JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2010,
OLIVER PURI VII MÄLESTUSVÕISTLUS
Järvakandi, 17-18.04.2010.

 
( täiendatud 20.04.2010 )


17.04.2010 - Rapla maakonna meistrivõistlused

SPORTVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 296 -2 315 -2 301 -2 331 -3 1243 33 15 60
2. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 281 -3 324 -1 279 -4 335 -2 1219 36 14 44
3. Liga Zommere Riga Amazones 301 -1 300 -3 299 -3 317 -5 1217 26 7 51
4. Siret Luik Järvakandi Ilves 278 -4 298 -4 304 -1 336 -1 1216 33 14 48
5. Oksana Jurcenko Riga Amazones 262 -5 280 -6 276 -5 312 -6 1130 15 4 45
6. Katrin Froš Pärnu Meelis 256 -6 285 -5 258 -6 310 -7 1109 20 6 35
7. Anete Kreicberga Riga Amazones 251 -7 276 -7 257 -7 319 -4 1103 15 3 37
8. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 195 -8 245 -8 179 -8 264 -8 883 5 1 26

SPORTVIBU - Naisjuuniorid
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Anete Kreicberga Riga Amazones 251 -1 276 -1 257 -1 319 -1 1103 15 3 37

PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Julija Oleksejenko Atlantis 317 -1 345 -1 335 -1 345 -1 1342 70 23 54
2. Erja Järvenpää AC Ulvila 315 -2 323 -2 301 -3 340 -2 1279 46 21 54
3. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev 278 -4 298 -3 307 -2 338 -3 1221 33 14 53
4. Evelyn Rang Tallinna Kalev 290 -3 297 -4 287 -4 336 -4 1210 40 14 43

PLOKKVIBU - Naisjuuniorid
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev 278 -1 298 -1 307 -1 338 -1 1221 33 14 53

SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Jaanus Gross Sagittarius 236 -5 309 -1 301 -3 338 -1 1184 33 13 50
2. Eduard Lapsinš Riga Amazones 245 -2 287 -3 302 -1 329 -4 1163 25 4 47
3. Paulo Santos Tallinna Kalev 220 -9 296 -2 297 -4 329 -5 1142 24 8 47
4. Aivo Agu Järvakandi Ilves 228 -7 275 -7 301 -2 337 -2 1141 27 9 45
5. Ivo Lipste Riga Amazones 229 -6 276 -6 290 -5 336 -3 1131 29 7 32
6. Siim Aaver Järvakandi Ilves 237 -4 270 -8 284 -6 325 -6 1116 25 7 36
7. Rait Ots Tallinna Kalev 247 -1 276 -5 274 -7 316 -7 1113 17 7 39
8. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 244 -3 262 -10 269 -8 308 -10 1083 18 6 39
9. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 224 -8 280 -4 263 -10 314 -9 1081 21 6 31
10. Priit Viher Järvakandi Ilves 207 -10 263 -9 269 -9 316 -8 1055 18 4 35
11. Andres Ansip Järvakandi Ilves 203 -11 215 -11 191 -11 273 -11 882 6 2 18

PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. Evert Ressar Järvamaa AK 323 -1 344 -1 335 -1 352 -2 1354 71 29 59
2. Marko Järvenpää AC Ulvila 315 -2 343 -2 330 -2 352 -1 1340 77 33 32
3. Margus Mardu Järvakandi Ilves 312 -3 320 -3 322 -3 330 -5 1284 59 23 50
4. Kaspar Elarts Atlantis 280 -4 316 -4 313 -4 338 -4 1247 43 13 50
5. Risto Ylätalo KoJo 265 -5 298 -5 297 -5 340 -3 1200 33 7 39

SPORTVIBU KADETID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   N.FITA 10 X 9
1. Karl-Kristjan Smitt Järvakandi Ilves 270 -1 285 -1 284 -1 334 -1 1173 20 7 41

SPORTVIBU KADETID - Neiud
 

Jrk. Nimi Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   N.FITA 10 X 9
1. Reena Pärnat Järvakandi Ilves 299 -1 308 -1 316 -1 336 -1 1259 37 17 65
2. Helena Saks Järvakandi Ilves 231 -2 285 -2 285 -2 288 -2 1089 15 5 32
3. Santa Berzina Riga Amazones 198 -3 277 -3 258 -3 288 -3 1021 12 3 31

SPORTVIBU - Naisveteranid
 

Jrk. Nimi Klubi 60 m   50 m   30 m   Kokku 10 X 9
1. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 324 -1 279 -1 335 -1 938 32 13 37
2. Katrin Froš Pärnu Meelis 285 -2 258 -2 310 -2 853 18 7 30

SPORTVIBU - Meesveteranid
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   50 m   30 m   Kokku 10 X 9
1. Eduard Lapsinš Riga Amazones 287 -1 302 -1 329 -1 918 24 4 42

PLOKKVIBU - Naisveteranid
 

Jrk. Nimi Klubi 60 m   50 m   30 m   Kokku 10 X 9
1. Julija Oleksejenko Atlantis 345 -1 335 -1 345 -1 1025 62 22 38
2. Erja Järvenpää AC Ulvila 323 -2 301 -2 340 -2 964 35 16 41

PLOKKVIBU - Meesveteranid
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   50 m   30 m   Kokku 10 X 9
1. Margus Mardu Järvakandi Ilves 320 -1 322 -1 330 -2 972 48 19 38
2. Risto Ylätalo KoJo 298 -2 297 -2 340 -1 935 30 7 33

SPORTVIBU NOORED - Poisid
(2 x 30 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   2x30m 10 X 9
1. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 331 -1 328 -1 659 24 9 35
2. Mark Tendal Järvakandi Ilves 300 -2 295 -2 595 11 4 23
3. Mihkel Ander Polli Järvakandi Ilves 279 -3 289 -3 568 5 0 21
4. Markus Hanschmidt Järvakandi Ilves 274 -4 267 -4 541 7 0 19

SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(2 x 30 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   Kokku 10 X 9
1. Kadri Lilienthal Järvakandi Ilves 286 -1 270 -1 556 8 0 20

SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(20 m Ø122 cm + 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   15 m   Kokku 10 X 9
1. Karl Kivilo Järvakandi Ilves 323 -1 340 -1 663 31 4 29
2. Gevin Kaldoja Järvakandi Ilves 304 -2 338 -2 642 23 8 26

PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(20 m Ø122 cm + 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   15 m   Kokku 10 X 9
1. Oskar Järvenpää AC Ulvila 290 -1 316 -1 606 13 3 25

SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(20 m Ø122 cm + 15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   15 m   Kokku 10 X 9
1. Marite Sommer Järvakandi Ilves 292 -1 330 -1 622 17 5 30
2. Triinu Lilienthal Järvakandi Ilves 284 -2 303 -2 587 13 3 22
 

VÕISTKONNAVÕISTLUS

SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi 3xFITA-1  
1. Järvakandi Ilves 3338 "10" = 73
Aivo Agu 1141
Siim Aaver 1116
Taavi Ennemuist 1081
       
2. Tallinna Kalev 3338 "10" = 59
Paulo Santos 1142
Rait Ots 1113
Tanel Kaasik 1083

SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi 3xFITA-1
1. Järvakandi Ilves 3678
Anneli Preimann 1243
Eve Kivilo 1219
Siret Luik 1216
     
2. Riga Amazones 3450
Liga Zommere 1217
Oksana Jurcenko 1130
Anete Kreicberga 1103
 

18.04.2010 - Oliver Puri mälestusvõistlus


KVALIFIKATSIOON

SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku 10 X 9
1. Eduards Lapsinš Riga Amazones 286 -1 287 -1 573 11 4 22
2. Ivo Lipste Riga Amazones 275 -4 282 -2 557 6 1 18
3. Janis Apsitis Riga Amazones 280 -2 265 -6 545 8 3 16
4. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 271 -7 268 -5 539 5 1 17
5. Jaanus Gross Sagittarius 276 -3 257 -10 533 5 0 17
6. Siim Aaver Järvakandi Ilves 258 -11 274 -3 532 5 0 18
7. Jaan Lott Tartu VK 274 -5 256 -11 530 6 3 14
8. Janis Amatnieks Riga Amazones 271 -6 259 -9 530 4 2 13
9. Gints Jonasts Riga Amazones 261 -10 264 -7 525 11 2 12
10. Inars Dubkevichs Riga Amazones 268 -8 256 -12 524 4 1 17
11. Rait Ots Tallinna Kalev 252 -12 269 -4 521 5 3 12
12. Paulo Santos Tallinna Kalev 251 -13 264 -8 515 4 2 16
13. Karl-Kristjan Smitt Järvakandi Ilves 249 -14 251 -13 500 2 1 13
14. Priit Viher Järvakandi Ilves 249 -15 249 -14 498 3 1 10
15. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 263 -9 221 -17 484 7 3 9
16. Andrei Gerassimov Sagittarius 244 -16 227 -16 471 5 1 11
17. Maris Lapins Riga Amazones 190 -18 229 -15 419 4 0 8
18. Andres Ansip Järvakandi Ilves 193 -17 219 -18 412 4 2 7

SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku 10 X 9
1. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 295 -1 274 -3 569 7 1 19
2. Liga Zommere Riga Amazones 281 -2 283 -2 564 9 3 20
3. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 261 -6 290 -1 551 9 5 15
4. Siret Luik Järvakandi Ilves 275 -3 258 -4 533 8 2 15
5. Jelena Malaša-Homicevica Riga Amazones 265 -5 251 -5 516 6 2 8
6. Oksana Jurcenko Riga Amazones 271 -4 236 -8 507 7 3 8
7. Anete Kreicberga Riga Amazones 256 -7 245 -7 501 5 0 18
8. Reena Pärnat Järvakandi Ilves 242 -8 247 -6 489 5 0 14
9. Nele-Triin Lott Tartu VK 195 -10 204 -9 399 7 2 5
10. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 200 -9 186 -10 386 1 0 5
11. Santa Berzina Riga Amazones 180 -11 153 -11 333 2 0 5

PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku 10 X 9
1. Erja Järvenpää AC Ulvila 310 -1 314 -1 624 17 3 30
2. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev 287 -2 282 -2 569 7 2 20

PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku 10 X 9
1. Evert Ressar Järvamaa AK 335 -1 328 -1 663 28 11 32
2. Marko Järvenpää AC Ulvila 320 -2 320 -2 640 18 5 32
3. Margus Tepner Järvamaa AK 287 -3 277 -3 564 7 1 20


FINAALID

SPORTVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi
1. Ivo Lipste
2. Janis Amatnieks
3. Karl-Kristjan Smitt
4. Rait Ots
5-8. Eduards Lapsinš
5-8. Paulo Santos
5-8. Priit Viher
5-8. Inars Dubkevichs
9-16. Andrei Gerassimov
9-16. Gints Jonasts
9-16. Jaanus Gross
9-16. Taavi Ennemuist
9-16. Janis Apsitis
9-16. Siim Aaver
9-16. Jaan Lott
9-16. Andres Ansip
17-18. Maris Lapins
17-18. Tanel Kaasik

SPORTVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi
1. Anneli Preimann
2. Liga Zommere
3. Siret Luik
4. Oksana Jurcenko
5-8. Nele-Triin Lott
5-8. Jelena Malaša-Homicevica
5-8. Eve Kivilo
5-8. Anete Kreicberga
9-11. Reena Pärnat
9-11. Santa Berzina
9-11. Bessi Kasak

PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi *
1. Evert Ressar 10
2. Marko Järvenpää 8
3. Margus Tepner  

PLOKKVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi *
1. Erja Järvenpää 9
2. Saskia Kaldamäe 8

 
 VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
 SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi  
1. Riga Amazones II 1654
Eduards Lapsinš 573
Ivo Lipste 557
Inars Dubkevichs 524
     
2. Riga Amazones I 1600
Janis Apsitis 545
Janis Amatnieks 530
Gints Jonasts 525
     
3. Järvakandi Ilves 1569
Taavi Ennemuist 539
Siim Aaver 532
Priit Viher 498
     
4. Tallinna Kalev 1520
Rait Ots 521
Paulo Santos 515
Tanel Kaasik 484

SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi  
1. Järvakandi Ilves 1653
Anneli Preimann 569
Eve Kivilo 551
Siret Luik 533
     
2. Riga Amazones 1587
Liga Zommere 564
Jelena Malaša-Homicevica 516
Oksana Jurcenko 507


* - Lisanool

Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster