JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI OPEN XLII / 3. TOOMAS KIVILO MEMORIAL COMPETITION
Järvakandi  05-07.08.2011

 
 

ELIMINATION ROUND

 

FITA ROUND

 

RECURVE - Men

 

RECURVE - Men

 
Pos Name Club   Result   Pos Name Club   FITA-1
1. Aki Virtanen Wilhelm Tell FIN 6   1. Aki Virtanen Wilhelm Tell FIN 1306
2. Antti Tekoniemi Vaasan Diana-57 FIN 4   2. Antti Tekoniemi Vaasan Diana-57 FIN 1302
3. Adrianas Kovalevskij LSK LTU 6   3. Arvydas Cepulionis Kauno Lankikninkai LTU 1290
4. Eetu Tiainen Piili FIN 4   4. Eetu Tiainen Piili FIN 1269
                     
5. Arvydas Cepulionis Kauno Lankikninkai LTU 4 (136)   5. Antti Mansukoski Ku-Ry FIN 1267
6. Taavo Allik Vana-Võidu VK EST 4 (133)   6. Janis Amatnieks Amazones LAT 1267
7. Tobias Blomgren Lindome BK SWE 3   7. Tobias Blomgren Lindome BK SWE 1265
8. Arvydas Usas Kauno Lankikninkai LTU 0   8. Stefan Nilson IF Karlsvik SWE 1255
                     
9. Eduards Lapsinš Amazones LAT   9. Matias Kontio Ku-Ry FIN 1248
9. Janis Amatnieks Amazones LAT   10. Vesa Vaajamäki Wilhelm Tell FIN 1246
9. Janis Apsitis Amazones LAT   11. Adrianas Kovalevskij LSK LTU 1223
9. Marcus Lagneholt Järnvägens BF SWE   12. Taavo Allik Vana-Võidu VK EST 1222
9. Marko Mäkelä Wilhelm Tell FIN   13. Janis Apsitis Amazones LAT 1222
9. Roberts Daukste Amazones LAT   14. Jaanus Gross Sagittarius EST 1217
9. Tanel Kaasik Tallinna Kalev EST   15. Eduards Lapsinš Amazones LAT 1214
9. Vesa Vaajamäki Wilhelm Tell FIN   16. Marcus Lagneholt Järnvägens BF SWE 1214
                     
17. Antti Mansukoski Ku-Ry FIN   17. Pyry Ekholm Robin Hood FIN 1212
17. Jaakko Setälä Robin Hood FIN   18. Kestutis Timinskas LSK LTU 1208
17. Jaan Lott Tartu VK EST   19. Marko Mäkelä Wilhelm Tell FIN 1198
17. Jaanus Gross Sagittarius EST   20. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius EST 1194
17. Kestutis Timinskas LSK LTU   21. Niko Ylipelkonen Jo-Ju FIN 1192
17. Martin Rist Vana-Võidu VK EST   22. Paul Järvsoo Tallinna Kalev EST 1191
17. Matias Kontio Ku-Ry FIN   23. Jaan Lott Tartu VK EST 1189
17. Mika Höök Wilhelm Tell FIN   24. Siim Aaver Järvakandi Ilves EST 1172
17. Niko Ylipelkonen Jo-Ju FIN   25. Roberts Daukste Amazones LAT 1170
17. Paul Järvsoo Tallinna Kalev EST   26. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves EST 1159
17. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius EST   27. Mika Höök Wilhelm Tell FIN 1159
17. Priit Viher Järvakandi Ilves EST   28. Tanel Kaasik Tallinna Kalev EST 1156
17. Pyry Ekholm Robin Hood FIN   29. Priit Viher Järvakandi Ilves EST 1149
17. Regimantas Ciupaila LSK LTU   30. Werner Gross Wilhelm Tell FIN 1149
17. Stefan Nilson IF Karlsvik SWE   31. Regimantas Ciupaila LSK LTU 1146
17. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves EST   32. Martin Rist Vana-Võidu VK EST 1146
                     
33. Aivo Agu Järvakandi Ilves EST   33. Jukka Karvonen Robin Hood FIN 1136
33. Aleksejs Spuris Amazones LAT   34. Mihkel Tomson Sagittarius EST 1128
33. Andrei Gerassimov Sagittarius EST   35. Jaakko Setälä Robin Hood FIN 1121
33. Heiki Hietanen Artemis FIN   36. Ugnius Timinskas LSK LTU 1105
33. Henn Tomson Sagittarius EST   37. Aivo Agu Järvakandi Ilves EST 1103
33. Jukka Karvonen Robin Hood FIN   38. Henn Tomson Sagittarius EST 1100
33. Mihkel Tomson Sagittarius EST   39. Heiki Hietanen Artemis FIN 1092
33. Seppo Hätönen Robin Hood FIN   40. Seppo Hätönen Robin Hood FIN 1071
33. Siim Aaver Järvakandi Ilves EST   41. Arvydas Usas Kauno Lankikninkai LTU 1062
33. Ugnius Timinskas LSK LTU   42. Aleksejs Spuris Amazones LAT 1043
33. Werner Gross Wilhelm Tell FIN   43. Andrei Gerassimov Sagittarius EST 1035

ELIMINATION ROUND

 

FITA ROUND

 

RECURVE - Women

 

RECURVE - Women

 
Pos Name Club   Result   Pos Name Club   FITA-1
1. Laura Nurmsalu Vana-Võidu VK EST 6   1. Anneli Preimann Järvakandi Ilves EST 1287
2. Anneli Preimann Järvakandi Ilves EST 4   2. Liga Zommere Amazones LAT 1243
3. Liga Zommere Amazones LAT 6   3. Siret Luik Järvakandi Ilves EST 1229
4. Inga Kizeliauskaite LSK LTU 2   4. Christa Bäckman IF Karlsvik SWE 1213
                     
5. Gerda Pociunaite LSK LTU 4   5. Reena Pärnat Järvakandi Ilves EST 1210
6. Anete Kreicberga Amazones LAT 2 (94)   6. Laura Nurmsalu Vana-Võidu VK EST 1205
7. Siret Luik Järvakandi Ilves EST 2 (93)   7. Anete Kreicberga Amazones LAT 1201
8. Marjut Sinivuo Wilhelm Tell FIN 1   8. Laura Kourula TJA FIN 1191
                     
9. Christa Bäckman IF Karlsvik SWE   9. Gerda Pociunaite LSK LTU 1188
9. Dalia Ciupailine LSK LTU   10. Santa Berzina Amazones LAT 1157
9. Eve Kivilo Järvakandi Ilves EST   11. Eve Kivilo Järvakandi Ilves EST 1153
9. Laura Kourula TJA FIN   12. Marjut Sinivuo Wilhelm Tell FIN 1139
9. Liis Varik Vana-Võidu VK EST   13. Inga Kizeliauskaite LSK LTU 1129
9. Reena Pärnat Järvakandi Ilves EST   14. Liis Varik Vana-Võidu VK EST 1055
9. Reena Setälä Robin Hood FIN   15. Dalia Ciupailine LSK LTU 1031
9. Santa Berzina Amazones LAT   16. Reena Setälä Robin Hood FIN 1028

ELIMINATION ROUND

 

FITA ROUND

 

COMPOUND - Men

 

COMPOUND - Men

 
Pos Name Club   Result   Pos Name Club   FITA-1
1. Vladas Šigauskas Kaunas LTU 7   1. Evert Ressar Järvamaa AK EST 1389
2. Evert Ressar Järvamaa AK EST 3   2. Vladas Šigauskas Kaunas LTU 1376
3. Priit Tormis Pärnu Meelis EST 7   3. Priit Tormis Pärnu Meelis EST 1341
4. Emil Arnesson Järnvägens BF SWE 3   4. Risto Ylätalo KyJo FIN 1323
                     
5. Andres Gross Wilhelm Tell FIN 2 (101)   5. Emil Arnesson Järnvägens BF SWE 1319
6. Aleksander Kiskonen Järvamaa AK EST 2 (100)   6. Andres Gross Wilhelm Tell FIN 1283
6. Juha Erkkilä TJA FIN 0 (81)   7. Jukka Peltola KyJo FIN 1276
8. Redžinalds Pucko Amazones LAT 0 (77)   8. Jonne Uusitupa TJA FIN 1267
                     
9. Janis Skubenics Amazones LAT   9. Redžinalds Pucko Amazones LAT 1248
9. Jonne Uusitupa TJA FIN   10. Juha Erkkilä TJA FIN 1230
9. Jukka Peltola KyJo FIN   11. Matti Jokinen Wilhelm Tell FIN 1182
9. Jurijs Kocergins Amazones LAT   12. Jurijs Kocergins Amazones LAT 1176
9. Matti Jokinen Wilhelm Tell FIN   13. Aleksander Kiskonen Järvamaa AK EST 1172
9. Risto Ylätalo KyJo FIN   14. Janis Skubenics Amazones LAT 1070

ELIMINATION ROUND

 

FITA ROUND

 

COMPOUND - Women

 

COMPOUND - Women

 
Pos Name Club   Result   Pos Name Club   FITA-1
1. Mariel Jäätma Järvakandi Ilves EST 7   1. Jelena Babinina KSLA LTU 1353
2. Susanna Makkonen Si-Su FIN 3   2. Susanna Makkonen Järvenpään Jousiampujat FIN 1302
3. Jelena Babinina KSLA LTU   3. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev EST 1283
 
 
FITA ROUND
 
RECURVE - Men
 

Pos Name Club   90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Aki Virtanen Wilhelm Tell FIN 308 -1 328 -1 331 -1 339 -10 1306 49 17 63
2. Antti Tekoniemi Vaasan Diana-57 FIN 303 -2 325 -2 328 -3 346 -1 1302 57 17 52
3. Arvydas Cepulionis Kauno Lankikninkai LTU 298 -4 321 -3 328 -2 343 -4 1290 50 19 53
4. Eetu Tiainen Piili FIN 302 -3 300 -18 322 -7 345 -2 1269 45 12 49
5. Antti Mansukoski Ku-Ry FIN 294 -5 314 -8 326 -4 333 -19 1267 47 15 50
6. Janis Amatnieks Amazones LAT 293 -7 307 -11 324 -5 343 -6 1267 42 10 54
7. Tobias Blomgren Lindome BK SWE 292 -8 316 -7 317 -8 340 -8 1265 37 11 60
8. Stefan Nilson IF Karlsvik SWE 293 -6 316 -6 305 -14 341 -7 1255 49 19 47
9. Matias Kontio Ku-Ry FIN 291 -9 320 -4 299 -18 338 -11 1248 43 16 48
10. Vesa Vaajamäki Wilhelm Tell FIN 276 -14 316 -5 322 -6 332 -21 1246 37 12 51
11. Adrianas Kovalevskij LSK LTU 281 -12 302 -14 301 -16 339 -9 1223 49 11 38
12. Taavo Allik Vana-Võidu VK EST 275 -15 301 -15 314 -9 332 -20 1222 36 13 43
13. Janis Apsitis Amazones LAT 272 -16 308 -10 299 -20 343 -5 1222 34 14 51
14. Jaanus Gross Sagittarius EST 271 -18 301 -17 307 -13 338 -12 1217 35 13 48
15. Eduards Lapsinš Amazones LAT 265 -22 313 -9 299 -17 337 -15 1214 39 12 38
16. Marcus Lagneholt Järnvägens BF SWE 285 -10 291 -24 294 -27 344 -3 1214 39 9 38
17. Pyry Ekholm Robin Hood FIN 269 -20 303 -12 311 -11 329 -26 1212 33 12 44
18. Kestutis Timinskas LSK LTU 261 -23 297 -22 313 -10 337 -14 1208 33 5 50
19. Marko Mäkelä Wilhelm Tell FIN 284 -11 297 -19 280 -34 337 -13 1198 38 10 34
20. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius EST 278 -13 284 -31 297 -22 335 -18 1194 27 11 53
21. Niko Ylipelkonen Jo-Ju FIN 260 -24 301 -16 294 -26 337 -16 1192 29 13 41
22. Paul Järvsoo Tallinna Kalev EST 258 -26 297 -21 305 -15 331 -22 1191 26 7 56
23. Jaan Lott Tartu VK EST 267 -21 303 -13 290 -29 329 -24 1189 29 8 43
24. Siim Aaver Järvakandi Ilves EST 259 -25 287 -29 296 -23 330 -23 1172 20 8 57
25. Roberts Daukste Amazones LAT 254 -27 297 -20 295 -25 324 -31 1170 27 7 39
26. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves EST 246 -32 287 -28 299 -19 327 -30 1159 27 10 47
27. Mika Höök Wilhelm Tell FIN 270 -19 280 -34 288 -31 321 -35 1159 25 7 38
28. Tanel Kaasik Tallinna Kalev EST 236 -37 284 -32 308 -12 328 -29 1156 23 10 45
29. Priit Viher Järvakandi Ilves EST 244 -33 290 -26 292 -28 323 -33 1149 25 6 35
30. Werner Gross Wilhelm Tell FIN 251 -28 271 -39 298 -21 329 -25 1149 25 2 43
31. Regimantas Ciupaila LSK LTU 248 -31 280 -35 290 -30 328 -28 1146 22 5 44
32. Martin Rist Vana-Võidu VK EST 271 -17 265 -40 296 -24 314 -39 1146 21 7 43
33. Jukka Karvonen Robin Hood FIN 238 -36 295 -23 283 -32 320 -36 1136 17 7 49
34. Mihkel Tomson Sagittarius EST 248 -30 274 -37 283 -33 323 -32 1128 21 8 34
35. Jaakko Setälä Robin Hood FIN 239 -35 289 -27 257 -41 336 -17 1121 31 7 36
36. Ugnius Timinskas LSK LTU 250 -29 282 -33 266 -40 307 -41 1105 21 8 32
37. Aivo Agu Järvakandi Ilves EST 221 -41 291 -25 272 -38 319 -37 1103 23 7 39
38. Henn Tomson Sagittarius EST 224 -38 272 -38 276 -37 328 -27 1100 21 6 41
39. Heiki Hietanen Artemis FIN 221 -42 286 -30 278 -36 307 -42 1092 19 10 41
40. Seppo Hätönen Robin Hood FIN 241 -34 277 -36 252 -42 301 -43 1071 12 6 36
41. Arvydas Usas Kauno Lankikninkai LTU 224 -40 259 -41 271 -39 308 -40 1062 8 2 31
42. Aleksejs Spuris Amazones LAT 191 -43 254 -42 279 -35 319 -38 1043 23 7 31
43. Andrei Gerassimov Sagittarius EST 224 -39 240 -43 250 -43 321 -34 1035 24 8 28
 
RECURVE - Women
 

Pos Name Club   70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Anneli Preimann Järvakandi Ilves EST 312 -1 327 -1 313 -2 335 -3 1287 37 13 72
2. Liga Zommere Amazones LAT 289 -5 313 -2 314 -1 327 -6 1243 37 13 52
3. Siret Luik Järvakandi Ilves EST 300 -3 298 -10 294 -3 337 -2 1229 39 14 55
4. Christa Bäckman IF Karlsvik SWE 291 -4 311 -3 281 -8 330 -4 1213 30 10 52
5. Reena Pärnat Järvakandi Ilves EST 311 -2 311 -4 251 -15 337 -1 1210 32 4 64
6. Laura Nurmsalu Vana-Võidu VK EST 289 -6 309 -5 283 -6 324 -8 1205 22 6 57
7. Anete Kreicberga Amazones LAT 285 -7 299 -8 293 -4 324 -7 1201 26 8 52
8. Laura Kourula TJA FIN 269 -9 302 -7 290 -5 330 -5 1191 28 13 42
9. Gerda Pociunaite LSK LTU 279 -8 308 -6 279 -10 322 -9 1188 30 11 47
10. Santa Berzina Amazones LAT 268 -10 291 -12 280 -9 318 -12 1157 23 7 35
11. Eve Kivilo Järvakandi Ilves EST 263 -12 291 -13 282 -7 317 -13 1153 24 6 37
12. Marjut Sinivuo Wilhelm Tell FIN 248 -14 298 -9 273 -11 320 -10 1139 22 7 37
13. Inga Kizeliauskaite LSK LTU 255 -13 293 -11 261 -12 320 -11 1129 20 5 47
14. Liis Varik Vana-Võidu VK EST 231 -15 275 -14 254 -13 295 -15 1055 19 4 26
15. Dalia Ciupailine LSK LTU 229 -16 260 -15 238 -16 304 -14 1031 17 2 23
16. Reena Setälä Robin Hood FIN 268 -11 247 -16 252 -14 261 -16 1028 9 2 38
 
COMPOUND - Men
 

Pos Name Club   90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Evert Ressar Järvamaa AK EST 335 -1 345 -1 349 -1 360 -1 1389 94 36 39
2. Vladas Šigauskas Kaunas LTU 331 -2 339 -2 349 -2 357 -2 1376 86 43 40
3. Priit Tormis Pärnu Meelis EST 321 -3 336 -3 335 -3 349 -5 1341 64 28 62
4. Risto Ylätalo KyJo FIN 309 -4 330 -4 333 -4 351 -4 1323 62 21 48
5. Emil Arnesson Järnvägens BF SWE 305 -5 328 -5 333 -5 353 -3 1319 59 20 57
6. Andres Gross Wilhelm Tell FIN 300 -7 308 -7 326 -7 349 -6 1283 47 4 52
7. Jukka Peltola KyJo FIN 294 -8 312 -6 322 -9 348 -7 1276 48 12 47
8. Jonne Uusitupa TJA FIN 292 -9 307 -8 329 -6 339 -9 1267 50 18 59
9. Redžinalds Pucko Amazones LAT 302 -6 288 -12 323 -8 335 -12 1248 42 19 52
10. Juha Erkkilä TJA FIN 289 -10 301 -10 303 -12 337 -11 1230 36 8 54
11. Matti Jokinen Wilhelm Tell FIN 275 -11 291 -11 305 -11 311 -14 1182 30 10 52
12. Jurijs Kocergins Amazones LAT 263 -12 262 -13 318 -10 333 -13 1176 31 6 52
13. Aleksander Kiskonen Järvamaa AK EST 251 -13 307 -9 275 -13 339 -8 1172 32 10 49
14. Janis Skubenics Amazones LAT 209 -14 259 -14 263 -14 339 -10 1070 29 6 33
 
COMPOUND - Women
 

Pos Name Club   70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Jelena Babinina Kaunas LTU 333 -1 333 -1 334 -1 353 -1 1353 75 30 52
2. Susanna Makkonen Järvenpään Jousiampujat FIN 313 -3 324 -2 319 -3 346 -2 1302 42 21 62
3. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev EST 321 -2 297 -3 324 -2 341 -3 1283 55 17 60

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round   TEAM FITA ROUND
                     

RECURVE - Men

  RECURVE - Men
                     
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. Virtanen/Vaajamäki/Mäkela Wilhelm Tell FIN 199   1. Virtanen/Vaajamäki/Mäkela Wilhelm Tell FIN 3750
2. Tekoniemi/Kontio/Ylipelkonen Pohjanmaa FIN 198   2. Tekoniemi/Kontio/Ylipelkonen Pohjanmaa FIN 3742
3. Amatnieks/Apsitis/Lapsinš Amazones LAT 204   3. Amatnieks/Apsitis/Lapsinš Amazones LAT 3703
4. Gross/Ojamäe/Tomson Sagittarius EST 202   4. Kovalevskij/Timinskas/Ciupaila LSK LTU 3577
                     
5. Ekholm/Karvonen/Setälä Robin Hood FIN 196   5. Gross/Ojamäe/Tomson Sagittarius EST 3539
6. Kovalevskij/Timinskas/Ciupaila LSK LTU 193   6. Järvsoo/Aaver/Kaasik ESS Kalev EST 3519
7. Ennemuist/Viher/Agu Ilves EST 192   7. Ekholm/Karvonen/Setälä Robin Hood FIN 3469
8. Järvsoo/Aaver/Kaasik ESS Kalev EST 189   8. Ennemuist/Viher/Agu Ilves EST 3411
                     
9. Höök/Gross/Hietanen Helsinki FIN 193   9. Höök/Gross/Hietanen Helsinki FIN 3400

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round   TEAM FITA ROUND
                     

RECURVE - Women

  RECURVE - Women
                     
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. Zommere/Kreicberga/Berzina Amazones LAT 190   1. Preimann/Pärnat/Kivilo Ilves EST 3650
2. Pociunaite/Kizeliauskaite/Ciupailine LSK LTU 169   2. Zommere/Kreicberga/Berzina Amazones LAT 3601
3. Kourula/Sinivuo/Setelä Etelä-Suomi FIN 179   3. Kourula/Sinivuo/Setelä Etelä-Suomi FIN 3358
4. Preimann/Pärnat/Kivilo Ilves EST 169   4. Pociunaite/Kizeliauskaite/Ciupailine LSK LTU 3348

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round   TEAM FITA ROUND
                     

COMPOUND

  COMPOUND
                     
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. Makkonen/Uusitupa/Erkkilä Keski-Suomi FIN 201   1. Makkonen/Uusitupa/Erkkilä Keski-Suomi FIN 3799
2. Ylätalo/Gross/Jokinen Etetä-Suomi FIN 200   2. Ylätalo/Gross/Jokinen Etetä-Suomi FIN 3788
3. Pucko/Kocergins/Skubeinics Amazones LAT 191   3. Pucko/Kocergins/Skubeinics Amazones LAT 3494

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round   TEAM FITA ROUND
                     

RECURVE - Mixed

  RECURVE - Mixed
                     
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. A.Mansukoski/L.Kourula Tampere FIN 139   1. J.Amatnieks/L.Zommere Amazones I LAT 2510
2. T.Ennemuist/A.Preimann Ilves I EST 138   2. S.Nilson/C.Bäckman IF Karlsvik SWE 2468
3. J.Amatnieks/L.Zommere Amazones I LAT 138   3. A.Mansukoski/L.Kourula Tampere FIN 2458
4. S.Nilson/C.Bäckman IF Karlsvik SWE 129   4. T.Ennemuist/A.Preimann Ilves I EST 2446
                     
5. T.Allik/L.Nurmsalu Vana-Võidu VK EST 135   5. A.Virtanen/M.Sinivuo Wilhelm Tell FIN 2445
6. A.Kovalevskij/G.Pociunaite LSK I LTU 133   6. T.Allik/L.Nurmsalu Vana-Võidu VK I EST 2427
7. E.Lapsinš/S.Berzina Amazones III LAT 130   7. J.Apsitis/A.Kreicberga Amazones II LAT 2423
8. A.Virtanen/M.Sinivuo Wilhelm Tell FIN 120   8. A.Kovalevskij/G.Pociunaite LSK I LTU 2411
                     
9. S.Aaver/E.Kivilo Ilves IV EST 135   9. P.Viher/S.Luik Ilves III EST 2378
10. U.Timinskas/I.Kizeliauskaite LSK II LTU 127   10. E.Lapsinš/S.Berzina Amazones III LAT 2371
11. J.Setälä/R.Setälä Robin Hood FIN 126   11. S.Aaver/E.Kivilo Ilves IV EST 2325
12. P.Viher/S.Luik Ilves III EST 123   12. A.Agu/R.Pärnat Ilves II EST 2313
12. J.Apsitis/A.Kreicberga Amazones II LAT 123   13. U.Timinskas/I.Kizeliauskaite LSK II LTU 2234
13. R.Ciupaila/D.Ciupailine LSK III LTU 116   14. M.Rist/L.Varik Vana-Võidu VK II EST 2201
15. M.Rist/L.Varik Vana-Võidu VK II EST 103   15. R.Ciupaila/D.Ciupailine LSK III LTU 2177
16. A.Agu/R.Pärnat Ilves II EST 90   16. J.Setälä/R.Setälä Robin Hood FIN 2149

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round   TEAM FITA ROUND
                     

COMPOUND - Mixed

  COMPOUND - Mixed
                     
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. V.Šigauskas/J.Babinina Kaunas LTU 151   1. V.Šigauskas/J.Babinina Kaunas LTU 2729
2. J.Uusitupa/S.Makkonen Pohjanmaa FIN 125   2. J.Uusitupa/S.Makkonen Pohjanmaa FIN 2569
 
 
TEAM RANKING - Qualification round
 
RECURVE - Men
 

Pos Club Name   Total
1. Wilhelm Tell Aki Virtanen 1306 3750
  FIN Marko Mäkela 1198
  Vesa Vaajamäki 1246
         
2. Pohjanmaa Antti Tekoniemi 1302 3742
  FIN Matias Kontio 1248
  Niko Ylipekonen 1192
         
3. Amazones Janis Apsitis 1222 3703
  LAT Janis Amatnieks 1267
  Eduards Lapsinš 1214
         
4. LSK Adrianas Kovalevskij 1223 3577
  LTU Kestutis Timinskas 1208
  Regimantas Ciupaila 1146
         
5. Sagittarius Jaanus Gross 1217 3539
  EST Pearu Jakob Ojamäe 1194
  Mihkel Tomson 1128
         
6. ESS Kalev Tanel Kaasik 1156 3519
  EST Paul Järvsoo 1191
  Siim Aaver 1172
         
7. Robin Hood Pyry Ekholm 1212 3469
  FIN Jukka Karvonen 1136
  Jaakko Setälä 1121
         
8. Ilves Priit Viher 1149 3411
  EST Taavi Ennemuist 1159
  Aivo Agu 1103
         
9. Helsinki Werner Gross 1149 3400
  FIN Mika Höök 1159
  Heiki Hietanen 1092
 
RECURVE - Women
 

Pos Club Name   Total
1. Ilves Anneli Preimann 1287 3650
  EST Reena Pärnat 1210
  Eve Kivilo 1153
         
2. Amazones Liga Zommere 1243 3601
  LAT Anete Kreicberga 1201
  Santa Berzina 1157
         
3. Etelä-Suomi Marju Sinivuo 1139 3358
  FIN Laura Kourula 1191
  Reena Setelä 1028
         
4. LSK Inga Kizeliauskaite 1129 3348
  LTU Gerda Pociunaite 1188
  Dalia Ciupailine 1031
 
COMPOUND
 

Pos Club Name   Total
1. Keski-Suomi Susanna Makkonen 1302 3799
  FIN Jonne Uusitupa 1267
  Juha Erkkilä 1230
         
2. Etela-Suomi Risto Ylätalo 1323 3788
  FIN Andres Gross 1283
  Matti Jokinen 1182
         
3. Amazones Jurijs Kocergins 1176 3494
  LAT Redzinalds Pucko 1248
  Janis Skubeinics 1070
 
RECURVE - Mixed teams
 

Pos Club Name   Total
1. Amazones I Janis Amatnieks 1267 2510
  Liga Zommere 1243
         
2. IF Karlsvik Stefan Nilson 1255 2468
  Christa Bäckman 1213
         
3. Tampere Laura Korula 1191 2458
  Antti Mansukoski 1267
         
4. Ilves I Anneli Preimann 1287 2446
  Taavi Ennemuist 1159
         
5. Wilhelm Tell Marjut Sinivuo 1139 2445
  Aki Virtanen 1306
         
6. Vana-Võidu VK I Laura Nurmsalu 1205 2427
  Taavo Allik 1222
         
7. Amazones II Janis Apsitis 1222 2423
  Anete Kreicberga 1201
         
8. LSK I Adrianas Kovalevskij 1223 2411
  Gerda Pociunaite 1188
         
9. Ilves III Siret Luik 1229 2378
  Priit Viher 1149
         
10. Amazones III Eduards Lapsinš 1214 2371
  Santa Berzina 1157
         
11. Ilves IV Eve Kivilo 1153 2325
  Siim Aaver 1172
         
12. lves II Reena Pärnat 1210 2313
  Aivo Agu 1103
         
13. LSK II Ugnius Timinskas 1105 2234
  Inga Kizeliauskaite 1129
         
14. Vana-Võidu VK II Liis Varik 1055 2201
  Martin Rist 1146
         
15. LSK III Regimantas Ciupaila 1146 2177
  Dalia Ciupailine 1031
         
16. Robin Hood Reena Setälä 1028 2149
  FIN Jaakko Setälä 1121
 
COMPOUND - Mixed teams
 

Pos Club Name   Total
1. Kaunas Jelena Babinina 1353 2729
  Vladas Šigauskas 1376
         
2. Keski-Suomi Susanna Makkonen 1302 2569
  Jonne Uusitupa 1267


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster