JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI OPEN XL / TOOMAS KIVILO MEMORIAL COMPETITION
Järvakandi  21-23.08.2009

 
 
QUALIFICATION ROUND
 
 
RECURVE - Men
 
Pos Name Club   90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Aki Virtanen WT FIN 299 -1 303 -13 325 -1 349 -2 1276 51 13
2. Tero Lindroos Diana FIN 286 -6 317 -2 325 -2 347 -5 1275 50 24
3. Matti Hatava WT FIN 289 -5 320 -1 324 -3 341 -12 1274 61 15
4. Antti Mansukoski Ku-Ry FIN 298 -2 310 -8 310 -9 348 -4 1266 40 17
5. Per Bengtsson Genesis SWE 277 -11 307 -12 323 -4 350 -1 1257 47 18
6. Stefan Nilsson Genesis SWE 290 -4 313 -4 301 -20 343 -10 1247 38 12
7. Ignas Morkeliunas Kauno Lankikninkai LTU 294 -3 314 -3 300 -21 334 -20 1242 33 11
8. Siim Aaver Ilves EST 277 -12 308 -11 307 -13 344 -8 1236 36 21
9. Niko Ylipelkonen Jousi-Jussit FIN 284 -7 297 -19 318 -5 335 -19 1234 33 10
10. Lenardas Bernotas Harmonija LTU 265 -18 302 -15 317 -6 349 -3 1233 45 18
11. Vidmantas Vaicekauskis Harmonija LTU 282 -9 299 -16 306 -16 339 -14 1226 36 12
12. Paulo Santos Tallinna Kalev EST 277 -10 295 -21 315 -8 337 -16 1224 41 8
13. Jaanus Gross Sagittarius EST 283 -8 303 -14 305 -18 330 -25 1221 31 13
14. Ivo Lipste Amazones LAT 249 -29 310 -7 315 -7 346 -6 1220 45 18
15. Janis Amatnieks Amazones LAT 262 -19 308 -9 306 -15 343 -11 1219 43 17
16. Petri Malinen TJA FIN 268 -16 311 -6 295 -27 343 -9 1217 45 13
17. Tuomas Määttä Pohjan Jousi FIN 275 -13 292 -22 302 -19 345 -7 1214 44 20
18. Rait Ots Tallinna Kalev EST 274 -14 286 -27 308 -11 330 -24 1198 30 8
19. Taurunas Lubys Harmonija LTU 259 -23 297 -18 306 -14 334 -21 1196 32 12
20. Jaan Lott Tartu VK EST 257 -24 291 -24 307 -12 340 -13 1195 30 14
21. Taavi Ennemuist Ilves EST 254 -27 313 -5 290 -30 331 -23 1188 28 10
22. Tomas Adomavicius Vilnius LSK LTU 262 -20 298 -17 299 -23 329 -26 1188 26 9
23. Priit Viher Ilves EST 257 -25 296 -20 296 -25 336 -18 1185 28 7
24. Eetu Tiainen Piili FIN 260 -22 291 -23 295 -26 331 -22 1177 28 8
25. Regimantas Ciupaila Vilnius LSK LTU 273 -15 308 -10 261 -44 324 -33 1166 25 7
26. Andrei Gerassimov Sagittarius EST 244 -31 289 -26 300 -22 328 -29 1161 22 3
27. Hannes Annus Pärnu Meelis EST 268 -17 273 -34 282 -35 337 -17 1160 30 5
28. Taavo Allik Vana-Võidu VK EST 260 -21 264 -41 293 -28 339 -15 1156 28 12
29. Vesa Vaajamäki WT FIN 256 -26 281 -28 280 -37 326 -31 1143 15 3
30. Eduards Lapsinš Amazones LAT 253 -28 258 -44 308 -10 323 -35 1142 29 9
31. Paul Järvsoo Tallinna Kalev EST 246 -30 279 -30 286 -33 328 -28 1139 25 5
32. Janis Apsitis Amazones LAT 231 -35 281 -29 297 -24 324 -34 1133 21 5
33. Kalev Reinaste Järvamaa AK EST 226 -38 289 -25 287 -32 329 -27 1131 28 12
34. Eerik Ennemuist Vana-Võidu VK EST 225 -40 278 -33 292 -29 324 -32 1119 22 8
35. Inars Dupkevics Amazones LAT 232 -34 278 -32 282 -36 321 -40 1113 16 8
36. Tanel Kaasik Tallinna Kalev EST 234 -32 275 -33 306 -17 292 -50 1107 20 6
37. Aivo Agu Ilves EST 221 -42 273 -35 286 -34 317 -42 1097 12 7
38. Maris Lapins Amazones LAT 219 -43 272 0 270 -41 320 -41 1081 14 5
39. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius EST 225 -39 255 -45 277 -38 322 -37 1079 25 13
40. Raimo Järvinen HuJa FIN 213 -46 268 -38 289 -31 306 -47 1076 21 6
41. Artur Roosvalt Ilves EST 228 -36 242 -49 275 -39 326 -30 1071 23 9
42. Henn Tomson Sagittarius EST 214 -44 265 -40 267 -42 323 -36 1069 19 4
43. Maris Cirulis Amazones LAT 214 -45 272 0 259 -45 321 -38 1066 18 6
44. Arseny Chepik SPB RUS 232 -33 265 -39 259 -46 309 -44 1065 16 4
45. Gints Ozols Amazones LAT 224 -41 263 -43 247 -49 308 -45 1042 10 5
46. Mihkel Tomson Sagittarius EST 204 -47 253 -46 264 -43 312 -43 1033 12 6
47. Sander Putnik Vana-Võidu VK EST 181 -50 263 -42 252 -47 321 -39 1017 17 5
48. Jonas Sarakauskas KSLA LTU 227 -37 253 -47 231 -50 306 -46 1017 24 5
49. Aleksandrs Kirilovs Amazones LAT 196 -48 250 -48 250 -48 305 -48 1001 15 6
50. Jaanus Tamm Tallinna Kalev EST 163 -52 218 -51 272 -40 304 -49 957 10 2
51. Kristo Kraaner Vana-Võidu VK EST 186 -49 230 -50 203 -52 276 -51 895 8 2
52. Vitalij Zukov Amazones LAT 176 -51 213 -52 181 -53 274 -52 844 10 2
53. Sergejs Krivosejevs Amazones LAT 86 -53 175 -53 204 -51 272 -53 737 5 3
 
RECURVE - Women
 

Pos Name Club   70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Liga Zommere Amazones LAT 303 -2 324 -1 303 -2 332 -4 1262 44 18
2. Anneli Preimann Ilves EST 303 -3 314 -4 303 -1 335 -3 1255 42 17
3. Eve Kivilo Ilves EST 303 -1 319 -2 301 -3 319 -10 1242 28 10
4. Laura Kourula WT FIN 276 -12 307 -7 294 -4 336 -2 1213 29 9
5. Eva Lank Tallinna Kalev EST 282 -8 301 -10 281 -8 341 -1 1205 33 9
6. Nele-Triin Lott Tartu VK EST 293 -5 310 -5 283 -6 313 -12 1199 21 3
7. Anna Torseld Proteinfabrikken SWE 285 -7 284 -14 290 -5 330 -6 1189 23 11
8. Piret Luik Ilves EST 296 -4 317 -3 254 -13 316 -11 1183 30 4
9. Katrin Froš Pärnu Meelis EST 269 -14 302 -9 282 -7 330 -5 1183 24 6
10. Bessi Kasak Ilves EST 277 -11 304 -8 266 -11 329 -7 1176 28 9
11. Oksana Jurcenko Amazones LAT 278 -10 307 -6 269 -10 319 -9 1173 16 7
12. Reena Pärnat Pärnu Meelis EST 271 -13 273 -16 278 -9 323 -8 1145 26 11
13. Mix Haxholm Proteinfabrikken SWE 263 -15 288 -12 257 -12 304 -14 1112 17 5
14. Laila Kuzmiene Harmonija LTU 278 -9 287 -13 248 -14 298 -15 1111 20 6
15. Anete Kreicberga Amazones LAT 247 -16 281 -15 236 -16 289 -17 1053 18 3
16. Marjut Sinivuo Artemis FIN 219 -17 273 -17 241 -15 310 -13 1043 13 3
17. Eleriin Peterson Pärnu Meelis EST 193 -18 221 -18 190 -17 293 -16 897 12 3
18. Siret Luik Ilves EST 291 -6 300 -11 0 -18 0 -18 591 15 3
 
COMPOUND - Men
 

Pos Name Club   90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Marko Järvenpää Rauma FIN 328 -1 341 -2 343 -1 358 -2 1370 87 46
2. Evert Ressar Ilves EST 324 -3 337 -4 341 -2 355 -4 1357 80 37
3. Vladas Šigauskas KSLA LTU 327 -2 348 -1 322 -7 358 -1 1355 95 49
4. Timo Kivimaa Jousi-Jussit FIN 323 -4 338 -3 337 -3 357 -3 1355 76 34
5. Jouni Pekander Piili FIN 317 -5 335 -5 326 -6 350 -5 1328 60 25
6. Harri Köhler Vana-Võidu VK EST 313 -6 331 -7 329 -5 347 -10 1320 68 24
7. Margus Mardu Ilves EST 295 -12 330 -8 334 -4 350 -6 1309 64 25
8. Jaan Kookla Vana-Võidu VK EST 312 -7 329 -9 319 -9 349 -7 1309 61 19
9. Dmitry Chepik SPB RUS 304 -9 331 -6 317 -10 348 -9 1300 61 28
10. Jonne Uusitupa TAJ FIN 298 -11 326 -11 313 -12 345 -11 1282 46 23
11. Simonas Jakubauskas Vilnius LSK LTU 305 -8 328 -10 305 -13 343 -12 1281 43 22
12. Romet Köhler Vana-Võidu VK EST 302 -10 315 -12 317 -11 335 -14 1269 39 6
13. Risto Ylätalo KyJo FIN 275 -14 314 -13 321 -8 349 -8 1259 41 13
14. Tõnis Tingas Ilves EST 284 -13 298 -14 297 -14 332 -15 1211 30 8
15. Povilas Sarakauskas KSLA LTU 252 -15 271 -15 290 -15 337 -13 1150 29 12
 
COMPOUND - Women
 

Pos Name Club   70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Jelena Babinina KSLA LTU 331 -1 338 -1 329 -1 351 -1 1349 76 31
2. Erja Järvenpää Rauma FIN 327 -2 335 -2 324 -2 349 -3 1335 65 20
3. Susanna Makkonen Si-Su FIN 325 -5 335 -3 319 -4 350 -2 1329 56 27
4. Marya Sushchina SPB RUS 326 -4 331 -4 319 -5 348 -4 1324 61 25
5. Maarika Jäätma Ilves EST 327 -3 329 -5 320 -3 347 -7 1323 58 22
6. Natalia Chepik SPB RUS 321 -6 323 -7 314 -6 347 -6 1305 53 15
7. Helen Ainvere Järvamaa AK EST 295 -8 323 -6 305 -7 347 -5 1270 50 18
8. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev EST 288 -9 312 -8 283 -9 333 -8 1216 30 8
9. Evelyn Rang Tallinna Kalev EST 300 -7 301 -9 298 -8 313 -9 1212 30 13
 
 
ELIMINATION ROUND
 
 
RECURVE - Men
 

Pos Name Club   FITA-1 1/32 1/16 1/8 1/4 1/2 Final
1. Antti Mansukoski Ku-Ry FIN 1266 -4 bye 107 110 108 106 108
2. Tero Lindroos Diana FIN 1275 -2 bye 110 108 101 104 100
3. Stefan Nilsson Genesis SWE 1247 -6 bye 100 102 105 104 107
4. Aki Virtanen WT FIN 1276 -1 bye 105 108 111 104 101
5. Siim Aaver Ilves EST 1236 -8 bye 103 101 109
6. Per Bengtsson Genesis SWE 1257 -5 bye 104 107 104
7. Matti Hatava WT FIN 1274 -3 bye 110 103 103
8. Lenardas Bernotas Harmonija LTU 1233 -10 bye 107 106 98
9. Paulo Santos Tallinna Kalev EST 1224 -12 103 104 103
10. Jaan Lott Tartu VK EST 1195 -20 106 108 99
11. Taurunas Lubys Harmonija LTU 1196 -19 104 109 98
12. Ignas Morkeliunas Kauno Lankikninkai LTU 1242 -7 bye 106 97
12. Tuomas Määttä Pohjan Jousi FIN 1214 -17 95 99 97
14. Eetu Tiainen Piili FIN 1177 -24 104 103 95
15. Vidmantas Vaicekauskis Harmonija LTU 1226 -11 bye 104 94
15. Janis Amatnieks Amazones LAT 1219 -15 98 103 94
17. Tomas Adomavicius Vilnius LSK LTU 1188 -22 97 104
18. Kalev Reinaste Järvamaa AK EST 1131 -33 103 102
19. Ivo Lipste Amazones LAT 1220 -14 105 101
20. Taavi Ennemuist Ilves EST 1194 -21 102 99
21. Rait Ots Tallinna Kalev EST 1198 -18 103 98
21. Petri Malinen TJA FIN 1217 -16 97 98
23. Niko Ylipelkonen Jousi-Jussit FIN 1234 -9 bye 96
23. Inars Dupkevics Amazones LAT 1113 -35 98 96
25. Tanel Kaasik Tallinna Kalev EST 1107 -36 94 94
25. Eerik Ennemuist Vana-Võidu VK EST 1119 -34 89 94
27. Priit Viher Ilves EST 1185 -23 100 93
28. Andrei Gerassimov Sagittarius EST 1161 -26 97 92
29. Aivo Agu Ilves EST 1097 -37 101 90
29. Hannes Annus Pärnu Meelis EST 1160 -27 78 90
31. Raimo Järvinen HuJa FIN 1076 -40 94 88
32. Jaanus Gross Sagittarius EST 1221 -13 97 82
33. Taavo Allik Vana-Võidu VK EST 1156 -28 97
34. Eduards Lapsinš Amazones LAT 1142 -30 95
34. Aleksandrs Kirilovs Amazones LAT 1001 -49 95
36. Maris Cirulis Amazones LAT 1066 -43 94
36. Arseny Chepik SPB RUS 1065 -44 94
38. Janis Apsitis Amazones LAT 1133 -32 92
39. Jonas Sarakauskas KSLA LTU 1017 -47 91
39. Kristo Kraaner Vana-Võidu VK EST 895 -51 91
41. Paul Järvsoo Tallinna Kalev EST 1139 -31 88
41. Sergejs Krivosejevs Amazones LAT 737 -53 88
43. Regimantas Ciupaila Vilnius LSK LTU 1166 -25 87
44. Jaanus Tamm Tallinna Kalev EST 957 -50 86
45. Sander Putnik Vana-Võidu VK EST 1017 -48 84
46. Vesa Vaajamäki WT FIN 1143 -29 83
47. Mihkel Tomson Sagittarius EST 1033 -46 82
48. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius EST 1079 -39 80
49. Henn Tomson Sagittarius EST 1069 -42 79
49. Gints Ozols Amazones LAT 1042 -45 79
51. Artur Roosvalt Ilves EST 1071 -41 77
52. Maris Lapinš Amazones LAT 1081 -38 76
53. Vitalij Zukov Amazones LAT 844 -52 72
 
RECURVE - Women
 

Pos Name Club   FITA-1 1/16 1/8 1/4 1/2 Final
1. Liga Zommere Amazones LAT 1262 -1 bye 98 104 103 106
2. Anna Torseld Proteinfabrikken SWE 1189 -7 bye 94 100 97 85
3. Laura Kourula WT FIN 1213 -4 bye 105 102 100 105
4. Oksana Jurcenko Amazones LAT 1173 -11 bye 100 99 96 91
5. Siret Luik Ilves EST 591 -18 95 106 94
6. Piret Luik Ilves EST 1183 -8 bye 97 92
7. Eve Kivilo Ilves EST 1242 -3 bye 97 90
7. Reena Pärnat Pärnu Meelis EST 1145 -12 bye 93 90
9. Anneli Preimann Ilves EST 1255 -2 bye 104
10. Katrin Froš Pärnu Meelis EST 1183 -9 bye 92
10. Laila Kuzmiene Harmonija LTU 1111 -14 bye 92
12. Nele-Triin Lott Tartu VK EST 1199 -6 bye 91
12. Bessi Kasak Ilves EST 1176 -10 bye 91
14. Eva Lank Tallinna Kalev EST 1205 -5 bye 88
14. Marjut Sinivuo Artemis FIN 1043 -16 82 88
16. Mix Haxholm Proteinfabrikken SWE 1112 -13 bye 76
17. Anete Kreicberga Amazones LAT 1053 -15 84
18. Eleriin Peterson Pärnu Meelis EST 897 -17 43
 
COMPOUND - Men
 

Pos Name Club   FITA-1 1/8 1/4 1/2 Final
1. Vladas Šigauskas KSLA LTU 1355 -3 116 115 113 116
2. Marko Järvenpää Rauma FIN 1370 -1 bye 115 114 114
3. Jouni Pekander Piili FIN 1328 -5 110 115 107 107
4. Margus Mardu Ilves EST 1309 -7 107 113 109 105
5. Evert Ressar Ilves EST 1357 -2 114 113
5. Timo Kivimaa Jousi-Jussit FIN 1355 -4 112 113
7. Harri Köhler Vana-Võidu VK EST 1320 -6 105 111
8. Dmitry Chepik SPB RUS 1300 -9 108 108
9. Povilas Sarakauskas KSLA LTU 1150 -15 110
10. Risto Ylätalo KyJo FIN 1259 -13 109
11. Romet Köhler Vana-Võidu VK EST 1269 -12 108
12. Jaan Kookla Vana-Võidu VK EST 1309 -8 106
13. Tõnis Tingas Ilves EST 1211 -14 106
14. Simonas Jakubauskas Vilnius LSK LTU 1281 -11 103
15. Jonne Uusitupa TAJ FIN 1282 -10 102
 
COMPOUND - Women
 

Pos Name Club   FITA-1 1/8 1/4 1/2 Final
1. Jelena Babinina KSLA LTU 1349 -1 bye 111 111 113
2. Erja Järvenpää Rauma FIN 1335 -2 bye 110 109 105
3. Maarika Jäätma Ilves EST 1323 -5 bye 107 104 110
4. Natalia Chepik SPB RUS 1305 -6 bye 104 89 96
5. Marya Sushchina SPB RUS 1324 -4 bye 106
6. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev EST 1216 -8 106 105
7. Susanna Makkonen Si-Su FIN 1329 -3 bye 101
8. Helen Ainvere Järvamaa AK EST 1270 -7 bye 98
9. Evelyn Rang Tallinna Kalev EST 1212 -9 0
 
 
TEAM EVENT - QUALIFICATION
 
 
RECURVE - Men
 

Pos Team   Name   Total
1. Etelä-Pohjanmaa FIN Tero Lindroos 1275 3775
  Niko Ylipelkonen 1234
  Antti Mansukoski 1266
           
2. Wilhelm Tell FIN Matti Hatava 1274 3693
  Aki Virtanen 1276
  Vesa Vaajamäki 1143
           
3. Harmonija LTU Lenardas Bernotas 1233 3655
  Taurunas Lubys 1196
  Vidmantas Vaicekauskis 1226
           
4. Ilves EST Siim Aaver 1236 3615
  Taavi Ennemuist 1194
  Priit Viher 1185
           
5. Keski Suomi FIN Tuomas Määttä 1214 3608
  Eetu Tiainen 1177
  Petri Malinen 1217
           
6. Sagittarius EST Jaanus Gross 1221 3461
  Andrei Gerassimov 1161
  Pearu Jakob Ojamäe 1079
           
7. Amazones II LAT Janis Amatnieks 1219 3433
  Janis Apsitis 1133
  Maris Lapinš 1081
           
8. ESS Kalev EST Aivo Agu 1097 3402
  Tanel Kaasik 1107
  Rait Ots 1198
           
9. Tallinna Kalev EST Paulo Santos 1224 3320
  Paul Järvsoo 1139
  Jaanus Tamm 957
           
10. Vana-Võidu VK EST Taavo Allik 1156 3292
  Sander Putnik 1017
  Eerik Ennemuist 1119
           
11. Amazones III LAT Gints Ozols 1042 3221
  Maris Cirulis 1066
  Inars Dupkevics 1113
           
12. Amazones I LAT Vitalij Zukov 844 2582
  Sergejs Krivosejevs 737
  Aleksandrs Kirilovs 1001
 
RECURVE - Women
 

Pos Team   Name   Total
1. ESS Kalev EST Piret Luik 1183 3564
  Bessi Kasak 1176
  Eva Lank 1205
           
2. Amazones LAT Liga Zommere 1262 3488
  Anete Kreicberga 1053
  Oksana Jurcenko 1173
           
3. Pärnu Meelis EST Katrin Froš 1183 3225
  Reena Pärnat 1145
  Eleriin Peterson 897
           
4. Järvakandi Ilves EST Anneli Preimann 1255 3088
  Siret Luik 591
  Eve Kivilo 1242
 
COMPOUND - Mixed teams allowed
 

Pos Team   Name   Total
1. Länsi Suomi FIN Marko Järvenpää 1370 4060
  Timo Kivimaa 1355
  Erja Järvenpää 1335
           
2. Järvakandi Ilves EST Evert Ressar 1357 3989
  Margus Mardu 1309
  Maarika Jäätma 1323
           
3. KLSK LTU Vladas Šigauskas 1355 3985
  Jelena Babinina 1349
  Simonas Jakubauskas 1281
           
4. SPB RUS Dmitry Chepik 1300 3929
  Natalia Chepik 1305
  Marya Sushchina 1324
           
5. Itä Suomi FIN Risto Ylätalo 1259 3916
  Jouni Pekander 1328
  Susanna Makkonen 1329
           
6. Vana-Võidu VK EST Harri Köhler 1320 3898
  Jaan Kookla 1309
  Romet Köhler 1269
           
7. ESS Kalev EST Tõnis Tingas 1211 3639
  Evelyn Rang 1212
  Saskia Kaldamäe 1216
 
 
TEAM EVENT - ACADEMIC ROUND
 
 
RECURVE - Men
 

Pos Team  

3xFITA-1

1/8 1/4 1/2 Final  
1. Wilhelm Tell FIN 3693 -2 bye 15 14 14  
2. Ilves EST 3615 -4 bye 12 14 12  
3. Harmonija LTU 3655 -3 bye 20 9 13 (2)
4. Etelä-Pohjanmaa FIN 3775 -1 bye 12 11 13 (0)
5. Amazones II LAT 3433 -7 10 10  
6. Keski Suomi FIN 3608 -5 12 9  
6. Tallinna Kalev EST 3320 -9 12 9  
8. Sagittarius EST 3461 -6 9 8  
9. ESS Kalev EST 3402 -8 11  
10. Vana-Võidu VK EST 3292 -10 7  
10. Amazones III LAT 3221 -11 7  
12. Amazones I LAT 2582 -12 3  
 
RECURVE - Women
 

Pos Team  

3xFITA-1

1/2 Final
1. Ilves EST 3088 -4 12 11
2. Amazones LAT 3488 -2 6 10
3. ESS Kalev EST 3564 -1 8 12
4. Pärnu Meelis EST 3225 -3 4 7
 
COMPOUND
 

Pos Team  

3xFITA-1

1/4 1/2 Final Final
1. Länsi Suomi FIN 4060 -1 bye 22 22
2. KLSK LTU 3985 -3 22 18 20
3. Ilves EST 3989 -2 17 16 19
4. Itä Suomi FIN 3916 -5 19 16 16
5. Vana-Võidu VK EST 3898 -6 19
6. SPB RUS 3929 -4 18
7. ESS Kalev EST 3639 -7 11


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster