JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
EESTI SISEMEISTRIVÕISTLUSED 2011.
Vana-Võidu, 13.03.2011.
 


SPORTVIBU - Mehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Jaanus Gross 1975 Sagittarius 284 -2 112 111 114 110
2. Paolo Santos 1975 Tartu Vibuklubi 287 -1 114 114 111 109
3. Jaan Lott 1965 Tartu Vibuklubi 278 -3 113 112 111 108
4. Pearu Jakob Ojamäe 1994 Sagittarius 274 -5 111 113 111 107
5. Taavo Allik 1991 Vana-Võidu VK 276 -4 106 108
6. Martin Rist 1986 Vana-Võidu VK 273 -6 113 106 (10d-3)
7. Karl-Kristjan Smitt 1994 JVK "Ilves" 267 -10 114 106 (10d-3)
8. Sander Putnik 1992 Vana-Võidu VK 270 -8 109 106 (10d-2)
9. Priit Viher 1988 JVK "Ilves" 270 -7 112
10. Heiki Rein 1981 Pärnu VK Meelis 264 -12 110
11. Siim Aaver 1989 JVK "Ilves" 262 -14 109 (10d-6)
12. Tanel Kaasik 1974 Tallinna Kalev 259 -16 109 (10d-5)
13. Taavi Ennemuist 1986 JVK "Ilves" 266 -11 108
14. Kalev Reinaste 1970 Järvamaa Amburite Klubi 269 -9 107
15. Aivo Agu 1976 JVK "Ilves" 263 -13 104 (10d-4)
16. Kerdo Tornius 1997 JVK "Ilves" 261 -15 104 (10d-3)
17. Leopold Kuusk 1969 Pärnu VK Meelis 257 -17
18. Indrek Võhumõõk 1976 Vana-Võidu VK 232 -18
19. Jaan Rösler 1971 Vana-Võidu VK 216 -19

SPORTVIBU - Naised
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Laura Nurmsalu 1994 Vana-Võidu VK 280 -1 108 113 115
2. Anneli Preimann 1988 JVK "Ilves" 279 -2 110 114 101
3. Reena Pärnat 1993 JVK "Ilves" 273 -3 111 113 107 108
4. Eve Kivilo 1961 JVK "Ilves" 272 -4 104 103 109 105
5. Raili Raudsepp 1986 Tartu Vibuklubi 257 -5 106 101
6. Katre Kröönström 1969 Tallinna Kalev 249 -7 105 100
7. Nele-Triin Lott 1967 Tartu Vibuklubi 242 -8 95 96
8. Helena Saks 1995 JVK "Ilves" 253 -6 92 91
9. Jane Kikojan 1995 Vana-Võidu VK 198 -12 89
10. Jaanika Rösler Vana-Võidu VK 230 -10 88
11. Aili Roos Vana-Võidu VK 233 -9 83
12. Pirje Pälsing 1989 Vana-Võidu VK 188 -13 65
13. Aet Roosimägi 1990 Vana-Võidu VK 208 -11 64
14. Maris Tetsmann 1998 Vana-Võidu VK 156 -14 46

PLOKKVIBU - Mehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/4 1/2 Finaal
1. Evert Ressar 1983 Järvamaa Amburite Klubi 292 -1 114 117 0
2. Margus Mardu 1962 JVK "Ilves" 288 -2 117 114 0
3. Priit Tormis Pärnu VK Meelis 286 -3 114 114 69
4. Kristo Kent 1979 Järvamaa Amburite Klubi 284 -4 114 114 0
6. Margus Tepner Järvamaa Amburite Klubi 279 -6 112
5. Jaan Kookla 1964 Vana-Võidu VK 283 -5 111
7. Aleksander Kiskonen Järvamaa Amburite Klubi 270 -7 110
8. Marko Tetsmann 1972 Vana-Võidu VK 255 -8 99
9. Artur Aas 2000 Türi Vibukool 210 -9

VAISTUVIBU - Mehed
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/4 1/2 Finaal
1. Martin Rist 1986 Vana-Võidu VK 264 -1 108 104 101
2. Meelis Käärma Tartu Vibuklubi 214 -3 91 93 90
3. Tõnis Viira Tartu Vibuklubi 220 -2 84 83 99
4. Jaan Rösler 1971 Vana-Võidu VK 213 -4 72 85 84
5. Roland Ruubel 1966 Vana-Võidu VK 204 -6 75
6. Otto Tors 1994 Vana-Võidu VK 201 -7 66
7. Oliver Rüüsak 1992 Vana-Võidu VK 173 -8 62
8. Margus Vooda 1983 Tartu Vibuklubi 206 -5 58
9. Martin Kangus 1996 Vana-Võidu VK 136 -9
10. Raul-Villem Reedi 1999 Tartu Vibuklubi 119 -10
11. Hendrik Luik 1996 Vana-Võidu VK 118 -11
12. Joonas Peegel 1994 Vana-Võidu VK 111 -12

PIKKVIBU - Mehed
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/4 1/2 Finaal
1. Gunnar Raadik Pärnu VK Meelis 179 -3 69 67 79
2. Rainer Klaaser Tartu Vibuklubi 220 -1 82 69
3. Margus Käärma Tartu Vibuklubi 181 -2 58 72
4. Märt Viljaste 1984 Sagittarius 156 -5 63 52 56
5. Sergei Mirošnikov Pärnu VK Meelis 171 -4 59
6. Ago Randorg Pärnu VK Meelis 119 -6 54

PLOKKVIBU - Naised
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/4 1/2 Finaal
1. Mariel Jäätma 1990 Türi Vibukool 282 -1 112 115
2. Saskia Kaldamäe 1992 Tallinna Kalev 274 -2 111 108
3. Maarika Jäätma 1969 Türi Vibukool 274 -3 108 109 110
4. Piret Luik 1989 JVK "Ilves" 263 -4 111 107 105
5. Triin Piip 1998 Türi Vibukool 244 -6 103
6. Lisell Jäätma 1999 Türi Vibukool 256 -5 100

VAISTUVIBU - Naised
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/2 Finaal
1. Aili Roos 1989 Vana-Võidu VK 173 -1 63 55
2. Liina Kangus 1997 Vana-Võidu VK 125 -2 38 37
3. Ene Künnap Tartu Vibuklubi 53 -3 20 20
4. Kristi Kookla 1991 Vana-Võidu VK 49 -4 1 12

PIKKVIBU - Naised
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   Finaal
1. Kaili Viira 1995 Tartu Vibuklubi 72 -1 5


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster