JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
BALTI MEISTRIVÕISTLUSED 2011.
Babites  30-31.07.2011
 
 
KVALIFIKATSIOON

 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Riik 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Jānis Amatnieks LAT 283 -1 311 -2 309 -3 346 -2 1249
2. Jānis Apsītis LAT 258 -5 306 -3 324 -1 349 -1 1237
3. Inārs Dubkevičš LAT 275 -3 302 -4 310 -2 333 -4 1220
4. Jaan Lott EST 270 -4 314 -1 300 -4 336 -3 1220
5. Tanel Kaasik EST 276 -2 295 -5 278 -7 318 -10 1167
6. Vitalij Žukov LAT 257 -6 285 -6 284 -5/6 327 -8 1153
7. Roberts Daukste LAT 249 -7 284 -7 284 -5/6 328 -7 1145
8. Māris Lapiņš LAT 247 -8 279 -8 273 -8 329 -6 1128
9. Priit Viher EST 244 -9 270 -11 259 -11 332 -5 1105
10. Aivo Agu EST 230 -10 276 -9 271 -9 322 -9 1099
11. Aleksejs Spuris LAT 140 -12 274 -10 270 -10 302 -11 986
12. Kārlis Akots Gribulis LAT 170 -11 233 -12 167 -12 255 -12 825
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Riik 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Anneli Preimann EST 312 -2 309 -3 315 -1 339 -1/3 1275
2. Reena Pärnat EST 313 -1 313 -2 313 -2 325 -6 1264
3. Līga Zommere LAT 292 -5 314 -1 297 -3 330 -5 1233
4. Siret Luik EST 293 -3/4 307 -4 276 -7 339 -1/3 1215
5. Anete Kreicberga LAT 293 -3/4 299 -6 286 -4 336 -4 1214
6. Marina Rjabkova LAT 287 -6 306 -5 282 -6 339 -1/3 1214
7. Santa Bērziņa LAT 278 -7 291 -8 284 -5 317 -8 1170
8. Andra Jargane LAT 275 -8 298 -7 266 -8 318 -7 1157
9. Jeļena Kononova LAT 262 -9 276 -9 254 -10 281 -10 1073
10. Nele Triin Lott EST 235 -10 266 -10 262 -9 308 -9 1071
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
(väljaspool arvestust)
 
Jrk. Nimi Riik 70 m   60 m   50 m   30 m   N.FITA
1. Lukas Gataveckas LIT 243 -1 280 -1 243 -1 321 -1 1087
2. Lukas Lipkevičius LIT 209 -2 264 -2 236 -2 314 -2 1023
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Riik 50 m   50 m   50 m   50 m   Kokku
1. Vladas Sigauskas LIT 345 -1 352 -1 348 -1 355 -1 1400
2. Kaspars Elarts LAT 336 -2 331 -3 332 -2/3 336 -2 1335
3. Viktors Avsjuks LAT 324 -5 339 -2 332 -2/3 332 -4 1327
4. Pāvels Šatrava LAT 329 -3 330 -4 328 -4 335 -3 1322
5. Andrejs Shtrumfs LAT 326 -4 319 -6 326 -6 329 -5 1300
6. Jurijs Kočergins LAT 304 -7/8 322 -5 327 -5 326 -6 1279
7. Jānis Jakubanecs LAT 313 -6 308 -10 320 -7 314 -8 1255
8. Andris Bēniņš LAT 302 -9 311 -7 311 -8 323 -7 1247
9. Redžinalds Pučko LAT 304 -7/8 309 -9 301 -9 310 -9 1224
10. Jānis Skubeničs LAT 292 -10 310 -8 287 -10 228 -10 1117
 
PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Riik 50 m   50 m   50 m   50 m   Kokku
1. Jelena Babinina LIT 328 -1 327 -1 329 -1 322 -1 1306
 
 
FINAALID

 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Riik Kval   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Jaan Lott EST 1220 -4 6-0 7-3 7-5
2. Jānis Apsītis LAT 1237 -2 6-4 6-2 5-7
3. Jānis Amatnieks LAT 1249 -1 6-0 3-7 7-1
4. Inārs Dubkevičš LAT 1220 -3 6-2 2-6 1-7
5. Roberts Daukste LAT 1145 -7 6-2 121
6. Vitalij Žukov LAT 1153 -6 7-3 99
7. Māris Lapiņš LAT 1128 -8 6-4 60
8. Kārlis Akots Gribulis LAT 825 -12 6-0 47
9. Priit Viher EST 1105 -9 4-6
10. Aleksejs Spuris LAT 986 -11 3-7
11. Aivo Agu EST 1099 -10 2-6
12. Tanel Kaasik EST 1167 -5 0-6
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Riik Kval   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Anneli Preimann EST 1275 -1 6-0 7-3 6-0
2. Santa Bērziņa LAT 1170 -7 6-0 60 6-2 0-6
3. Līga Zommere LAT 1233 -3 6-4 2-6 6-0
4. Siret Luik EST 1215 -4 6-2 3-7 0-6
5. Marina Rjabkova LAT 1214 -6 122
6. Anete Kreicberga LAT 1214 -5 81
7. Andra Jargane LAT 1157 -8 6-0 50
8. Reena Pärnat EST 1264 -2 44
9. Jeļena Kononova LAT 1073 -9 0-6
9. Nele Triin Lott EST 1071 -10 0-6
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Riik Kval   1/4 1/2 Finaal
1. Vladas Sigauskas LIT 1400 -1 148 147 146
2. Kaspars Elarts LAT 1335 -2 142 142 140
3. Pāvels Šatrava LAT 1322 -4 148 133 139
4. Viktors Avsjuks LAT 1327 -3 143 139 139
5. Andrejs Shtrumfs LAT 1300 -5 148
6. Andris Bēniņš LAT 1247 -8 135
7. Jānis Jakubanecs LAT 1255 -7 133
8. Jurijs Kočergins LAT 1279 -6 127
9. Redžinalds Pučko LAT 1224 -9
10. Jānis Skubeničs LAT 1117 -10
 
PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Riik Kval  
1. Jelena Babinina LIT 1306 -1


VÕISTKONNAVÕISTLUS

 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Riik/Nimi Kokku
1. Läti 3706
  Jānis Amatnieks 1249
  Jānis Apsītis 1237
  Inārs Dubkevičš 1220
     
2. Eesti 3492
  Jaan Lott 1220
  Tanel Kaasik 1167
  Priit Viher 1105

 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Riik/Nimi Kokku
1. Eesti 3754
  Anneli Preimann 1275
  Reena Pärnat 1264
  Siret Luik 1215
     
2. Läti 3661
  Līga Zommere 1233
  Marina Rjabkova 1214
  Anete Kreicberga 1214


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster