JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
Läti hooaja lõpetamine 2009.
Babites  26-27.09.2009

 
 
 
PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   70 m   70 m   Kokku  
1. Vladas Šigauskas SK KSLA 352 -1 352 -1 347 -1 347 -1 1398  
2. Viktors Avsjuks SK ODISEJS 332 -3 336 -2 327 -2 330 -2 1325  
3. Andris Bēniņš SK AMAZONES 321 -5 334 -3 317 -5/6 328 -3 1300 10=48, X=16
4. Oļegs Dorofejevs SK ODISEJS 336 -2 320 -5/6 319 -4 325 -4 1300 10=48, X=14
5. Kaspars Elarts SK ATLANTIS 330 -4 325 -4 317 -5/6 314 -5 1286  
6. Jurijs Kočergins SK AMAZONES 320 -6 317 -7 320 -3 307 -6 1264  
7. Maksims Čerkasovs SK ODISEJS 307 -7 320 -5/6 308 -7 306 -7 1241  
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   70 m   70 m   Kokku
1. Jeļena Babiņina SK KSLA 334 -1 320 -2 333 -1 333 -1 1320
2. Jūlija Oļeksejenko SK ATLANTIS 321 -2 322 -1 313 -2 307 -2 1263
3. Marija Antonova SK ODISEJS 302 -3 290 -3 282 -3 291 -3 1165
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   70 m   70 m   Kokku  
1. Jaan Lott SK TARTU VIBUKLUBI 309 -3 316 -1 298 -5 321 -1 1244  
2. Jaanus Gross SK SAGITTARIUS 310 -1/2 312 -2/3 300 -4 308 -3 1230  
3. Eduards Lapsiņš SK AMAZONES 307 -4/5 304 -5 306 -3 312 -2 1229  
4. Taavi Ennemuist SK ILVES 310 -1/2 310 -4 307 -2 287 -8/9 1214  
5. Siim Aver SK ILVES 307 -4/5 312 -2/3 312 -1 281 -10 1212  
6. Priit Viher SK ILVES 303 -6 295 -6 274 -11/12 298 -6 1170  
7. Ivo Lipste SK AMAZONES 286 -12 284 -11/12 290 -6/7 306 -4 1166  
8. Jānis Amatnieks SK AMAZONES 293 -8/9 292 -8 290 -6/7 278 -13 1153  
9. Andrei Gerasimov SK SAGITTARIUS 292 -10 289 -10 277 -9 290 -7 1148  
10. Arnis Podiņš SK AMAZONES 284 -13 284 -11/12 271 -13 287 -8/9 1126  
11. Gints Ozols SK AMAZONES 293 -8/9 275 -14/15 276 -10 279 -11/12 1123 10=22
12. Zigmārs Mucenieks SK AMAZONES 275 -14 283 -13 266 -14/16 299 -5 1123 10=19
13. Jānis Apsītis SK AMAZONES 288 -11 293 -7 263 -17 279 -11/12 1123 10=15
14. Gints Jonasts SK AMAZONES 297 -7 291 -9 262 -18 267 -15 1117  
15. Inārs Dubkevičš SK AMAZONES 267 -15 271 -16 279 -8 270 -14 1087  
16. Vitalij Žukov SK AMAZONES 255 -18 275 -14/15 274 -11/12 230 -20 1034  
17. Māris Lapiņš SK AMAZONES 257 -17 265 -17 266 -14/16 241 -19 1029  
18. Aleksandrs Kirilovs SK AMAZONES 252 -19 252 -18 266 -14/16 256 -16/17 1026  
19. Žaks Beernaerts SK AMAZONES 262 -16 248 -19 229 -19 255 -18 994  
20. Sergejs Krivošejevs SK AMAZONES 239 -20 242 -20 222 -20 256 -16/17 959  
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   70 m   70 m   Kokku
1. Līga Zommere SK AMAZONES 315 -1 320 -1 313 -1 321 -1 1269
2. Anneli Preimann SK ILVES 300 -3 315 -2 310 -2 302 -2 1227
3. Siret Luik SK ILVES 311 -2 305 -3 304 -3 295 -3 1215
4. Oksana Jurčenko SK AMAZONES 278 -5 287 -4 296 -4 283 -4 1144
5. Anete Kreicberga SK AMAZONES 285 -4 255 -6 269 -6 265 -5 1074
6. Andra Jargane SK AMAZONES 257 -6 259 -5 261 -7 261 -6 1038
7. Līga Blūmentāle - - - - 271 -5 257 -7 528
 
SPORTVIBU LAPSED - Poisid (väljaspool arvestust)
 

Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   20 m   20 m   Kokku
1. Karl Kivilo SK ILVES 313 -1 321 -1 325 -1 308 -1 1267
 
VAISTUVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 14 m   14 m   Kokku  
1. Eduards Lapsiņš SK AMAZONES 100 -4 118 -1 218  
2. Andris Kuzņecovs SK WENDI 116 -1 84 -6 200 5=4, X=1, 4=30
3. Kaspars Sīmanis SK JAUNPILS 102 -2/3 98 -3 200 5=4, X=1, 4=24
4. Andris Melecis SK AMAZONES 89 -5 105 -2 194  
5. Aleksandrs Redjko SK AMAZONES 102 -2/3 91 -4 193  
6. Vitalij Žukov SK AMAZONES 71 -7 89 -5 160  
7. Pēteris Gribulis SK AMAZONES 81 -6 48 -9 129  
8. Vilius Matutis SK WENDI 64 -8 63 -7 127  
9. Jānis Bērziņš jun. SK ATIEGRA 49 -10 61 -8 110  
10. Mārtiņš Kazainis SK AMAZONES 48 -11/12 47 -10 95  
11. Juris Novožilovs SK AMAZONES 51 -9 40 -11 91  
12. Andis Šveicis SK WENDI 48 -11/12 38 -12 86  
 
VAISTUVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 14 m   14 m   Kokku
1. Irina Čubare SK AMAZONES 48 -1 48 -1 96
2. Ināra Liepiņa SK AMAZONES 47 -2 35 -4 82
3. Ineta Kalniņa SK AMAZONES 35 -3 45 -2 80
4. Andra Jargane SK AMAZONES 24 -5 42 -3 66
5. Ilze Gribule SK AMAZONES 31 -4 31 -5 62
 
AMBB(C)
 

Jrk. Nimi Klubi 14 m   14 m   Kokku
1. Roberts Lācītis SK AMAZONES 61 -1 52 -1 113
 
VAISTUVIBU LAPSED - Tüdrukud
 
Jrk. Nimi Klubi 14 m   14 m   Kokku
1. Elza Lācīte 23 -1 30 -1 53
 
VAISTUVIBU ALGAJAD - Tüdrukud
 

Jrk. Nimi Klubi 14 m   14 m   Kokku
1. Anda Buceniece 135 -1 131 -1 266


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster