JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
2009 a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VIBULASKMISES.
Pärnu  08-09.08.2009

 

( parandatud 11.08.2009 )

PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1  
1. Evert Ressar VK Ilves 325 341 343 355 1364  
2. Jaan Kookla V-Võidu VK 315 339 331 352 1337 "10"-68
3. Harri Köhler V-Võidu VK 313 332 339 353 1337 "10"-64
4. Margus Mardu VK Ilves 307 326 335 353 1321  
5. Romet Köhler V-Võidu VK 312 332 321 348 1313  
6. Tõnis Tingas VK Ilves 287 311 309 349 1256  
7. Jan Paberit JAK 283 311 307 342 1243  
8. Margus Tepner JAK 251 308 308 337 1204  
9. Aleksander Kiskonen JAK 250 287 294 330 1161  
10. Guido Kitsingi JAK 263 311 0 0 574  
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Jaanus Gross Sagittarius 283 305 302 333 1223
2. Taavo Allik V-Võidu VK 267 302 315 332 1216
3. Paulo Santos Tallinna Kalev 277 306 295 337 1215
4. Jaan Lott Tartu VK 270 305 296 341 1212
5. Siim Aaver VK Ilves 254 296 315 333 1198
6. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 255 295 302 340 1192
7. Priit Viher VK Ilves 250 281 314 346 1191
8. Mart Muhel Tartu VK 268 276 304 328 1176
9. Taavi Ennemuist VK Ilves 261 263 306 342 1172
10. Indrek Võhumõõk V-Võidu VK 247 284 289 337 1157
11. Rait Ots Tallinna Kalev 239 280 291 327 1137
12. Aivo Agu VK Ilves 236 286 284 323 1129
13. Zigmontas Strepaitis Sagittarius 250 278 278 322 1128
14. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 242 283 295 305 1125
15. Pearu-Jakob Ojamäe Sagittarius 212 295 280 337 1124
16. Heiki Rein Pärnu Meelis 228 281 291 320 1120
17. Kalev Reinaste JAK 226 293 283 317 1119
18. Priit Kõrve Sagittarius 219 288 279 324 1110
19. Sander Putnik V-Võidu VK 238 281 266 320 1105
20. Henn Tomson Sagittarius 233 271 275 319 1098
21. Mihkel Tomson Sagittarius 241 266 258 332 1097
22. Mart Treial Pärnu Meelis 238 271 273 304 1086
23. Andrei Gerassimov Sagittarius 216 255 290 314 1075
24. Ragnar Raag Sõrmepalu Välk 213 264 295 301 1073
25. Eerik Ennemuist V-Võidu VK 218 259 273 321 1071
26. Kristo Kookla V-Võidu VK 215 261 273 322 1071
27. Tarmo Häng Pärnu Meelis 233 259 261 313 1066
28. Martin Rist V-Võidu VK 231 276 226 315 1048
29. Jaan Rösler V-Võidu VK 231 258 255 300 1044
30. Vahur Pindma Tartu VK 229 272 233 302 1036
31. Andres Ansip VK Ilves 180 262 272 319 1033
32. Jaanus Tamm Tallinna Kalev 181 229 280 320 1010
33. Eimar Kukk Pärnu Meelis 217 234 249 284 984
34. Leopold Kuusk Pärnu Meelis 202 246 247 277 972
35. Magnus Pärk Pärnu Meelis 200 237 255 274 966
36. Ants-Martti Helinurm V-Võidu VK 198 204 245 313 960
37. Martin Klettenberg V-Võidu VK 162 208 262 304 936
38. Jürgo Pukk V-Võidu VK 0 217 268 284 769
39. Kristo Kraaner V-Võidu VK 128 185 189 249 751
40. Alo Nurmsalu V-Võidu VK 0 120 208 286 614
41. Tauri Tukk V-Võidu VK 0 121 135 234 490
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Anneli Preimann VK Ilves 287 313 310 348 1258
2. Siret Luik VK Ilves 300 311 304 337 1252
3. Eve Kivilo VK Ilves 276 309 314 340 1239
4. Piret Luik VK Ilves 292 312 286 333 1223
5. Reena Pärnat Pärnu Meelis 286 303 295 333 1217
6. Anneli Soop Tartu VK 265 316 300 327 1208
7. Katrin Froš Pärnu Meelis 287 305 280 327 1199
8. Bessi Kasak VK Ilves 297 291 288 322 1198
9. Eva Lank Tallinna Kalev 285 288 304 315 1192
10. Nele-Triin Lott Tartu VK 273 294 296 319 1182
11. Kristel Kuusik V-Võidu VK 276 266 295 319 1156
12. Aet Roosimägi V-Võidu VK 275 276 280 316 1147
13. Külli Muromägi VK Ilves 268 299 266 304 1137
14. Katre Kröönström Tallinna Kalev 263 288 256 299 1106
15. Laura Nurmsalu V-Võidu VK 250 266 270 315 1101
16. Raili Raudsepp Tartu VK 246 269 278 306 1099
17. Aili Roos V-Võidu VK 207 256 268 304 1035
18. Jaanika Rösler V-Võidu VK 196 271 225 275 967
19. Pirje Pälsing V-Võidu VK 185 225 196 307 913
20. Kätlin Nurk V-Võidu VK 180 208 208 291 887
21. Eleriin Peterson Pärnu Meelis 167 194 217 302 880
22. Merit Klettenberg V-Võidu VK 148 166 185 266 765
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Maarika Jäätma VK Ilves 323 332 328 351 1334
2. Saskia Kaldamäe Tallinna Kalev 293 310 281 319 1203
3. Maire Meyer Pärnu Meelis 241 261 278 321 1101
 
 
OLÜMPIARINGID
 
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi FITA-1 1/32 1/16 1/8 1/4 1/2 I-IV
1. Taavi Ennemuist 1172 -9 103 106 109 109 104 97
2. Paulo Santos 1215 -3 104 101 104 105 98 94
3. Andrei Gerassimov 1075 -23 102 104 98 102 86 96
4. Jaan Lott 1212 -4 62 102 97 104 99 94
5. Jaanus Gross 1223 -1 104 97 104 104 -
6. Pearu-Jakob Ojamäe 1124 -15 96 99 100 101 -
7. Siim Aaver 1198 -5 98 106 107 100 -
8. Rait Ots 1137 -11 96 90 95 95 -
9. Kalev Reinaste 1119 -17 96 99 97 -
10. Taavo Allik 1216 -2 100 94 97 -
11. Sander Putnik 1105 -19 82 80 95 -
12. Tarmo Häng 1066 -27 91 93 91 -
13. Zigmontas Strepaitis 1128 -13 96 97 90 -
14. Priit Viher 1191 -7 93 91 87 -
15. Kristo Kookla 1071 -26 85 104 78 -
16. Mihkel Tomson 1097 -21 84 96 75 -
17. Henn Tomson 1098 -20 88 96 -
18. Mart Muhel 1176 -8 104 95 -
19. Indrek Võhumõõk 1157 -10 94 93 -
20. Paul Järvsoo 1192 -6 81 89 -
21. Eimar Kukk 984 -33 82 88 -
22. Aivo Agu 1129 -12 95 87 -
23. Andres Ansip 1033 -31 84 86 -
24. Jaan Rösler 1044 -29 79 83 -
25. Mart Treial 1086 -22 91 83 -
26. Vahur Pindma 1036 -30 103 83 -
27. Martin Rist 1048 -28 78 82 -
28. Eerik Ennemuist 1071 -25 91 81 -
29. Tanel Kaasik 1125 -14 99 79 -
30. Heiki Rein 1120 -16 87 78 -
31. Priit Kõrve 1110 -18 78 78 -
32. Ragnar Raag 1073 -24 86 68 -
33. Magnus Pärk 966 -35 80 -
34. Ants-Martti Helinurm 960 -36 77 -
35. Jaanus Tamm 1010 -32 69 -
36. Martin Klettenberg 936 -37 65 -
37. Kristo Kraaner 751 -39 59 -
38. Leopold Kuusk 972 -34 0 -
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi FITA-1 1/16 1/8 1/4 1/2 I-IV
1. Anneli Preimann 1258 -1 99 100 106 103 108
2. Kristel Kuusik 1156 -11 97 91 98 98 97
3. Piret Luik 1223 -4 92 100 97 92 102
4. Siret Luik 1251 -2 106 95 102 88 94
5. Bessi Kasak 1198 -8 84 93 101 -
6. Katrin Froš 1199 -7 101 91 94 -
7. Reena Pärnat 1217 -5 97 97 92 -
8. Eve Kivilo 1239 -3 99 96 91 -
9. Anneli Soop 1208 -6 90 87 -
10. Eva Lank 1192 -9 96 84 -
11. Katre Kröönstrom 1106 -14 74 84 -
12. Külli Muromägi 1137 -13 59 84 -
13. Nele-Triin Lott 1182 -10 97 79 -
14. Aet Roosimägi 1147 -12 83 78 -
15. Laura Nurmsalu 1101 -15 92 72 -
16. Aili Roos 1035 -17 87 34 -
17. Raili Raudsepp 1099 -16 81 -
18. Jaanika Rösler 967 -18 66 -
19. Pirje Pälsing 913 -19 64 -
20. Eleriin Peterson 880 -21 60 -
21. Merit Klettenberg 765 -22 43 -
22. Kätlin Nurk 887 -20 36 -
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi FITA-1 1/8 1/4 1/2 I-IV
1. Evert Ressar 1364 -1 112 114 115 114
2. Jaan Kookla 1337 -2 108 114 113 109
3. Romet Köhler 1313 -5 112 109 106 109
4. Harri Köhler 1337 -3 110 112 112 110
5. Tõnis Tingas 1256 -6 97 108 -
6. Margus Mardu 1321 -4 108 105 -
7. Jan Paberit 1243 -7 101 104 -
8. Margus Tepner 1204 -8 106 101 -
9. Aleksander Kiskonen 1161 -9 87 -
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi FITA-1 1/2 I-III
1. Maarika Jäätma 1334 -1 109 109
2. Saskia Kaldamäe 1203 -2 95 101
3. Maire Meyer 1101 -3 79
 
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk.

Võistkond Laskur 70 m 1/8 1/4 1/2 I-IV
1. Ilves I Siim Aaver 840 183 200 201 200
  Taavi Ennemuist
  Priit Viher
               
2. Sagittarius I Pearu Jakob Ojamäe 832 190 191 182 175
  Mihkel Tomson
  Henn Tomson
               
3. V.-Võidu VK II Sander Putnik 818 162 198 164 178
  Martin Rist
  Kristo Kookla
               
4. Pärnu Meelis II Heiki Rein 786 169 178 165 175
  Leopold Kuusk
  Tarmo Häng
               
5. V.-Võidu VK I Taavo Allik 845 170 199 - -
  Indrek Võhumõõk
  Eerik Ennemuist
               
6. Tallinna Kalev I Paulo Santos 869 181 195 - -
  Tanel Kaasik
  Rait Ots
               
7. Tartu VK Jaan Lott 853 176 181 - -
  Vahur Pindma
  Mart Muhel
               
8. Sagittarius II Zigmontas Strepaitis 871 193 171 - -
  Priit Kõrve
  Jaanus Gross
               
9. Pärnu Meelis I Eimar Kukk 742 168 - - -
  Magnus Pärk
  Mart Treial
               
10. V.-Võidu VK III Martin Klettenberg 670 153 - - -
  Jaan Rösler
  Ants-Martti Helinurm
               
11. Ilves II Aivo Agu 548 121 - - -
  Andres Ansip
               
12. V.-Võidu VK IV Jürgo Pukk 523 110 - - -
  Kristo Kraaner
  Tauri Tukk
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk.

Võistkond Laskur 70 m 1/4 1/2 I-IV
1. Ilves I Anneli Preimann 863 182 191 197
  Eve Kivilo (27)
  Siret Luik
             
2. Ilves II Piret Luik 857 190 182 186
  Bessi Kasak
  Külli Muromägi
             
3. Tartu VK Anneli Soop 784 192 191 189
  Raili Raudsepp (24)
  Nele-Triin Lott
             
4. V.-Võidu VK I Kristel Kuusik 801 195 171 173
  Laura Nurmsalu
  Aet Roosimägi
             
5. Pärnu Meelis Katrin Froš 740 162 - -
  Reena Pärnat
  Eleriin Peterson
             
6. V.-Võidu VK II Jaanika Rösler 524 124 - -
  Merit Klettenberg
  Gätlin Nurk
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk.

Võistkond Laskur 70 m 1/2 I-III
1. V.-Võidu VK Harri Köhler 1003 214 217
  Jaan Kookla
  Romet Köhler
           
2. Ilves Margus Mardu 978 209 214
  Tõnis Tingas
  Evert Ressar
           
3. JAK Guido Kitsingi 930 181 -
  Jan Paberit
  Margus Tepner


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster