JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI LUMEMÄNGUD 2010.
Järvakandi  02.10.2010

 
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1  
1. Reena Pärnat J Järvakandi Ilves 304 -1 309 -3 310 -1 342 -1 1265
2. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 294 -4 317 -1 309 -2 336 -2 1256
3. Siret Luik Järvakandi Ilves 289 -6 308 -4 302 -3 331 -5 1230
4. Anete Kreicberga J Amazones 288 -7 313 -2 291 -5 329 -6 1221
5. Nele Triin Lott Tartu VK 289 -5 293 -7 292 -4 335 -3 1209
6. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 295 -3 295 -6 283 -6 333 -4 1206
7. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 281 -8 304 -5 279 -8 321 -7 1185 22
8. Eva Lank Tallinna Kalev 298 -2 292 -8 278 -9 317 -8 1185 21
9. Katrin Froš Pärnu Meelis 265 -9 285 -9 279 -7 313 -9 1142
10. Jaanika Rösler Vana-Võidu VK 246 -10 284 -10 247 -11 292 -11 1069
11. Aet Roosimägi J Vana-Võidu VK 230 -11 263 -11 251 -10 307 -10 1051
 
SPORTVIBU - Naisveteranid
(35+)
 
Jrk. Nimi   Klubi 60 m   50 m   30 m   Kokku
1. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 317 -1 309 -1 336 -1 962
2. Nele Triin Lott Tartu VK 293 -2 292 -2 335 -2 920
3. Katrin Froš   Pärnu Meelis 285 -3 279 -3 313 -3 877
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1  
1. Janis Amatnieks J Amazones 295 -1 313 -3 315 -2 343 -2 1266 44
2. Jaan Lott Tartu VK 288 -4 314 -2 322 -1 342 -3 1266 42
3. Eduards Lapsinš Amazones 292 -3 320 -1 308 -5 337 -6 1257
4. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 294 -2 309 -4 313 -4 328 -13 1244
5. Taavo Allik J Vana-Võidu VK 255 -8 308 -5 314 -3 335 -7 1212
6. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 264 -7 294 -8 302 -7 344 -1 1204
7. Petri Malinen TJA 274 -5 292 -10 292 -12 338 -4 1196
8. Kalev Reinaste Järvamaa AK 254 -10 296 -7 302 -6 331 -11 1183
9. Siim Aaver Järvakandi Ilves 253 -11 291 -12 296 -8 337 -5 1177
10. Aivo Agu Järvakandi Ilves 264 -6 292 -11 292 -11 325 -15 1173
11. Ivo Lipste Amazones 233 -14 305 -6 295 -9 333 -9 1166
12. Vitalij Zukov Amazones 245 -12 294 -9 270 -16 330 -12 1139
13. Priit Viher Järvakandi Ilves 239 -13 278 -13 286 -13 326 -14 1129
14. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 255 -9 274 -15 279 -15 306 -18 1114
15. Hannes Annus Pärnu Meelis 211 -16 275 -14 293 -10 332 -10 1111
16. Andrei Gerassimov Sagittarius 225 -15 248 -16 280 -14 324 -16 1077
17. Jaan Rösler Vana-Võidu VK 188 -17 239 -17 259 -18 309 -17 995
18. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 268 -17 333 -8 601
19. Mark Tendal Järvakandi Ilves 282 -19 282
 
SPORTVIBU - Meesveteranid
(45+)
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   50 m   30 m   Kokku
1. Jaan Lott Tartu VK 314 -2 322 -1 342 -1 978
2. Eduards Lapsinš Amazones 320 -1 308 -2 337 -2 965
3. Ivo Lipste Amazones 305 -3 295 -3 333 -3 933
4. Vitalij Zukov Amazones 294 -4 270 -4 330 -4 894
 
PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Julija Oleksejenko Atlantis 335 -1 348 -1 338 -1 358 -1 1379
2. Mariel Jäätma J Järvakandi Ilves 324 -2 342 -2 333 -2 348 -2 1347
3. Piret Luik Järvakandi Ilves 293 -3 310 -3 285 -3 297 -3 1185
 
PLOKKVIBU - Naisveteranid
(35+)
 
Jrk. Nimi   Klubi 60 m   50 m   30 m   Kokku
1. Julija Oleksejenko Atlantis 348 -1 338 -1 358 -1 1044
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Evert Ressar Järvamaa AK 329 -1 345 -1 349 -1 356 -1 1379
2. Kaspars Elarts Atlantis 312 -2 336 -2 329 -3 348 -3 1325
3. Jonne Uusitupa TJA 304 -3 333 -3 331 -2 353 -2 1321
4. Juha Erkkilä TJA 301 -4 324 -5 317 -6 343 -5 1285
5. Margus Tepner Järvamaa AK 295 -5 325 -4 318 -4 340 -6 1278
6. Timo Türn J Järvakandi Ilves 295 -6 307 -8 317 -5 338 -7 1257
7. Aleksander Kiskonen Järvamaa AK 265 -8 323 -6 295 -9 348 -4 1231
8. Priit Sohkin Järvakandi Ilves 266 -7 313 -7 313 -7 334 -8 1226
9. Timo Lumiainen AC Ulvila 245 -9 247 -9 304 -8 310 -9 1106
 
PLOKKVIBU - Meesveteranid
(45+)
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   50 m   30 m   Kokku
1. Juha Erkkilä TJA 324 -1 317 -1 343 -2 984
2. Aleksander Kiskonen Järvamaa AK 323 -2 295 -3 348 -1 966
3. Timo Lumiainen AC Ulvila 247 -3 304 -2 310 -3 861
 
PLOKKVIBU KADETID - Noormehed

 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   N.FITA
1. Agris Adamberg Järvakandi Ilves 272 -1 297 -1 252 -1 304 1 1125
 
SPORTVIBU KADETID - Neiud

 
Jrk. Nimi   Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   N.FITA
1. Laura Nurmsalu Vana-Võidu VK 303 -1 321 -1 299 -1 317 -1 1240
2. Helena Saks Järvakandi Ilves 232 -3 268 -3 270 -2 303 -2 1073
3. Santa Berzina Amazones 257 -2 276 -2 251 -3 275 -3 1059
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed

 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   N.FITA
1. Mihkel Tomson Sagittarius 258 -1 299 -1 276 -1 322 -1 1155
2. Henn Tomson Sagittarius 230 -4 291 -2 246 -3 320 -2 1087
3. Aleksejs Spuris Amazones 231 -3 275 -3 255 -2 304 -3 1065
4. Tauri Tukk Vana-Võidu VK 235 -2 220 -4 210 -4 276 -4 941
 
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi   Klubi 30 m   30 m   Kokku
1. Gätlin Nurk Vana-Võidu VK 307 -1 307 -1 614
2. Kadri Lilienthal Järvakandi Ilves 251 -2 289 -2 540
3. Laura Tukk Vana-Võidu VK 250 -3 252 -3 502
 
SPORTVIBU NOORED - Poisid

 
Jrk. Nimi   Klubi 30 m   30 m   Kokku
1. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 319 -1 314 -1 633
2. Jürgo Pukk Vana-Võidu VK 293 -2 293 -2 586
3. Mark Tendal Järvakandi Ilves 265 -3 287 -3 552
4. Markus Hanschmidt Järvakandi Ilves 197 -4 217 -4 414
5. Martin Kangus Vana-Võidu VK 193 -5 217 -5 410
6. Harri Oras Vana-Võidu VK 152 -6 177 -6 329
7. Joonas Ariva Vana-Võidu VK 142 -7 166 -7 308
8. Kristjan Habakukk Vana-Võidu VK 108 -8 150 -8 258
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi   Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Maris Tetsmann Vana-Võidu VK 336 -2 348 -1 684
2. Triinu Lilienthal Järvakandi Ilves 343 -1 326 -3 669
3. Marite Sommer Järvakandi Ilves 332 -3 335 -2 667
4. Kelli Nasonov Järvakandi Ilves 317 -4 325 -4 642
5. Keiu Tetsmann Vana-Võidu VK 257 -5 284 -5 541
 
SPORTVIBU TIDETID - Poisid

 
Jrk. Nimi   Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Rait Mändmets Vana-Võidu VK 340 -1 333 -1 673
2. Karl Kivilo Järvakandi Ilves 334 -2 325 -2 659
3. Allan Niin Järvakandi Ilves 312 -3 319 -3 631
4. Marek Napritson Vana-Võidu VK 299 -4 277 -4 576
5. Tormi Ariva Vana-Võidu VK 246 -5 256 -5 502
6. Maarjo Rösler Vana-Võidu VK 221 -6 231 -6 452
 
PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi   Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Kristi Ilves Järvakandi Ilves 358 -1 358 -1 716
2. Lisell Jäätma Järvakandi Ilves 355 -2 352 -3 707
3. Triin Piip Järvakandi Ilves 351 -3 353 -2 704
4. Linda-Liis Laikoja Järvakandi Ilves 347 -4 344 -4 691
5. Mari-Anne Oolep Vana-Võidu VK 317 -5 325 -5 642
 
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid

 
Jrk. Nimi   Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Artur Aas Järvakandi Ilves 344 -1 352 -1 696
2. Robin Jäätma Järvakandi Ilves 329 -2 329 -2 658
 
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Võistkond Nimi FITA-1 Kokku
1. Amazones Janis Amatnieks 1266 3689
  Eduards Lapsinš 1257
  Ivo Lipste 1166
         
2. Järvakandi Ilves Aivo Agu 1173 3554
  Taavi Ennemuist 1204
  Siim Aaver 1177
         
3. ESS Kalev Tanel Kaasik 1244 3487
  Paul Järvsoo 1114
  Priit Viher 1129
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Võistkond Nimi FITA-1 Kokku
1. Järvakandi Ilves Reena Pärnat 1265 3751
  Siret Luik 1230
  Eve Kivilo 1256
         
2. ESS Kalev Anneli Preimann 1185 3576
  Bessi Kasak 1206
  Eva Lank 1185
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Võistkond Nimi FITA-1 Kokku
1. Järvamaa AK Evert Ressar 1379 3888
  Margus Tepner 1278
  Aleksander Kiskonen 1231


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster