JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI OPEN XLI / 2. TOOMAS KIVILO MEMORIAL COMPETITION
Järvakandi  20-22.08.2010

 
 

ELIMINATION ROUND

 

FITA ROUND

 

RECURVE - Men

 

RECURVE - Men

 
Pos Name Club   Result   Pos Name Club   FITA-1
1. Janis Amatnieks Amazones LAT 6   1. Antti Tekoniemi Diana-57 FIN 1324
2. Aki Virtanen Wilhelm Tell FIN 2   2. Matti Hatava TJA FIN 1322
3. Taurunas Lubys Harmonija LTU 6   3. Arvydas Cepulionis Kauno Lankikninkai LTU 1313
4. Tuomas Määttä Po-Jo FIN 4   4. Aki Virtanen WT FIN 1299
 
5. Antti Mansukoski Ku-Ry FIN 3   5. Antti Mansukoski Ku-Ry FIN 1277
6. Jaan Lott Tartu VK EST 2 (102) 6. Paulo Santos Tallinna Kalev EST 1271
7. Ignas Morkeliunas Kauno Lankininkai LTU 2 (96) 7. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius EST 1270
8. Petri Vainonpää Ku-Ry FIN 0   8. Ignas Morkeliunas Kauno Lankikninkai LTU 1270
 
9. Adrianas Kovalevskij LSK LTU   9. Vesa Vaajamäki WT FIN 1263
9. Arvydas Cepulionis Kauno Lankininkai LTU   10. Tuomas Määttä Po-Jo FIN 1255
9. Matti Hatava TJA FIN   11. Petri Vainionpää Ku-Ry FIN 1246
9. Mika Höök Wilhelm Tell FIN   12. Tero Lindroos Diana-57 FIN 1241
9. Paulo Santos Talllinna Kalev EST   13. Adrianas Kovalevskij LSK LTU 1239
9. Tanel Kaasik Talllinna Kalev EST   14. Janis Amatnieks Amazones LAT 1239
9. Tero Lindroos Diana-57 FIN   15. Petri Malinen TJA FIN 1238
9. Vesa Vaajamäki Wilhelm Tell FIN   16. Niko Ylipelkonen Jo-Ju FIN 1236
 
17. Aivo Agu Järvakandi Ilves EST   17. Tanel Kaasik Tallinna Kalev EST 1233
17. Antti Tekoniemi Diana-57 FIN   18. Jaan Lott Tartu VK EST 1233
17. Eetu Tiainen Piili FIN   19. Matias Kontio Ku-Ry FIN 1228
17. Jaanus Gross Sagittarius EST   20. Eetu Tiainen Piili FIN 1225
17. Kestutis Timinskas LSK LTU   21. Siim Aaver Järvakandi Ilves EST 1223
17. Matias Kontio Ku-Ry FIN   22. Jaanus Gross Sagittarius EST 1223
17. Mihkel Tomson Sagittarius EST   23. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves EST 1218
17. Niko Ylipelkonen Jo-Ju FIN   24. Aivo Agu Järvakandi Ilves EST 1208
17. Paul Järvsoo Tallinna Kalev EST   25. Stanislavas Surutkovicius LSK LTU 1205
17. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius EST   26. Mika Höök WT FIN 1200
17. Petri Malinen TJA FIN   27. Marko Mäkelä WT FIN 1195
17. Rait Ots Tallinna Kalev EST   28. Maris Lapinš Amazones LAT 1172
17. Regimantas Ciupaila LSK LTU   29. Paul Järvsoo Tallinna Kalev EST 1171
17. Siim Aaver Järvakandi Ilves EST   30. Regimantas Ciupaila LSK LTU 1171
17. Stanislavas Surutkovicius LSK LTU   31. Vidmantas Vaicekauskas Harmonija LTU 1170
17. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves EST   32. Zigmars Mucenieks Amazones LAT 1167
 
33. Adomas Baranauskas LSK LTU   33. Taurunas Lubys Harmonija LTU 1161
33. Andrei Gerassimov Sagittarius EST   34. Kestutis Timinskas LSK LTU 1159
33. Arvydas Usas Kauno Lankininkai LTU   35. Jaakko Setälä Robin Hood FIN 1158
33. Gints Ozols Amazones LAT   36. Adomas Baranauskas LSK LTU 1155
33. Heikki Hietanen Artemis FIN   37. Mihkel Tomson Sagittarius EST 1155
33. Henn Tomson Sagittarius EST   38. Rait Ots Tallinna Kalev EST 1153
33. Inars Dubkevics Amazones LAT   39. Inars Dupkevics Amazones LAT 1150
33. Jaakko Setälä Robin Hood FIN   40. Karl-Kristjan Smitt Järvakandi Ilves EST 1136
33. Jani Autio Jy-Su FIN   41. Henn Tomson Sagittarius EST 1102
33. Karl-Kristjan Smitt Järvakandi Ilves EST   42. Heikki Hietanen Artemis FIN 1096
33. Leopold Kuusk Pärnu Meelis EST   43. Gints Ozols Amazones LAT 1096
33. Maris Lapinš Amazones LAT   44. Arvydas Usas Kauno Lankikninkai LTU 1090
33. Marko Mäkelä Wilhelm Tell FIN   45. Leopold Kuusk Pärnu Meelis EST 1083
33. Priit Viher Järvakandi Ilves EST   46. Jani Autio Jy-Su FIN 1064
33. Pyry Ekholm Robin Hood FIN   47. Pyry Ekholm Robin Hood FIN 1031
33. Seppo Hätönen Robin Hood FIN   48. Seppo Hätönen Robin Hood FIN 1022
33. Sergejs Krivošejevs Amazones LAT   49. Ugnius Timinskas LSK LTU 1017
33. Zigmars Mucenieks Amazones LAT   50. Andrei Gerassimov Sagittarius EST 994
33. Ugnius Timinskas LSK LTU   51. Werner Gross WT FIN 991
33. Werner Gross Wilhelm Tell FIN   52. Sergejs Krivošejevs Amazones LAT 966
33. Vidmantas Vaicekauskas Harmonija LTU   53. Priit Viher Järvakandi Ilves EST 707

ELIMINATION ROUND

 

FITA ROUND

 

RECURVE - Women

 

RECURVE - Women

 
Pos Name Club   Result   Pos Name Club   FITA-1
1. Inga Kizeliauskaite LSK LTU 6   1. Inga Kizeliauskaite LSK LTU 1290
2. Eve Kivilo Järvakandi Ilves EST 0   2. Siret Luik Järvakandi Ilves EST 1278
3. Reena Pärnat Järvakandi Ilves EST 6   3. Laura Kourula Wilhelm Tell FIN 1268
4. Bessi Kasak Järvakandi Ilves EST 2   4. Reena Pärnat Järvakandi Ilves EST 1267
 
5. Liga Zommere Amazones LAT 4   5. Liga Zommere Amazones LAT 1256
6. Siret Luik Järvakandi Ilves EST 2   6. Eve Kivilo Järvakandi Ilves EST 1243
7. Anete Kreicberga Amazones LAT 1   7. Anneli Preimann Järvakandi Ilves EST 1231
8. Eva Lank Tallinna Kalev EST 0   8. Inga Rabikauskaite LSK LTU 1219
 
9. Anna Torseld Västerås BK SWE   9. Eva Lank Tallinna Kalev EST 1213
9. Anneli Preimann Järvakandi Ilves EST   10. Bessi Kasak Järvakandi Ilves EST 1193
9. Cecilia Blomberg Mjölby BK SWE   11. Cecilia Blomberg Mjölby BS SWE 1190
9. Gerda Pociunaite LSK LTU   12. Gerda Pociunaite LSK LTU 1185
9. Inga Rabikauskaite LSK LTU   13. Oksana Jurcenko Amazones LAT 1173
9. Laura Kourula TJA FIN   14. Anete Kreicberga Amazones LAT 1170
9. Nele-Triin Lott Tartu VK EST   15. Nele-Triin Lott Tartu VK EST 1150
9. Oksana Jurcenko Amazones LAT   16. Anna Torseld Västerås BK SWE 1128
 
17. Katre Kröönström Tallinna Kalev EST   17. Katre Kröönström Tallinna Kalev EST 1109
17. Katrin Froš Pärnu Meelis EST   18. Katrin Froš Pärnu Meelis EST 1095
17. Laila Kuzmiene Harmonija LTU   19. Laila Kuzmiene Harmonija LTU 1069
17. Migle Petruskeviciute LSK LTU   20. Migle Petruskeviciute LSK LTU 1065
17. Raili Raudsepp Tallinna Kalev EST   21. Raili Raudsepp Tartu VK EST 1058
17. Santa Berzina Amazones LAT   22. Santa Berzina Amazones LAT 990

ELIMINATION ROUND

 

FITA ROUND

 

COMPOUND - Men

 

COMPOUND - Men

 
Pos Name Club   Result   Pos Name Club   FITA-1
1. Vladas Šigauskas KSLA LTU 6   1. Marko Järvenpää Ulvila FIN 1389
2. Emil Arnesson Järnvägens BF SWE 0   2. Evert Ressar Järvamaa AK EST 1385
3. Evert Ressar Järvamaa AK EST 6   3. Vladas Šigauskas KSLA LTU 1378
4. Margus Mardu Järvakandi Ilves EST 4   4. Timo Kivimaa Jo-Ju FIN 1364
 
5. Marko Järvenpää Ulvila FIN 3   5. Emil Arnesson Järnvägens BF SWE 1352
6. Timo Kivimaa Jo-Ju FIN 2 (109) 6. Jaan Kookla Vana-Võidu VK EST 1323
6. Jonne Uusitupa TJA FIN 2 (109) 7. Jonne Uusitupa TJA FIN 1316
8. Jaan Kookla Vana-Võidu VK EST 1   8. Juha Erkkilä TJA FIN 1289
 
9. Agris Adamberg Järvakandi Ilves EST   9. Margus Mardu Järvakandi Ilves EST 1282
9. Andres Gross Wilhelm Tell FIN   10. Andres Gross WT FIN 1276
9. Juha Erkkilä TJA FIN   11. Vilius Svedas LSK LTU 1272
9. Mikko Hanhela Jy-Su FIN   12. Povilas Šarakauskas KSLA LTU 1259
9. Povilas Šarakauskas KSLA LTU   13. Mikko Hanhela Jy-Su FIN 1259
9. Timo Türn Järvakandi Ilves EST   14. Timo Türn Järvakandi Ilves EST 1229
9. Vilius Svedas LSK LTU   15. Agris Adamberg Järvakandi Ilves EST 946

ELIMINATION ROUND

 

FITA ROUND

 

COMPOUND - Women

 

COMPOUND - Women

 
Pos Name Club   Result   Pos Name Club   FITA-1
1. Mariel Jäätma Järvakandi Ilves EST 6   1. Jelena Babinina KSLA LTU 1364
2. Susanna Makkonen Si-Su FIN 4   2. Erja Järvenpää Ulvila FIN 1353
3. Jelena Babinina KSLA LTU 6   3. Susanna Makkonen Si-Su FIN 1342
4. Erja Järvenpää Ulvila FIN 4   4. Mariel Jäätma Järvakandi Ilves EST 1340
 
5. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves EST 2 (108) 5. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves EST 1293
6. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev EST 2 (105) 6. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev EST 1284
 
 
FITA ROUND
 
RECURVE - Men
Pos Name Club   90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Antti Tekoniemi Diana-57 FIN 310 -2 338 -1 325 -2 351 -2 1324 62 22
2. Matti Hatava TJA FIN 312 -1 326 -6 331 -1 353 -1 1322 65 23
3. Arvydas Cepulionis Kauno Lankikninkai LTU 309 -3 330 -2 324 -3 350 -3 1313 60 21
4. Aki Virtanen WT FIN 299 -6 330 -3 320 -6 350 -4 1299 59 25
5. Antti Mansukoski Ku-Ry FIN 303 -4 330 -4 304 -17 340 -14 1277 49 23
6. Paulo Santos Tallinna Kalev EST 289 -12 319 -9 318 -9 345 -9 1271 42 22
7. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius EST 279 -16 327 -5 324 -4 340 -15 1270 50 16
8. Ignas Morkeliunas Kauno Lankikninkai LTU 291 -11 326 -7 316 -11 337 -22 1270 43 14
9. Vesa Vaajamäki WT FIN 267 -24 325 -8 323 -5 348 -6 1263 51 12
10. Tuomas Määttä Po-Jo FIN 295 -8 307 -20 307 -14 346 -8 1255 48 17
11. Petri Vainionpää Ku-Ry FIN 293 -9 311 -14 304 -18 338 -20 1246 43 16
12. Tero Lindroos Diana-57 FIN 286 -13 289 -35 317 -10 349 -5 1241 48 20
13. Adrianas Kovalevskij LSK LTU 281 -15 309 -16 305 -16 344 -10 1239 37 7
14. Janis Amatnieks Amazones LAT 296 -7 297 -28 303 -20 343 -11 1239 47 13
15. Petri Malinen TJA FIN 276 -19 319 -10 306 -15 337 -23 1238 40 6
16. Niko Ylipelkonen Jo-Ju FIN 301 -5 309 -17 287 -36 339 -16 1236 35 9
17. Tanel Kaasik Tallinna Kalev EST 279 -17 318 -12 304 -19 332 -27 1233 36 17
18. Jaan Lott Tartu VK EST 276 -18 298 -27 320 -7 339 -17 1233 35 14
19. Matias Kontio Ku-Ry FIN 268 -23 319 -11 293 -28 348 -7 1228 46 5
20. Eetu Tiainen Piili FIN 292 -10 302 -23 298 -24 333 -28 1225 32 6
21. Siim Aaver Järvakandi Ilves EST 273 -20 308 -18 303 -21 339 -19 1223 41 12
22. Jaanus Gross Sagittarius EST 270 -22 306 -22 308 -13 339 -18 1223 35 13
23. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves EST 264 -27 310 -15 303 -22 341 -12 1218 40 13
24. Aivo Agu Järvakandi Ilves EST 260 -30 302 -24 313 -12 333 -25 1208 32 10
25. Stanislavas Surutkovicius LSK LTU 285 -14 300 -26 282 -39 338 -21 1205 42 13
26. Mika Höök WT FIN 239 -42 301 -25 319 -8 341 -13 1200 36 9
27. Marko Mäkelä WT FIN 265 -26 307 -21 290 -32 333 -26 1195 26 11
28. Maris Lapinš Amazones LAT 273 -21 291 -31 293 -29 315 -46 1172 29 8
29. Paul Järvsoo Tallinna Kalev EST 253 -34 314 -13 282 -40 322 -36 1171 36 13
30. Regimantas Ciupaila LSK LTU 263 -28 291 -32 281 -42 336 -24 1171 31 6
31. Vidmantas Vaicekauskas Harmonija LTU 267 -25 289 -36 296 -26 318 -43 1170 18 4
32. Zigmars Mucenieks Amazones LAT 261 -29 292 -30 288 -34 326 -34 1167 26 9
33. Taurunas Lubys Harmonija LTU 260 -31 277 -41 298 -25 326 -35 1161 26 9
34. Kestutis Timinskas LSK LTU 228 -46 297 -29 302 -23 332 -29 1159 29 11
35. Jaakko Setälä Robin Hood FIN 257 -32 288 -37 292 -31 321 -38 1158 21 6
36. Adomas Baranauskas LSK LTU 249 -36 291 -33 288 -35 327 -32 1155 26 11
37. Mihkel Tomson Sagittarius EST 256 -33 284 -38 295 -27 320 -40 1155 29 10
38. Rait Ots Tallinna Kalev EST 244 -39 308 -19 284 -38 317 -45 1153 20 4
39. Inars Dupkevics Amazones LAT 237 -44 290 -34 293 -30 330 -30 1150 33 8
40. Karl-Kristjan Smitt Järvakandi Ilves EST 243 -41 284 -39 282 -41 327 -33 1136 29 9
41. Henn Tomson Sagittarius EST 218 -47 274 -42 289 -33 321 -39 1102 24 11
42. Heikki Hietanen Artemis FIN 238 -43 265 -48 274 -44 319 -42 1096 21 7
43. Gints Ozols Amazones LAT 251 -35 283 -40 240 -49 322 -37 1096 20 3
44. Arvydas Usas Kauno Lankikninkai LTU 213 -49 273 -43 286 -37 318 -44 1090 20 6
45. Leopold Kuusk Pärnu Meelis EST 229 -45 269 -45 269 -47 316 -48 1083 18 6
46. Jani Autio Jy-Su FIN 246 -37 266 -47 232 -50 320 -41 1064 22 5
47. Pyry Ekholm Robin Hood FIN 244 -40 265 -49 243 -48 279 -53 1031 12 4
48. Seppo Hätönen Robin Hood FIN 210 -50 249 -50 280 -43 283 -52 1022 13 4
49. Ugnius Timinskas LSK LTU 148 -53 270 -44 270 -46 329 -31 1017 20 12
50. Andrei Gerassimov Sagittarius EST 244 -38 267 -46 168 -52 315 -47 994 15 2
51. Werner Gross WT FIN 176 -52 242 -51 272 -45 301 -49 991 13 6
52. Sergejs Krivošejevs Amazones LAT 214 -48 227 -52 224 -51 301 -50 966 13 4
53. Priit Viher Järvakandi Ilves EST 202 -51 218 -53 -53 287 -51 707 11 3
 
RECURVE - Women

Pos Name Club   70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Inga Kizeliauskaite LSK LTU 316 -1 320 -2 311 -4 343 -1 1290 51 24
2. Siret Luik Järvakandi Ilves EST 310 -2 319 -3 316 -1 333 -9 1278 46 12
3. Laura Kourula Wilhelm Tell FIN 308 -3 318 -4 299 -6 343 -2 1268 46 14
4. Reena Pärnat Järvakandi Ilves EST 301 -5 315 -5 316 -2 335 -7 1267 43 12
5. Liga Zommere Amazones LAT 299 -6 326 -1 294 -8 337 -5 1256 40 8
6. Eve Kivilo Järvakandi Ilves EST 289 -9 308 -7 307 -5 339 -3 1243 34 7
7. Anneli Preimann Järvakandi Ilves EST 286 -11 297 -10 312 -3 336 -6 1231 34 8
8. Inga Rabikauskaite LSK LTU 295 -7 302 -8 295 -7 327 -12 1219 29 13
9. Eva Lank Tallinna Kalev EST 301 -4 299 -9 290 -10 323 -15 1213 30 9
10. Bessi Kasak Järvakandi Ilves EST 289 -8 272 -19 293 -9 339 -4 1193 36 11
11. Cecilia Blomberg Mjölby BS SWE 270 -13 309 -6 287 -11 324 -13 1190 26 5
12. Gerda Pociunaite LSK LTU 288 -10 279 -17 286 -13 332 -10 1185 22 10
13. Oksana Jurcenko Amazones LAT 275 -12 294 -13 274 -14 330 -11 1173 26 9
14. Anete Kreicberga Amazones LAT 267 -14 297 -11 287 -12 319 -16 1170 24 7
15. Nele-Triin Lott Tartu VK EST 256 -18 297 -12 263 -15 334 -8 1150 25 8
16. Anna Torseld Västerås BK SWE 257 -15 289 -14 258 -18 324 -14 1128 23 5
17. Katre Kröönström Tallinna Kalev EST 256 -16 280 -16 258 -17 315 -18 1109 20 3
18. Katrin Froš Pärnu Meelis EST 247 -19 272 -18 261 -16 315 -19 1095 17 5
19. Laila Kuzmiene Harmonija LTU 246 -20 281 -15 227 -21 315 -17 1069 23 4
20. Migle Petruskeviciute LSK LTU 256 -17 253 -21 255 -19 301 -21 1065 20 7
21. Raili Raudsepp Tartu VK EST 242 -21 271 -20 253 -20 292 -22 1058 17 2
22. Santa Berzina Amazones LAT 217 -22 251 -22 216 -22 306 -20 990 13 6
 
COMPOUND - Men

Pos Name Club   90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Marko Järvenpää Ulvila FIN 338 -1 351 -1 341 -4 359 -2 1389 99 47
2. Evert Ressar Järvamaa AK EST 331 -2 346 -3 349 -1 359 -3 1385 99 39
3. Vladas Šigauskas KSLA LTU 330 -3 346 -2 343 -3 359 -1 1378 96 45
4. Timo Kivimaa Jo-Ju FIN 320 -5 344 -4 344 -2 356 -4 1364 85 41
5. Emil Arnesson Järnvägens BF SWE 320 -4 339 -5 338 -5 355 -5 1352 69 27
6. Jaan Kookla Vana-Võidu VK EST 313 -6 327 -7 330 -7 353 -6 1323 63 28
7. Jonne Uusitupa TJA FIN 309 -7 325 -8 331 -6 351 -7 1316 58 24
8. Juha Erkkilä TJA FIN 288 -12 324 -9 328 -8 349 -9 1289 55 25
9. Margus Mardu Järvakandi Ilves EST 297 -10 328 -6 309 -12 348 -11 1282 45 18
10. Andres Gross WT FIN 288 -11 321 -11 317 -9 350 -8 1276 52 13
11. Vilius Svedas LSK LTU 301 -9 305 -13 317 -10 349 -10 1272 50 15
12. Povilas Šarakauskas KSLA LTU 301 -8 320 -12 303 -13 335 -14 1259 43 14
13. Mikko Hanhela Jy-Su FIN 283 -14 321 -10 311 -11 344 -12 1259 43 10
14. Timo Türn Järvakandi Ilves EST 287 -13 301 -14 302 -14 339 -13 1229 36 13
15. Agris Adamberg Järvakandi Ilves EST 168 -15 234 -15 236 -15 308 -15 946 13 5
 
COMPOUND - Women

Pos Name Club   70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Jelena Babinina KSLA LTU 333 -1 344 -2 331 -2 356 -1 1364 88 37
2. Erja Järvenpää Ulvila FIN 333 -2 339 -3 331 -3 350 -2 1353 76 29
3. Susanna Makkonen Si-Su FIN 325 -3 335 -4 333 -1 349 -3 1342 63 21
4. Mariel Jäätma Järvakandi Ilves EST 322 -4 345 -1 325 -4 348 -4 1340 70 26
5. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves EST 310 -6 328 -6 313 -5 342 -5 1293 50 21
6. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev EST 311 -5 331 -5 302 -6 340 -6 1284 43 16

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round

 

TEAM FITA ROUND

 

RECURVE - Men

 

RECURVE - Men

 
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. Mansukoski/Vainonpää/Kontio Ku-Ry FIN 12   1. Tekoniemi/Lindroos/Määttä West-Finland FIN 3820
2. Tekoniemi/Lindroos/Määttä West-Finland FIN 11   2. Ylipelkonen/Hatava/Malinen Pirkanmaan alne FIN 3796
3. Santos/Järvsoo/Kaasik Tallinna Kalev EST 15   3. Mansukoski/Vainonpää/Kontio Ku-Ry FIN 3751
4. Ennemuist/Aaver/Agu Järvakandi Ilves EST 9   4. Virtanen/Höök/Mäkelä Wilhelm Tell FIN 3694
                     
5. Virtanen/Höök/Mäkelä Wilhelm Tell FIN 14   5. Santos/Järvsoo/Kaasik Tallinna Kalev EST 3675
6. Autio/Vaajamäki/Tiainen East-Finland FIN 12   6. Morkeliunas/Usas/Cepulionis Kauno Lankininkai LTU 3673
7. Ylipelkonen/Hatava/Malinen Pirkanmaan alne FIN 9   7. Ennemuist/Aaver/Agu Järvakandi Ilves EST 3649
7. Surutkovicius/Baranauskas/Kovalevskij LSK LTU 9   8. Gross/Ojamäe/Tomson Sagittarius EST 3648
                     
9. Gross/Ojamäe/Tomson Sagittarius EST 11   9. Surutkovicius/Baranauskas/Kovalevskij LSK LTU 3599
10. Amatnieks/Lapinš/Dubkevics Amazones LAT 8   10. Amatnieks/Lapinš/Dubkevics Amazones LAT 3561
10. Smitt/Viher/Ots ESS Kalev EST 8   11. Autio/Vaajamäki/Tiainen East-Finland FIN 3551
12. Morkeliunas/Usas/Cepulionis Kauno Lankininkai LTU 7   12. Ciupaila/Timinskas/Timinskas LSK 2 LTU 3347
12. Setälä/Ekholm/Hätönen Robin Hood FIN 7   13. Mucenieks/Ozols/Krivosejevs Amazones 2 LAT 3229
14. Mucenieks/Ozols/Krivosejevs Amazones 2 LAT 6   14. Setälä/Ekholm/Hätönen Robin Hood FIN 3211
15. Ciupaila/Timinskas/Timinskas LSK 2 LTU 2   15. Smitt/Viher/Ots ESS Kalev EST 2996

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round

 

TEAM FITA ROUND

 

RECURVE - Women

 

RECURVE - Women

 
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. Luik/Preimann/Pärnat Järvakandi Ilves EST 10   1. Luik/Preimann/Pärnat Järvakandi Ilves EST 3776
2. Zommere/Jurcenko/Kreicberga Amazones LAT 8   2. Kizeliauskaite/Rabikauskaite/Pociunaite LSK LTU 3694
3. Kizeliauskaite/Rabikauskaite/Pociunaite LSK LTU 14   3. Zommere/Jurcenko/Kreicberga Amazones LAT 3599
4. Lank/Kröönström/Raudsepp Tallinn EST 8   4. Lank/Kröönström/Raudsepp Tallinn EST 3380

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round

 

TEAM FITA ROUND

 

COMPOUND

 

COMPOUND

 
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. Šigauskas/Babinina/Sarakauskas Kaunas LTU 16   1. Järvenpää/Järvenpää/Kivimaa Länsi-Suomi FIN 4106
2. Mardu/Jäätma/Kaldamäe ESS Kalev EST 13   2. Šigauskas/Babinina/Sarakauskas Kaunas LTU 4001
3. Järvenpää/Järvenpää/Kivimaa Länsi-Suomi FIN 18   3. Uusitupa/Erkkilä/Makkonen South-Finland FIN 3947
4. Uusitupa/Erkkilä/Makkonen South-Finland FIN 16   4. Ressar/Jäätma/Kaldamäe Türi EST 3907
                     
5. Ressar/Jäätma/Kaldamäe Türi EST 14   5. Mardu/Jäätma/Kaldamäe ESS Kalev EST 3906

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round

 

TEAM FITA ROUND

 

RECURVE - Mixed

 

RECURVE - Mixed

 
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. M.Hatava/L.Kourula TJA FIN 133   1. M.Hatava/L.Kourula TJA FIN 2590
2. A.Agu/A.Preimann Järvakandi Ilves 2 EST 131   2. A.Kovalevskij/I.Kizeliauskaite LSK LTU 2529
3. A.Kovalevskij/I.Kizeliauskaite LSK LTU 142   3. T.Ennemuist/S.Luik Järvakandi Ilves 3 EST 2496
4. S.Aaver/E.Kivilo Järvakandi Ilves 2 EST 130   4. J.Amatnieks/L.Zommere Amazones LAT 2495
                     
5. S.Surutkovicius/I.Rabikauskaite LSK 2 LTU 135   5. S.Aaver/E.Kivilo Järvakandi Ilves 2 EST 2466
6. J.Amatnieks/L.Zommere Amazones LAT 125   6. A.Agu/A.Preimann Järvakandi Ilves 2 EST 2439
7. P.Santos/R.Raudsepp Tallinn EST 121   7. S.Surutkovicius/I.Rabikauskaite LSK 2 LTU 2424
8. P.Järvsoo/E.Lank Tallinna Kalev 2 EST 116   8. K.-K.Smitt/R.Pärnat Järvakandi Ilves 4 EST 2403
                     
9. Z.Mucenieks/O.Jurcenko Amazones 4 LAT 131   9. P.Järvsoo/E.Lank Tallinna Kalev 2 EST 2384
10. T.Ennemuist/S.Luik Järvakandi Ilves 3 EST 127   10. J.Lott/N.-T.Lott Tartu VK EST 2383
11. J.Lott/N.-T.Lott Tartu VK EST 125   11. T.Kaasik/K.Kröönström Tallinna Kalev EST 2342
12. P.Viher/B.Kasak Järvakandi Ilves 5 EST 123   12. Z.Mucenieks/O.Jurcenko Amazones 4 LAT 2340
13. T.Kaasik/K.Kröönström Tallinna Kalev EST 122   13. A.Baranauskas/G.Pociunaite LSK 3 LTU 2340
13. I.Dubkevics/A.Kreicberga Amazones 2 LAT 122   14. P.Santos/R.Raudsepp Tallinn EST 2329
15. T.Lubys/L.Kuzmiene Harmonija LTU 111   15. I.Dubkevics/A.Kreicberga Amazones 2 LAT 2320
16. K.-K.Smitt/R.Pärnat Järvakandi Ilves 4 EST 107   16. T.Lubys/L.Kuzmiene Harmonija LTU 2230
                     
17. L.Kuusk/K.Froš Pärnu Meelis EST 109   17. K.Timinskas/M.Petruskeviciute LSK 4 LTU 2224
18. M.Lapinš/S.Berzina Amazones 3 LAT 104   18. L.Kuusk/K.Froš Pärnu Meelis EST 2178
19. A.Baranauskas/G.Pociunaite LSK 3 LTU 103   19. M.Lapinš/S.Berzina Amazones 3 LAT 2162
20. K.Timinskas/M.Petruskeviciute LSK 4 LTU 74   20. P.Viher/B.Kasak Järvakandi Ilves 5 EST 1900

TEAM ELIMINATION ROUND - Academic round

 

TEAM FITA ROUND

 

COMPOUND - Mixed

 

COMPOUND - Mixed

 
Pos Names Club   Result   Pos Names Club   FITA-1
1. M.Järvenpää/E.Järvenpää Ulvila FIN 150   1. V.Šigauskas/J.Babinina KSLA LTU 2742
2. V.Šigauskas/J.Babinina KSLA LTU 149   2. M.Järvenpää/E.Järvenpää Ulvila FIN 2742
3. T.Kivimaa/S.Makkonen Länsi-Suomi FIN 138 (18) 3. T.Kivimaa/S.Makkonen Länsi-Suomi FIN 2706
4. M.Mardu/M.Jäätma Järvakandi Ilves EST 138 (17) 4. E.Ressar/M.Jäätma Türi EST 2678
5. T.Türn/S.Kaldamäe ESS Kalev EST 133   5. M.Mardu/M.Jäätma Järvakandi Ilves EST 2622
6. E.Ressar/M.Jäätma Türi EST 132   6. T.Türn/S.Kaldamäe ESS Kalev EST 2513
 
 
TEAM RANKING - Qualification round
 
RECURVE - Men

Pos Club Name  

Total

1. West-Finland Antti Tekoniemi 973 2774
FIN Tero Lindroos 892
Tuomas Määttä 909
         
2. Pirkanmaan alne Niko Ylipelkonen 897 2767
Matti Hatava 969
Petri Malinen 901
         
3. KU-RY Antti Mansukoski 937 2725
FIN Petri Vainonpää 908
Matias Kontio 880
         
4. Tallinna Kalev Paulo Santos 926 2676
EST Paul Järvsoo 849
Tanel Kaasik 901
         
5. WT Aki Virtanen 949 2670
Mika Höök 859
Marko Mäkelä 862
         
6. Kauno Lankikninkai Ignas Morkeliunas 933 2668
LTU Arvydas Usas 772
Arvydas Cepulionis 963
         
7. Sagittarius Jaanus Gross 884 2649
EST Pearu Jakob Ojamäe 930
Mihkel Tomson 835
         
8. Ilves Taavi Ennemuist 877 2636
EST Siim Aaver 884
Aivo Agu 875
         
9. LSK Stanislavas Surutkovicius 867 2590
LTU Adomas Baranauskas 828
Adrianas Kovalevskij 895
         
10. Amazones Janis Amatnieks 896 2573
LAT Maris Lapinš 857
Inars Dubkevics 820
         
11. East-Finland Jani Autio 744 2551
Vesa Vaajamäki 915
Eetu Tiainen 892
         
12. LSK 2 Regimantas Ciupaila 835 2350
LTU Kestutis Timinskas 827
Ugnius Timinskas 688
         
13. Robin Hood Jaakko Selätä 837 2328
FIN Pyry Ekholm 752
Seppo Hätönen 739
         
14. Amazones 2 Zigmars Mucenieks 841 2280
LAT Gints Ozols 774
Sergejs Krivosejevs 665
         
15. ESS Kalev Karl-Kristjan Smitt 809 2065
EST Priit Viher 420
Rait Ots 836
 
RECURVE - Women

Pos Club Name  

Total

1. Ilves Siret Luik 945 2772
EST Reena Pärnat 932
Anneli Preimann 895
         
2. LSK Inga Kizeliauskaite 947 2692
LTU Inga Rabikauskaite 892
Gerda Pociunaite 853
         
3. Amazones Liga Zommere 919 2613
LAT Oksana Jurcenko 843
Anete Kreicberga 851
         
4. Tallinn Eva Lank 890 2450
EST Katre Kröönström 794
Raili Raudsepp 766
 
COMPOUND - Men

Pos Club Name  

Total

1. Länsi-Suomi Marko Järvenpää 1389 4106
Erja Järvenpää 1353
Timo Kivimaa 1364
         
2. Kaunas Vladas Šigauskas 1378 4001
LTU Jelena Babinina 1364
Povilas Šarakauskas 1259
         
3. South-Finland Jonne Uusitupa 965 2898
Juha Erkkilä 940
Susanna Makkonen 993
         
4. ESS Kalev Margus Mardu 934 2870
EST Mariel Jäätma 992
Saskia Kaldamäe 944
         
5. Türi Evert Ressar 1026 2867
EST Maarika Jäätma 951
Timo Türn 890
 
RECURVE - Mixed teams

Pos Club Name  

Total

1. Wilhelm Tell Matti Hatava 969 1894
FIN Laura Kourula 925
         
2. LSK Adrianas Kovalevskij 895 1842
LTU Inga Kizeliauskaite 947
         
3. Ilves 3 Taavi Ennemuist 877 1822
EST Siret Luik 945
         
4. Amazones Janis Amatnieks 896 1815
LAT Liga Zommere 919
         
5. Ilves Siim Aaver 884 1788
EST Eve Kivilo 904
         
6. Ilves 2 Aivo Agu 867 1762
EST Anneli Preimann 895
         
7. LSK 2 Stanislavas Surutkovicius 867 1759
LTU Inga Rabikauskaite 892
         
8. Ilves 4 Karl-Kristjan Smitt 809 1741
EST Reena Pärnat 932
         
9. Tallinna Kalev 2 Paul Järvsoo 849 1739
EST Eva Lank 890
         
10. Tartu VK Jaan Lott 894 1710
EST Nele Triin Lott 816
         
11. Tallinna Kalev Tanel Kaasik 901 1695
EST Katre Kröönström 794
         
12. Tallinn Paulo Santos 926 1692
EST Raili Raudsepp 766
         
13. Amazones 4 Zigmars Mucenieks 841 1684
LAT Oksana Jurcenko 843
         
14. LSK 3 Adomas Baranauskas 828 1681
LTU Gerda Pociunaite 853
         
15. Amazones 2 Inars Dubkevics 820 1671
LAT Anete Kreicberga 851
         
16. LSK 4 Kestutis Timinskas 827 1591
LTU Migle Petruskeviciute 764
         
17. Harmonija Taurunas Lubys 835 1589
LTU Laila Kuzmiene 754
         
18. Amazones 3 Maris Lapinš 857 1541
LAT Santa Berzina 684
         
19. Pärnu Meelis Leopold Kuusk 759 1539
EST Katrin Froš 780
         
20. Ilves 5 Priit Viher 420 1274
EST Bessi Kasak 854
 
COMPOUND - Mixed teams

Pos Club Name  

Total

1. Ulvila Marko Järvenpää 1030 2033
FIN Erja Järvenpää 1003
         
2. KSLA Vladas Šigauskas 1019 2027
LTU Jelena Babinina 1008
         
3. FIN Timo Kivimaa 1008 2001
Susanna Makkonen 993
         
4. Türi Evert Ressar 1026 1977
EST Maarika Jäätma 951
         
5. Ilves Margus Mardu 934 1926
EST Mariel Jäätma 992
         
6. ESS Kalev Timo Türn 890 1834
EST Saskia Kaldamäe 944


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster