JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI ILVES CUP INDOOR E-MAIL COMPETITION RESULTS
I round (16.11 - 29.11)




RECURVE - Men
2 x 18 m (D Ø40 cm triple target face)
 
Nr. Name   Club Born 18 m   18 m   Total
1. Antti Tekoniemi FIN Vaasan Diana-57 1982 295 -1 295 -1 590
2. Saulius Paulauskas LTU KSLA 1974 292 -2 295 -2 587
3. Simon Needham SCO SAA 1959 289 -4 289 -6 578
4. Antti Mansukoski FIN Kurikan Ryhti 1989 289 -5 289 -7 578
5. Borja Goñalons Meca ESP D'arc Mao 1981 286 -8 291 -3 577
6. Tommy Hodder GBR Rackkets A.C. 1957 288 -7 286 -12 574
7. Max Krang FRA Moreuil 1988 290 -3 284 -13 574
8. Richard Cordeau FRA Annemasse 1971 283 -13 290 -4 573
9. Siim Aaver EST Järvakandi Ilves 1989 286 -9 287 -9 573
10. Ivan Nadtachaev BLR Shool 1990 285 -10 287 -10 572
11. Tuomas Määttä FIN Pohjan Jousi 1985 284 -11 287 -11 571
12. Aki Virtanen FIN Wilhelm Tell 1974 289 -6 281 -20 570
13. Matti Hatava FIN Wilhelm Tell 1981 277 -27 290 -5 567
14. Rafik Khodaverdian IRI Keibar Stadium 1965 284 -12 283 -18 567
15. Alexandre Campalle BRA Esperia 1970 282 -15 284 -14 566
16. Taavi Ennemuist EST Järvakandi Ilves 1986 281 -17 284 -15 565
17. Ignas Morkeliunas LTU Kauno lankininkai 1991 279 -21 284 -16 563
18. Mohammad Hasan Mojahed IRI FARS 1975 279 -22 284 -17 563
19. Mika Höök FIN Wilhelm Tell 1969 282 -16 281 -21 563
20. Marcin Pietrzak POL KS Drukarz 1990 283 -14 279 -23 562
21. Andreas Skalberg SWE IF Karlsvik 1980 280 -19 280 -22 560
22. Quentin Baraer FRA Asal Lorient 1993 279 -23 279 -24 558
23. James Laing SCO SAA 1962 269 -43 288 -8 557
24. Simo Oikarinen FIN Jyväs-Sulka ry 1965 278 -26 279 -25 557
25. Lars Eggestig SWE IF Karlsvik 1989 279 -24 278 -26 557
26. Petri Ihanus FIN Jyväs-Sulka ry 1970 279 -25 277 -27 556
27. Vesa Vaajamäki FIN Jyväs-Sulka 1985 281 -18 274 -33 555
28. Stefan Nilsson SWE IF Karlsvik 1963 277 -28 277 -28 554
29. Adrianas Kovalevskij LTU Vilnius LSK 1993 277 -29 277 -29 554
30. Pearu Jakob Ojamäe EST Sagittarius 1994 280 -20 274 -34 554
31. Indrek Võhumõõk EST Vana-Võidu VK 1976 269 -44 283 -19 552
32. Klas Vängman SWE IF Karlsvik 1944 276 -30 274 -35 550
33. Rait Ots EST Tallinna Kalev 1978 276 -31 273 -37 549
34. Aivo Agu EST Järvakandi Ilves 1976 271 -38 277 -30 548
35. Eduards Lapsinš LAT Riga Amazones 1962 271 -39 275 -31 546
36. Janis Apsitis LAT Riga Amazones 1982 274 -33 272 -39 546
37. Jaakko Setälä FIN Robin Hood 1978 276 -32 269 -44 545
38. Lucas Franck FRA Issy Les Moulineaux 1967 274 -34 269 -45 543
39. Adam Woznicki POL K.S. ROKIS Radzymin 1991 268 -46 274 -36 542
40. Inars Dupkevics LAT Riga Amazones 1976 269 -45 273 -38 542
41. Hervé Filleul FRA Union Sportive de Montfermeil 1963 272 -36 270 -42 542
42. Mark Forrester SCO SAA 1963 270 -42 271 -41 541
43. Janis Amatnieks LAT Riga Amazones 1994 263 -51 275 -32 538
44. Stephane Lefebvre FRA La Fleche Airoise 1973 268 -47 266 -48 534
45. Tanel Kaasik EST Tallinna Kalev 1974 271 -40 263 -54 534
46. Lennart Nilsson SWE IF Karlsvik 1938 274 -35 260 -61 534
47. Ivo Lipste LAT Riga Amazones 1965 261 -55 272 -40 533
48. Maris Lapinš LAT Riga Amazones 1992 271 -41 262 -57 533
49. Hawkan Nordlander SWE IF Karlsvik 1979 264 -50 268 -46 532
50. Jordan Lee SIN HomeTeamNS 1992 261 -56 270 -43 531
51. Karl-Kristjan Smitt EST Järvakandi Ilves 1994 260 -60 268 -47 528
52. Jarome Mennecart FRA Diane Club Chateauneuf 1968 272 -37 255 -66 527
53. Jari Carlos Lobo BRA LIC 1960 263 -52 263 -55 526
54. Paul Searle AUS Yokine 1967 265 -48 261 -59 526
55. Mart Treial EST Pärnu Meelis 1991 263 -53 261 -60 524
56. Gaweł Kucowski POL KS Drukarz 1979 261 -57 262 -58 523
57. Gints Ozols LAT Riga Amazones 1969 265 -49 256 -65 521
58. Eerik Ennemuist EST Vana-Võidu VK 1989 255 -64 265 -51 520
59. Sadeghi Javad IRI North Star 1990 255 -65 265 -52 520
60. Ugnius Timinskas LTU Vilnius LSK 1989 261 -58 258 -63 519
61. Ragnar Raag EST Sõmerpalu Välk 1991 253 -66 265 -53 518
62. Vladimiras Liustrickis LTU Vilnius LSK 1965 259 -61 259 -62 518
63. Augusto Minati ITA A. S. D. Arcieri Romano D'Ezzelino 1965 263 -54 255 -67 518
64. Kristo Kraaner EST Vana-Võidu VK 1992 256 -63 258 -64 514
65. Carlos Eduardo V. Orle Neto BRA Lagoa Iate Clube 1982 245 -73 266 -49 511
66. Marcus Ryan Yeo SIN HomeTeamNS 1995 261 -59 250 -69 511
67. Gints Jonasts LAT Riga Amazones 1972 243 -75 266 -50 509
68. Toby Geffryes GBR Sherwood Archers 1965 244 -74 263 -56 507
69. Björn Halldórsson ISL Íþróttafélag Fatlaðra 1951 258 -62 247 -71 505
70. Þorsteinn Snorrason ISL ÍFR 1967 247 -69 254 -68 501
71. Nabil Jasser Husein BRA Arco Brazil 1973 247 -70 242 -72 489
72. Kerdo Tornius EST Järvakandi Ilves 1997 253 -67 235 -74 488
73. Adamas Kovalevskij LTU Vilnius LSK 1995 246 -71 238 -73 484
74. Maris Cirulis LAT Riga Amazones 1979 253 -68 229 -77 482
75. Karl Kivilo EST Järvakandi Ilves 1999 246 -72 233 -75 479
76. Martyn Smith GBR Sherwood Archers 1967 234 -77 233 -76 467
77. Vladas Šakauskas LTU Vilnius LSK 1955 210 -81 249 -70 459
78. Žaks Beernaerts LAT Riga Amazones 1975 242 -76 215 -81 457
79. Reinis Kļava LAT Riga Amazones 1978 229 -79 225 -79 454
80. Larus Jon Gudmundsson ISL - 1961 230 -78 220 -80 450
81. Liam Searle AUS Yokine 1995 217 -80 228 -78 445
82. Mark Tendal EST Järvakandi Ilves 1997 190 -82 181 -86 371
83. Andris Tomsons LAT Riga Amazones 1978 183 -85 187 -84 370
84. Edgars Kviesis LAT Riga Amazones 1979 158 -88 188 -83 346
85. Kalle Törnblom SWE IF Karlsvik 1943 186 -84 160 -89 346
86. Thomas Wray AUS Yokine 1995 188 -83 158 -91 346
87. Janis Urtans LAT Riga Amazones 1986 180 -86 155 -92 335
88. Markus Hanschmidt EST Järvakandi Ilves 1997 142 -89 190 -82 332
89. Georgs Ugolnikovs LAT Riga Amazones 1956 165 -87 166 -87 331
90. Janis Marharts LAT Riga Amazones 1994 137 -90 185 -85 322
91. Karlis Akots Gribulis LAT Riga Amazones 1997 134 -91 143 -93 277
92. Raitis Kvetkovskis LAT Riga Amazones 1969 117 -96 159 -90 276
93. Janis Eisaks LAT Riga Amazones 1967 129 -92 142 -95 271
94. Davis Gertners LAT Riga Amazones 1986 119 -94 143 -94 262
95. Janis Plaudis LAT Riga Amazones 1973 92 -99 166 -88 258
96. Kristers Berzs LAT Riga Amazones 1998 102 -97 125 -97 227
97. Aleksejs Spuris LAT Riga Amazones 1993 125 -93 96 -98 221
98. Kristers Krilovs LAT Riga Amazones 1995 118 -95 96 -99 214
99. Indulis Jirgens LAT Riga Amazones 1993 83 -101 128 -96 211
100. Szalma István SRB Artemis Subotica 1975 93 -98 85 -101 178
101. Igors Moshkirjovs LAT Riga Amazones 1999 91 -100 86 -100 177
102. Bagi Szabolcs SRB Artemis Subotica 1983 64 -102 56 -102 120
103. Maksims Rebrovs LAT Riga Amazones 1982 37 -103 45 -104 82
104. Kristaps Keishs LAT Riga Amazones 1985 34 -104 47 -103 81
105. Austris Lielbriedis LAT Riga Amazones 1996 23 -105 22 -105 45
106. Gatis Plaudis LAT Riga Amazones 1999 22 -106 19 -106 41

RECURVE - Women
2 x 18 m (D Ø40 cm triple target face)
 
Nr. Name   Club Born 18 m   18 m   Total
1. Zoé Göbbels BEL Theux archer du Chuffin 1992 284 -2 291 -1 575
2. Joy Foster USA - 1979 285 -1 289 -2 574
3. Zane Berzina LAT Riga Amazones 1987 281 -4 286 -3 567
4. Anneli Preimann EST Järvakandi Ilves 1988 281 -5 280 -5 561
5. Christa Bäckman SWE IF Karlsvik 1962 278 -7 282 -4 560
6. Emma Downie SCO SAA 1983 284 -3 276 -8 560
7. Laura Kourula FIN Wilhelm Tell 1981 281 -6 276 -9 557
8. Siret Luik EST Järvakandi Ilves 1986 276 -9 279 -6 555
9. Bessi Kasak EST Järvakandi Ilves 1989 273 -11 277 -7 550
10. Eve Kivilo EST Järvakandi Ilves 1961 275 -10 273 -10 548
11. Katrin Froš EST Pärnu Meelis 1956 277 -8 269 -13 546
12. Piret Luik EST Järvakandi Ilves 1989 268 -15 272 -11 540
13. Ieva Ciparsone SWE IF Karlsvik 1976 269 -13 269 -14 538
14. Inga Kizeliauskaitė LTU Vilnius LSK 1988 265 -17 272 -12 537
15. Reena Pärnat EST - 1993 272 -12 264 -16 536
16. Jelena Malaša Homicevica LAT Riga Amazones 1975 259 -18 265 -15 524
17. Liga Blumentale LAT Riga Amazones 1988 266 -16 258 -21 524
18. Oksana Jurchenko LAT Riga Amazones 1984 256 -21 263 -17 519
19. Katre Kröönström EST Tallinna Kalev 1969 257 -19 260 -19 517
20. Cindy Tan SIN HomeTeamNS 1991 254 -22 262 -18 516
21. Inga Rabikauskaitė LTU Vilnius LSK 1982 269 -14 247 -23 516
22. Andra Jargane LAT Riga Amazones 1968 243 -24 260 -20 503
23. Helena Saks EST Järvakandi Ilves 1995 248 -23 248 -22 496
24. Ieva Žutautaitė LTU Vilnius LSK 1986 257 -20 239 -26 496
25. Riitta Tolsa FIN Piili 1970 237 -25 233 -27 470
26. Agnė Cicėnaitė LTU Vilnius LSK 1993 223 -27 242 -25 465
27. El Mahiri Meriam MAR Club Arc de Marrakech 1964 219 -28 243 -24 462
28. Asta Švedienė LTU Vilnius LSK 1969 228 -26 190 -30 418
29. Lolita Jakovleva LAT Riga Amazones 1989 206 -32 205 -28 411
30. Johanna Gullroos SWE IF Karlsvik 1994 210 -29 190 -31 400
31. Kristine Paura LAT Riga Amazones 1981 210 -30 179 -32 389
32. Natalija Pogrebova LAT Riga Amazones 1983 207 -31 164 -35 371
33. Wong Zi Ying SIN HomeTeamNS 1997 170 -34 197 -29 367
34. Ksenija Kukula LAT Riga Amazones 1992 168 -35 173 -33 341
35. Marina Rjabkova LAT Riga Amazones 1982 164 -36 165 -34 329
36. Inna Vasilchuka LAT Riga Amazones 1981 176 -33 140 -37 316
37. Santa Berzina LAT Riga Amazones 1996 150 -37 150 -36 300
38. Liga Bruvere LAT Riga Amazones 1988 118 -39 111 -39 229
39. Benita Strele LAT Riga Amazones 1997 122 -38 104 -40 226
40. Lauma Lidaka LAT Riga Amazones 1985 101 -41 116 -38 217
41. Marta Kepe LAT Riga Amazones 1982 102 -40 97 -42 199
42. Sarah Anne Yeo SIN HomeTeamNS 1998 58 -44 98 -41 156
43. Inese Stacevicha LAT Riga Amazones 1989 60 -43 89 -43 149
44. Barbara Zuromska LAT Riga Amazones 1989 63 -42 67 -44 130
45. Karina Plaude LAT Riga Amazones 1979 51 -46 63 -45 114
46. Madara Klave LAT Riga Amazones 2001 57 -45 35 -47 92
47. Madara Donina LAT Riga Amazones 1988 41 -47 50 -46 91

COMPOUND - Men
2 x 18 m (D Ø40 cm triple target face)
 
Nr. Name   Club Born 18 m   18 m   Total
1. Peter Sigil DEN Vordingborg Bueskyttelaug 1994 297 -2 296 -1 593
2. Vladas Šigauskas LTU KSLA 1967 296 -4 296 -2 592
3. Mads Knudsen DEN Broby 1992 298 -1 291 -10 589
4. Marko Järvenpää FIN Rauman Jousiampujat 1966 295 -5 293 -6 588
5. Alistair Whittingham SCO SAA 1973 292 -7 294 -4 586
6. Kristmann Einarsson ISL ?FR 1975 291 -8 293 -7 584
7. Gilles Seywert LUX Guillaume Tell Strassen 1984 291 -9 293 -8 584
8. Victor Huga Ferreira POR SGS 1965 291 -10 293 -9 584
9. Evert Ressar EST Järvakandi Ilves 1983 289 -12 294 -5 583
10. Victor Canalejas Tejero ESP Universidad Autonoma de Madrid 1979 293 -6 290 -12 583
11. Pirre Möllerström SWE IF Karlsvik 1970 297 -3 286 -16 583
12. Valerijus Denisovas LTU Vilnius LSK 1963 285 -23 295 -3 580
13. Yasser Farmanrava IRI Darake 1983 289 -13 291 -11 580
14. Mindaugas Baranauskas LTU Vilnius LSK 1959 291 -11 289 -15 580
15. Jouni Pekander FIN Piili 1966 285 -24 290 -13 575
16. Romet Köhler EST Vana-Võidu VK 1991 289 -14 286 -17 575
17. Tim Keppie SCO SAA 1982 289 -15 285 -20 574
18. Aulis Humalajoki FIN Virtain Jousiampujat 1964 283 -26 290 -14 573
19. Jaan Kookla EST Vana-Võidu VK 1964 287 -17 286 -18 573
20. Margus Mardu EST Järvakandi Ilves 1962 286 -21 286 -19 572
21. Philippe Prieels BEL GSR Brussels 1953 287 -18 285 -21 572
22. Vladimir Kazantsev RUS Dendra 1967 286 -22 285 -22 571
23. Kaspars Elarts LAT Atlantis-Riga 1987 287 -19 284 -24 571
24. Viktor Tarasov RUS Dendra 1961 288 -16 283 -25 571
25. Tomas Liekis LTU Vilnius LSK 1963 284 -25 282 -27 566
26. Jonas Kiškis LTU Vilnius LSK 1960 282 -27 283 -26 565
27. Risto Ylätalo FIN Kymen Jousi 1959 279 -30 285 -23 564
28. Kyle Dods SCO SAA 1974 287 -20 275 -38 562
29. Kurt Hansen DEN TIK-Taastrup 1970 279 -31 282 -28 561
30. Florent Bertoncini FRA Club Handisport du Calaisis 1986 282 -28 279 -33 561
31. Timo Türn EST Järvakandi Ilves 1990 279 -32 280 -29 559
32. Eugenio Tonioli ITA A.S.D. Arcieri Laghesi 1954 279 -33 280 -30 559
33. Jonas Ivancevičius LTU Vilnius LSK 1971 278 -34 280 -31 558
34. Ivan Rugbæk DEN TIK-Taastrup 1975 277 -36 280 -32 557
35. Vilius Švedas LTU Vilnius LSK 1992 278 -35 277 -36 555
36. Andris Benins LAT Riga Amazones 1970 274 -38 279 -34 553
37. Aki Virtanen FIN Wilhelm Tell 1974 273 -39 279 -35 552
38. Bernie Cramer RSA Pietermaritzburg 1947 271 -40 276 -37 547
39. Juozas Januškevičius LTU Vilnius LSK 1955 280 -29 265 -41 545
40. Jurijs Kochergins LAT Riga Amazones 1981 275 -37 268 -39 543
41. Sigitas Miškinis LTU Vilnius LSK 1958 255 -41 268 -40 523
42. Ansis Jekabsons LAT Riga Amazones 1984 242 -42 241 -42 483

COMPOUND - Women
2 x 18 m (D Ø40 cm triple target face)
 
Nr. Name   Club Born 18 m   18 m   Total
1. Ida B. Frandsen DEN TIK bueskydning 1994 292 -1 287 -4 579
2. Jelena Babinina LTU KSLA 1977 287 -4 288 -1 575
3. Julija Oleksejenko LAT Atlantis-Riga 1965 288 -3 287 -5 575
4. Anna Kazantseva RUS Dendra 1972 285 -5 288 -2 573
5. Susanna Makkonen FIN Sinisulat 1967 284 -9 287 -6 571
6. Tracey McGoawan SCO SAA 1972 285 -6 286 -7 571
7. Erja Järvenpää FIN Rauman Jousiampujat 1964 290 -2 279 -11 569
8. Claude Jennings SCO SAA 1980 280 -13 288 -3 568
9. Elena Oleksejenko LAT Atlantis-Riga 1989 285 -7 283 -8 568
10. Marcella Tonioli ITA A.S.D. Arcieri Laghesi 1986 284 -10 283 -9 567
11. Maria Savenkova RUS Dendra 1986 283 -11 281 -10 564
12. Lana Koller Fundelić CRO Samobor 1980 285 -8 278 -15 563
13. Susan Maitland SCO SAA 1957 282 -12 279 -12 561
14. Maarika Jäätma EST Järvakandi Ilves 1969 277 -14 279 -13 556
15. Elayne McLean SCO SAA 1956 277 -15 279 -14 556
16. Mariel Jäätma EST Järvakandi Ilves 1990 273 -16 274 -16 547
17. Evelyn Rang EST Tallinna Kalev 1971 271 -18 272 -17 543
18. Saskia Kaldamäe EST Tallinna Kalev 1992 272 -17 257 -18 529
19. Vera Petkune LAT Riga Amazones 1984 261 -19 245 -19 506


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster