JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2008,
OLIVER PURI V MÄLESTUSVÕISTLUS
Järvakandi, 19.04.2008.



(täiendatud 21.04.2008) 

PLOKKVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. KRISTA KULL Järvamaa AK 306 -1 307 -1 613
2. EVELYN RANG Tallinna Kalev 306 -2 284 -2 590
3. MARIEL JÄÄTMA Järvakandi Ilves 270 -3 255 -3 525
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku  
1. GUNNAR VAHTRA Pärnu Meelis 333 -1 329 -1 662  
2. HARRI KÖHLER Vana-Võidu VK 333 -2 324 -4 657  
3. EVERT RESSAR Järvakandi Ilves 326 -3 328 -2 654 (X,10-27)
4. ENNO MÕTS VK Vibuvaim 326 -4 328 -3 654 (X,10-25)
5. ALEKSANDER KISKONEN JAK 284 -6 299 -5 583  
6. MARGUS MARDU Järvakandi Ilves 296 -5 265 -6 561  
7. MARGUS TEPNER Järvakandi Ilves 266 -7 249 -7 515  
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku
1. EVE KIVILO Järvakandi Ilves 293 -1 297 -1 590
2. SIRET LUIK Järvakandi Ilves 281 -2 287 -2 568
3. KATRIN FROŠ Pärnu Meelis 278 -3 283 -3 561
4. JELENA MALAŠA-HOMICEVICA Riga Amazones 270 -4 270 -4 540
5. PIRET LUIK Järvakandi Ilves 256 -5 267 -5 523
6. KÜLLI MUROMÄGI Järvakandi Ilves 235 -6 254 -6 489
7. EVA LANK Pärnu Meelis 230 -7 253 -7 483
8. DIGNA VIETNIECE Riga Amazones 200 -8 143 -8 343
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m   70 m   Kokku  
1. SIIM AAVER Järvakandi Ilves 290 -3 308 -1 598  
2. EDUARDS LAPSINŠ Riga Amazones 297 -1 292 -2 589  
3. KALEV REINASTE Järvamaa AK 292 -2 282 -3 574  
4. PAUL JÄRVSOO Tallinna Kalev 276 -5 281 -4 557 (X,10-6)
5. AIVO AGU Järvakandi Ilves 276 -4 281 -5 557 (X,10-5)
6. PRIIT VIHER Järvakandi Ilves 269 -7 263 -6 532  
7. ANTS RAAG Sõmerpalu Välk 262 -8 261 -7 523  
8. EERIK ENNEMUIST Vana-Võidu VK 248 -9 259 -8 507  
9. ARTUR ROOSVALT Järvakandi Ilves 269 -6 236 -9 505  
10. REDZINALDS PUCKO Riga Amazones 246 -10 226 -10 472  
11. ANDRES ANSIP Järvakandi Ilves 229 -11 214 -11 443  
12. KARLIS VIKSNA Riga Amazones 225 -13 211 -12 436  
13. JAANUS TAMM Tallinna Kalev 227 -12 204 -13 431  
14. RAGNAR RAAG Sõmerpalu Välk 213 -14 174 -14 387  
15. BRUNO VANTERS Riga Amazones 119 -15 125 -15 244  
 
SPORTVIBU KADETID - Noormehed
(Ø122 cm märkleht)
 

Jrk. Nimi Klubi 50 m   50 m   Kokku
1. GERHARD GRENTS Järvakandi Ilves 169 -1 138 -1 307
 
SPORTVIBU NOORED - Poisid
(Ø122 cm märkleht)
 

Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   Kokku
1. JANIS AMATNIEKS Riga Amazones 312 -1 329 -1 641
2. KARL-KRISTJAN SMITT Järvakandi Ilves 283 -3 295 -2 578
3. HARDI KARLSON Järvakandi Ilves 286 -2 274 -3 560
 
SPORTVIBU NOORED - Tüdrukud
(Ø122 cm märkleht)
 

Jrk. Nimi Klubi 30 m   30 m   Kokku
1. HELENA SAKS Järvakandi Ilves 173 -1 226 -1 399
 
SPORTVIBU TIDETID - Poisid
(Ø122 cm märkleht)
 

Jrk. Nimi Klubi 20 m   Kokku
1. KERDO TORNIUS Järvakandi Ilves 320 -1 320
2. KARLIS AKOTS GRIBULIS Riga Amazones 295 -2 295
3. KEVIN PETER GRÖNROOS Järvakandi Ilves 274 -3 274
4. MARK TENDAL Järvakandi Ilves 263 -4 263
5. ALLAN NIIN Järvakandi Ilves 200 -5 200
 
SPORTVIBU TIDETID - Tüdrukud
(Ø122 cm märkleht)
 

Jrk. Nimi Klubi 20 m   Kokku
1. KADRI LILIENTHAL Järvakandi Ilves 293 -1 293
2. LINDA-LIIS LAIKOJA Järvakandi Ilves 288 -2 288
3. KRISTI ILVES Järvakandi Ilves 250 -3 250
4. MARI KÕRTSINI Järvakandi Ilves 171 -4 171
 
SPORTVIBU LAPSED - Poisid
(Ø122 cm märkleht)
 

Jrk. Nimi Klubi 10 m   Kokku
1. KARL-GUSTAV AARE Järvakandi Ilves 325 -1 325
2. KARL KIVILO Järvakandi Ilves 306 -2 306
3. GEVIN KALDOJA Järvakandi Ilves 253 -3 253
4. MARTIN KIO Järvakandi Ilves 247 -4 247
5. BOGDANS KAZUSS Riga Amazones 196 -5 196
6. GERMAN TEPNER Järvakandi Ilves 193 -6 193
 
SPORTVIBU LAPSED - Tüdrukud
(Ø122 cm märkleht)
 

Jrk. Nimi Klubi 10 m   Kokku
1. MARITE SOMMER Järvakandi Ilves 343 -1 343
2. LISELL JÄÄTMA Järvakandi Ilves 340 -2 340
3. TRIINU LILIENTHAL Järvakandi Ilves 316 -3 316
4. SAARA KUUM Järvakandi Ilves 265 -4 265
5. MARLEEN VALDAS Järvakandi Ilves 253 -5 253
6. TAGNE ORAV (v.a.) Järvakandi Ilves 241 -5 241

v.a. - väljaspool arvestust

 

OLÜMPIARINGID

 
SPORTVIBU - Mehed

Jrk. Nimi Klubi     1/8 1/4 1/2 III I
1. Eudards Lapsinš Riga Amazones 589 2 95 99 103 101
2. Siim Aaver Järvakandi Ilves 598 1 93 108 93 100
3. Paul Järvsoo Tallinna Kalev 557 4 91 102 91 106
4. Kalev Reinaste JAK 574 3 99 84 94 92
5. Eerik Ennemuist Vana-Võidu VK Viljandi SK 507 8 84 98
6. Aivo Agu Järvakandi Ilves 557 5 95 85
7. Andres Ansip Järvakandi Ilves 443 11 85 74
8. Redzinalds Pucko Riga Amazones 472 10 83 70
9. Ants Raag Sõmerpalu Välk 523 7 80
10. Priit Viher Järvakandi Ilves 532 6 79
11. Artur Roosvalt Järvakandi Ilves 505 9 79
12. Karlis Viksna Riga Amazones 436 12 78
13. Ragnar Raag Sõmerpalu Välk 387 14 73
14. Jaanus Tamm Tallinna Kalev 431 13 71
15. Bruno Vanters Riga Amazones 244 15 65
 
SPORTVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi     1/4 1/2 III I
1. Siret Luik Järvakandi Ilves 568 2 86 99 89
2. Jelena Malaša-Homicevica Riga Amazones 540 4 86 97 88
3. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 590 1 94 93 95
4. Katrin Froš Pärnu Meelis 561 3 88 85 93
5. Piret Luik Järvakandi Ilves 523 5 83
6. Külli Muromägi Järvakandi Ilves 489 6 83
7. Digna Vietniece Riga Amazones 343 8 82
8. Eva Lank Pärnu Meelis 483 7 77
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi     1/4 1/2 III I
1. Evert Ressar Järvakandi Ilves 654 3 110 110 108
2. Gunnar Vahtra Pärnu Meelis 662 1 111 109 103
3. Harri Köhler Vana-Võidu VK Viljandi SK 657 2 113 106 112
4. Enno Mõts VK Vibuvaim 654 4 111 101 108
5. Aleksander Kiskonen JAK 583 5 92
6. Margus Mardu Järvakandi Ilves 561 6 83
7. Margus Tepner Järvakandi Ilves 515 7 82
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi     1/2 III I
1. Krista Kull JAK 613 1 106 108
2. Evelyn Rang Tallinna Kalev 590 2 107 103
3. Mariel Jäätma Järvakandi Ilves 525 3 87
 

 
VÕISTKONNAVÕISTLUS
 
SPORTVIBU - Naised

 
Jrk. Võistkond Nimi Tulemus
1. Järvakandi Ilves Siret Luik 1681
  Eve Kivilo
  Piret Luik
  Külli Muromägi
 
2. Sega Eva Lank 1584
  Katrin Froš
  Jelena Malaša-Homicevica
  Digna Vietniece
 
SPORTVIBU - Mehed
 

Jrk. Võistkond Nimi Tulemus
1. Järvakandi Ilves Priit Viher 1635
  Siim Aaver
  Artur Roosvalt
 
2. Sega 1 Andres Ansip 1574
  Aivo Agu
  Kalev Reinaste
 
3. Riga Amazones Eduards Lapsinš 1497
  Karlis Viksna
  Bruno Vanters
  Redzinalds Pucko
 
4. Sega 2 Ants Raag 1417
  Ragnar Raag
  Eerik Ennemuist


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster