JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
EESTI SISEMEISTRIVÕISTLUSED 2010.
Vana-Võidu, 14.03.2010.
 


SPORTVIBU - Mehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Paulo Santos 1975 Tallinna Kalev 286 116 116 110 112
2. Karl-Kristian Smitt JVK "Ilves" 267 106 108 107 109
3. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 274 114 108 109 108
4. Rait Ots 1978 Tallinna Kalev 277 110 111 97 106
5. Siim Aaver 1986 JVK "Ilves" 274 113 106
6. Jaanus Gross 1975 Sagittarius 273 108 105
7. Taavi Ennemuist 1986 JVK "Ilves" 278 113 102
8. Mart Muhel 1953 Tartu VK 275 109 86
9. Andrei Gerassimov Sagittarius 260 110
10. Eerik Ennemuist 1989 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 267 106
11. Tanel Kaasik 1974 Tallinna Kalev 257 105
12. Aivo Agu 1976 JVK "Ilves" 273 100 10-3
13. Mihkel Tomson Sagittarius 265 100 10-0
14. Eimar Kukk 1985 Pärnu VK Meelis 262 98
15. Heiki Rein 1981 Pärnu VK Meelis 260 98
16. Sander Putnik Vana-Võidu VK/Viljandi SK 273 92
17. Mart Treial Pärnu VK Meelis 255
18. Indrek Võhumõõk 1976 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 248
19. Magnus Pärk 1984 Pärnu VK Meelis 242
20. Leopold Kuusk 1969 Pärnu VK Meelis 242
21. Jaan Rösler 1971 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 232

SPORTVIBU - Naised
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Reena Pärnat 1993 JVK "Ilves" 276 109 109 111 111
2. Siret Luik 1986 JVK "Ilves" 272 110 107 108 110
3. Eve Kivilo 1961 JVK "Ilves" 274 115 110 110 110
4. Helena Saks 1995 JVK "Ilves" 259 104 107 100 103
5. Katrin Froš 1956 Pärnu VK Meelis 269 105 108
6. Anneli Preimann 1988 JVK "Ilves" 272 109 106
7. Eva Lank 1986 Tallinna Kalev 278 114 105 (10-4, 9-5)
8. Bessi Kasak 1989 JVK "Ilves" 273 104 105 (10-4, 9-4)
9. Piret Luik 1989 JVK "Ilves" 243 108
10. Aili Roos 1989 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 240 104
11. Raili Raudsepp 1986 Tartu Vibuklubi 251 98
12. Jaanika Rösler 1977 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 230 94
13. Merit Klettenberg 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 247 88 (10-3)
14. Laura Nurmsalu 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 220 88 (10-0)
15. Katre Kröönström 1969 Tallinna Kalev 237 83
16. Külli Reinkubjas 1982 Pärnu VK Meelis 196 72

PLOKKVIBU - Mehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/2 Finaal  
1. Evert Ressar Järvamaa Amburite Klubi 291 116 115 (10)
2. Margus Mardu 1962 JVK "Ilves" 279 112 115 (9)
3. Jaan Kookla 1964 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 280 110 115  
4. Timo Türn 1990 JVK "Ilves" 273 106 111  

VAISTUVIBU - Mehed
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m Finaal
1. Jaan Rösler 1971 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 220 89
2. Oliver Rüüsak 1992 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 141 42

PIKKVIBU - Mehed
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/2 Finaal
1. Kaider Puniste 1976 Tartu VK 206 88 81
2. Gunnar Raadik 1963 Pärnu VK Meelis 137 49 64
3. Märt Viljaste Sagittarius 127 37 54
4. Ago Randorg Pärnu VK Meelis 113 72 53

PLOKKVIBU - Naised
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/8 1/4  
1. Maarika Jäätma 1969 JVK "Ilves" 274 111 110 (19)
2. Mariel Jäätma 1990 JVK "Ilves" 279 110 110 (18)
3. Saskia Kaldamäe 1992 Tallinna Kalev 268 108 105  
4. Evelyn Rang 1971 Tallinna Kalev 262 107 98  

VAISTUVIBU - Naised
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/2 Finaal
1. Kristin Nestor-Alviste Sagittarius 187 82 75
2. Anu Uusmaa Sagittarius 202 58 74
3. Pirje Pälsing 1989 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 145 31 34
4. Aili Roos 1989 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 164 53 29


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster