JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
BALTI SISE MEISTRIVÕISTLUSED 2010.
Kekava, 23-24.01.2010



COMPOUND - Women

 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total   1/2 Final
1. Jelena Oleksejenko LAT 272 -2 274 -3 546 -2 113 114
2. Julija Oleksejenko LAT 285 -1 288 -1 573 -1 113
3. Marija Antonova LAT 264 -3 279 -2 543 -3 108

COMPOUND - Men

 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total     1/8 1/4 1/2 Final
1. Valerijus Denisovas LIT 272 -10 290 -1 562 -4   117 116 112+10+10 117
2. Pavels Satrava LAT 278 -4/5 285 -2 563 -2 -10=26 114 112 113 110
3. Mindaugas Baranauskas LIT 282 -1/2 281 -5 563 -3 -10=24 113 111+9+10 112 115
4. Viktors Avsjuks LAT 282 -1/2 284 -3 566 -1   111 114 112+10+9 113
5. Kaspars Elarts LAT 279 -3 279 -6 558 -5   112 111
6. Andris Benins LAT 278 -4/5 276 -8/9 554 -6   110 111+9+9
7. Vadims Straume LAT 276 -6 276 -8/9 552 -7 -10=20 110 110
8. Jonas Kiškis LIT 263 -15 282 -4 545 -9   110 110
9. Olegs Dorofejevs LAT 268 -12/13 273 -11 541 -12 -10=14 109
10. Jonas Ivancevičius LIT 267 -14 262 -15 529 -15   109
11. Andrejs Strumfs LAT 274 -8 278 -7 552 -8 -10=15 108
12. Juozas Januškevicius LIT 268 -12/13 268 -13/14 536 -14   108
13. Povilas Sarakauskas LIT 275 -7 269 -12 544 -10 -10=16 106
14. Maksims Cerkasovs LAT 270 -11 274 -10 544 -11 -10=10 106
15. Jevgenijs Sadirins LAT 273 -9 268 -13/14 541 -13 -10=7 104
16. Maris Plinte LAT 225 -16 254 -16 479 -16   103

RECURVE - Women

 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total     1/16 1/8 1/4 1/2 Final
1. Liga Blumentale LAT 259 -6 262 -7/8 521 -7   106 105 105 94
2. Reena Pärnat EST 254 -7 261 -9 515 -9   97 110 109 74
3. Oksana Jurcenko LAT 263 -5 266 -4/5 529 -4   108 109 105 113
4. Anneli Preimann EST 253 -8 270 -3 523 -6   106 108 98 107
5. Liga Zommere LAT 268 -4 280 -1 548 -1   106 109
6. Inga Rabikauskaitė LIT 277 -1 263 -6 540 -3   106 105
7. Siret Luik EST 272 -2/3 255 -10 527 -5   103 104
8. Inga Kizeliauskaitė LIT 272 -2/3 271 -2 543 -2   107 100
9. Irina Barene LAT 240 -12/13 262 -7/8 502 -10   105
10. Jelena Malasa Homicevica LAT 246 -10 243 -13 489 -12   98
11. Andra Jargane LAT 240 -12/13 245 -12 485 -13   89 97
12. Rimma Matvejeva LAT 250 -9 266 -4/5 516 -8   96
13. Natalija Pogrebova LAT 163 -15 193 -15 356 -15   74 96
14. Anete Kreicberga LAT 242 -11 252 -11 494 -11   92
15. Kristine Paura LAT 198 -14 196 -14 394 -14   80 83
16. Marina Rjabkova LAT 160 -16 180 -16 340 -16   82 52
17. Inna Vasilcuka LAT 110 -19 81 -19 191 -19   66
18. Lolita Jakovleva LAT 121 -17 129 -18 250 -17 -10=2 45
19. Liga Bruvere LAT 113 -18 137 -17 250 -18 -10=1 34
20. Marta Kepe LAT 89 -20 64 -20 153 -20   22

RECURVE - Men

 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total     1/32 1/16 1/8 1/4 1/2 Final
1. Ignas Morkeliūnas LIT 287 -1 280 -3 567 -1   115 108 114 109 116
2. Jaanus Gross EST 284 -3 282 -1 566 -2   112 111 116 111 109
3. Kostas Slauteris EST 269 -8 254 -18/19 523 -13   114 114 112 105 111
4. Stasys Surutkovičius LIT 257 -14 273 -4/5 530 -11 -10=18 106 106 106 109 106
5. Janis Amatnieks LAT 281 -4 255 -17 536 -7 -10=24 107 110 112
6. Taavi Ennemuist EST 265 -9/10 271 -8/9 536 -8 -10=18 109 112 110
7. Kestutis Timinskas LIT 264 -11 260 -15 524 -12 - 100 108 110
8. Modestas Slauteris LIT 253 -18 268 -10/11 521 -14 -10=17 107 109 99
9. Pearu Jakob Ojamäe EST 273 -7 281 -2 554 -4   108 111
10. Inars Dubkevics LAT 260 -12/13 272 -6/7 532 -9   109 109
11. Arvydas Čepulionis LIT 285 -2 273 -4/5 558 -3   107 107
12. Ugnius Timinskas LIT 265 -9/10 265 -12 530 -10 -10=21 95 107
13. Zigmars Mucenieks LAT 260 -12/13 261 -14 521 -15 -10=13 101 105
14. Paulauskas Saulius LIT 278 -5/6 268 -10/11 546 -6   108 99
15. Dalius Mačernius LIT 255 -15/16 259 -16 514 -16 -10=15 105 91
16. Maris Lapins LAT 278 -5/6 272 -6/7 550 -5   105 86
17. Maris Cirulis LAT 239 -22 248 -21 487 -22   105
18. Gints Jonasts LAT 254 -17 250 -20 504 -20   103
19. Didzis Buka LAT 232 -24 220 -25 452 -24   101
20. Ivo Lipste LAT 255 -15/16 254 -18/19 509 -18   100
21. Andrei Gerassimov EST 250 -19 264 -13 514 -17 -10=11 98
22. Raimonds Umbraska LAT 236 -23 271 -8/9 507 -19   98
23. Janis Grabovskis LAT 192 -30 218 -26 410 -28   95
24. Sergejs Krivosejevs LAT 242 -21 176 -32 418 -27 -10=5 94
25. Lukas Lipkevičius LIT 249 -20 241 -22 490 -21   91
26. Edgars Kviesis LAT 223 -26 216 -27 439 -25   84
27. Andris Tomsons LAT 231 -25 228 -23/24 459 -23   81
28. Reinis Klavis LAT 175 -32/33 178 -31 353 -32   69 81
29. Lukas Gataveckas LIT 196 -29 173 -33 369 -31   89 74
30. Raitis Kvetkovskis LAT 175 -32/33 228 -23/24 403 -29   69
31. Mindaugas Rastenis LIT 215 -27 203 -28 418 -26 -10=6 55
32. Aldis Plavnieks LAT 198 -28 196 -29 394 -30   76 54
33. Ivars Aizporietis LAT 89 -34 185 -30 274 -34   60
34. Aleksandrs Kirillovs LAT 178 -31 147 -34 325 -33   46
35. Davis Gertners LAT 79 -35 91 -35 170 -35   28

AMLB
 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total     1/8 1/4 1/2 Final
1. Janis Skubenics LAT 82 -3/4 95 -3 177 -2   41 42 42
2. Aleksandrs Redjko LAT 89 -1 96 -2 185 -1   35 31 31
3. Janis Berzins jun. LAT 82 -3/4 91 -4 173 -4 -5=8 34 36 30 28
4. Viesturs Aigars LAT 88 -2 75 -8 163 -5   32 35 22 23
5. Vilijus Matutis LAT 77 -5 84 -5 161 -6   29 34
6. Roberts Lacitis LAT 71 -7 80 -6 151 -8   30 31
7. Andris Kuznecovs LAT 68 -9 105 -1 173 -3 -5=6 25 27
8. Juris Novozilovs LAT 74 -6 79 -7 153 -7   23 22
9. Andis Sveicis LAT 69 -8 70 -9 139 -9   20
10. Peteris Gribulis LAT 53 -11 67 -10 120 -10   17
11. Janis Berzins sen. LAT 40 -13 53 -11 93 -12   14
12. Janis Eisaks LAT 54 -10 47 -13 101 -11   11
13. Dzintars Sulcs LAT 43 -12 48 -12 91 -13   7
14. Daniels Borisenko LAT 13 -14 20 -14 33 -14   2

AFLB
 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total   1/4 1/2 Final
1. Inge Sirkel Suviste EST 109 -1 108 -1 217 -1 45 44
2. Andra Jargane LAT 69 -3 81 -3 150 -3 16 37 33
3. Agrita Zunna LAT 98 -2 89 -2 187 -2 25 32
4. Ineta Brerzina LAT 44 -4 45 -4 89 -4 9 6 12
5. Krista Eisaka LAT 26 -6 19 -6 45 -6 12
6. Inara Liepina LAT 33 -5 25 -5 58 -5 8

RECURVE MEN - Cadets

 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total     1/4 1/2 Final
1. Janis Amatnieks LAT 278 -1 283 -1 561 -1   110 113 113
2. Adrianas Kovalevskij LIT 271 -2 282 -2 553 -2   108 113 112
3. Mārtiņš Kazainis LAT 194 -3 188 -3 382 -3   81 77 73
4. Nikita Bober LAT 165 -4 175 -4 340 -4   74 72 63
5. Kristers Berzs LAT 160 -5 127 -7 287 -6 -10=3; 9=3 61
6. Kristers Krilovs LAT 133 -7 131 -6 264 -7   57
7. Karlis Akots Gribulis LAT 117 -8 92 -8 209 -8   57
8. Kristians Spulis LAT 135 -6 152 -5 287 -5 -10=3; 9=3 44

RECURVE MEN - Juniors

 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total  
1. Maris Lapins LAT 272 -1 264 -1 536 -1

RECURVE WOMEN - Cadets

 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total   1/4 1/2 Final
1. Gerda Pociūnaitė LIT 264 -1 267 -1 531 -1 111 106
2. Santa Berzina LAT 165 -2 215 -2 380 -2 81 86
3. Anastasija Avsjuk LAT 137 -4 136 -3 273 -3 72 70
4. Benita Strele LAT 144 -3 116 -4 260 -4 55 57 37
5. Madara Klave LAT 25 -5 39 -5 64 -5 7

RECURVE WOMEN - Juniors

 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total   Final
1. Katrina Briezkalne LAT 216 -2 200 -2 416 -2 93
2. Anete Kreicberga LAT 254 -1 268 -1 522 -1 84

COMPOUND MEN - Cadets

 
Jrk. Name Country 18 m   18 m   Total  
1. Anrijs Briezkalns LAT 155 -1 149 -1 304 -1


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster