JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2009,
OLIVER PURI VI MÄLESTUSVÕISTLUS
Järvakandi, 25-26.04.2009.

 

SPORTVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 293 -2 311 -1 310 -1 339 -1 1253 40 12
2. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 291 -3 300 -3 280 -3 330 -2 1201 25 6
3. Siret Luik Järvakandi Ilves 290 -4 298 -4 285 -2 326 -4 1199 28 10
4. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 302 -1 284 -6 270 -4 326 -3 1182 36 7
5. Katrin Froš Pärnu Meelis 282 -6 301 -2 257 -6 314 -5 1154 22 5
6. Eva Lank Tallinna Kalev 286 -5 284 -7 269 -5 312 -6 1151 15 7
7. Piret Luik Järvakandi Ilves 255 -7 288 -5 248 -7 288 -8 1079 8 2
8. Raili Raudsepp Tartu VK 212 -9 260 -8 216 -9 296 -7 984 10 5
9. Keili Tutt Tartu VK 244 -8 199 -9 220 -8 265 -9 928 6 2
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Siim Aaver Järvakandi Ilves 247 -2 289 -2 282 -1 321 -4 1139 28 4
2. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 232 -5 287 -3 282 -2 337 -1 1138 23 6
3. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 224 -6 311 -1 265 -4 336 -2 1136 24 6
4. Kalev Reinaste JAK 273 -1 281 -4 254 -6 324 -3 1132 26 11
5. Rait Ots Tallinna Kalev 233 -4 252 -6 269 -3 308 -7 1062 17 0
6. Andrei Gerassimov Sagittarius 236 -3 248 -8 262 -5 313 -5 1059 21 6
7. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 220 -7 271 -5 243 -8 313 -6 1047 15 3
8. Priit Viher Järvakandi Ilves 188 -8 249 -7 244 -7 300 -8 981 5 2
9. Ants Raag Sõmerpalu Välk 174 -9 233 -9 204 -9 292 -9 903 9 2
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves 318 -1 325 -1 314 -1 340 -2 1297 44 15
2. Erja Järvenpää Rauman Jousiampujat 313 -2 324 -2 309 -2 346 -1 1292 47 16
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Evert Ressar Järvakandi Ilves 329 -1 332 -3 335 -1 356 -2 1352 74 31
2. Marko Järvenpää Rauman Jousiampujat 316 -3 340 -1 334 -2 358 -1 1348 80 30
3. Harri Köhler Vana-Võidu VK 323 -2 326 -4 319 -4 348 -5 1316 54 18
4. Margus Mardu Järvakandi Ilves 291 -5 335 -2 324 -3 351 -3 1301 62 21
5. Jaan Kookla Vana-Võidu VK 306 -4 310 -5 307 -5 350 -4 1273 51 20
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Neiud
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Anneli Soop Tartu VK 285 -1 282 -1 262 -1 309 -1 1138 12 1
2. Liis Varik Vana-Võidu VK 208 -2 267 -2 251 -2 299 -2 1025 15 2
 
SPORTVIBU JUUNIORID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Taavo Allik Vana-Võidu VK 251 -1 305 -1 305 -1 323 -1 1184 24 11
2. Sander Putnik Vana-Võidu VK 188 -2 246 -2 239 -3 289 -4 962 10 2
3. Ragnar Raag Sõmerpalu Välk 185 -3 225 -3 248 -2 302 -2 960 15 5
4. Ants- Martti Helinurm Vana-Võidu VK 105 -4 171 -4 228 -4 294 -3 798 10 3
 
PLOKKVIBU JUUNIORID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X
1. Romet Köhler Vana-Võidu VK 280 -1 314 -1 317 -1 337 -1 1248 38 11
 
SPORTVIBU KADETID - Neiud
 

Jrk. Nimi Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   N.FITA 10 X
1. Reena Pärnat Pärnu Meelis 297 -1 306 -1 285 -1 311 -1 1199 22 0
2. Laura Nurmsalu Vana-Võidu VK 225 -2 252 -2 233 -2 287 -2 997 10 0
3. Marleen Sinikas Järvakandi Ilves 85 -3 132 -3 165 -3 217 -3 599 2 0
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   N.FITA 10 X
1. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 257 -1 267 -1 242 -3 300 -4 1066 17 8
2. Mihkel Tomson Sagittarius 231 -3 237 -4 250 -1 308 -2 1026 13 4
3. Karl-Kristjan Smitt Järvakandi Ilves 221 -4 261 -2 228 -5 302 -3 1012 13 1
4. Martin Klettenberg Vana-Võidu VK 199 -5 260 -3 234 -4 312 -1 1005 20 3
5. Kristo Kookla Vana-Võidu VK 233 -2 232 -5 250 -2 283 -5 998 6 1
 
SPORTVIBU NOORED - Poisid
(30 m Ø122 cm + 30 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   Kokku 10 X
1. Jürgo Pukk Vana-Võidu VK 314 -1 261 -2 575 9 0
2. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 276 -2 276 -1 552 10 3
3. Markus Hanschmidt Järvakandi Ilves 249 -3 160 -3 409 3 2
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 20 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku 10 X
1. Marite Sommer Järvakandi Ilves 323 -1 297 -2 620 19 7
2. Kadri Lilienthal Järvakandi Ilves 294 -2 304 -1 598 14 4
3. Triin Piip Järvakandi Ilves 277 -4 269 -4 546 6 2
 
SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 20 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku 10 X
1. Karl Kivilo Järvakandi Ilves 321 -1 328 -1 649 23 4
2. Mihkel Ander Polli Järvakandi Ilves 261 -2 284 -2 545 7 0
3. Mark Tendal Järvakandi Ilves 233 -3 232 -3 465 14 2
4. Mardo Ilves Järvakandi Ilves 227 -4 179 -4 406 3 0
 
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 20 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku 10 X
1. Kristjan Puusepp Järvakandi Ilves 307 -1 288 -1 595 13 2
2. Robin Jäätma Järvakandi Ilves 283 -2 232 -2 515 8 2
3. Oskar Järvenpää Rauman Jousiampujat 180 -3 217 -3 397 3 2
 
PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
(2 x 20 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku 10 X
1. Lisell Jäätma Järvakandi Ilves 333 -1 317 -2 650 29 12
2. Kristi Ilves Järvakandi Ilves 321 -2 328 -1 649 23 12
3. Linda-Liis Laikoja Järvakandi Ilves 319 -3 312 -3 631 18 4
 
 
VÕISTKONDLIK ARVESTUS
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Klubi Nimi FITA-1 Kokku
1. Järvakandi Ilves Anneli Preimann 1253 3653
  Eve Kivilo 1201
  Siret Luik 1199
  Bessi Kasak 1182
2. Tartu Vibuklubi Anneli Soop 1138 3050
  Raili Raudsepp 984
  Keili Tutt 928
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Klubi Nimi FITA-1 Kokku
1. Järvakandi Ilves Siim Aaver 1139 3256
  Taavi Ennemuist 1136
  Priit Viher 981
 
2. Tallinn Kalev VK Tanel Kaasik 1138 3247
  Rait Ots 1062
  Paul Järvsoo 1047
 
3. Vana-Võidu VK Vilj. SK Taavo Allik 1184 2944
  Sander Putnik 962
  Ants-Marti Helinurm 798
 
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Klubi Nimi FITA-1 Kokku
1. Vana-Võidu VK Harri Köhler 1316 3837
  Jaan Kookla 1273
  Romet Köhler 1248
 
 
OLIVER PURI VI MÄLESTUSVÕISTLUSED
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   2 x 70m 10 X
1. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 291 -1 289 -1 580 12 2
2. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 288 -2 286 -2 574 8 3
3. Siret Luik Järvakandi Ilves 285 -3 278 -3 563 6 1
4. Eva Lank Tallinna Kalev 273 -4 256 -4 529 9 4
5. Piret Luik Järvakandi Ilves 273 -5 243 -7 516 3 2
6. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 269 -6 246 -6 515 6 2
7. Katrin Froš Pärnu Meelis 259 -7 253 -5 512 9 2
8. Anete Kreicberga Amazones 233 -8 184 -8 417 6 1
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   2 x 70m 10 X
1. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 308 -1 293 -2 601 14 3
2. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 301 -2 295 -1 596 10 1
3. Jaanus Gross Sagittarius 291 -4 288 -3 579 7 2
4. Taavo Allik Vana - Võidu VK 297 -3 281 -5 578 11 1
5. Siim Aaver Järvakandi Ilves 290 -5 283 -4 573 13 1
6. Rait Ots Tallinna Kalev 275 -7 263 -7 538 8 1
7. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 278 -6 259 -9 537 12 2
8. Priit Viher Järvakandi Ilves 257 -12 262 -8 519 4 0
9. Sander Putnik Vana - Võidu VK 264 -10 255 -12 519 6 2
10. Andres Ansip Järvakandi Ilves 247 -14 268 -6 515 5 1
11. Indrek Võhumõõk Vana - Võidu VK 272 -9 242 -13 514 1 1
12. Andrei Gerassimov Sagittarius 275 -8 236 -15 511 3 0
13. Janis Apsitis Amazones 251 -13 258 -10 509 8 1
14. Mihkel Tomson Sagittarius 241 -17 257 -11 498 2 0
15. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 261 -11 235 -16 496 6 1
16. Martin Klettenberg Vana - Võidu VK 244 -15 242 -14 486 3 0
17. Inars Dupkevics Amazones 243 -16 233 -17 476 2 1
18. Kristo Kookla Vana - Võidu VK 238 -18 216 -19 454 4 1
19. Janis Amatnieks Amazones 230 -19 218 -18 448 2 0
20. Ants- Martti Helinurm Vana - Võidu VK 187 -20 175 -20 362 2 0
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   2 x 70m 10 X
1. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves 326 -1 308 -1 634 17 7
2. Erja Järvenpää Rauman Jousiampujat 317 -2 304 -2 621 16 4
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   2 x 70m 10 X
1. Evert Ressar Järvakandi Ilves 332 -2 328 -1 660 27 8
2. Marko Järvenpää Rauman Jousiampujat 337 -1 315 -4 652 26 15
3. Harri Köhler Vana - Võidu VK 321 -3 327 -2 648 25 6
4. Romet Köhler Vana - Võidu VK 303 -4 316 -3 619 18 5
 
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
 

Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   2 x 20m
1. Kristjan Puusepp Järvakandi Ilves 314 -1 329 -1 643
2. Robin Jäätma Järvakandi Ilves 259 -2 265 -2 524
3. Oskar Järvenpää Rauman Jousiampujat 219 -3 213 -3 432
 
PLOKKVIBU TIDETID - Tüdrukud
 

Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   2 x 20m
1. Kristi Ilves Järvakandi Ilves 323 -1 322 -3 645
2. Linda-Liis Laikoja Järvakandi Ilves 318 -2 325 -1 643
3. Lisell Jäätma Järvakandi Ilves 316 -3 324 -2 640
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
 

Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   2 x 20m
1. Marite Sommer Järvakandi Ilves 305 -1 312 -1 617
2. Kadri Lilienthal Järvakandi Ilves 290 -2 283 -2 573
3. Triin Piip Järvakandi Ilves 254 -3 256 -3 510
4. Triinu Lilienthal Järvakandi Ilves 172 -4 202 -4 374
 
SPORTVIBU TIDETID - Poisid
 

Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   2 x 20m
1. Kerdo Tornius Järvakandi Ilves 332 -1 340 -1 672
2. Karl Kivilo Järvakandi Ilves 330 -2 328 -2 658
3. Markus Hanschmidt Järvakandi Ilves 295 -4 293 -3 588
4. Mark Tendal Järvakandi Ilves 305 -3 252 -5 557
5. Mihkel Ander Polli Järvakandi Ilves 274 -5 272 -4 546
 
 
OLÜMPIARINGID
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 2x70 m 1/4 1/2 Finaal
1. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 580 -1 97 100 99
2. Katrin Froš Pärnu Meelis 512 -7 95 97 80
3. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 515 -6 102 87 103
4. Eva Lank Tallinna Kalev 529 -4 83 89 88
5. Siret Luik Järvakandi Ilves 563 -3 98
6. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 574 -2 89
7. Anete Kreicberga Amazones 417 -8 77
8. Piret Luik Järvakandi Ilves 516 -5 74
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 2x70 m 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Jaanus Gross Sagittarius 579 -3 99 98 96 88
2. Taavo Allik Vana - Võidu VK 578 -4 83 97 102 84
3. Tanel Kaasik Tallinna Kalev 596 -2 95 97 88 103
4. Taavi Ennemuist Järvakandi Ilves 601 -1 97 102 92 97
5. Rait Ots Tallinna Kalev 538 -6 82 96
6. Siim Aaver Järvakandi Ilves 573 -5 98 95
7. Andres Ansip Järvakandi Ilves 515 -10 80 90
8. Sander Putnik Vana - Võidu VK 519 -9 77 87
9. Andrei Gerassimov Sagittarius 511 -12 89
10. Martin Klettenberg Vana - Võidu VK 486 -16 85
11. Indrek Võhumõõk Vana - Võidu VK 514 -11 76
12. Mihkel Tomson Sagittarius 498 -14 75
13. Pearu Jakob Ojamäe Sagittarius 496 -15 74
14. Janis Apsitis Amazones 509 -13 72
15. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 537 -7 66
16. Priit Viher Järvakandi Ilves 519 -8 61
17. Inars Dupkevics Amazones 476 -17
18. Kristo Kookla Vana - Võidu VK 454 -18
19. Janis Amatnieks Amazones 448 -19
20. Ants- Martti Helinurm Vana - Võidu VK 362 -20
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 2x70 m
1. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves 634 -1
2. Erja Järvenpää Rauman Jousiampujat 621 -2
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 2x70 m 1/2 Finaal
1. Harri Köhler Vana - Võidu VK 648 -3 113 111
2. Evert Ressar Järvakandi Ilves 660 -1 110 110
3. Romet Köhler Vana - Võidu VK 619 -4 95 94
4. Marko Järvenpää Rauman Jousiampujat 652 -2 0


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster