JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
BALTI MEISTRIVÕISTLUSED 2008.
Babites  02-03.08.2008

 
 
( parandatud 12.08.2008 )
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Riik Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Arvidas Čepulionis LIT KAUNAS 317 321 638
2. Siim Aaver EST ILVES 308 317 625
3. Ivo Lipste LAT AMAZONES 308 310 618
4. Taavi Ennemuist EST ILVES 303 301 604
5. Kostas Šliauteris LIT SIAULIAI 291 297 588
6. Paul Järvsoo EST TALLINN 284 302 586
7. Raul Kivilo EST ILVES 287 298 585
8. Priit Viher EST ILVES 279 304 583
9. Arnis Podiņš LAT AMAZONES 292 290 582
10. Eerik Ennemuist EST VILJANDI 286 292 578
11. Leonidas Urbonavičius LIT KAUNAS 287 282 569
12. Tanel Kaasik EST TALLINN 276 286 562
13. Jānis Amatnieks LAT AMAZONES 273 278 551
14. Arvidas Ūsas LIT KAUNAS 273 276 549
15. Aivo Agu EST ILVES 243 287 530
16. Modestas Šliauteris LIT SIAULIAI 257 247 504
17. Māris Cīrulis LAT AMAZONES 249 253 502
18. Žaks Beernaerts LAT AMAZONES 247 228 475
19. Adomas Baranauskas LIT VILNIUS 212 245 457
20. Jaanus Tamm EST TALLINN 170 168 338
 
SPORTVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Līga Zommere LAT AMAZONES 313 315 628
2. Zane Bērziņa LAT AMAZONES 312 313 625
3. Eva Lank EST TALLINN 304 296 600
4. Jeļena Malaša-Homiceviča LAT AMAZONES 295 304 599
5. Anneli Preimann EST ILVES 288 302 590
6. Siret Luik EST ILVES 276 301 577
7. Bessi Kasak EST ILVES 266 285 551
8. Irīna Bārene LAT AMAZONES 268 272 540
9. Piret Luik EST ILVES 234 215 449
10. Digna Vietniece LAT AMAZONES 169 138 307
 
PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Vladas Šigauskas LIT KAUNAS 344 346 690
2. Kaspars Elarts LAT ATLANTIS 322 332 654
3. Viktors Avsjuks LAT ODISEJS 326 326 652
4. Mindaugas Baranauskas LIT VILNIUS 310 317 627
5. Andris Bēniņš LAT AMAZONES 292 284 576
 
PLOKKVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 70 m 70 m Kokku
1. Maarika Jäätma EST ILVES 320 336 656
2. Jūlija Oļeksejenko LAT ATLANTIS 313 314 627
3. Evelyn Rang EST TALLINN 291 301 592
4. Marija Antonova LAT ODISEJS 240 244 484
 
 
OLÜMPIARINGID
 
SPORTVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Riik Klubi 1/16 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Raul Kivilo EST ILVES 82 95 88 97
2. Arvidas Čepulionis LIT KAUNAS 95 93 101 87
3. Taavi Ennemuist EST ILVES 79 96 93 85
4. Ivo Lipste LAT AMAZONES 84 83 87 79
5. Tanel Kaasik EST TALLINN 87 89
6. Siim Aaver EST ILVES 87 82
7. Leonidas Urbonavičius LIT KAUNAS 97 81
8. Arnis Podiņš LAT AMAZONES 88 79
9. Priit Viher EST ILVES 87
10. Paul Järvsoo EST TALLINN 83
11. Modestas Šliauteris LIT SIAULIAI 78
12. Jānis Amatniekls LAT AMAZONES 69 75
13. Kostas Šliauteris LIT SIAULIAI 70
14. Arvidas Ūsas LIT KAUNAS 86 69
15. Eerik Ennemuist EST VILJANDI 62
16. Aivo Agu EST ILVES 61
17. Adomas Baranauskas LIT VILNIUS 64
18. Jaanus Tamm EST TALLINN 55
19. Māris Cīrulis LAT AMAZONES 0
20. Žaks Beernaerts LAT AMAZONES 0
 
SPORTVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Irīna Bārene LAT AMAZONES 68 89 95 86
2. Anneli Preimann EST ILVES 89 89 78
3. Bessi Kasak EST ILVES 70 88 85 87
4. Siret Luik EST ILVES 75 83 82
5. Zane Bērziņa LAT AMAZONES 87
6. Līga Zommere LAT AMAZONES 75
7. Jeļena Malaša-Homiceviča LAT AMAZONES 73
8. Eva Lank EST TALLINN 70
9. Piret Luik EST ILVES 67
10. Digna Vietniece LAT AMAZONES 49
 
PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 1/2 Finaal
1. Vladas Šigauskas LIT KAUNAS 106 108
2. Kaspars Elarts LAT ATLANTIS 93 99
3. Viktors Avsjuks LAT ODISEJS 98 100
4. Mindaugas Baranauskas LIT VILNIUS 94 97
5. Andris Bēniņš LAT AMAZONES
 
PLOKKVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 1/2 Finaal
1. Jūlija Oļeksejenko LAT ATLANTIS 95 100
2. Maarika Jäätma EST ILVES 103 98
3. Evelyn Rang EST TALLINN 90 91
4. Marija Antonova LAT ODISEJS 72 80
 
 
TRADITSIOONILINE VIBU - Mehed (Field round)
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 1st 2nd Sum
1. Vitalij Žukov LAT AMAZONES 76 118 194
2. Andris Melecis LAT AMAZONES 83 108 191
3. Kaspars Sīmanis LAT AMAZONES 51 92 143
4. Ralfs Sīmanis LAT AMAZONES 46 36 82
5. Pēteris Gribulis LAT AMAZONES 14 57 71
 
TRADITSIOONILINE VIBU - Naised (Field round)
 
Jrk. Nimi Riik Klubi 1st 2nd Sum
1. Lina Baranauskaite LIT VILNIUS 94 99 193
2. Agrita Žunna LAT AMAZONES 65 85 150
3. Inga Kizeliauskaite LIT VILNIUS 41 60 101
4. Laura Insberga LAT AMAZONES 30 46 76
 
SUPERKARIKAS
 
Jrk. Nimi Riik Klubi Div. 1/32 1/16 1/8 1/4 1/2 I
1. Vladas Šigauskas LIT KAUNAS CM 117 117 114 114 110
2. Kaspars Elarts LAT ATLANTIS CM 96 106 111 107 103
3. Maarika Jäätma EST ILVES CW 107 112 104 106
4. Arvidas Čepulionis LIT KAUNAS RM 99 110 112 105
5. Viktors Avsjuks LAT ODISEJS CM 104 107 106
6. Zane Bērziņa LAT AMAZONES RW 104 107 105
7. Līga Zommere LAT AMAZONES RW 106 106 101
8. Siim Aaver EST ILVES RM 106 105 101
9. Anneli Preimann EST ILVES RW 109 111
10. Mindaugas Baranauskas LIT VILNIUS CM 108 104
11. Jūlija Oļeksejenko LAT ATLANTIS CW 113 103
12. Taavi Ennemuist EST ILVES RM 102 97
13. Eva Lank EST MEELIS RW 106 95
14. Evelyn Rang EST MEELIS CW 101 93
15. Raul Kivilo EST ILVES RM 96 93
16. Ivo Lipste LAT AMAZONES RM 107 81
17. Priit Viher EST ILVES RM 103
18. Tanel Kaasik EST MEELIS RM 100 101
19. Siret Luik EST ILVES RW 100
20. Leonidas Urbonavičius LIT KAUNAS RM 97
21. Eerik Ennemuist EST VILJANDI RM 96
22. Andris Bēniņš LAT AMAZONES CM 96
23. Bessi Kasak EST ILVES RW 78 95
24. Paul Järvsoo EST KALEV RM 95
25. Kostas Šliauteris LIT SIAULIAI RM 91
26. Irīna Bārene LAT AMAZONES RW 107 90
27. Arvidas Ūsas LIT KAUNAS RM 81 90
28. Jeļena Malaša-Homiceviča LAT AMAZONES RW 89
29. Arnis Podiņš LAT AMAZONES RM 89
30. Marija Antonova LAT ODISEJS CW 91 85
31. Jānis Amatniekls LAT AMAZONES RM 94 71
32. Modestas Šliauteris LIT SIAULIAI RM 90
33. Aivo Agu EST ILVES RM 87
34. Piret Luik EST ILVES RW 82
35. Māris Cīrulis LAT AMAZONES RM 77
36. Adomas Baranauskas LIT VILNIUS RM 77
37. Digna Vietniece LAT AMAZONES RW 69
38. Žaks Beernaerts LAT AMAZONES RM 64
39. Jaanus Tamm EST MEELIS RM 61


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster