JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
MEELIS CUP 2010.
Pärnu  05-08.08.2010

 

( parandatud 15.08.2010 )
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku  
1. Paulo Santos Tallinna Kalev 314 332 646  
2. Jaanus Gross Sagittarius 316 328 644  
3. Jaan Lott Tartu VK 309 306 615  
4. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 310 304 614  
5. Alexandros Nicolaou Toxotis 310 303 613  
6. Taavo Allik V-Võidu VK/Viljandi SK 293 319 612  
7. Mart Muhel Tartu VK 309 296 605  
8. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 295 308 603  
9. Leopold Kuusk Pärnu VK Meelis 295 294 589  
10. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 289 295 584  
11. Andrei Gerassimov Sagittarius 289 292 581  
12. Aivo Agu Järvakandi VK Ilves 292 287 579  
13. Karl Kristjan Smitt Järvakandi VK Ilves 271 289 560  
14. Mati Tõusme Pärnu VK Meelis 283 267 550  
15. Jaan Rösler V-Võidu VK/Viljandi SK 264 278 542  
16. Priit Viher Järvakandi VK Ilves 267 252 519  
17. Arne Vunk Pärnu VK Meelis 238 266 504  
18. Hans-Kristjan Muhel Tartu VK 265 235 500 "10"-7
19. Eimar Kukk Pärnu VK Meelis 243 257 500 "10"-4
20. Martin Klettenberg V-Võidu VK/Viljandi SK 238 244 482  
21. Petros Kompos Cosmopolis 231 213 444  
22. Marios Limantis SPE Kouriou 187 186 373  
23. Tauri Tukk V-Võidu VK/Viljandi SK 177 195 372  
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Jaan Kookla V-Võidu VK/Viljandi SK 338 337 675
2. Kaspars Elarts Atlantis 336 337 673
3. Aleksander Kiskonen JAK 292 303 595
4. Timo Türn Järvakandi VK Ilves 272 281 553
5. Agris Adamberg Järvakandi VK Ilves 277 271 548
6. Stig Meyer Pärnu VK Meelis 235 245 480
 
PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Julia Oleksejenko Atlantis 337 340 677
2. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev 326 324 650
3. Mariel Jäätma Järvakandi VK Ilves 320 326 646
4. Marika Jäätma Järvakandi VK Ilves 298 326 624
5. Maire Meyer Pärnu VK Meelis 268 282 550
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku  
1. Reena Pärnat Järvakandi VK Ilves 312 316 628  
2. Siret Luik Järvakandi VK Ilves 293 308 601  
3. Eva Lank Tallinna Kalev 291 309 600 "10"-16
4. Anneli Preimann Järvakandi VK Ilves 293 307 600 "10"-13
5. Kristel Kuusik V-Võidu VK/Viljandi SK 287 252 539  
6. Laura Nurmsalu V-Võidu VK/Viljandi SK 272 263 535  
7. Nele-Triin Lott Tartu VK 260 262 522  
8. Jaanika Rösler V-Võidu VK/Viljandi SK 259 242 501  
9. Aet Roosimägi V-Võidu VK/Viljandi SK 245 241 486  
10. Taisi Telve Pärnu VK Meelis 242 236 478  
11. Reti Randorg Pärnu VK Meelis 233 217 450  
12. Gätlin Nurk V-Võidu VK/Viljandi SK 200 239 439  
13. Luisa-Linda Pirsko Pärnu VK Meelis 229 207 436  
14. Jane Kikojan V-Võidu VK/Viljandi SK 203 217 420  
15. Merit Klettenberg V-Võidu VK/Viljandi SK 169 183 352  
16. Laura Mikk V-Võidu VK/Viljandi SK 144 166 310  
 
 
OLÜMPIARINGID
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x70m   1/16 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Jaanus Gross 644 -2 - 99 101+9 99 110
2. Pearu Jakob Ojamäe 614 -4 - 104 102 102 104
3. Taavo Allik 612 -6 - 108 105 96 102
4. Tanel Kaasik 603 -8 100 100 107 104 99
5. Mart Muhel 605 -7 69 84 101+7
6. Jaan Lott 615 -3 - 101 98
7. Alexandros Nicolaou 613 -5 - 101+8 96
8. Paulo Santos 646 -1 - 109 92
9. Aivo Agu 579 -12 99 101+6
10. Jaan Rösler 542 -15 80 93
11. Karl Kristjan Smitt 560 -13 95 91
12. Andrei Gerassimov 581 -11 88 88
13. Arne Vunk 504 -17 77 88
14. Eimar Kukk 500 -19 92 85
15. Tauri Tukk 372 -23 - 58
16. Leopold Kuusk 589 -9 94
17. Mati Tõusme 550 -14 90
18. Petros Kompos 444 -21 84
19. Marios Limantis 373 -22 81
20. Hans-Kristjan Muhel 500 -18 69
21. Priit Viher 519 -16 68
22. Martin Klettenberg 482 -20 61
23. Paul Järvsoo 584 -10 0
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi 2x70m   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Anneli Preimann 600 -4 102 99 102 103
2. Siret Luik 601 -2 98 96 106 96
3. Reena Pärnat 628 -1 106 108 100 109
4. Laura Nurmsalu 535 -6 99 93 88 94
5. Kristel Kuusik 539 -5 98 92
6. Jane Kikojan 420 -14 78 86
7. Jaanika Rösler 501 -8 79 82
8. Nele-Triin Lott 522 -7 82 75
9. Aet Roosimägi 486 -9 78
10. Gätlin Nurk 439 -12 71
11. Taisi Telve 478 -10 71
12. Reti Randorg 450 -11 69
13. Merit Klettenberg 352 -15 55
14. Luisa-Linda Pirsko 436 -13 54
15. Laura Mikk 310 -16 51
16. Eva Lank 600 -3 0
 
PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi 2x70m   1/4 1/2 Finaal
1. Marika Jäätma 624 -4 104 108 104
2. Mariel Jäätma 646 -3 - 107 100
3. Saskia Kaldamäe 650 -2 - 105 105
4. Maire Meyer 550 -5 101
5. Julia Oleksejenko 677 -1 0
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x70m   1/4 1/2 Finaal
1. Jaan Kookla 675 -1 113 115 116
2. Aleksander Kiskonen 595 -3 104 109 103
3. Timo Türn 553 -4 95 92 92
4. Agris Adamberg 548 -5 78
5. Stig Meyer 480 -6 77
6. Kaspars Elarts 673 -2 0
 
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Võistkond/Nimi 2x70m Summa   1/2 Finaal
1. Järvakandi Naiskond  
  Siret Luik 601 1829 -1 198 189
  Anneli Preimann 600  
  Reena Pärnat 628  
             
2. Naiskond Viljandi 1  
  Laura Nurmsalu 535 1560 -2 180 185
  Kristel Kuusik 539  
  Aet Roosimägi 486  
             
3. Naiskond Viljandi 2  
  Gätlin Nurk 439 1360 -4 159 165
  Jaanika Rösler 501  
  Jane Kikojan 420  
             
4. Pärnu Naiskond  
  Luisa-Linda Pirsko 436 1364 -3 157 150
  Reti Randorg 450  
  Taisi Telve 478  
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Võistkond/Nimi 2x70m Summa   1/4 1/2 Finaal
1. Sagittarius Meeskond    
  Jaanus Gross 644 1839 -1. - 198 210
  Pearu Jakob Ojamäe 614  
  Andrei Gerassimov 581  
               
2. Meeskond Viljandi  
  Taavo Allik 612 1636 -6. 177 187 176
  Martin Klettenberg 482   (25)
  Jaan Rösler 542  
               
3. Järvakandi Meeskond  
  Priit Viher 519 1658 -4. 190 185 182
  Karl Kristjan Smitt 560  
  Aivo Agu 579  
               
4. Küpros  
  Alexandros Nicolaou 613 1430 -7. 173 174 168
  Petros Kompos 444  
  Marios Limantis 373  
               
5. Tartu Meeskond  
  Jaan Lott 615 1720 -3. 177
  Hans Kristjan Muhel 500   (24)
  Mart Muhel 605  
               
6. Pärnu  
  Eimar Kukk 500 1639 -5. 169
  Leopold Kuusk 589  
  Mati Tõusme 550  
               
7. Tallinna Kalev  
  Paul Järvsoo 584 1833 -2. 139
  Paulo Santos 646    
  Tanel Kaasik 603    
 
SPORTVIBU TÄISKASVANUD - Mixed teams

 
Jrk. Võistkond/Nimi 2x70m Summa   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Aivo Agu 579 1179 -2 - 100 112 99
  Anneli Preimann 600  
                 
2. Nele-Triin Lott 522 1137 -4 - 93 95 95
  Jaan Lott 615  
                 
3. Kristel Kuusik 539 1151 -3 - 101 94 99
  Taavo Allik 612  
                 
4. Eva Lank 600 1184 -1 - 102 93 85
  Paul Järvsoo 584  
                 
5. Jaan Rösler 542 1043 -8 96 95
  Jaanika Rösler 501  
                 
6. Aet Roosimägi 486 1091 -6 - 90
  Mart Muhel 605  
                 
7. Siret Luik 601 1120 -5 - 79
  Priit Viher 519  
                 
8. Jaanus Gross 644 1064 -7 - 78
  Jane Kikojan 420  
                 
9. Eimar Kukk 500 936 -9 87
  Luisa-Linda Pirsko 436    
 
SPORTVIBU KADETID - Mixed teams

 
Jrk. Võistkond/Nimi 2x70m Summa   1/4 1/2 Finaal
1. Laura Nurmsalu 535 1149 -2 108 103
  Pearu Jakob Ojamäe 614   (16)
               
2. Karl Kristjan Smitt 560 1188 -1 - 98 103
  Reena Pärnat 628   (13)
               
3. Reti Randorg 450 823 -6 86 84 76
  Marios Limantis 373  
               
4. Hans Kristjan Muhel 500 939 -4 80 75 65
  Gätlin Nurk 439  
               
5. Arne Vunk 504 982 -3 80
  Taisi Telve 478  
               
6. Martin Klettemnberg 482 834 -5 79
  Merit Klettenberg 352  
               
7. Tauri Tukk 372 682 -7 63
  Laura Mikk 310 -
 
PLOKKVIBU - Mixed teams

 
Jrk. Võistkond/Nimi 2x70m Summa   1/2 Finaal
1. Mariel Jäätma 646 1199 -3 103 104
  Timo Türn 553 - (18)
             
2. Aleksander Kiskonen 595 1245 -1 108 103
  Saskia Kaldamäe 650 -
             
3. Maire Meyer 550 1225 -2 103 99
  Jaan Kookla 675 - (17)
             
4. Marika Jäätma 624 1172 -4 101 98
  Agris Adamberg 548 -


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster