JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
EESTI NOORTE SISEMEISTRIVÕISTLUSED 2011.
Vana-Võidu, 12.03.2011.
 


SPORTVIBU JUUNIORID - Noormehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/2 Finaal
1. Taavo Allik 1991 Vana-Võidu VK 279 -1 106
2. Sander Putnik 1992 Vana-Võidu VK 277 -2 110 105
3. Kristo Kookla 1993 Vana-Võidu VK 230 -3 84 81

VAISTUVIBU JUUNIORID - Noormehed
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   Finaal
1. Oliver Rüüsak 1992 Vana-Võidu VK 181 -1 50
2. Joonas Peegel 1994 Vana-Võidu VK 45 -2 13

SPORTVIBU KADETID - Noormehed
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 ringid + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/4 1/2 Finaal  
1. Karl-Kristjan Smitt 1994 JVK "Ilves" 285 -3 116 115 119  
2. Pearu Jakob Ojamäe 1994 Sagittarius 297 -1 119 120 118  
3. Jan-Mihkel Leetsaar 1995 Tartu Vibuklubi 278 -5 116 115 118 278 (10d-14)
4. Henn Tomson 1994 Sagittarius 292 -2 114 112 117  
5. Hans Kristjan Muhel 1996 Tartu VK 278 -6 108 278 (10d-13)
6. Jürgo Pukk 1996 Vana-Võidu VK 282 -4 106  
7. Sander Landing 1996 Pärnu VK Meelis 277 -7 101  
8. Martin Klettenberg 1994 Vana-Võidu VK 268 -8 110  

VAISTUVIBU KADETID - Noormehed
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 ringid + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/2 Finaal
1. Otto Tors 1994 Vana-Võidu VK 211 -2 83 105
2. Martin Kangus 1996 Vana-Võidu VK 216 -1 61 94
3. Hendrik Luik 1996 Vana-Võidu VK 173 -3 79 73
4. Meelis Utt 1995 Tartu Vibuklubi 151 -4 40 7

PLOKKVIBU KADETID - Noormehed
(1 x 18 m Ø80 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   Finaal
1. Agris Adamberg 1995 Türi Vibukool 120 -1 36

SPORTVIBU JUUNIORID - Neiud
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/2 Finaal
1. Reena Pärnat 1993 JVK "Ilves" 276 -1 114 114
2. Reti Randorg 1993 Pärnu VK Meelis 226 -2 91 73
3. Liis Varik 1991 Vana-Võidu VK 209 -3 88 95
4. Marie Ojasalu 1992 Pärnu VK Meelis 204 -4 76 91

PLOKKVIBU JUUNIORID - Neiud
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   Finaal
1. Saskia Kaldamäe 1992 Tallinna Kalev 274 -1 106

VAISTUVIBU JUUNIORID - Noormehed
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   Finaal
1. Kaisa Viira Tartu VK 161 -1 56
2. Kristi Kookla 1991 Vana-Võidu VK 88 -2 3

SPORTVIBU KADETID - Neiud
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 ringid + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   1/4 1/2 Finaal
1. Laura Nurmsalu 1994 Vana-Võidu VK 292 -1 118 118
2. Helena Saks 1995 JVK "Ilves" 287 -3 112 112 115
3. Jane Kikojan 1995 Vana-Võidu VK 273 -5 114 114 115
4. Merit Klettenberg 1995 Vana-Võidu VK 288 -2 111 111 114
5. Taisi Telve 1994 Pärnu VK Meelis 284 -4 113
6. Laura Mikk 1995 Vana-Võidu VK 267 -6 109
7. Emily Ruus 1995 Vana-Võidu VK 178 -7 53

PLOKKVIBU KADETID - Neiud
(1 x 18 m Ø80 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   Finaal
1. Egle Vestrik 1996 Järvamaa Amburite Klubi 246 -1 81

VAISTUVIBU KADETID - Neiud
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 ringid + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   Finaal
1. Lisann Posti 1996 Vana-Võidu VK 183 -1 60
2. Annika Rösler 1994 Vana-Võidu VK 122 -2 55

PIKKVIBU KADETID - Neiud
(1 x 18 m Ø80 cm 10-6 ringid + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m   Finaal
1. Kaili Viira 1995 Tartu Vibuklubi 199 -1 95

SPORTVIBU NOORED - Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal
1. Kerdo Tornius 1997 JVK "Ilves" 292 -1 116 116 119
2. Rait Mändmets 1998 Vana-Võidu VK 281 -2 102 113 111
3. Mihkel Ander Polli 1997 JVK "Ilves" 255 -4 102 105 105
4. Karl Paulus 1998 Pärnu VK Meelis 276 -3 103 106 102
5. Kristjan Habakukk 1997 Vana-Võidu VK 247 -5 98
6. Villem Ruus 1997 Tallinna Kalev 232 -6 95
7. Eerik Lind 1998 Vana-Võidu VK 214 -7 93

PLOKKVIBU NOORED - Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   Finaal
1. Karl-Hans Aasavelt 1997 Järvamaa Amburite Klubi 296 -1 117

VAISTUVIBU NOORED - Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal
1. Harri Oras 1997 Vana-Võidu VK 203 -8 106 101 102
2. Joonas Ariva 1997 Vana-Võidu VK 244 -3 102 102 95
3. Romet Tasa 1998 Tartu Vibuklubi 255 -2 98 98 105
4. Martin-Hugo Hallist 1997 Tartu Vibuklubi 230 -5 90 95 96
5. Kristopher Kastehein 1998 Sagittarius 216 -6 92
6. Pelle Mellov 1998 Tartu Vibuklubi 234 -4 87
7. Hans-Martin Pael 1997 Vana-Võidu VK 204 -7 81
8. Mark Tendal 1997 JVK "Ilves" 271 -1 45

SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal
1. Aleksander Vunk 2000 Pärnu VK Meelis 296 -1 117 115 117
2. Markus Vaikjärv 1999 Pärnu VK Meelis 284 -2 120 118 116
3. Karl Kivilo 1999 JVK "Ilves" 280 -3 106 112 116
4. Jaanus Tamsalu 1999 JVK "Ilves" 272 -4 112 107 108
5. Ott-Villem Raju 1999 Tartu Vibuklubi 269 -5 108
6. Ken-Gristopher Kivi 2000 JVK "Ilves" 250 -6 96
7. Rasmus Pärn 2000 Pärnu VK Meelis 85 -7 0

PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/2 Finaal
1. Artur Aas 2000 Türi Vibukool 290 -1 117 116
2. Robin Jäätma 2001 Türi Vibukool 279 -2 108 114
3. Kren Kask 2001 Türi Vibukool 271 -3 106 108
4. Priit Vestrik Järvamaa Amburite Klubi 247 -4 96 98

VAISTUVIBU TIDETID - Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal
1. Raul-Villem Reedi 1999 Tartu Vibuklubi 258 -2 103 109 108
2. Sander Savisaar 1999 Järvamaa Amburite Klubi 259 -1 107 107 106
3. Rasmus Ruubel 2002 Vana-Võidu VK 217 -3 97 87 102
4. Tiit Vestrik 2000 Järvamaa Amburite Klubi 191 -4 71 84 53
5. Richard Rösler 2002 Vana-Võidu VK 162 -6 64
6. Jaan-Hendrik Pael 2003 Vana-Võidu VK 137 -7 62
7. Kaidu Varik 2000 Tartu Vibuklubi 183 -5 17

SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø80 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal
1. Maris Tetsmann 1998 Vana-Võidu VK 281 -2 112 115 115
2. Laura Tukk 1997 Vana-Võidu VK 285 -1 110 112 101
3. Hanna Maria Salong 1997 Pärnu VK Meelis 279 -3 111 113 111
4. Kadri Lilienthal 1998 JVK "Ilves" 273 -4 113 107 106
5. Kätriin Taal 1998 Pärnu VK Meelis 268 -5 108
6. Birgit Kreem 1998 Pärnu VK Meelis 254 -7 104
7. Karina Loo 1998 Järvamaa Amburite Klubi 249 -8 104
8. Berit Toome 1998 Pärnu VK Meelis 267 -6 100

PLOKKVIBU NOORED - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø80 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal
1. Triin Piip 1998 Türi Vibukool 278 -3 117 114 114
2. Linda-Liis Laikoja 1998 Türi Vibukool 287 -1 108 116 106
3. Kristi Ilves 1998 Türi Vibukool 285 -2 116 111 114
4. Mari-Anne Oolep 1998 Vana-Võidu VK 228 -4 99 108 92

VAISTUVIBU NOORED - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø80 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal
1. Liina Kangus 1997 Vana-Võidu VK 216 -1 89 105 95

SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal  
1. Kristel Peet 1999 Pärnu VK Meelis 287 -1 112 113 118  
2. Triinu Lilienthal 2000 JVK "Ilves" 283 -2 112 115 114 283 (10d-15)
3. Marta Kaunis 1999 JVK "Ilves" 268 -4 112 109 112  
4. Marite Sommer 2000 JVK "Ilves" 283 -3 116 112 108 283 (10d-14)
5. Karolin Martinson 2001 Pärnu VK Meelis 245 -5 107  
6. Maarja-Johanna Brükk 2000 JVK "Ilves" 227 -6 95  

PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal
1. Lisell Jäätma 1999 Türi Vibukool 298 -1 118 120 119

VAISTUVIBU TIDETID - Tüdrukud
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m   1/4 1/2 Finaal
1. Moonika Janet Pregel 2000 Sagittarius 240 -1 88 101 102
2. Helena Posti 1999 Vana-Võidu VK 211 -2 76 89 92
3. Keiu Tetsmann 2000 Vana-Võidu VK 189 -3 86 80 88


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster