JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
EESTI KARIKAVÕISTLUSED 2010.
Pärnu  15.05.2010

 
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku  
1. Paulo Santos Tallinna Kalev 313 309 622  
2. Jaan Lott Tartu VK 302 306 608  
3. Taavi Ennemuist Järvakandi VK Ilves 297 296 593  
4. Karl-Kristjan Smitt Järvakandi VK Ilves 287 290 577 x-3, 10-7
5. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 282 295 577 x-3, 10-5
6. Aivo Agu Järvakandi VK Ilves 295 278 573  
7. Jaanus Gross Sagittarius 275 294 569  
8. Siim Aaver Järvakandi VK Ilves 282 285 567  
9. Guido Kitsingi JAK 276 291 567  
10. Mihkel Tomson Sagittarius 280 282 562  
11. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 278 275 553  
12. Eerik Ennemuist V-Võidu VK/Viljandi SK 269 274 543  
13. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 287 256 543  
14. Andrei Gerassimov Sagittarius 271 270 541  
15. Kalev Reinaste JAK 268 269 537  
16. Martin Rist V-Võidu VK/Viljandi SK 272 263 535  
17. Indrek Võhumõõk V-Võidu VK/Viljandi SK 272 258 530  
18. Heiki Rein Pärnu VK Meelis 271 255 526  
19. Priit Kõrve Sagittarius 263 251 514  
20. Henn Tomson Sagittarius 243 254 497  
21. Eimar Kukk Pärnu VK Meelis 243 253 496  
22. Leopold Kuusk Pärnu VK Meelis 246 243 489  
23. Magnus Pärk Pärnu VK Meelis 255 226 481  
24. Vahur Pindma Tartu VK 244 203 447  
25. Jaan Rösler V-Võidu VK/Viljandi SK 230 212 442  
26. Tauri Tukk V-Võidu VK/Viljandi SK 220 217 437  
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Sander Putnik V-Võidu VK/Viljandi SK 282 273 555
2. Ragnar Raag Sõmerpalu Välk 292 254 546
3. Taavo Allik V-Võidu VK/Viljandi SK 275 265 540
4. Mart Treial Pärnu VK Meelis 282 253 535
5. Kristo Kraaner V-Võidu VK/Viljandi SK 191 193 384
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Timo Türn Järvakandi VK Ilves 291 302 593
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku  
1. Evert Ressar JAK 335 336 671  
2. Margus Mardu Järvakandi VK Ilves 327 334 661  
3. Jaan Kookla V-Võidu VK/Viljandi SK 312 310 622  
4. Leino Vint JAK 304 309 613  
5. Margus Tepner JAK 301 300 601 10-7
6. Jaan Ainvere JAK 297 304 601 x-2, 10-4
 
SPORTVIBU VETERANID - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Mart Muhel Tartu VK 264 282 546
2. Mati Tõusme Pärnu VK Meelis 211 253 464
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Anneli Preimann Järvakandi VK Ilves 303 303 606
2. Eva Lank Tallinna Kalev 293 300 593
3. Eve Kivilo Järvakandi VK Ilves 290 293 583
4. Reena Pärnat Järvakandi VK Ilves 281 295 576
5. Siret Luik Järvakandi VK Ilves 277 273 550
6. Bessi Kasak Järvakandi VK Ilves 248 283 531
7. Katrin Froš Pärnu VK Meelis 249 259 508
8. Raili Raudsepp Tartu VK 242 253 495
9. Nele-Triin Lott Tartu VK 232 256 488
10. Laura Nurmsalu V-Võidu VK/Viljandi SK 240 231 471
11. Reti Randorg Pärnu VK Meelis 225 240 465
12. Jaanika Rösler V-Võidu VK/Viljandi SK 202 192 394
13. Külli Reinkubjas Pärnu VK Meelis 174 220 394
14. Gätlin Nurk V-Võidu VK/Viljandi SK 205 181 386
15. Jane Kikojan V-Võidu VK/Viljandi SK 105 157 262
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Anneli Soop Tartu VK 248 253 501
2. Aet Roosimägi V-Võidu VK/Viljandi SK 243 237 480
3. Kristi Kookla V-Võidu VK/Viljandi SK 225 225 450
4. Luisa-Linda Pirsko Pärnu VK Meelis 166 203 369
5. Eleriin Peterson Pärnu VK Meelis 203 153 356
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Mariel Jäätma Järvakandi VK Ilves 311 302 613
 
PLOKKVIBU VETERANID - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Stig Meyer Pärnu VK Meelis 254 217 471
 
PLOKKVIBU VETERANID - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Maire Meyer Pärnu VK Meelis 302 295 597
 
PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Evelyn Rang Tallinna Kalev 321 305 626
2. Maarika Jäätma Järvakandi VK 296 310 606
 
 
FINAALID

 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x70 1/16 1/8 1/4 1/2 I
1. Paulo Santos 622 96 94 104 108 101
2. Jaan Lott 608 86 97 102 99 97
3. Pearu Jakob Ojamäe 577 85 90 104 105 104
4. Taavi Ennemuist 593 90 94 104 97 94
5. Karl-Kristjan Smitt 577 97 96 103
6. Siim Aaver 567 104 89 96
7. Aivo Agu 573 98 97 95
8. Mihkel Tomson 562 80 95 94
9. Kalev Reinaste 537 96 91
10. Andrei Gerassimov 541 89 90
11. Eerik Ennemuist 543 99 88
12. Guido Kitsingi 567 91 88
13. Indrek Võhumõõk 530 86 88
14. Tanel Kaasik 543 98 86
15. Leopold Kuusk 489 95 79
16. Jaanus Gross 569 97 78
17. Henn Tomson 497 85
18. Heiki Rein 526 84
19. Paul Järvsoo 553 81
20. Eimar Kukk 496 79
21. Martin Rist 535 78
22. Jaan Rösler 442 78
23. Priit Kõrve 514 77
24. Magnus Pärk 481 71
25. Tauri Tukk 437 65
26. Vahur Pindma 447 0
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x70 1/4 1/2 I
1. Evert Ressar 671 110 114 115
2. Margus Mardu 661 108 106 98
3. Jaan Kookla 622 110 102 110
4. Leino Vint 613 105 104 95
5. Jaan Ainvere 601 106
6. Margus Tepner 601 104
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x70 1/4 1/2 I
1. Sander Putnik 555 77 98 87
2. Ragnar Raag 546 86 95 80
3. Mart Treial 535 96 78 88
4. Taavo Allik 540 85 88 86
5. Kristo Kraaner 384 65
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x70 I
1. Timo Türn 593 98
 
SPORTVIBU VETERANID - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x70 I
1. Mart Muhel 546 92
2. Mati Tõusme 464 85
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi 2x70 1/8 1/4 1/2 I
1. Anneli Preimann 606 96 100 104 99
2. Eve Kivilo 583 102 100 98 95
3. Eva Lank 593 96 96 95 95
4. Siret Luik 550 94 95 86 85
5. Reena Pärnat 576 100 93
6. Bessi Kasak 531 85 87
7. Laura Nurmsalu 471 95 81
8. Raili Raudsepp 495 95 79
9. Nele-Triin Lott 488 86
10. Katrin Froš 508 85
11. Külli Reinkubjas 394 75
12. Jaanika Rösler 394 68
13. Reti Randorg 465 67
14. Jane Kikojan 262 51
15. Gätlin Nurk 386 50
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Naised

 
Jrk. Nimi 2x70 1/4 1/2 I
1. Anneli Soop 501 74 86 83
2. Aet Roosimägi 480 79 64 74
3. Luisa-Linda Pirsko 369 53 60 60
4. Kristi Kookla 450 54 57 64
5. Eleriin Peterson 356 19
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Naised

 
Jrk. Nimi 2x70 I
1. Mariel Jäätma 613 101
 
PLOKKVIBU VETERANID - Mehed

 
Jrk. Nimi 2x70 I
1. Stig Meyer 471 471
 
PLOKKVIBU VETERANID - Naised

 
Jrk. Nimi 2x70 I
1. Maire Meyer 597 93
 
PLOKKVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi 2x70 I
1. Maarika Jäätma 606 110
2. Evelyn Rang 626 106
 
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS

 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Võistkond / Nimi 2x70 Kokku
1. Ilves Naiskond 1739
  Anneli Preimann 606  
  Siret Luik 550
  Eve Kivilo 583
       
2. Tartu Naiskond 1484
  Nele-Triin Lott 488  
  Raili Raudsepp 495
  Anneli Soop 501
       
3. Meelis Naiskond 1367
  Reti Randorg 465  
  Katrin Froš 508
  Külli Reinkubjas 394
       
4. Viljandi Naiskond 1 1345
  Aet Roosimägi 480  
  Jaanika Rösler 394
  Laura Nurmsalu 471
       
5. Viljandi Naiskond 2 1098
  Kristi Kookla 450  
  Jane Kikojan 262
  Gätlin Nurk 386
 
SPORTVIBU -
Mehed
 
Jrk. Võistkond / Nimi 2x70 Kokku
1. Ilves Meeskond 1743
  Taavi Ennemuist 593  
  Aivo Agu 573
  Karl-Kristjan Smitt 577
       
2. Tallinna Kalev 1718
  Paul Järvsoo 553  
  Tanel Kaasik 543
  Paulo Santos 622
       
3. Sagittarius2 1636
  Henn Tomson 497  
  Mihkel Tomson 562
  Pearu Jakob Ojamäe 577
       
4. Viljandi Meeskond 1 1625
  Indrek Võhumõõk 530  
  Taavo Allik 540
  Sander Putnik 555
       
5. Sagittarius1 1624
  Jaanus Gross 569  
  Andrei Gerassimov 541
  Priit Kõrve 514
       
6. Tartu Meeskond 1601
  Jaan Lott 608  
  Vahur Pindma 447
  Mart Muhel 546
       
7. Meelis Meeskond 1550
  Leopold Kuusk 489  
  Mart Treial 535
  Heiki Rein 526
       
8. Viljandi Meeskond 2 1520
  Martin Rist 535  
  Eerik Ennemuist 543
  Jaan Rösler 442


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster