JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI "ILVES CUP" 2008
Järvakandi  20-21.09.2008

 
 
SPORTVIBU - Lapsed Tüdrukud
(2 x 10 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 10 m   10 m   Kokku 10 X 9
1. MARITE SOMMER Järvakandi Ilves 349 -1 338 -1 687 35 8 25
2. TRIINU LILIENTHAL Järvakandi Ilves 327 -2 335 -2 662 42 19 28
3. MARLEEN VALDAS Järvakandi Ilves 312 -3 319 -3 631 13 5 30
4. KADRI-TRIIN VARIK Järvakandi Ilves 241 -4 256 -4 497 4 1 10
 
SPORTVIBU - Lapsed Poisid
(2 x 10 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 10 m   10 m   Kokku 10 X 9
1. KARL KIVILO Järvakandi Ilves 339 -1 345 -1 684 37 12 34
2. TÕNU ALGRE Järvakandi Ilves 228 -2 205 -2 433 4 1 11
 
PLOKKVIBU - Lapsed Tüdrukud
(2 x 10 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 10 m   10 m   Kokku 10 X 9
1. LISELL JÄÄTMA Järvakandi Ilves 348 -1 342 -1 690 44 15 26
2. KRISTI ILVES Järvakandi Ilves 311 -2 297 -2 608 13 1 28
 
SPORTVIBU - Tidetid Tüdrukud
(2 x 20 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku 10 X 9
1. KADRI LILIENTHAL Järvakandi Ilves 278 -1 289 -1 567 14 2 15
 
SPORTVIBU - Tidetid Poisid
(2 x 20 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m   20 m   Kokku 10 X 9
1. KERDO TORNIUS Järvakandi Ilves 332 -1 344 -1 676 42 18 23
2. KARLIS AKOTS GRIBULIS Riga Amazones 305 -2 315 -2 620 15 7 25
3. MARKUS HANSCHMIDT Järvakandi Ilves 223 -3 228 -3 451 3 2 7
 
SPORTVIBU - Kadetid Neiud
(Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   N.FITA 10 X 9
1. ANETE KREICBERGA Riga Amazones 286 -1 277 -1 259 -1 297 -1 1119 14 5 43
 
SPORTVIBU - Kadetid Noormehed
(Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   N.FITA 10 X 9
1. ANTS-MARTTI HELINURM Vana-Võidu VK 279 -1 297 -2 292 -1 326 -1 1194 29 9 44
2. JANIS AMATNIEKS Riga Amazones 279 -2 306 -1 264 -3 319 -3 1168 17 4 46
3. SANDER PUTNIK Vana-Võidu VK 232 -3 273 -3 267 -2 314 -4 1086 13 3 41
4. MARIS LAPINŠ Riga Amazones 225 -4 231 -4 224 -4 323 -2 1003 17 8 26
5. KARL KRISTJAN SMITT Järvakandi Ilves - - - - 112 -5 223 -5 335 12 1 6
 
SPORTVIBU - Naised
(A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. ANNELI PREIMANN Järvakandi Ilves 298 -2 330 -1 312 -1 339 -2 1279 51 15 50
2. EVE KIVILO Järvakandi Ilves 302 -1 319 -2 309 -2 341 -1 1271 44 13 53
3. EVA LANK Pärnu Meelis 292 -4 295 -5 297 -3 316 -5 1200 32 15 42
4. BESSI KASAK Järvakandi Ilves 296 -3 302 -4 286 -4 308 -6 1192 27 12 46
5. KATRE KRÖÖNSTRÖM Tallinna Kalev 282 -5 311 -3 276 -6 323 -3 1192 26 6 53
6. IRINA BARENE Riga Amazones 278 -6 275 -6 277 -5 317 -4 1147 27 5 41
 
SPORTVIBU - Naised
(C klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. DIGNA VIETNIECE Riga Amazones 215 -1 221 -1 228 -1 312 -1 976 15 3 25
 
SPORTVIBU - Naised
(D klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. ANITA MENGOTE Riga Amazones 84 -1 168 -1 197 -1 257 -1 706 4 1 14
 
SPORTVIBU - Mehed
(A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. TANEL KAASIK Tallinna Kalev 288 -2 310 -2 312 -2 338 -3 1248 36 9 56
2. SIIM AAVER Järvakandi Ilves 294 -1 288 -5 319 -1 343 -2 1244 41 11 56
3. TAAVO ALLIK Vana-Võidu VK 274 -3 316 -1 307 -3 345 -1 1242 42 15 49
4. TAAVI ENNEMUIST Järvakandi Ilves 271 -4 310 -2 300 -4 331 -4 1212 33 11 47
5. EDUARDS LAPSINŠ Riga Amazones 269 -5 298 -4 288 -5 326 -5 1181 31 10 38
6. EERIK ENNEMUIST Vana-Võidu VK 263 -6 274 -6 280 -6 320 -6 1137 15 3 46
 
SPORTVIBU - Mehed
(B klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. IVO LIPSTE Riga Amazones 283 -1 309 -1 290 -2 335 -1 1217 34 12 46
2. PAUL JÄRVSOO Tallinna Kalev 251 -2 289 -2 295 -1 319 -3 1154 24 11 37
3. PRIIT VIHER Järvakandi Ilves 230 -3 282 -3 289 -3 322 -2 1123 18 3 40
 
SPORTVIBU - Mehed
(C klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. REDŽINALDS PUCKO Riga Amazones 199 -2 266 -1 275 -1 322 -1 1062 18 7 36
2. RAGNAR RAAG Sõmerpalu Välk 224 -1 246 -3 270 -2 315 -2 1055 14 4 33
3. AIVO AGU Järvakandi Ilves 193 -3 247 -2 255 -3 300 -4 995 10 6 26
4. ANDRES OSS Vana-Võidu VK 183 -4 242 -4 253 -4 307 -3 985 11 5 28
 
SPORTVIBU - Mehed
(D klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. ANTS RAAG Sõmerpalu Välk 176 -1 234 -1 249 -1 301 -1 960 16 3 33
2. GINTS OZOLS Riga Amazones 153 -2 210 -2 214 -2 293 -2 870 12 2 9
 
PLOKKVIBU - Naised
(A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. MAARIKA JÄÄTMA Järvakandi Ilves 328 -1 325 -1 330 -1 344 -1 1327 60 15 59
 
PLOKKVIBU - Mehed
(A klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. EVERT RESSAR Järvakandi Ilves 311 -3 340 -1 340 -1 355 -3 1346 80 25 43
2. HARRI KÖHLER Vana-Võidu VK 321 -1 337 -3 331 -2 357 -1 1346 75 31 50
3. JAAN KOOKLA Vana-Võidu VK 313 -2 338 -2 330 -3 355 -2 1336 67 32 53
4. MARGUS MARDU Järvakandi Ilves 302 -4 321 -4 319 -4 344 -4 1286 54 24 49
 
PLOKKVIBU - Mehed
(B klass)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1 10 X 9
1. ROMET KÖHLER Vana-Võidu VK 308 -1 322 -1 314 -1 343 -1 1287 48 16 53
2. TÕNIS TINGAS Järvakandi Ilves 267 -2 314 -2 314 -2 342 -2 1237 36 11 54
 

VÕISTKONNAD
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Klubi Laskur 3xFITA
1. Järvakandi Ilves Siim Aaver 3579
  Taavi Ennemuist
  Priit Viher
       
2. Riga Amazones Eduards Lapsinš 3460
  Ivo Lipste
  Redžinalds Pucko
       
3. Kalev Paul Järvsoo 3397
  Tanel Kaasik
  Aivo Agu
       
4. Vana-Võidu VK Eerik Ennemuist 3364
  Taavo Allik
  Andres Oss
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Klubi Laskur 3xFITA
1. Järvakandi Ilves Bessi Kasak 3742
  Eve Kivilo
  Anneli Preimann
       
2. Riga Amazones Irina Barene 2828
  Digna Vietniece
  Anita Mengote
       
3. Tallinn Katre Kröönström 2392
  Eva Lank
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Klubi Laskur 3xFITA
1. Vana-Võidu VK Harri Köhler 3969
  Romet Köhler
  Jaan Kookla
       
2. Järvakandi Ilves Evert Ressar 3869
  Margus Mardu
  Tõnis Tingas


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster