JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
"JÄRVAKANDI KÄND" 2009.
Järvakandi  27.06.2009

 
( parandatud 02.07.2009 )

  
EELRING
 
SPORTVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   Grupp
1. Līga Zommere Amazones 301 D
2. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 297 C
3. Siret Luik Järvakandi Ilves 290 B
4. Katrin Froš Pärnu Meelis 289 A
5. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 279 A
6. Piret Luik Järvakandi Ilves 266 B
7. Oksana Jurčenko Amazones 263 6* C
8. Irina Barene Amazones 263 5* D
9. Katre Kröönström Tallinna Kalev 260 D
10. Elina Lapsina Amazones 254 A
11. Külli Muromägi Järvakandi Ilves 251 B
12. Eva Lank Tallinna Kalev 212 C
13. Anete Kreicberga Amazones 206 D
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   Grupp
1. Siim Aaver Järvakandi Ilves 315 A
2. Jaanus Gross Sagittarius 313 9* B
3. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 313 7* C
4. Ivo Lipste Amazones 309 D
5. Kalev Reinaste Järvamaa AK 300 D
6. Eduards Lapsiņš Amazones 293 C
7. Rait Ots Tallinna Kalev 292 B
8. Priit Kõrve Sagittarius 290 A
9. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 286 A
10. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 285 B
11. Sander Putnik Vana-Võidu VK 279 C
12. Gints Jonasts Amazones 275 D
13. Inārs Dupkevičs Amazones 269 C
14. Aivo Agu Järvakandi Ilves 267 9* B
15. Andrei Gerassimov Sagittarius 267 8* A
16. Priit Viher Järvakandi Ilves 265 D
17. Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 262 C
18. Henn Tomson Sagittarius 254 B
19. Andres Ansip Järvakandi Ilves 253 A
20. Māris Lapiņš Amazones 252 A
21. Andres Gross Wilhelm Tell 247 B
22. Leopold Kuusk Pärnu Meelis 243 C
23. Mart Treial Pärnu Meelis 239 D
24. Jānis Apsītis Amazones 233 D
25. Vitalij Žukov Amazones 226 C
26. Jaanus Tamm Tallinna Kalev 199 B
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m
1. Jelena Oleksejenko Atlantis 322
2. Julija Oleksejenko Atlantis 315
3. Evelyn Rang Tallinna Kalev 312
4. Marija Antonova Odisejs 280
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m  
1. Harri Köhler Vana-Võidu VK 336
2. Viktor Avsjuk Odisejs 322
3. Kaspars Elarts Atlantis 318 10,9*
4. Andris Bēniņš Amazones 318 10,8*
5. Romet Köhler Vana-Võidu VK 318 9*
 
 
ROBIN ROUNDS
 

PLOKKVIBU Harri
Köhler
Viktor
Avsjuk
Jelena Oleksejenko Kaspars Elarts Andris
Bēniņš
Romet
Köhler
Julija Oleksejenko Evelyn
Rang
Marija Antonova PUNKTE
Harri Köhler   2 2 2 2 2 2 2 0 2 16 Parim
111:109 114:104 112:104 115:108 113:97 109:103 109:99 98:115 113:0 mees
Viktor Avsjuk 0   2 2 2 0 0 2 2 2 12
109:111 114:104 107:104 109:105 109:111 108:109 103:95 108:98 111:0 978
Jelena Oleksejenko 0 0   0 0 0 2 2 0 2 6
104:114 104:114 105:107 96:106 104:111 105:104 101:98 102:105 106:0 927
Kaspars Elarts 0 0 2   1 0 2 2 2 2 11
104:102 104:107 107:105 108:108 108:109 103:99 106:100 111:109 108:0 959
Andris Bēniņš 0 0 2 1   0 0 2 2 2 9
108:115 105:109 106:96 108:108 108:109 108:109 105:104 110:95 107:0 965
Romet Köhler 0 2 0 2 2   0 2 2 2 12
97:113 111:109 105:108 109:108 111:104 105:108 106:100 111:104 102:0 957
Julija Oleksejenko 0 2 0 0 2 2   2 2 2 12 Parim
103:109 109:108 104:105 99:103 109:108 108:105 108:87 103:96 111:0 naine
Evelyn Rang 0 0 0 0 0 0 0   1 2 3
99:109 95:103 98:101 100:106 104:105 100:106 87:108 98:98 100:0 881
Marija Antonova 0 0 2 0 0 0 0 1   2 5
98:115 98:108 105:102 109:111 95:110 104:111 96:103 98:98 107:0 910
  0 0 0 0 0 0 0 0 0  
0:113 0:111 0:106 0:108 0:107 0:102 0:111 0:100 0:107

SPORTVIBU
GRUPP A
Siim
Aaver
Priit
Kõrve
Katrin
Froš
Paul
Järvsoo
Anneli Preimann Andrei Gerassimov Elina
Lapsina
Andres
Ansip
Māris
Lapiņš
PUNKTE
Siim Aaver   2 2 2 2 2 2 2 2 2 18 Parim
108:106 104:99 104:91 108:100 102:96 107:83 104:74 105:89 102:0 mees
Priit Kõrve 0   2 1 0 0 2 2 2 2 11
106:108 93:89 99:99 83:101 103:106 96:82 96:79 89:79 93:0 858
Katrin Froš 0 0   0 0 0 2 2 0 2 6
99:104 89:93 79:93 91:97 87:95 100:72 89:79 80:102 104:0 818
Paul Järvsoo 0 1 2   0 2 2 2 2 2 13
91:104 99:99 93:79 97:101 100:93 95:90 100:71 103:88 100:0 878
Anneli Preimann 0 2 2 2   0 2 2 2 2 14 Parim
100:108 101:83 97:91 101:97 95:100 94:82 105:86 99:96 98:0 naine
Andrei Gerassimov 0 2 2 0 2   2 2 0 2 12
96:102 106:103 95:87 93:100 100:95 94:91 86:83 91:92 89:0 850
Elina Lapsina 0 0 0 0 0 0   0 0 2 2
83:107 82:96 72:100 90:95 82:94 91:94 70:92 78:80 96:0 744
Andres Ansip 0 0 0 0 0 0 2   0 2 4
74:104 79:96 79:89 71:100 86:105 83:86 92:70 90:104 89:0 743
Māris Lapiņš 0 0 2 0 0 2 2 2   2 10
89:105 79:89 102:80 88:103 96:99 92:91 80:78 104:90 0:89 730
  0 0 0 0 0 0 0 0 0   0
0 : 102 0:93 0:104 0:100 0:98 0:89 0:96 0:89 0:89

SPORTVIBU
GRUPP B
Jaanus
Gross
Rait
Ots
Siret
Luik
Tanel
Kaasik
Aivo
Agu
Piret
Luik
Henn
Tomson
Külli Muromägi Andres Gross Jaanus Tamm PUNKTE
Jaanus Gross   0 2 2 2 2 2 2 2 2 16 Parim
100:104 108:106 100:106 109:69 98:94 105:65 104:86 104:79 100:82 mees
Rait Ots 2   2 0 0 2 2 2 2 2 14
104:100 99:98 91:97 84:92 91:88 97:67 101:82 89:75 99:82 855
Siret Luik 0 0   0 2 0 2 2 2 2 10
106:108 98:99 91:97 96:88 87:95 91:80 97:76 95:91 99:78 860
Tanel Kaasik 0 2 2   2 2 2 1 2 2 15
100:106 97:91 97:91 104:75 99:87 89:75 81:81 103:89 92:80 862
Aivo Agu 0 2 0 0   0 2 0 2 0 6
69:109 92:84 88:96 75:104 87:88 76:75 76:94 83:75 78:95 724
Piret Luik 0 0 2 0 2   2 2 2 2 12 Parim
94:98 88:91 95:87 87:99 88:87 88:75 88:78 85:78 91:64 naine
Henn Tomson 0 0 0 0 0 0   0 2 0 2
65:105 67:97 80:91 75:89 75:76 75:88 77:90 91:82 75:89 680
Külli Muromägi 0 0 0 1 2 0 2   0 1 6
86:104 82:101 76:97 81:81 94:76 78:88 90:77 79:92 92:92 758
Andres Gross 0 0 0 0 0 0 0 2   0 2
79:104 75:89 91:95 89:103 75:83 78:85 82:91 92:79 95:97 765
Jaanus Tamm 0 0 0 0 2 0 2 1 2   7
82:100 82:99 78:99 80:92 95:78 64:91 89:75 92:92 97:95 759

SPORTVIBU
GRUPP C
Taavi Ennemuist Eve
Kivilo
Eduards Lapsiņš Sander Putnik Inārs Dupkevičs Oksana Jurčenko Indrek Võhumõõk Leopold Kuusk Vitalij
Žukov
Eva
Lank
PUNKTE
Taavi Ennemuist   0 1 2 2 2 0 2 2 2 13
103:105 102:102 104:99 101:93 107:100 100:104 104:91 93:70 104:69 918
Eve Kivilo 2   0 0 2 1 2 2 0 2 11 Parim
105:103 93:100 90:100 103:92 91:91 101:89 95:91 88:91 96:90 naine
Eduards Lapsiņš 1 2   2 2 2 0 2 2 2 15 Parim
102:102 100:93 100:91 102:93 98:91 101:99 101:70 101:83 101:89 mees
Sander Putnik 0 2 0   0 0 2 2 2 2 10
99:104 100:90 91:100 92:94 90:92 89:78 95:82 100:80 95:78 851
Inārs Dupkevičs 0 0 0 2   2 2 2 2 2 12
93:101 92:103 93:102 94:92 79:68 98:93 87:83 101:71 90:87 827
Oksana Jurčenko 0 1 0 2 0   0 2 2 2 9
100:107 91:91 91:98 92:90 68:79 95:99 96:83 90:81 91:68 814
Indrek Võhumõõk 2 0 0 0 0 2   2 2 2 10
104:100 89:101 99:100 78:89 93:98 99:95 103:87 95:64 98:88 858
Leopold Kuusk 0 0 0 0 0 0 0   2 0 2
91:104 91:95 70:101 82:95 83:87 83:96 87:103 87:74 85:86 759
Vitalij Žukov 0 2 0 0 0 0 0 0   2 4
70:93 91:88 83:101 80:100 71:101 81:90 64:95 74:87 86:82 700
Eva Lank 0 0 0 0 0 0 0 2 0   2
69:104 90:96 89:101 78:95 87:90 68:91 88:98 86:85 82:86 737

SPORTVIBU
GRUPP D
Ivo Lipste Līga Zommere Kalev Reinaste Gints Jonasts Priit Viher Irina Barene Katre Kröönström Mart Treial Jānis Apsītis Anete Kreicberga PUNKTE
Ivo Lipste   0 2 2 2 2 2 2 2 2 16
98:104 99:87 103:87 103:102 106:99 102:89 98:87 99:85 96:85 904
Līga Zommere 2   0 2 2 2 2 2 2 2 16 Parim
104:98 102:103 99:80 104:84 105:89 104:85 95:94 99:78 102:76 naine
Kalev Reinaste 0 2   2 2 2 2 2 2 2 16 Parim
87:99 103:102 109:90 102:93 103:85 110:93 94:79 107:86 106:88 mees
Gints Jonasts 0 0 0   0 2 2 2 2 2 10
87:103 80:99 90:109 79:95 92:84 88:83 93:87 90:82 87:73 786
Priit Viher 0 0 0 2   2 2 2 2 2 12
102:103 84:104 93:102 95:73 102:76 92:90 98:44 102:94 96:89 864
Irina Barene 0 0 0 0 0   0 0 0 1 1
99:106 89:105 85:103 84:92 76:102 89:90 84:89 79:89 89:89 774
Katre Kröönström 0 0 0 0 0 2   0 2 0 4
98:102 85:104 93:110 83:88 90:92 90:89 90:94 85:71 87:91 801
Mart Treial 0 0 0 0 0 2 2   2 0 6
87:98 94:95 89:94 87:93 44:98 89:84 94:90 91:75 90:95 765
Jānis Apsītis 0 0 0 0 0 2 0 0   0 2
85:99 78:99 86:107 82:90 94:102 89:79 71:85 75:91 76:83 736
Anete Kreicberga 0 0 0 0 0 1 2 2 2   7
85:96 76:102 88:106 73:84 89:96 89:89 91:87 95:90 83:76 769
 
 
LÕPPJÄRJESTUS
 
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   Grupp Finaal
1. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 297 -2 C grupi parim naine 98
2. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 279 -5 A grupi parim naine 97
3. Līga Zommere Amazones 301 -1 D grupi parim naine 93 8*
4. Piret Luik Järvakandi Ilves 266 -6 B grupi parim naine 93 7*
RR summa
5. Siret Luik Järvakandi Ilves 290 -3 860 -5
6. Katrin Froš Pärnu Meelis 289 -4 818 -6
7. Oksana Jurčenko Amazones 263 -7 814 -7
8. Katre Kröönström Tallinna Kalev 260 -9 801 -8
9. Irina Barene Amazones 263 -8 774 -9
10. Anete Kreicberga Amazones 206 -13 769 -10
11. Külli Muromägi Järvakandi Ilves 251 -11 758 -11
12. Elina Lapsina Amazones 254 -10 744 -12
13. Eva Lank Tallinna Kalev 212 -12 737 -13
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   Grupp Finaal
1. Siim Aaver Järvakandi Ilves 315 -1 A grupi parim mees 105
2. Jaanus Gross Sagittarius 313 -2 B grupi parim mees 99
3. Eduards Lapsiņš Amazones 293 -6 C grupi parim mees 96
4. Kalev Reinaste Järvamaa AK 300 -5 D grupi parim mees 90
RR summa
5. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 313 -3 918 -5
6. Ivo Lipste Amazones 309 -4 904 -6
7. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 286 -9 878 -7
8. Priit Viher Järvakandi Ilves 265 -16 864 -8
9. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 285 -10 862 -9
10. Priit Kõrve Sagittarius 290 -8 858 -10
11. Indrek Võhumõõk Vana-Võidu VK 262 -17 858 -11
12. Rait Ots Tallinna Kalev 292 -7 855 -12
13. Sander Putnik Vana-Võidu VK 279 -11 851 -13
14. Andrei Gerassimov Sagittarius 267 -15 850 -14
15. Inārs Dupkevičs Amazones 269 -13 827 -15
16. Gints Jonasts Amazones 275 -12 786 -16
17. Mart Treial Pärnu Meelis 239 -23 765 -17
18. Leopold Kuusk Pärnu Meelis 243 -22 759 -18
19. Jaanus Tamm Tallinna Kalev 199 -26 759 -19
20. Andres Gross Wilhelm Tell 247 -21 756 -20
21. Andres Ansip Järvakandi Ilves 253 -19 743 -21
22. Jānis Apsītis Amazones 233 -24 736 -22
23. Māris Lapiņš Amazones 252 -20 730 -23
24. Aivo Agu Järvakandi Ilves 267 -14 724 -24
25. Vitalij Žukov Amazones 226 -25 700 -25
26. Henn Tomson Sagittarius 254 -18 680 -26
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   Matšpunktid
1. Julija Oleksejenko Atlantis 315 -2 12 -1
2. Jelena Oleksejenko Atlantis 322 -1 6 -2
3. Marija Antonova Odisejs 280 -4 5 -3
4. Evelyn Rang Tallinna Kalev 312 -3 3 -4
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   Matšpunktid
1. Harri Köhler Vana-Võidu VK 336 -1 16 -1
2. Viktor Avsjuk Odisejs 322 -2 12 -2 (RR-978)
3. Romet Köhler Vana-Võidu VK 318 -5 12 -3 (RR-957)
4. Kaspars Elarts Atlantis 318 -3 11 -4
5. Andris Bēniņš Amazones 318 -4 9 -5
 
SPORTVIBU - Noored
(2 x 30m Ø80cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   Kokku
1. Werner Gross Wilhelm Tell 280 311 591
2. Helena Saks Järvakandi Ilves 282 298 580
 
SPORTVIBU - Tidetid (sünd. 97.-98 a.)
(2 x 20m Ø80cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku  
1. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 325 -1 326 -1 651  
2. Markus Hanschmidt Järvakandi Ilves 292 -2 285 -2 577  
3. Mark Tendal Järvakandi Ilves 274 -4 263 -3 537 "10"=6; "x"=2
4. Kadri Lilienthal Järvakandi Ilves 275 -3 262 -4 537 "10"=4; "x"=3
 
SPORTVIBU - Tidetid (sünd. 99.-... a.)
(2 x 15m Ø80cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 15 m   15 m   Kokku
1. Marite Sommer Järvakandi Ilves 311 -2 316 -2 627
2. Karl Kivilo Järvakandi Ilves 319 -1 304 -3 623
3. Triinu Lilienthal Järvakandi Ilves 289 -3 321 -1 610


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster