JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI "ILVES CUP" 2009
Järvakandi  19.09.2009

 
 
SPORTVIBU LASPSED - Poisid
(2 x 15 m, märkleht Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. KARL KIVILO Järvakandi Ilves 327 -1 333 -1 660
2. GEVIN KALDOJA Järvakandi Ilves 219 -2 226 -2 445
 
SPORTVIBU LASPSED - Tüdrukud (2 x 15 m, märkleht Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. TRIINU LILIENTHAL Järvakandi Ilves 306 -1 304 -1 610
2. MARITE SOMMER Järvakandi Ilves 271 -2 290 -2 561
 
SPORTVIBU TIDETID - Poisid (2 x 20 m, märkleht Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku
1. KERDO TORNIUS Järvakandi Ilves 309 -1 337 -1 646
2. MARKUS HANSCHMIDT Järvakandi Ilves 268 -2 255 -2 523
3. MARK TENDAL Järvakandi Ilves 245 -3 254 -3 499
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud (2 x 20 m, märkleht Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku
1. KADRI LILIENTHAL Järvakandi Ilves 287 -1 266 -1 553
 
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid (2 x 20 m, märkleht Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku
1. ARTUR AAS Järvakandi Ilves 324 -2 337 -1 661
2. KARL-HANS AASAVELT JAK 330 -1 323 -2 653
3. ROBIN JÄÄTMA Järvakandi Ilves 148 -3 193 -3 341
4. KRISTJAN PUUSEPP Järvakandi Ilves 78 -4 150 -4 228
 
PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud (2 x 20 m, märkleht Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku
1. LISELL JÄÄTMA Järvakandi Ilves 310 -1 306 -1 616
2. KRISTI ILVES Järvakandi Ilves 295 -2 304 -2 599
3. LINDA-LIIS LAIKOJA Järvakandi Ilves 279 -3 300 -3 579
 
SPORTVIBU KADETID - Neiud (Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   40 m   50 m   60 m   Kokku
1. HELENA SAKS Järvakandi Ilves 266 -1 263 -1 211 -1 166 -1 906
 
SPORTVIBU - Naised (A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   60 m   70 m   Kokku
1. ANNELI PREIMANN Järvakandi Ilves 343 -1 297 -3 319 -2 308 -1 1267
2. EVE KIVILO Järvakandi Ilves 327 -6 314 -1 325 -1 272 -5 1238
3. SIRET LUIK Järvakandi Ilves 328 -5 304 -2 297 -6 285 -2 1214
4. EVA LANK Tallinna Kalev 336 -2 285 -4 304 -4 283 -3 1208
5. BESSI KASAK Järvakandi Ilves 332 -3 282 -5 306 -3 281 -4 1201
6. REENA PÄRNAT Pärnu Meelis 323 -7 276 -6 297 -7 271 -6 1167
7. PIRET LUIK Järvakandi Ilves 329 -4 266 -7 301 -5 259 -7 1155
 
SPORTVIBU - Naised (B klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   60 m   70 m   Kokku
1. KATRIN FROŠ Pärnu Meelis 326 -1 288 -1 295 -1 254 -2 1163
2. KATRE KRÖÖNSTRÖM Tallinna Kalev 311 -2 246 -2 287 -2 263 -1 1107
 
SPORTVIBU - Naised (C klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   60 m   70 m   Kokku
1. JAANIKA RÖSLER Vana-Võidu VK 309 -2 221 -2 254 -1 245 -1 1029
2. ELERIIN PETERSON Pärnu Meelis 310 -1 235 -1 233 -2 204 -2 982
 
SPORTVIBU - Mehed (A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   70 m   90 m   Kokku
1. JAAN LOTT Tartu Vibuklubi 333 -4 306 -3 310 -1 281 -1 1230
2. JAANUS GROSS Sagittarius 339 -2 308 -2 309 -2 268 -2 1224
3. PAULO SANTOS Tallinna Kalev 344 -1 302 -4 297 -5 260 -4 1203
4. PRIIT VIHER Järvakandi Ilves 337 -3 309 -1 300 -4 248 -8 1194
5. TANEL KAASIK Tallinna Kalev 324 -8 300 -5 294 -6 267 -3 1185
6. SIIM AAVER Järvakandi Ilves 333 -5 300 -6 286 -8 260 -5 1179
7. TAAVI ENNEMUIST Järvakandi Ilves 330 -7 277 -8 308 -3 256 -7 1171
8. TAAVO ALLIK Vana-Võidu VK 330 -6 288 -7 290 -7 259 -6 1167
 
SPORTVIBU - Mehed (B klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   70 m   90 m   Kokku
1. KALEV REINASTE JAK 333 -3 303 -1 289 -2 257 -1 1182
2. AIVO AGU Järvakandi Ilves 331 -4 297 -2 267 -5 249 -2 1144
3. ANDREI GERASSIMOV Sagittarius 340 -1 291 -3 270 -4 234 -4 1135
4. INDREK VÕHUMÕÕK Vana-Võidu VK 320 -6 274 -5 294 -1 221 -5 1109
5. PAUL JÄRVSOO Tallinna Kalev 324 -5 259 -6 288 -3 236 -3 1107
6. SANDER PUTNIK Vana-Võidu VK 335 -2 280 -4 257 -6 202 -6 1074
 
SPORTVIBU - Mehed (C klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   70 m   90 m   Kokku
1. MIHKEL TOMSON Sagittarius 321 -2 270 -1 261 -1 225 -1 1077
2. JAAN RÖSLER Vana-Võidu VK 269 -3 123 -2 247 -2 210 -2 849
3. RAUL KIVILO Järvakandi Ilves 329 -1 - - - - - - 329
 
PLOKKVIBU - Naised (A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   60 m   70 m   Kokku
1. EVELYN RANG Tallinna Kalev 336 -1 311 -1 320 -1 310 -1 1277
 
PLOKKVIBU - Naised (B klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   60 m   70 m   Kokku
1. SASKIA KALDAMÄE Tallinna Kalev 325 -1 290 -1 298 -1 274 -1 1187
 
PLOKKVIBU - Mehed (A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   70 m   90 m   Kokku
1. HARRI KÖHLER Vana-Võidu VK 348 -1 338 -1 331 -1 311 -1 1328
 
PLOKKVIBU - Mehed (B klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   50 m   70 m   90 m   Kokku
1. JAAN AINVERE JAK 347 -2 299 -2 310 -2 294 -1 1250
2. TÕNIS TINGAS Järvakandi Ilves 350 -1 303 -1 313 -1 267 -2 1233

 
VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Võistkond Nimi Kokku
1. Järvakandi Ilves Priiv Viher 3544
Siim Aaver
Taavi Ennemuist
 
2. Tallinna Kalev Tanel Kaasik 3495
Paulo Santos
Paul Järvsoo
 
3. Sagittarius Jaanus Gross 3436
Andrei Gerassimov
Mihkel Tomson
 
4. Vana-Võidu VK Sander Putnik 3350
Taavo Allik
Indrek Võhumõõk
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Võistkond Nimi Kokku
1. Järvakandi Ilves Siret Luik 3636
Piret Luik
Anneli Preimann
 
2. Pärnu Meelis Reena Pärnat 3312
Eleriin Peterson
Katrin Froš


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster