JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
EESTI NOORTE SISEMEISTRIVÕISTLUSED 2010.
Vana-Võidu, 13.03.2010.
 


SPORTVIBU - Noored Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m 1/4 1/2 Finaal
1. Kerdo Tornius 1997 JVK "Ilves" 296 119 119 119
2. Hans Kristjan Muhel 1996 Tartu VK 291 113 113 114
3. Jürgo Pukk 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 285 113 112 115
4. Gert Kardo Kitsingi 1997 Järvamaa Amburite Klubi 282 113 110 112
5. Karl Mihkel Salong 1996 Pärnu VK Meelis 284 113
6. Sander Landing 1996 Pärnu VK Meelis 268 110
7. Mark Tendal 1997 JVK "Ilves" 266 103
8. Kasper-Taave Ilves 1997 Pärnu VK Meelis 258 98

PLOKKVIBU - Noored Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm 6-ni + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m Finaal  
1. Caius Kand 1997 Järvamaa Amburite Klubi 284 114 (10)
2. Karl Hans Aasavelt 1997 Järvamaa Amburite Klubi 289 114 (9)

VAISTUVIBU - Noored Poisid
(1 x 15 m Ø80 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m 1/4 1/2 Finaal  
1. Joonas Ariva 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 195 80 87 63  
2. Lauri Loper 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 234 75 85 62  
3. Hans-Martin Pael 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 200 66 78 67 (5)
4. Martin Hallist 1997 Tartu VK 154 64 63 67 (1)
5. Olari Pilnik 1997 Tartu VK 170 63  
6. Harri Oras 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 139 53  
7. Lars-Henry Vehman 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 119 59  
8. Martin Kangus 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 99 30  

SPORTVIBU - Tidetid Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m 1/4 1/2 Finaal
1. Karl Kivilo 1999 JVK "Ilves" 281 116 116 119
2. Allan Niin 1998 JVK "Ilves" 277 111 113 95
3. Rait Mändmets 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 270 112 110 110
4. Marek Napritson 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 263 108 102 103
5. Aleksander Vunk 2000 Pärnu VK Meelis 258 109
6. Christian Rikberg 1999 Pärnu VK Meelis 275 107
7. Gevin Kaldoja 1999 JVK "Ilves" 271 107
8. Martin Kio 1999 JVK "Ilves" 262 106

PLOKKVIBU - Tidetid Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m Finaal
1. Artur Aas 2000 JVK "Ilves" 296 117
2. Robin Jäätma 2001 JVK "Ilves" 267 103

VAISTUVIBU - Tidetid Poisid
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m 1/4 1/2 Finaal  
1. Pelle Mellov 1998 Tartu VK 248 95 99 103 (9)
2. Joonas Annok 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 250 90 98 103 (8)
3. Romet Tasa 1998 Tartu VK 247 94 95 105  
4. Raul-Villem Reedi 1999 Tartu VK 217 84 94 94  
5. Tormi Ariva 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 181 93  
6. Kren Kask 2001 JVK "Ilves" 224 73  

SPORTVIBU - Noored Tüdrukud
(1 x 15 m Ø80 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m 1/2 Finaal
1. Gätlin Nurk 1996 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 285 113 116
2. Hanna Maria Salong 1997 Pärnu VK Meelis 263 110 103
3. Laura Tukk 1997 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 278 106 110
4. Kadri Lilienthal 1998 JVK "Ilves" 249 101 108

PLOKKVIBU - Noored Tüdrukud
(1 x 15 m Ø80 cm 6-ni + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m Finaal
1. Egle Vestrik 1996 Järvamaa Amburite Klubi 287 114
2. Kristi Ilves 1998 JVK "Ilves" 291 112

SPORTVIBU - Tidetid Tüdrukud
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m 1/4 1/2 Finaal
1. Maris Tetsmann 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 278 117 110 110
2. Laura Liis Männik 1998 Järvamaa Amburite Klubi 267 111 112 104
3. Marite Sommer 2000 JVK "Ilves" 275 106 108 113
4. Liina Reimann 1998 Pärnu VK Meelis 279 111 108 111
5. Triinu Lilienthal 2000 JVK "Ilves" 266 108
6. Kelli Nasonov 1998 JVK "Ilves" 248 98
7. Merilin Klemmer Pärnu VK Meelis 267

PLOKKVIBU - Tidetid Tüdrukud
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m 1/2 Finaal
1. Lisell Jäätma 1999 JVK "Ilves" 292 117 119
2. Triin Piip 1998 JVK "Ilves" 292 119 115
3. Linda-Liis Laikoja 1998 JVK "Ilves" 288 117 116
4. Mari-Anne Oolep 1998 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 267 104 106

VAISTUVIBU - Tidetid Tüdrukud
(1 x 15 m Ø122 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m Finaal
1. Keiu Tetsmann 2000 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 218 98

SPORTVIBU - Juuniorid Noormehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/4 1/2 Finaal
1. Ragnar Raag 1991 Sõmerpalu Välk 256 87 103 104
2. Sander Putnik 1992 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 270 105 108 96
3. Mart Treial 1991 Pärnu VK Meelis 249 102 88 105
4. Taavo Allik 1991 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 256 107 98 95
5. Kristo Kraaner 1992 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 133 89
6. Erik Soekov 1991 Pärnu VK Meelis 92 0

PLOKKVIBU - Juuniorid Noormehed
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m Finaal
1. Romet Köhler 1991 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 278 113
2. Timo Türn 1990 JVK "Ilves" 268 99

VAISTUVIBU - Juuniorid Noormehed
(1 x 18 m Ø40 cm täisleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m Finaal
1. Oliver Rüüsak 1992 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 113 63

PLOKKVIBU - Kadetid Noormehed
(1 x 18 m Ø80 cm 6-ni + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/4 1/2 Finaal
1. Mihkel Tomson 1993 Sagittarius 294 116 114 116
2. Pearu Jakob Ojamäe 1994 Sagittarius 292 119 118 108
3. Karl-Kristian Smitt 1994 JVK "Ilves" 292 118 116 119
4. Martin Klettenberg 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 287 115 111 112
5. Henn Tomson 1994 Sagittarius 267 112
6. Kristo Kookla Vana-Võidu VK/Viljandi SK 278 110
7. Tauri Tukk 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 250 101
8. Siim Sammul 1995 Tartu VK 229 91

VAISTUVIBU - Kadetid Noormehed
(1 x 18 m Ø80 cm 6-ni + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m Finaal
1. Jan Mihkel Leetsaar 1995 Tartu VK 200 64
2. Henn Kumar 1995 Tartu VK 107 35

SPORTVIBU - Juuniorid Neiud
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/4 1/2 Finaal
1. Reena Pärnat 1993 JVK "Ilves" 278 103 99 104
2. Eleriin Peterson 1992 Pärnu VK Meelis 214 80 82 86
3. Marie Ojasalu 1992 Pärnu VK Meelis 196 93 85 78
4. Aet Roosimägi 1990 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 232 87 80 75
5. Luisa - Linda Pirsko 1990 Pärnu VK Meelis 210 90
6. Kristi Kookla 1991 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 171 59

PLOKKVIBU - Juuniorid Neiud
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m Finaal
1. Mariel Jäätma 1990 JVK "Ilves" 279 110
2. Saskia Kaldamäe 1992 Tallinna Kalev 267 109

SPORTVIBU - Kadetid Neiud
(1 x 18 m Ø80 cm 6-ni + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m 1/4 1/2 Finaal
1. Laura Nurmsalu 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 279 114 114 114
2. Helena Saks 1995 JVK "Ilves" 285 106 113 109
3. Merit Klettenberg 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 270 111 106 109
4. Reti Randorg 1993 Pärnu VK Meelis 267 116 111 107
5. Taisi Telve 1994 Pärnu VK Meelis 263 113
6. Jane Kikojan 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 224 97
7. Laura Mikk 1995 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 228 96
8. Annika Rösler 1994 Vana-Võidu VK/Viljandi SK 223 56

PLOKKVIBU - Kadetid Neiud
(1 x 18 m Ø40 cm kolmikleht + OR)
 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 18 m Finaal
1. Kerta Übner 1994 JVK "Ilves" 248 102


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster