amazones 309 290 599
9. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 298 298 596
10. Henn Tomson Sagittarius 294 290 584
11. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 292 291 583
12. Jaan Lott Tartu VK 295 286 581
13. Priit Viher Järvakandi Ilves 282 294 576
14. Siim Aaver Järvakandi Ilves 277 286 563
15. Mart Muhel Tartu VK 286 268 554
16. Aleksejs Spuris Amazones 265 289 554
17. Maris Lapins Amazones 275 269 544
18. Leopold Kuusk Pärnu Meelis 274 260 534
19. Aivo Agu Järvakandi Ilves 265 248 513
20. Vahur Pindma Tartu VK 260 224 484
21. Ulvar Kuningas JAK 230 248 478
22. Jan-Mihkel Leetsaar Tartu VK 206 196 402
 
PLOKKVIBU - Naised
(2x50m, Ø80cm 10-5)
 
Jrk. Nimi Klubi 50 m 50 m Kokku
1. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev 323 326 649
2. Piret Luik Järvakandi Ilves 268 280 548
 
PLOKKVIBU - Mehed
(2x50m, Ø80cm 10-5)
 
Jrk. Nimi Klubi 50 m 50 m Kokku
1. Kristo Kent JAK 338 336 674
2. Priit Tormis Pärnu Meelis 328 331 659
3. Redžinalds Pucko Amazones 316 315 631
 
 
VÕISTKONNAD

SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Võistkond/Nimi   Kokku
1. Sagittarius   1874
  Jaanus Gross 631  
  Pearu-Jakob Ojamäe 627  
  Mihkel Tomson 616
 
2. Tartu VK   1758
  Paulo Santos 623
  Jaan Lott 581  
  Mart Muhel 554
 
3. Järvakandi Ilves   1735
  Priit Viher 576  
  Taavi Ennemuist 596  
  Siim Aaver 563
 
4. Silmajaam   1718
  Leopold Kuusk 534  
  Andrei Gerassimov 600  
  Henn Tomson 584
 
5. ESS Kalev   1706
  Tanel Kaasik 583  
  Paul Järvsoo 610  
  Aivo Agu 513
 
6. Amazones   1697
  Roberts Daukste 599  
  Aleksejs Spuris 554  
  Maris Lapins 544

SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Võistkond/Nimi   Kokku
1. ATP   1583
  Katrin Froš 510  
  Anete Kreicberga 602  
  Eva Lank 471
 
2. Tartu VK   1503
  Nele-Triin Lott 539  
  Raili Raudsepp 486  
  Keili Tutt 478
 
 
FINAALID

SPORTVIBU JUUNIORID - Noormehed

 
Jrk. Nimi   I
1. Mihkel Tomson 589 7
2. Ragnar Raag 493 3

SPORTVIBU KADETID - Noormehed

 
Jrk. Nimi   1/2 I
1. Pearu-Jakob Ojamäe 657 6 6
2. Henn Tomson 579 6 0
3. Meelis Utt 560 2 7
4. Jan-Mihkel Leetsaar 389 0 3

PLOKKVIBU KADETID - Noormehed

 
Jrk. Nimi  
1. Hans Kristjan Muhel 616

PLOKKVIBU JUUNIORID - Neiud

 
Jrk. Nimi  
1. Saskia Kaldamäe 648

SPORTVIBU KADETID - Neiud

 
Jrk. Nimi  
1. Helena Saks 627

PIKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi   1/2 I
1. Erik Männik 491 6
2. Rainer Klaaser 480 6 2
3. Kuldar Kolk 428 0

PIKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi   I
1. Monika Hõim 460 6
2. Rita-Anette Kohava 222 0

VAISTUVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi   I
1. Meelis Käärma 579 6
2. Tõnis Viira 532 0

VAISTUVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi   I
1. Anu Uusmaa 568 6
2. Kaisa Viira 455 0

SPORTVIBU NOORED - Poisid

 
Jrk. Nimi   1/4 1/2 I
1. Kerdo Tornius 648 6 6
2. Romet Tasa 618 6 4
3. Villem Ruus 600 6 0 6
4. Pelle Mellov 565 6 4 2
5. Mark Tendal 551 0
6. Martin Hallist 472 0

SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi  
1. Kadri Lilenthal 620

SPORTVIBU TIDETID - Poisid

 
Jrk. Nimi   I
1. Karl Kivilo 692 6
2. Tõnu Algre 625 2

SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi   1/2 I
1. Triinu Lilenthal 678 6
2. Marta Kaunis 601 6 2
3. Maarja-Johanna Brük 581 0

SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi   1/8 1/4 1/2 I
1. Jaanus Gross 631 6 6 7 6
2. Pearu-Jakob Ojamäe 627 6 6 5 (X) 4
3. Eduards Lapsinš 624 7 7 5 (10) 6
4. Paulo Santos 623 6 7 3 2
5-8. Andrei Gerassimov 600 6 0
5-8. Roberts Daukste 599 6 4
5-8. Tanel Kaasik 583 6 3
5-8. Jaan Lott 581 6 3
9-16. Mihkel Tomson 616 2
9-16. Paul Järvsoo 610 4
9-16. Taavi Ennemuist 596 2
9-16. Henn Tomson 584 0
9-16. Priit Viher 576 0
9-16. Siim Aaver 563 3
9-16. Mart Muhel 554 2
9-16. Aleksejs Spuris 554 0

SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi   1/4 1/2 I
1. Nele-Triin Lott 539 6 6
2. Anete Kreicberga 602 6 2
3. Raili Raudsepp 486 6 2 6
4. Katrin Froš 510 6 0 4
5-6. Keili Tutt 478 2
5-6. Eva Lank 471 2

PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi  
1. Saskia Kaldamäe 137
2. Piret Luik 119

PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi   I
1. Kristo Kent 137
2. Priit Tormis 140 144
3. Redžinalds Pucko 117
 
 
VÕISTKONNAD FINAALID

SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Võistkond      
1. Sagittarius 199 204 207
2. Tartu VK 207 199
3. ESS Kalev 199 178 192
4. Järvakandi Ilves 200 193 191
5. Amazones 186
6. Silmajaam 180

SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Võistkond  
1. Tartu VK 180
2. ATP 168


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster