JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
TALLINNA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED 2009.
Tallinn  18.07.2009

 

 
PLOKKVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Evelyn Rang Tallinna Kalev 308 310 618
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Margus Mardu Järvakandi Ilves 329 330 659
2. Harri Köhler Vana-Võidu/Viljandi SK 322 330 652
3. Romet Köhler Vana-Võidu/Viljandi SK 323 327 650
4. Jaan Kookla Vana-Võidu/Viljandi SK 311 322 633
5. Tõnis Tingas Järvakandi Ilves 262 287 549
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku  
1. Piret Luik Järvakandi Ilves 269 291 560 (x,10 - 20)
2. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 290 270 560 (x,10 - 5)
3. Katre Kröönström Tallinna Kalev 258 278 536  
4. Eva Lank Tallinna Kalev 270 258 528  
5. Katrin Froš Pärnu Meelis 247 271 518  
6. Luisa-Linda Pirsko Pärnu Meelis 259 239 498  
7. Marie Ojasalu Pärnu Meelis 229 159 388  
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 70 m Kokku  
1. Jaanus Gross Sagittarius 293 312 605  
2. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 287 294 581  
3. Indrek Võhumõõk Vana-Võidu/Viljandi SK 280 295 575  
4. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 282 291 573  
5. Heiki Rein Pärnu Meelis 266 295 561  
6. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 278 280 558  
7. Henn Tomson Sagittarius 282 275 557  
8. Sander Putnik Vana-Võidu/Viljandi SK 282 274 556  
9. Andrei Gerassimov Sagittarius 280 267 547  
10. Mart Treial Pärnu Meelis 269 259 528  
11. Eimar Kukk Pärnu Meelis 261 259 520  
12. Jaanus Tamm Tallinna Kalev 253 265 518 (x,10 - 8)
13. Mihkel Tomson Sagittarius 272 246 518 (x,10 - 4)
14. Vahur Pindma Tartu VK 268 247 515  
15. Leopold Kuusk Pärnu Meelis 242 246 488  
16. Ants-Martti Helinurm Vana-Võidu/Viljandi SK 225 232 457  
17. Erik Soekov Pärnu Meelis 194 211 405  
18. Andreas Leimann Tallinna Kalev 199 145 344  
 
 
OLÜMPIARINGID
 
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 2 x 70 m 1/16 1/8 1/4 1/2 III I
1. Jaanus Gross Sagittarius 605 -1 100 110 96 110 99
2. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 581 -2 96 102 87 97 91
3. Heiki Rein Pärnu Meelis 561 -5 96 103 106 98 97
4. Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 575 -3 104 88 91 90 96
5. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 573 -4 96 90 101
6. Sander Putnik Vana-Võidu VK 556 -8 99 92 94
7. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 558 -6 101 94 84
8. Mart Treial Pärnu Meelis 528 -10 96 83 83
9. Mihkel Tomson Sagittarius 518 -13 85 89
10. Andrei Gerassimov Sagittarius 547 -9 89 88
11. Jaanus Tamm Tallinna Kalev 518 -12 85 84
12. Ants-Martti Helinurm Vana-Võidu VK 457 -16 85 82
13. Leopold Kuusk Pärnu Meelis 488 -15 86 81
14-15. Vahur Pindma Tartu VK 515 -14 53 78
14-15. Henn Tomson Sagittarius 557 -7 89 78
16. Eimar Kukk Pärnu Meelis 520 -11 88 73
17. Erik Soekov Pärnu Meelis 405 -17 63
18. Andreas Leimann Tallinna Kalev 344 -18 0
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 2 x 70 m 1/4 1/2 III I
1. Piret Luik Järvakandi Ilves 560 -1 95 88 90
2. Katre Kröönström Tallinna Kalev 536 -3 83 90 89
3. Katrin Froš Pärnu Meelis 518 -5 97 85 97
4. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 560 -2 77 89 81
5. Eva Lank Pärnu Meelis 528 -4 75
6. Luisa-Linda Pirsko Pärnu Meelis 498 -6 72
7. Marie Ojasalu Pärnu Meelis 388 -7 38
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 2 x 70 m 1/4 1/2 III I
1. Margus Mardu Järvakandi Ilves 659 -1 110 111 110
2. Harri Köhler Vana-Võidu VK 652 -2 107 108 105
3. Romet Köhler Vana-Võidu VK 650 -3 107 105 105
4. Jaan Kookla Vana-Võidu VK 633 -4 110 105 103
5. Tõnis Tingas Järvakandi Ilves 549 -5 97
 
 
VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Võistkond Nimi Kokku
1. Tallinn Kalev Jaanus Tamm 1672
  Paul Järvsoo
  Tanel Kaasik
       
2. Sagittarius Jaanus Gross 1670
  Andrei Gerassimov
  Mihkel Tomson
       
3. Pärnu Meelis Eimar Kukk 1609
  Mart Treial
  Heiki Rein
       
4. Vana-Võidu VK Viljandi SK Sander Putnik 1588
  Ants-Martti Helinurm
  Indrek Võhumõõk
       
5. Sagittarius-Meelis Erik Soekov 1520
  Pearu Jakob Ojamäe
  Henn Tomson
       
6. Pinna Vahur Pindma 1347
  Andreas Leimann
  Leopold Kuusk
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Võistkond Nimi Kokku
1. Pärnu Meelis Katrin Froš 1404
  Marie Ojasalu
  Luisa-Linda Pirsko
       
2. Järvakandi Ilves Bessi Kasak 1120
  Piret Luik
 
3. Tallinna Kalev Katre Kröönström 1064
  Eva Lank
 
 
PLOKKVIBU
 

Jrk. Võistkond Nimi Kokku
1. Vana-Võidu VK Viljandi SK Romet Köhler 1935
  Harri Köhler
  Jaan Kookla
       
2. Tallinna Kalev Evelyn Rang 1826
  Tõnis Tingas
  Margus Mardu


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster