JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
2010 a. SISEKARIKAVÕISTLUSTE II ETAPP.


SPORTVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmik)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Paulo Santos 1975 Tallinna Kalev 289 289 578 276 278 554 1132
2. Taavi Ennemuist 1986 JVK "Ilves" 282 278 560 287 284 571 1131
3. Jaan Lott 1965 Tartu Vibuklubi 279 280 559 286 282 568 1127
4. Siim Aaver 1989 JVK "Ilves" 273 282 555 278 279 557 1112
5. Mart Muhel 1953 Tartu Vibuklubi 276 279 555 277 278 555 1110
6. Priit Viher 1988 JVK "Ilves" 276 278 554 273 274 547 1101
7. JAANUS GROSS 1975 SAGITTARIUS 269 272 541 275 285 560 1101
8. Tanel Kaasik 1974 Tallinna Kalev 275 276 551 279 266 545 1096
9. Kukk Eimar 1985 Pärnu VK Meelis 265 271 536 270 268 538 1074
10. Rein Heiki 1981 Pärnu VK Meelis 257 262 519 265 274 539 1058
11. Kalev Reinaste 1970 Järvamaa Amburite Klubi 270 266 536 264 257 521 1057
12. Indrek Võhumõõk 1976 Vana-Võidu VK 255 261 516 278 262 540 1056
13. Aivo Agu 1976 JVK "Ilves" 267 265 532 267 253 520 1052
14. Pärk Magnus 1984 Pärnu VK Meelis 264 257 521 261 266 527 1048
15. Kuusk Leopold 1969 Pärnu VK Meelis 256 256 512 270 262 532 1044
16. Martin Rist 1986 Vana-Võidu VK 255 256 511 264 267 531 1042
17. ANDREI GERASSIMOV 1968 SAGITTARIUS 264 258 522 261 256 517 1039
18. Jaan Rösler 1971 Vana-Võidu VK 255 256 511 253 255 508 1019
19. Madisson Martin 1978 Pärnu VK Meelis 222 228 450 239 236 475 925
20. Ants Raag 1953 Sõmerpalu Välk 197 211 408 204 184 388 796

SPORTVIBU - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm kolmik)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Eve Kivilo 1961 JVK "Ilves" 272 279 551 276 274 550 1101
2. Siret Luik 1986 JVK "Ilves" 276 258 534 275 279 554 1088
3. Nele-Triin Lott 1967 Tartu Vibuklubi 258 277 535 266 272 538 1073
4. Anneli Preimann 1988 JVK "Ilves" 271 272 543 261 260 521 1064
5. Kristel Kuusik 1969 Vana-Võidu VK 257 258 515 258 262 520 1035
6. Raili Raudsepp 1986 VK Tartu 248 243 491 242 257 499 990
7. EVE-LII VERILASKJA 1972 SAGITTARIUS 240 248 488 245 242 487 975
8. Bessi Kasak 1989 JVK "Ilves" 238 242 480 248 243 491 971
9. Jaanika Rösler 1977 Vana-Võidu VK 230 251 481 253 223 476 957
10. Katre Kröönström 1969 Tallinna Kalev 232 235 467 237 242 479 946
11. Pirje Pälsing 1989 Vana-Võidu VK 218 227 445 205 201 406 851
12. Külli Reinkubjas 1982 Pärnu VK Meelis 246 241 487 0 0 0 487

SPORTVIBU JUUNIORID - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmik)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Taavo Allik 1991 Vana-Võidu VK 289 280 569 284 276 560 1129
2. Sander Putnik 1992 Vana-Võidu VK 258 256 514 263 267 530 1044
3. Ragnar Raag 1991 Sõmerpalu Välk 235 240 475 237 228 465 940
4. Kristo Kraaner 1992 Vana-Võidu VK 0 0 0 225 181 406 406

SPORTVIBU JUUNIORID - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm kolmik)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Reena Pärnat 1993 JVK "Ilves" 273 277 550 272 284 556 1106
2. Liis Varik 1991 Vana-Võidu VK 258 269 527 273 267 540 1067
3. Aet Roosimägi 1990 Vana-Võidu VK 259 258 517 256 231 487 1004
4. Luisa-Linda Pirsko 1990 Pärnu VK Meelis 247 253 500 237 256 493 993
5. Marie Ojasalu 1992 Pärnu VK Meelis 237 244 481 243 250 493 974
6. KAISA NORAK 1992 SAGITTARIUS 173 225 398 204 245 449 847

SPORTVIBU KADETID - Noormehed
(2 x 18 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. PEARU JAKOB OJAMÄE 1994 SAGITTARIUS 295 295 590 295 297 592 1182
2. Karl-Kristjan Smitt 1994 JVK "Ilves" 288 292 580 294 296 590 1170
3. HENN TOMSON 1994 SAGITTARIUS 291 289 580 293 291 584 1164
4. MIHKEL TOMSON 1993 SAGITTARIUS 289 288 577 290 293 583 1160
5. Arne Vunk 1995 Pärnu VK Meelis 281 278 559 281 284 565 1124
6. Siim Sammul 1995 Tartu Vibuklubi 268 276 544 279 285 564 1108
7. Martin Klettenberg 1994 Vana-Võidu VK 277 279 556 278 268 546 1102
8. Tauri Tukk 1995 Vana-Võidu VK 271 276 547 274 275 549 1096
9. Märt Oona 1995 Tartu Vibuklubi 261 269 530 272 269 541 1071
10. Jan Mihkel Leetsaar 1995 Tartu Vibuklubi 251 249 500 273 275 548 1048
11. Henn Kumar 1995 Tartu Vibuklubi 243 255 498 264 250 514 1012
12. Martin Arusoo 1994 Vana-Võidu VK 255 244 499 231 248 479 978
13. Meelis Utt 1995 Tartu Vibuklubi 227 195 422 0 0 0 422

SPORTVIBU KADETID - Neiud
(2 x 18 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Laura Nurmsalu 1994 Vana-Võidu VK 294 291 585 288 286 574 1159
2. Taisi Telve 1994 Pärnu VK Meelis 282 291 573 288 292 580 1153
3. Merit Klettenberg 1995 Vana-Võidu VK 289 281 570 284 294 578 1148
4. Helena Saks 1995 JVK "Ilves" 280 283 563 288 292 580 1143
5. Reti Randorg 1993 Pärnu VK Meelis 283 272 555 272 270 542 1097
6. Jane Kikojan 1995 Vana-Võidu VK 257 260 517 279 285 564 1081
7. Laura Mikk 1995 Vana-Võidu VK 268 266 534 267 265 532 1066
8. Annika Rösler 1994 Vana-Võidu VK 248 248 496 257 261 518 1014
9. Emily Ruus 1995 Vana-Võidu VK 180 174 354 199 186 385 739

SPORTVIBU NOORED - Poisid
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Kerdo Tornius 1997 JVK "Ilves" 292 297 589 295 295 590 1179
2. Karl Mihkel Salong 1996 Pärnu VK Meelis 286 295 581 290 290 580 1161
3. Hans Kristjan Muhel 1996 Tartu Vibuklubi 293 282 575 291 291 582 1157
4. Sander Landing 1996 Pärnu VK Meelis 278 285 563 284 286 570 1133
5. Jürgo Pukk 1996 Vana-Võidu VK 278 278 556 283 283 566 1122
6. Martin Kangus 1996 Vana-Võidu VK 280 275 555 288 273 561 1116
7. Alo Nurmsalu 1996 Vana-Võidu VK 254 264 518 283 293 576 1094
8. Mark Tendal 1997 JVK "Ilves" 269 274 543 275 270 545 1088
9. Raul Meiesaar 1996 Vana-Võidu VK 264 264 528 283 274 557 1085
10. Mihkel Ander Polli 1997 JVK "Ilves" 263 266 529 279 267 546 1075
11. MARKKUS VEERSOO 1996 SAGITTARIUS 263 263 526 268 269 537 1063
12. Markus Hanschmidt 1997 JVK "Ilves" 251 262 513 245 257 502 1015
13. Martin Hallist 1997 Tartu Vibuklubi 241 252 493 249 248 497 990
14. Kristjan Habakukk 1997 Vana-Võidu VK 210 196 406 249 236 485 891
15. Joonas Ariva 1997 Vana-Võidu VK 251 260 511 0 0 0 511
16. Harri Oras 1997 Vana-Võidu VK 252 248 500 0 0 0 500
17. Hendrik Luik 1996 Vana-Võidu VK 251 247 498 0 0 0 498

SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Gätlin Nurk 1996 Vana-Võidu VK 270 276 546 291 290 581 1127
2. Laura Tukk 1997 Vana-Võidu VK 268 272 540 283 282 565 1105
3. Hanna Maria Salong 1997 Pärnu VK Meelis 270 267 537 270 281 551 1088
4. Kadri Lilienthal 1998 JVK "Ilves" 275 271 546 271 264 535 1081

SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Aleksander Vunk 2000 Pärnu VK Meelis 288 285 573 291 292 583 1156
2. Markus Vaikjärv 1999 Pärnu VK Meelis 286 290 576 286 289 575 1151
3. Rait Mändmets 1998 Vana-Võidu VK 283 287 570 289 282 571 1141
4. Karl Kivilo 1999 JVK "Ilves" 290 280 570 280 280 560 1130
5. Marek Napritson 1998 Vana-Võidu VK 277 274 551 276 278 554 1105
6. Allan Niin 1998 JVK "Ilves" 264 262 526 268 275 543 1069
7. Pelle Mellov 1998 Tartu Vibuklubi 264 263 527 261 258 519 1046
8. Karl Paulus 1998 Pärnu VK Meelis 252 251 503 268 272 540 1043
9. Rasmus Pärn 2000 Pärnu VK Meelis 243 234 477 275 280 555 1032
10. Lauri Männik 2001 Järvamaa Amburite Klubi 265 265 530 265 135 400 930
11. Ott-Villem Raja 1999 Tartu Vibuklubi 239 240 479 219 223 442 921
12. Maarjo Rösler 1998 Vana-Võidu VK 221 234 455 223 211 434 889
13. Rasmus Ruubel 2002 Vana-Võidu VK 202 209 411 191 205 396 807
14. Joonas Põllu 1999 Pärnu VK Meelis 187 181 368 211 228 439 807
15. Eerik Lind 1998 Vana-Võidu VK 186 206 392 203 209 412 804
16. Gevin Kaldoja 1999 JVK "Ilves" 0 0 0 271 272 543 543
17. Andreas Toimetaja SAGITTARIUS 0 0 0 253 250 503 503
18. Tormi Ariva 2000 Vana-Võidu VK 204 214 418 0 0 0 418
19. Richard Reinaus SAGITTARIUS 0 0 0 190 190 380 380
20. Helgus Roosjärv 2000 Vana-Võidu VK 182 169 351 0 0 0 351
21. Lauri Soosaar 2000 Vana-Võidu VK 151 155 306 0 0 0 306
22. Tiit Vestrik 2000 Järvamaa Amburite Klubi 0 0 0 149 153 302 302

SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Maris Tetsmann 1998 Vana-Võidu VK 292 296 588 295 297 592 1180
2. Triinu Lilienthal 2000 JVK "Ilves" 289 288 577 285 283 568 1145
3. Laura-Liis Männik 1998 Järvamaa Amburite Klubi 277 280 557 284 286 570 1127
4. Berit Toome 1998 Pärnu VK Meelis 271 284 555 284 287 571 1126
5. Karina Loo 1998 Järvamaa Amburite Klubi 274 279 553 278 283 561 1114
6. Birgit Kreem 1998 Pärnu VK Meelis 276 271 547 276 277 553 1100
7. Kristel Peet 1999 Pärnu VK Meelis 268 270 538 279 269 548 1086
8. Kelli Nasonov 1998 JVK "Ilves" 268 262 530 277 274 551 1081
9. Marite Sommer 2000 JVK "Ilves" 284 290 574 253 253 506 1080
10. Karolin Martinson 2001 Pärnu VK Meelis 249 249 498 257 263 520 1018
11. Kätriin Taal 1998 Pärnu VK Meelis 244 228 472 268 256 524 996
12. Marta Kaunis 1999 JVK "Ilves" 241 231 472 228 227 455 927
13. Kadi Sammul 2000 Tartu Vibuklubi 210 213 423 232 227 459 882
14. Kairi Oona 1998 Tartu Vibuklubi 220 250 470 0 0 0 470
15. Maarja-Johanna Brükk 2000 JVK "Ilves" 231 233 464 0 0 0 464
16. Keiu Tetsmann 2000 Vana-Võidu VK 213 236 449 0 0 0 449

PLOKKVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmik)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Evert Ressar 1983 Järvamaa Amburite Klubi 293 293 586 292 291 583 1169
2. Priit Tormis 1974 Pärnu VK Meelis 284 287 571 286 291 577 1148
3. Margus Mardu 1962 JVK "Ilves" 285 286 571 285 285 570 1141
4. Jaan Kookla 1964 Vana-Võidu VK 283 285 568 284 286 570 1138
5. Kristo Kent 1978 Tallinna Kalev 282 282 564 279 280 559 1123
6. Margus Tepner 1979 Järvamaa Amburite Klubi 280 282 562 279 281 560 1122
7. Ago Vilumaa 1962 Tartu Vibuklubi 276 282 558 283 281 564 1122
8. Aleksander Kiskonen Järvamaa Amburite Klubi 278 281 559 280 280 560 1119
9. GABRIEL VERILASKJA 1972 SAGITTARIUS 267 274 541 280 280 560 1101
10. Tõnis Tingas 1973 JVK "Ilves" 275 276 551 0 0 0 551
11. KALLE PUTK 1978 SAGITTARIUS 269 272 541 0 0 0 541
12. Stig Meyer 1959 Pärnu VK Meelis 228 235 463 0 0 0 463

PLOKKVIBU - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm kolmik)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Maarika Jäätma 1969 JVK "Ilves" 274 276 550 276 275 551 1101
2. Piret Luik 1989 JVK "Ilves" 275 258 533 269 269 538 1071
3. Maire Meyer 1959 Pärnu VK Meelis 260 267 527 0 0 0 527

PLOKKVIBU JUUNIORID - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmik)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Timo Türn 1990 JVK "Ilves" 276 277 553 276 278 554 1107

PLOKKVIBU JUUNIORID - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm kolmik)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Mariel Jäätma 1990 JVK "Ilves" 280 282 562 280 282 562 1124
2. Saskia Kaldamäe 1992 Tallinna Kalev 263 261 524 276 274 550 1074

PLOKKVIBU KADETID - Noormehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmik)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Agris Adamberg 1993 JVK "Ilves" 223 230 453 262 255 517 970
2. Hans Kristjan Muhel 1996 Tartu Vibuklubi 236 237 473 0 0 0 473

PLOKKVIBU NOORED - Poisid
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Karl- Hans Aasavelt 1997 Järvamaa Amburite Klubi 285 284 569 295 289 584 1153
2. Caius Kand 1997 Järvamaa Amburite Klubi 282 267 549 284 288 572 1121
3. Gert-Kardo Kitsingi 1997 Järvamaa Amburite Klubi 271 274 545 0 0 0 545

PLOKKVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Egle Vestrik 1996 Järvamaa Amburite Klubi 285 283 568 277 277 554 1122

PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Artur Aas 2000 JVK "Ilves" 286 289 575 288 291 579 1154
2. Robin Jäätma 2001 JVK "Ilves" 281 289 570 282 283 565 1135
3. Krenn Kask 2004 JVK "Ilves" 235 261 496 267 258 525 1021
4. VILLIAM REINAUS SAGITTARIUS 173 213 386 245 247 492 878
5. Priit Vestrik 2000 Järvamaa Amburite Klubi 0 0 0 227 212 439 439

PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Lisell Jäätma 1999 JVK "Ilves" 297 297 594 290 297 587 1181
2. Triin Piip 1998 JVK "Ilves" 291 290 581 297 292 589 1170
3. Linda-Liis Laikoja 1998 JVK "Ilves" 282 286 568 292 297 589 1157
4. Kristi Ilves 1998 JVK "Ilves" 283 271 554 293 290 583 1137
5. Mari-Anne Oolep 1998 Vana-Võidu VK 272 270 542 283 282 565 1107
6. LIIS-MARLEEN VERILASKJA 1998 SAGITTARIUS 277 257 534 267 267 534 1068

VAISTUVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. JAANUS GROSS 1975 SAGITTRIUS 252 258 510 264 254 518 1028
2. Meelis Käärma 1969 Tartu Vibuklubi 251 244 495 232 242 474 969
3. Martin Rist 1986 Vana-Võidu VK 221 230 451 256 248 504 955
4. URMAS KUKK 1965 SAGITTRIUS 237 241 478 225 246 471 949
5. Jaan Rösler 1971 Vana-Võidu VK 216 238 454 242 247 489 943
6. Tõnis Viira 1963 Tartu Vibuklubi 241 231 472 215 240 455 927
7. Mart Muhel 1953 Tartu Vibuklubi 203 200 403 0 0 0 403

VAISTUVIBU - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. EVE-LII VERILASKJA 1972 SAGITTRIUS 200 175 375 245 242 487 862
2. ANU UUSMAA 1971 SAGITTRIUS 209 188 397 202 201 403 800
3. KRISTIN NESTOR-ALVISTE 1977 SAGITTRIUS 151 150 301 0 0 0 301

VAISTUVIBU JUUNIORID - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Kaisa Viira 1990 Tartu Vibuklubi 177 142 319 182 173 355 674
2. Kristi Kookla 1991 Vana-Võidu VK 100 105 205 94 98 192 397

VAISTUVIBU JUUNIORID - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Oliver Rüüsak 1992 Vana-Võidu VK 84 138 222 163 147 310 532
2. Henrik Imelik 1995 Tartu Vibuklubi 0 153 153 306 306

VAISTUVIBU KADETID - Noormehed
(2 x 18 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Reinhold Muitl 1993 Tartu Vibuklubi 268 272 540 0 0 0 540
2. Meelis Utt 1995 Tartu Vibuklubi 0 0 0 220 219 439 439
3. Mart Oona 1995 Tartu Vibuklubi 0 0 0 183 200 383 383
4. Jan Mihkel Leetsaar 1995 Tartu Vibuklubi 0 0 0 167 183 350 350
5. Viktor Lindmets 1996 Sõmerpalu Välk 0 0 0 164 171 335 335
6. Henn Kumar 1995 Tartu Vibuklubi 0 0 0 205 129 334 334
7. Andre Lainemaa 1996 Sõmerpalu Välk 0 0 0 107 103 210 210
8. Jaan Ruus 1994 SAGITTRIUS 0 0 0 85 91 176 176

VAISTUVIBU NOORED - Poisid
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Argo Kala 1997 Vana-Võidu VK 157 189 346 0 0 0 346
2. Sten Mäeorg 1996 Vana-Võidu VK 178 159 337 0 0 0 337
3. Robert Palok 1996 Sõmerpalu Välk 0 0 0 120 100 220 220

VAISTUVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Lisann Posti 1996 Vana-Võidu VK 229 227 456 198 202 400 856

VAISTUVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. Romet Tasa 1998 Tartu Vibuklubi 275 273 548 262 265 527 1075
2. Raul-Villem Reedi 1999 Tartu Vibuklubi 259 238 497 207 244 451 948
3. Karl-Magnus Laikoja 2000 Tartu Vibuklubi 239 224 463 177 218 395 858
4. Kaido Varik 2000 Tartu Vibuklubi 190 168 358 164 164 328 686
5. Sander Savisaar 1999 Järvamaa Amburite Klubi 0 0 0 236 244 480 480
6. Richard Rösler 2002 Vana-Võidu VK 86 121 207 133 131 264 471
7. Artur Sirk 1998 Tartu Vibuklubi 196 203 399 0 0 0 399
8. Maarjo Rösler Vana-Võidu VK 0 0 0 181 140 321 321

VAISTUVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. TRIINU-LIIS VERILASKJA 2001 SAGITTRIUS 267 270 537 0 0 0 537

PIKKVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Kaider Puniste 1976 Tartu Vibuklubi 221 234 455 196 202 398 853
2. Rainer Klaaser 1969 Tartu Vibuklubi 219 203 422 211 199 410 832
3. Gunnar Raadik 1963 Pärnu VK Meelis 190 217 407 187 219 406 813
4. Sergei Mirošnikov 1958 Pärnu VK Meelis 110 164 274 147 179 326 600
5. MÄRT VILJASTE 1984 SAGITTARIUS 134 137 271 127 147 274 545
6. Ago Randorg 1958 Pärnu VK Meelis 132 121 253 149 142 291 544

PIKKVIBU - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 18 m 18 m I etapp 18 m 18 m II etapp Kokku
1. Triin Kent 1979 Järvamaa Amburite Klubi 202 222 424 219 184 403 827
2. Monika Hõim 1975 Tartu Vibuklubi 208 200 408 196 151 347 755
3. Rita-Anette Kohava 1977 Tartu Vibuklubi 177 166 343 0 0 0 343
4. KÜLLI TAMMES SAGITTARIUS 112 87 199 85 97 182 381
5. ANNELI KASS SAGITTARIUS 54 101 155 0 0 0 155

PIKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Sünnikuupäev Klubi 15 m 15 m I etapp 15 m 15 m II etapp Kokku
1. TRIINU-LIIS VERILASKJA 2001 SAGITTARIUS 267 270 537 0 0 0 537


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster