JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
2010 a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VIBULASKMISES.
Pärnu  24-25.07.2010

 


SPORTVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1  
1. Jaan Lott Tartu VK 286 322 317 346 1271  
2. Taavo Allik V-Võidu VK/Viljandi SK 284 318 313 342 1257  
3. Paulo Santos Tallinna Kalev 274 304 323 346 1247  
4. Pearu Jakob Ojamäe VK Sagittarius 272 301 315 341 1229  
5. Jaanus Gross VK Sagittarius 277 317 297 325 1216  
6. Rait Ots Tallinna Kalev 269 299 305 338 1211  
7. Taavi Ennemuist Järvakandi VK Ilves 260 303 305 338 1206  
8. Siim Aaver Järvakandi VK Ilves 244 303 290 338 1175  
9. Aivo Agu Järvakandi VK Ilves 256 291 297 330 1174  
10. Andrei Gerassimov VK Sagittarius 245 279 295 331 1150  
11. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 258 271 295 325 1149  
12. Martin Rist V-Võidu VK/Viljandi SK 227 281 308 327 1143  
13. Mart Muhel Tartu VK 237 292 295 316 1140  
14. Karl-Kristjan Smitt Järvakandi VK Ilves 224 275 292 329 1120  
15. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 205 290 287 320 1102  
16. Martin Klettenberg V-Võidu VK/Viljandi SK 258 243 276 312 1089 (10-24)
17. Priit Viher Järvakandi VK Ilves 206 287 276 320 1089 (10-22)
18. Leopold Kuusk Pärnu VK Meelis 224 259 282 314 1079  
19. Tarmo Häng Pärnu VK Meelis 214 261 278 322 1075  
20. Indrek Võhumõõk V-Võidu VK/Viljandi SK 231 267 254 319 1071  
21. Mihkel Tomson VK Sagittarius 182 251 300 327 1060  
22. Jaan Rösler V-Võidu VK/Viljandi SK 233 234 269 323 1059  
23. Mart Treial Pärnu VK Meelis 205 232 285 329 1051  
24. Henn Tomson VK Sagittarius 187 259 276 314 1036  
25. Magnus Pärk Pärnu VK Meelis 208 268 257 299 1032  
26. Eimar Kukk Pärnu VK Meelis 180 244 278 317 1019  
27. Hans-Kristjan Muhel Tartu VK 183 242 262 326 1013  
28. Vahur Pindma Tartu VK 179 260 263 275 977  
29. Karl Mihkel Salong Pärnu VK Meelis 0 215 250 302 767  
30. Gerhard Grents Järvakandi VK Ilves 0 205 231 297 733  
31. Eerik Ennemuist V-Võidu VK/Viljandi SK 125 214 0 0 339  

PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Evert Ressar JAK 329 341 348 357 1375
2. Jaan Kookla V-Võidu VK/Viljandi SK 317 332 334 355 1338
3. Margus Mardu Järvakandi VK Ilves 323 326 323 355 1327
4. Priit Tormis Pärnu VK Meelis 313 303 332 354 1302
5. Leino Vint JAK 299 312 319 346 1276
6. Ulvar Kuningas JAK 299 285 317 342 1243
7. Margus Tepner JAK 288 316 307 331 1242
8. Timo Türn Järvakandi VK Ilves 274 306 311 335 1226
9. Agris Adamberg Järvakandi VK Ilves 0 175 224 288 687
10. Caius Kand JAK 0 180 218 278 676

SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Eve Kivilo Järvakandi VK Ilves 302 306 325 338 1271
2. Reena Pärnat Järvakandi VK Ilves 297 320 313 329 1259
3. Siret Luik Järvakandi VK Ilves 286 315 299 332 1232
4. Eva Lank Tallinna Kalev 295 312 292 317 1216
5. Anneli Preimann Järvakandi VK Ilves 287 291 296 331 1205
6. Nele-Triin Lott Tartu VK 279 283 276 322 1160
7. Laura Nurmsalu V-Võidu VK/Viljandi SK 277 273 274 312 1136
8. Katrin Froš Pärnu VK Meelis 264 271 275 319 1129
9. Bessi Kasak Järvakandi VK Ilves 280 252 241 325 1098
10. Liis Varik V-Võidu VK/Viljandi SK 247 276 250 310 1083
11. Raili Raudsepp Tartu VK 230 268 272 302 1072
12. Reti Randorg Pärnu VK Meelis 241 256 249 315 1061
13. Jaanika Rösler V-Võidu VK/Viljandi SK 243 251 267 295 1056
14. Luisa-Linda Pirsko Pärnu VK Meelis 225 237 243 278 983
15. Gätlin Nurk V-Võidu VK/Viljandi SK 210 220 230 309 969
16. Pirje Pälsing V-Võidu VK/Viljandi SK 127 217 169 267 780

PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Mariel Jäätma Järvakandi VK Ilves 328 329 329 353 1339
2. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev 316 333 318 339 1306
3. Marika Jäätma Järvakandi VK Ilves 316 333 309 340 1298
4. Piret Luik Järvakandi VK Ilves 271 274 274 297 1116

PLOKKVIBU VETERANID - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Aleksander Kiskonen JAK 307 308 287 325 1227
2. Stig Meyer Pärnu VK Meelis 265 286 202 271 1024

SPORTVIBU VETERANID - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Mati Tõusme Pärnu VK Meelis 258 292 295 309 1154

PLOKKVIBU VETERANID - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Maire Meyer Pärnu VK Meelis 298 301 311 339 1249
 
 
OLÜMPIARINGID
 
SPORTVIBU - Mehed

Jrk. Nimi FITA   1/16 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Pearu Jakob Ojamäe 1229 -4 101 102 104 107 100
2. Taavo Allik 1257 -2 98 108 104 102 97
3. Paulo Santos 1247 -3 110 99 99 98 103
4. Jaan Lott 1271 -1 109 95 99 104 100
5. Jaanus Gross 1216 -5 92 101 97    
6. Taavi Ennemuist 1206 -7 100 98 97    
7. Tanel Kaasik 1147 -11 92 100 91    
8. Henn Tomson 1036 -24 91 107 80    
9. Siim Aaver 1175 -8 96 99      
10. Rait Ots 1211 -6 103 97      
11. Tarmo Häng 1075 -19 107 96      
12. Mihkel Tomson 1060 -21 102 96      
13. Indrek Võhumõõk 1071 -20 83 (9+3) 92      
14. Mart Treial 1051 -23 100 91      
15. Leopold Kuusk 1079 -18 93 84      
16. Martin Klettenberg 1089 -16 81 80      
17. Karl-Kristjan Smitt 1120 -14 103      
18. Martin Rist 1143 -12 97      
19. Andrei Gerassimov 1150 -10 94      
20. Aivo Agu 1174 -9 89      
21. Eimar Kukk 1019 -26 88      
22. Paul Järvsoo 1102 -15 87      
23. Vahur Pindma 977 -28 85      
24. Mart Muhel 1140 -13 83 (9+3)      
25. Jaan Rösler 1057 -22 82      
26. Magnus Pärk 1032 -25 81      
27. Hans-Kristjan Muhel 1013 -27 77      
28. Priit Viher 1089 -17 72      
 
PLOKKVIBU - Mehed

Jrk. Nimi FITA   1/4 1/2 Finaal  
1. Priit Tormis 1302 -4 112 111 113
2. Margus Mardu 1327 -3 106 114 112
3. Evert Ressar 1375 -1 144 110 112 (9)
4. Jaan Kookla 1338 -2 112 109 112 (8)
5. Leino Vint 1276 -5 99    
6. Margus Tepner 1242 -7 98    
7. Ulvar Kuningas 1243 -6 91    
8. Timo Türn 1226 -8 90    
 
SPORTVIBU - Naised

Jrk. Nimi FITA   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Anneli Preimann 1205 -5 101 101 104 109
2. Siret Luik 1232 -3 98 97 87 95
3. Eve Kivilo 1271 -1 102 94 97 103
4. Laura Nurmsalu 1136 -7 92 90 83 90
5. Raili Raudsepp 1072 -11 93 93    
6. Eva Lank 1216 -4 94 92    
7. Reena Pärnat 1259 -2 98 89    
8. Bessi Kasak 1098 -9 96 84    
9. Katrin Froš 1129 -8 89      
10. Jaanika Rösler 1056 -13 88      
11. Luisa-Linda Pirsko 983 -14 83      
12. Nele-Triin Lott 1160 -6 82      
13. Reti Randorg 1061 -12 79      
14. Gätlin Nurk 969 -15 73      
15. Liis Varik 1083 -10 70      
16. Pirje Pälsing 780 -16 47      
 
PLOKKVIBU - Naised

Jrk. Nimi FITA   1/2 Finaal  
1. Mariel Jäätma 1339 -1 100 106 (10)
2. Marika Jäätma 1298 -3 105 106 (9)
3. Saskia Kaldamäe 1306 -2 101 112
4. Piret Luik 1116 -4 74 54
 
SPORTVIBU VETERANID - Mehed

Jrk. Nimi FITA   Finaal
1. Mati Tõusme 1154 -1 93
 
PLOKKVIBU VETERANID - Mehed

Jrk. Nimi FITA   Finaal
1. Aleksander Kiskonen 1227 -1 97
2. Stig Meyer 1024 -2 57
 
PLOKKVIBU VETERANID - Naised
 

Jrk. Nimi FITA   Finaal
1. Maire Meyer 1249 -1 95
 
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
SPORTVIBU - Mehed

Jrk. Võitskond Nimi   Kokku
1. Ilves 1      
    Siim Aaver 303 897
    Aivo Agu 291  
    Taavi Ennemuist 303  
         
2. Tartu VK      
    Jaan Lott 322 874
    Mart Muhel 292  
    Vahur Pindma 260  
         
3. Tallinna Kalev      
    Paulo Santos 304 874
    Rait Ots 299  
    Tanel Kaasik 271  
         
4. Sagittarius      
    Jaanus Gross 317 869
    Pearu Jakob Ojamäe 301  
    Mihkel Tomson 251  
         
5. V-Võidu VK/Viljandi SK 1      
    Taavo Allik 318 866
    Indrek Võhumõõk 267  
    Martin Rist 281  
         
6. Pärnu 2      
    Mart Treial 232 785
    Tarmo Häng 261  
    Mati Tõusme 292  
         
7. Pärnu 1      
    Eimar Kukk 244 771
    Magnus Pärk 268  
    Leopold Kuusk 259  
         
8. Ilves 2      
    Priit Viher 287 767
    Karl Kristjan Smitt 275  
    Gerhard Grents 205  
         
9. V-Võidu VK/Viljandi SK 2      
    Erik Ennemuist 214 691
    Martin Klettenberg 243  
    Jaan Rösler 234  
 
SPORTVIBU - Naised

Jrk. Võitskond Nimi   Kokku
1. Ilves      
    Anneli Preimann 287 870
    Siret Luik 286  
    Reena Pärnat 297  
         
2. V-Võidu VK/Viljandi SK      
    Liis Varik 247 767
    Laura Nurmsalu 277  
    Jaanika Rösler 243  
         
3. Pärnu      
    Katrin Froš 264 730
    Luisa-Linda Pirsko 225  
    Reti Randorg 241  
 
PLOKKVIBU - Mehed

Jrk. Võitskond Nimi   Kokku
1. JAK 1      
    Ulvar Kuningas 285 938
    Evert Ressar 341  
    Leino Vint 312  
         
2. Ilves      
    Margus Mardu 326 807
    Timo Türn 306  
    Agris Adamberg 175  
         
3. JAK 2      
    Caius Kand 180 804
    Margus Tepner 316  
    Aleksander Kiskonen 308  
 
PLOKKVIBU - Naised

Jrk. Võitskond Nimi   Kokku
1. Ilves      
    Maarika Jäätma 316 915
    Mariel Jäätma 328  
    Piret Luik 271  
 
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS - OLÜMPIARINGID
 
SPORTVIBU - Mehed

Jrk. Võistkond     1/8 1/4 1/2 Finaal  
1. Kalev 874 -2 199 199 200 195 (9+9+6)
2. Ilves 1 897 -I 203 191 206 195 (9+9+M)
3. Viljandi 1 866 -5 207 192 183 186
4. Pärnu 2 785 -6 173 191 188 183
5. Sagittarius 869 -4 193 189
6. Tartu VK 874 -3 182 186
7. Viljandi 2 691 -9 176 177
8. Pärnu 1 771 -7 178 170
9. Ilves 2 767 -8 171
 
SPORTVIBU - Naised

Jrk. Võistkond     1/2 Finaal
1. Ilves 870 -1 - 192
2. Pärnu 730 -3 165 161
3. Viljandi 767 -2 138
 
PLOKKVIBU - Mehed

Jrk. Võistkond     1/2 Finaal
1. JAK 1 938 -1 - 227
2. Ilves 807 -2 176 186
3. JAK 2 804 -3 172
 
PLOKKVIBU - Naised

Jrk. Võistkond     Finaal
1. Ilves 915 - 184


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster