JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
VILNIUSE LINNA MEISTRIVÕISTLUSED
Vilnius, 09-10.05.2009.

 
 
SPORTVIBU LAPSED - Poisid

 
Jrk. Nimi Sünd Klubi 15 m 15 m Kokku
1. Matas Markevičius 1999 LSK 222 252 474
 
SPORTVIBU NOORED - Poisid
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 20 m 20 m Kokku
1. Mantas Linka 1999 LSK 284 273 557
2. Dainius Žepnickas 1999 LSK 256 258 514
3. Teodoras Pociūnas 1998 LSK 221 227 448
4. Simonas Driukas 1998 LSK 139 171 310
5. Dominykas Driukas 1996 LSK 143 151 294
6. Haroldas Benderis 1998 LSK 102 149 251
 
SPORTVIBU KADETID - Neiud
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 60 m 60 m Kokku
1. Gerda Pociūnaitė 1993 LSK 157 187 344
2. Gretė Vaičaitytė 1993 LSK 110 84 194
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 60 m 60 m Kokku   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Adrianas Kovalevskij 1993 LSK 271 259 530 -1 95 95 101
2. Markas Kačionas 1995 Kauno lankininkai 238 184 422 -3 65 76 70
3. Lukas Lipkevičius 1994 KŠLA-JSO 159 218 377 -5 72 66 69
4. Tomas Katalynas 1994 KŠLA-JSO 226 206 432 -2 85 70 53
5. Gerda Pociūnaitė 1993 LSK 157 187 344 -8 91
6. Lukas Kijauskas 1994 KŠLA-JSO 179 188 367 -7 90 70
7. Adamas Kovalevskij 1995 LSK 204 175 379 -4 56
8. Lukas Gataveckas 1994 KŠLA-JSO 183 190 373 -6 41 55
9. Dominykas Zazimka 1994 Kauno lankininkai 120 217 337 -9 61
10. Arvydas Vaitkus 1993 Kauno lankininkai 87 183 270 -10 51
11. Gretė Vaičaitytė 1993 LSK 110 84 194 -11 23
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Neiud
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Emilija Vasilevskytė 1991 LSK 197 174 371
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Ignas Morkeliūnas 1991 Kauno lankininkai 305 293 598
2. Adomas Baranauskas 1992 LSK 269 282 551
3. Modestas Latkauskas 1991 Kauno lankininkai 278 258 536
4. Mindaugas Rastenis 1992 KŠLA-JSO 64 130 194
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 70 m 70 m Kokku   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Anneli Preimann 1988 Järvakandi Ilves 304 317 621 -1 100 105 104
2. Piret Luik 1989 Järvakandi Ilves 263 269 532 -3 93 96 94
3. Siret Luik 1986 Järvakandi Ilves 259 299 558 -2 90 87 99
4. Lina Baranauskaitė 1987 LSK 257 239 496 -5 81 87 80
5. Emilija Vasilevskytė 1991 LSK 197 174 371 -8 60 80
6. Vita Akstinaitė 1989 LSK 262 259 521 -4 75
7. Milda Kiškytė 1985 LSK 202 200 402 -7 71
8. Laila Kuzmienė 1969 Harmonija 223 200 423 -6 70
9. Dalia Čiupailienė 1955 LSK 152 180 332 -9 50
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 70 m 70 m Kokku   1/16 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Vidmantas Vaičekauskis 1963 Harmonija 298 272 570 -6 99 103 99 100
2. Kostas Šliauteris 1960 Auksinis šaulys 282 296 578 -5 97 102 103 96
3. Taurūnas Lubys 1965 Harmonija 296 304 600 -2 83 98+9 96 99
4. Arvydas Čepulionis 1962 Kauno lankininkai 306 298 604 -1 101 99 98 94
5. Ignas Morkeliūnas 1991 Kauno lankininkai 305 293 598 -3 91 101
6. Povilas Paukštė 1988 LSK 284 279 563 -7 93 98+8
7. Adomas Baranauskas 1992 LSK 269 282 551 -8 94 95
8. Taavi Ennemuist 1986 Järvakandi Ilves 289 306 595 -4 103 93
9. Modestas Šliauteris 1990 Auksinis šaulys 258 266 524 -11 96
10. Modestas Latkauskas 1991 Kauno lankininkai 278 258 536 -9 93
11. Valdas Golubickas 1961 Kauno lankininkai 296 236 532 -10 91
12. Kęstutis Timinskas 1987 LSK 267 247 514 -13 79 86
13. Regimantas Čiupaila 1956 LSK 247 266 513 -14 96 84
14. Dainius Platakis 1970 KŠLA 229 244 473 -18 80 82
15. Edmundas Gedminčius 1971 Harmonija 265 213 478 -17 72 74
16. Mindaugas Rastenis 1992 KŠLA-JSO 64 130 194 -21 28
17. Ugnius Timinskas 1989 LSK 200 163 363 -20 71
18. Andres Ansip 1975 Järvakandi Ilves 264 247 511 -15 70
19. Stasys Surutkovičius 1969 LSK 268 239 507 -16 67
20. Linas Tamkutonis 1980 KŠLA 245 204 449 -19 62
21. Arvydas Ūsas 1955 Kauno lankininkai 262 253 515 -12 0
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Vilius Švedas 1992 LSK 303 294 597
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 70 m 70 m Kokku   1/2 Finaal
1. Maarika Jäätma 1969 Järvakandi Ilves 331 322 653 -1 106 106
2. Marija Antonova 1963 Odisej 291 290 581 -2 96+9 93
3. Asta Kijauskienė 1974 KŠLA 280 268 548 -3 96+7 89
4. Marina Kozlovska 1962 Odisej 260 259 519 -4 87 83
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 70 m 70 m Kokku   1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Mindaugas Baranauskas 1959 LSK 338 343 681 -1 111 112 114
2. Evert Ressar 1983 Järvakandi Ilves 315 312 627 -6 110 114 106 113
3. Edmundas Butkus 1948 Auksinis šaulys 334 330 664 -2 108 105 111
4. Viktors Avsjuks 1967 Odisej 331 323 654 -4 104 109 107
5. Tomas Liekis 1963 LSK 335 326 661 -3 104
6. Vilius Švedas 1992 LSK 303 294 597 -7 108 103
7. Deivis Kijauskas 1970 KŠLA 329 302 631 -5 93
8. Povilas Šarakauskas 1989 KŠLA 285 272 557 -9 98 92
9. Petras Dagys 1938 LSK 288 298 586 -8 90
10. Jonas Ivancevičius 1971 LSK 241 249 490 -11 84
11. Sigitas Miškinis 1958 LSK 263 249 512 -10 83
 
VAISTUVIBU
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 30 m 30 m Kokku
1. Nerijus Švedas 1969 LSK 202 252 454
2. Stasys Svetlauskas 1968 DSK 192 251 443
3. Asta Švedienė 1969 LSK 220 175 395
4. Kipras Lamauskas 1992 LSK 136 227 363
5. Roma Vaitmonienė 1965 96 129 225
 
VAISTUVIBU KADETID
 

Jrk. Nimi Sünd Klubi 30 m 30 m Kokku
1. Justas Galinis 1993 LSK 222 171 393
2. Patricija Svetlauskaitė 1995 DSK 121 101 222


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster