JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
ABC FITA 2010.
Järvakandi  18.09.2010

 
 
( parandatud 20.09.2010 )

SPORTVIBU - Naised (A klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Reena Pärnat Järvakandi Ilves 315 -1 325 -1 323 -1 342 -1 1305
2. Siret Luik Järvakandi Ilves 300 -2 315 -3 305 -3 339 -2 1259
3. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 291 -3 317 -2 306 -2 326 -3 1240
4. Nele Triin Lott Tartu VK 265 -5 293 -4 287 -4 321 -4 1166
5. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 276 -4 280 -5 276 -5 319 -5 1151
6. Eva Lank Tallinna Kalev 256 -6 278 -6 210 -6 744
 
SPORTVIBU - Naised (B klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Katrin Froš Pärnu Meelis 227 -2 261 -1 250 -1 297 -1 1035
2. Raili Raudsepp Tartu VK 227 -1 255 -2 231 -2 286 -2 999
3. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 91 -3 91
 
SPORTVIBU - Naised (C klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Jaanika Rösler Vana-Võidu VK 253 -1 262 -1 261 -1 287 -2 1063
2. Aet Roosimägi Vana-Võidu VK 242 -2 261 -2 248 -2 305 -1 1056
 
SPORTVIBU - Mehed (A klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Paulo Santos Tallinna Kalev 277 -3 307 -1 308 -2 334 -1 1226
2. Taavo Allik Vana-Võidu VK 284 -1 288 -6 321 -1 326 -5 1219
3. Jaan Lott Tartu VK 273 -4 306 -2 303 -4 333 -2 1215
4. Jaanus Gross Sagittarius 253 -7 303 -3 304 -3 329 -3 1189
5. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 279 -2 295 -5 295 -5 317 -8 1186
6. Aivo Agu Järvakandi Ilves 257 -5 299 -4 285 -7 321 -7 1162
7. Siim Aaver Järvakandi Ilves 253 -6 264 -7 295 -6 329 -4 1141
8. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 200 -8 239 -8 267 -8 324 -6 1030
 
SPORTVIBU - Mehed (B klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 228 -2 292 -3 299 -1 321 -3 1140
2. Kalev Reinaste Järvamaa AK 249 -1 293 -2 275 -4 322 -2 1139
3. Leopold Kuusk Pärnu Meelis 226 -3 294 -1 281 -2 314 -4 1115
4. Andrei Gerassimov Sagittarius 217 -4 283 -4 280 -3 331 -1 1111
 
SPORTVIBU - Mehed (C klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Jaan Rösler Vana-Võidu VK 203 -1 221 -1 275 -1 325 -1 1024
2. Priit Viher Järvakandi Ilves 154 -2 185 -2 187 -2 230 -2 756
 
PLOKKVIBU - Naised (A klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Mariel Jäätma Järvakandi Ilves 307 -2 341 -1 325 -1 346 -1 1319
2. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev 309 -1 324 -2 314 -2 334 -2 1281
 
PLOKKVIBU - Naised (B klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves 306 -1 326 -1 318 -1 336 -1 1286
 
PLOKKVIBU - Mehed (A klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Jaan Kookla Vana-Võidu VK 316 -1 330 -1 336 -1 351 -1 1333
 
PLOKKVIBU - Mehed (B klass)

 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Timo Türn Järvakandi Ilves 281 -1 321 -1 313 -1 339 -1 1254
 
PLOKKVIBU KADETID - Noormehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. Agris Adamberg Järvakandi Ilves 236 -1 264 -1 228 -1 296 -1 1024
 
SPORTVIBU KADETID - Neiud

 
Jrk. Nimi Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   N.FITA
1. Laura Nurmsalu Vana-Võidu VK 288 -1 321 -1 295 -1 318 -1 1222
2. Taisi Telve Pärnu Meelis 272 -2 279 -2 270 -2 292 -3 1113
3. Gätlin Nurk Vana-Võidu VK 255 -3 261 -3 220 -5 295 -2 1031
4. Helena Saks Järvakandi Ilves 224 -5 239 -5 257 -3 276 -4 996
5. Merit Klettenberg Vana-Võidu VK 254 -4 245 -4 238 -4 252 -5 989
6. Laura Mikk Vana-Võidu VK 155 -6 174 -6 198 -6 219 -6 746
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   N.FITA
1. Henn Tomson Sagittarius 259 -1 281 -1 270 -1 302 -1 1112
2. Martin Klettenberg Vana-Võidu VK 242 -2 262 -2 219 -2 295 -2 1018
3. Tauri Tukk Vana-Võidu VK 207 -3 220 -4 186 -3 286 -3 899
4. Jürgo Pukk Vana-Võidu VK 189 -4 242 -3 172 -4 264 -4 867
5. Arne Vunk Pärnu Meelis 117 -5 110 -5 161 -5 222 -5 610
 
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku
1. Laura Tukk Vana-Võidu VK 297 -3 321 -1 618
2. Hanna Maria Salong Pärnu Meelis 310 -1 303 -3 613
3. Kadri Lilienthal Järvakandi Ilves 297 -2 309 -2 606
 
SPORTVIBU NOORED - Poisid

 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku
1. Karl Mihkel Salong Pärnu Meelis 315 -1 306 -1 621
2. Raul Meiesaar Vana-Võidu VK 297 -2 280 -5 577
3. Alo Nurmsalu Vana-Võidu VK 290 -3 284 -4 574
4. Markus Hanschmidt Järvakandi Ilves 278 -4 293 -2 571
5. Hendrik Luik Vana-Võidu VK 247 -6 285 -3 532
6. Martin Kangus Vana-Võidu VK 238 -7 251 -6 489
7. Kristjan Habakukk Vana-Võidu VK 248 -5 235 -7 483
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Maris Tetsmann Vana-Võidu VK 326 -1 337 -1 663
2. Marite Sommer Järvakandi Ilves 305 -2 281 -4 586
3. Triinu Lilienthal Järvakandi Ilves 291 -3 294 -2 585
4. Kelli Nasonov Järvakandi Ilves 271 -4 290 -3 561
5. Karolin Martinson Pärnu Meelis 222 -5 232 -5 454
6. Keiu Tetsmann Vana-Võidu VK 122 -6 153 -6 275
 
SPORTVIBU TIDETID - Poisid

 
Jrk. Nimi Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Rait Mändmets Vana-Võidu VK 322 -1 325 -1 647
2. Aleksander Vunk Pärnu Meelis 294 -2 300 -2 594
3. Allan Niin Järvakandi Ilves 281 -3 291 -3 572
4. Marek Napritson Vana-Võidu VK 259 -4 280 -4 539
 
PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Triin Piip Järvakandi Ilves 341 -1 344 -2 685
2. Lisell Jäätma Järvakandi Ilves 329 -2 350 -1 679
3. Linda-Liis Laikoja Järvakandi Ilves 326 -3 332 -3 658
4. Kristi Ilves Järvakandi Ilves 317 -4 330 -4 647
5. Mari-Anne Oolep Vana-Võidu VK 311 -5 279 -5 590
 
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid

 
Jrk. Nimi Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Artur Aas Järvakandi Ilves 337 -1 332 -1 669
2. Robin Jäätma Järvakandi Ilves 287 -2 277 -2 564


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster