JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
EESTI NOORTE KARIKAVÕISTLUSED
Pärnu, 08.05.2010.
 


( parandatud 11.05.2010 )


SPORTVIBU TIDETID - Poisid (2 x 20m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 20 m 20 m Kokku
1. Karl Kivilo Järvakandi VK Ilves 1999 330 346 676
2. Rait Mändmets V-Võidu VK/Viljandi SK 1998 322 324 646
3. Gevin Kaldoja Järvakandi VK Ilves 1999 309 320 629
4. Allan Niin Järvakandi VK Ilves 1998 300 313 613
5. Marek Napritson V-Võidu VK/Viljandi SK 1998 296 311 607
6. Aleksander Vunk Pärnu VK Meelis 2000 284 317 601
7. Martin Kio Järvakandi VK Ilves 1999 307 291 598
8. Pelle Mellov Tartu VK 1998 295 295 590
9. Romet Tasa Tartu VK 1998 292 296 588
10. Christian Rikberg Pärnu VK Meelis 1999 304 283 587
11. Janek Virkepuu JAK 2000 225 247 472
12. Raul-Villem Reedi 1999 212 241 453
13. Romando Vaher Pärnu VK Meelis 2000 197 214 411
14. Lauri Soosaar V-Võidu VK/Viljandi SK 2000 74 67 141

SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 20m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 20 m 20 m Kokku
1. Triinu Lilienthal Järvakandi VK Ilves 2000 323 326 649
2. Liina Reimann Pärnu VK Meelis 1998 324 324 648
3. Maris Tetsmann V-Võidu VK/Viljandi SK 1998 314 329 643
4. Kadri Lilienthal Järvakandi VK Ilves 1998 312 316 628
5. Karina Loo JAK 1998 303 299 602
6. Laura-Liis Männik JAK 1998 282 276 558
7. Kelli Nosonov Järvakandi VK Ilves 1998 270 269 539
8. Keiu Tetsmann V-Võidu VK/Viljandi SK 2000 165 185 350

PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 20m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 20 m 20 m Kokku
1. Lisell Jäätma Järvakandi VK Ilves 1999 345 348 693
2. Triin Piip Järvakandi VK Ilves 1998 332 333 665
3. Linda-Liis Laikoja Järvakandi VK Ilves 1998 325 326 651

PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 20m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 20 m 20 m Kokku
1. Artur Aas Järvakandi VK Ilves 2000 343 346 689
2. Robin Jäätma Järvakandi VK Ilves 2001 300 306 606

SPORTVIBU NOORED - Poisid
(2 x 30m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 30 m 30 m Kokku
1. Kerdo Tornius Järvakandi VK Ilves 1997 335 346 681
2. Karl Mihkel Salong Pärnu VK Meelis 1996 330 332 662
3. Hans Kristjan Muhel Tartu VK 1996 327 330 657
4. Alo Nurmsalu V-Võidu VK/Viljandi SK 1996 333 320 653
5. Jürgo Pukk V-Võidu VK/Viljandi SK 1996 322 323 645
6. Gert-Kardo Kitsingi JAK 1997 311 319 630
7. Mark Tendal Järvakandi VK Ilves 1997 307 315 622
8. Sander Landing Pärnu VK Meelis 1996 282 319 601
9. Mihkel Ander Polli Järvakandi VK Ilves 1997 302 289 591
10. Raul Meiesaar V-Võidu VK/Viljandi SK 1996 290 295 585
11. Markus Hanschmidt Järvakandi VK Ilves 278 295 573
12. Kasper-Taave Ilves Pärnu VK Meelis 1997 267 266 533
13. Agnus Dave Peters Pärnu VK Meelis 1996 251 266 517
14. Lauri Lorep V-Võidu VK/Viljandi SK 1997 236 232 468
15. Harri Oras V-Võidu VK/Viljandi SK 1997 237 229 466
16. Joonas Ariva V-Võidu VK/Viljandi SK 1997 210 240 450
17. Hendrik Luik V-Võidu VK/Viljandi SK 1996 213 231 444
18. Hans Martin Pael V-Võidu VK/Viljandi SK 1997 198 201 399
19. Martin Hallist Tartu VK 1997 215 149 364
20. Lars-Henry Vehman V-Võidu VK/Viljandi SK 1997 154 181 335
21. Kristjan Habakuk V-Võidu VK/Viljandi SK 1997 152 169 321
22. Martin Kangus V-Võidu VK/Viljandi SK 1996 41 39 80

PLOKKVIBU NOORED - Poisid
(2 x 30m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 30 m 30 m Kokku
1. Karl-Hans Aasavelt JAK 1997 337 344 681
2. Caius Kand JAK 1997 325 305 630
3. Mihkel Talmar Pärnu VK Meelis 1996 306 304 610

SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 30m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 30 m 30 m Kokku  
1. Gätlin Nurk V-Võidu VK/Viljandi SK 1996 332 324 656  
2. Hanna Maria Salong Pärnu VK Meelis 1997 285 293 578 10-13
3. Laura Tukk V-Võidu VK/Viljandi SK 1997 284 294 578 10-9
4. Merilin Klemmer Pärnu VK Meelis 1997 213 206 419  
5. Lisann Posti V-Võidu VK/Viljandi SK 1996 134 121 255  

PLOKKVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 30m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 30 m 30 m Kokku
1. Egle Vestrik JAK 1996 342 335 677
2. Kristi Ilves Järvakandi VK Ilves 1998 332 310 642
3. Mari-Anne Oolep V-Võidu VK/Viljandi SK 1998 261 253 514

SPORTVIBU KADETID - Noormehed
(2 x 60m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 60 m 60 m Kokku
1. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 1994 313 324 637
2. Karl-Kristjan Smitt Järvakandi VK Ilves 1994 310 296 606
3. Mihkel Tomson Sagittarius 1993 298 286 584
4. Martin Klettenberg V-Võidu VK/Viljandi SK 1994 284 278 562
5. Henn Tomson Sagittarius 1994 266 258 524
6. Tauri Tukk V-Võidu VK/Viljandi SK 1995 253 255 508
7. Arne Vunk Pärnu VK Meelis 1995 187 240 427
8. Siim Sammul Tartu VK 1995 198 200 398
9. Jan Mihkel Leetsar Tartu VK 1995 197 200 397
10. Märt Oona Tartu VK 1995 148 160 308
11. Henn Kumar Tartu VK 1995 144 109 253

SPORTVIBU KADETID - Neiud
(2 x 60m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünniaeg 60 m 60 m Kokku
1. Reena Pärnat Järvakandi VK Ilves 1993 305 301 606
2. Laura Nurmsalu V-Võidu VK/Viljandi SK 1994 278 275 553
3. Reti Randorg Pärnu VK Ilves 1993 258 278 536
4. Helena Saks Järvakandi VK Ilves 1995 263 270 533
5. Jane Kikojan V-Võidu VK/Viljandi SK 1995 217 217 434
6. Merit Klettenberg V-Võidu VK/Viljandi SK 1995 197 157 354
7. Laura Mikk V-Võidu VK/Viljandi SK 1995 147 117 264
8. Annika Rösler V-Võidu VK/Viljandi SK 1994 78 34 112
9. Emily Ruus V-Võidu VK/Viljandi SK 1995 5 0 5
 
 
FINAALID
 
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid

 
Jrk. Nimi 2x20m   I
1. Artur Aas 689 -1 117
2. Robin Jäätma 606 -2 82

SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi 2x20m   1/4 1/2 I
1. Triinu Lilienthal 649 -1 107 104 103
2. Liina Reimann 648 -2 114 114 102
3. Maris Tetsmann 643 -3 114 112 107
4. Kadri Lilienthal 628 -4 109 94 105
5. Laura-Liis Männik 558 -6 104
6. Karina Loo 602 -5 94
7. Kelli Nosonov 539 -7 89
8. Keiu Tetsmann 350 -8 69

PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi 2x20m   1/2 I
1. Lisell Jäätma 693 -1 112 115
2. Linda-Liis Laikoja 651 -3 105 109
3. Triin Piip 665 -2 102 102

SPORTVIBU TIDETID - Poisid

 
Jrk. Nimi 2x20m   1/8 1/4 1/2 I
1. Karl Kivilo 676 -1 115 114 113 114
2. Rait Mändmets 646 -2 111 110 106 110
3. Gevin Kaldoja 629 -3 113 111 101 108
4. Marek Napritson 607 -12 77 103 85 95
5. Aleksander Vunk 601 -6 105 110
6. Pelle Mellov 590 -8 105 106
7. Allan Niin 613 -4 98 100
8. Martin Kio 598 -7 107 95
9. Christian Kikberg 587 -10 102
10. Romet Tasa 588 -9 89
11. Janek Virkepuu 472 -11 78
12. Raul-Villem Reedi 453 -12 77
13. Romando Vaher 411 -13 63
14. Lauri Soosaar 141 -14 13

SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi 2x30m   1/4 1/2 I
1. Gätlin Nurk 656 -1 115 109 110
2. Laura Tukk 578 -3 97 106 98
3. Hanna Maria Salong 578 -2 95 104 99
4. Merilin Klemmer 419 -4 67 65 76
5. Lisann Posti 255 -5 32

SPORTVIBU NOORED - Poisid

 
Jrk. Nimi 2x30m   1/16 1/8 1/4 1/2 I
1. Kerdo Tornius 681 -1 116 114 115 116 113
2. Karl M Salong 662 -2 107 110 111 109 109
3. Jürgo Pukk 645 -5 106 113 110 107 111
4. Hans Kristjan Muhel 657 -3 103 102 110 108 106
5. Gert-Kardo Kitsingi 630 -6 107 112 107
6. Sander Landing 601 -8 99 102 106
7. Alo Nurmsalu 653 -4 109 111 96
8. Raul Meiesaar 585 -10 95 102 94
9. Mark Tendal 622 -7 100 101
10. Mihkel A. Polli 591 -9 94 96
11. Markus Hanschmidt 573 -11 100 90
12. Agnus D Peters 517 -13 90 89
13. Kasper T. Ilves 533 -12 85 82
14. Hendrik Luik 444 -17 90 79
15. Harri Oras 466 -15 90 66
16. Martin Hallist 364 -19 72 47
17. Joonas Ariva 450 -16 86
18. Lauri Lorep 468 -14 68
19. Hans Martin Pael 399 -18 54
20. Krisjtan Habakuk 321 -21 36
21. Lars H Vehman 335 -20 22
22. Martin Kangus 80 -22 3

PLOKKVIBU NOORED - Tüdrukud

 
Jrk. Nimi 2x30m   1/2 I
1. Egle Vestrik 677 -1 113 108
2. Kristi Ilves 642 -2 92 104
3. Mari-Anne Oolep 514 -3 85

PLOKKVIBU NOORED - Poisid

 
Jrk. Nimi 2x30m   1/2 I
1. Karl-Hans Aasavelt 681 -1 110 113
2. Caius Kand 630 -2 104 103
3. Mihkel Talmar 610 -3 96

SPORTVIBU KADETID - Noormehed

 
Jrk. Nimi 2x60m   1/8 1/4 1/2 I
1. Pearu Jakob Ojamäe 637 -1 101 98 103 108
2. Karl Kristjan Smitt 606 -2 104 100 105 105
3. Mihkel Tomson 584 -3 102 108 103 103
4. Martin Klettenberg 562 -4 77 97 100 99
5. Henn Tomson 524 -5 88 94
6. Tauri Tukk 508 -6 85 78
7. Jan Mihkel Leetsar 397 -9 70 82
8. Arne Vunk 427 -7 72 73
9. Siim Sammul 398 -8 59
10. Märt Oona 308 -10 52
11. Henn Kumar 253 -11 23

SPORTVIBU KADETID - Neiud

 
Jrk. Nimi 2x60m   1/4 1/2 I
1. Reena Pärnat 606 -1 105 105 106
2. Laura Nurmsalu 553 -2 97 99 87
3. Reti Randorg 536 -3 92 98 88
4. Helena Saks 533 -4 95 84 87
5. Jane Kikojan 434 -5 78
6. Laura Mikk 264 -7 35
7. Merit Klettenberg 354 -6 18
8. Annika Rösler 112 -8 4


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster