JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI LUMEMÄNGUD 2007.
Järvakandi  06.10.2007

 
 
TIDETID - Tüdrukud
(2 x 10 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 10 m   10 m   Kokku
1. KADRI LILLIENTHAL Järvakandi Ilves 343 -1 337 -1 680
2. LISELL JÄÄTMA Järvakandi Ilves 283 -2 287 -2 570
3. LINDA-LIIS LAIKOJA Järvakandi Ilves 261 -3 284 -3 545
4. TRIINU LILLIENTHAL Järvakandi Ilves 233 -4 263 -4 496
 
TIDETID - Poisid (2 x 10 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi   Klubi 10 m   10 m   Kokku
1. KARL KIVILO Järvakandi Ilves 331 -1 332 -1 663
2. KERDO TORNIUS Järvakandi Ilves 262 -2 258 -2 520
3. MARKUS HANSHMIDT Järvakandi Ilves 261 -3 212 -3 473
4. MARDO ILVES Järvakandi Ilves 162 -5 168 -4 330
5. ROBIN JÄÄTMA Järvakandi Ilves 188 -4 122 -5 310
 
KADETID - Neiud (Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi   Klubi 60 m   50 m   40 m   30 m   N.FITA
1. ANNELI SOOP Tartu Vibuklubi 292 -1 289 -1 276 -1 295 -1 1152
 
SPORTVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. ZANE BERZINA Amazones Riga 308 -1 308 -2 291 -4 340 -1 1247
2. EVE KIVILO Järvakandi Ilves 303 -2 300 -5 300 -1 336 -2 1239
3. RINGA BALTRUŠAITE LSK 286 -4 303 -4 288 -5 331 -3 1208
4. BESSI KASAK J Järvakandi Ilves 288 -3 306 -3 282 -7 329 -4 1205
5. KATRIN FROŠ Pärnu Meelis 277 -7 276 -9 300 -2 325 -5 1178
6. ANNELI PREIMANN Järvakandi Ilves 276 -8 296 -6 293 -3 310 -9 1175
7. JELENA MALAŠA Amazones Riga 281 -5 313 -1 286 -6 292 -11 1172
8. PIRET LUIK J Järvakandi Ilves 279 -6 285 -8 262 -12 324 -7 1150
9. SIRET LUIK Järvakandi Ilves 257 -9 291 -7 276 -9 312 -8 1136
10. REENA PÄRNAT J Pärnu Meelis 245 -10 259 -10 277 -8 325 -6 1106
11. KÜLLI MUROMÄGI V Järvakandi Ilves 241 -11 256 -11 264 -11 308 -10 1069
12. ELINA LAPSINA Amazones Riga 222 -12 224 -13 268 -10 277 -13 991
13. TUULI KURISOO J Järvakandi Ilves 201 -13 250 -12 224 -13 291 -12 966
14. DIGNA VITNIECE Amazones Riga 159 -14 184 -14 179 -14 273 -14 795
 
SPORTVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. RAUL KIVILO Järvakandi Ilves 282 -1 297 -1 318 -1 340 -3 1237
2. PAUL JÄRVSOO Talinn Kalev 269 -2 297 -2 301 -2 341 -2 1208
3. SIIM AAVER J Järvakandi Ilves 248 -4 293 -4 293 -6 334 -6 1168
4. PRIIT VIHER Järvakandi Ilves 243 -6 296 -3 295 -5 332 -7 1166
5. JAAN LOTT Tartu Vibuklubi 246 -5 276 -7 300 -3 342 -1 1164
6. TAAVI ENNEMUIST EVL 227 -11 291 -5 300 -4 338 -4 1156
7. IVO LIPSTE Amazones Riga 236 -8 289 -6 284 -8 331 -9 1140
8. KALEV REINASTE JAK 221 -12 275 -8 286 -7 336 -5 1118
9. ARNIS PODINŠ Amazones Riga 242 -7 267 -10 271 -10 331 -8 1111
10. EERIK ENNEMUIST J Vana-Võidu VK 230 -10 268 -9 256 -11 320 -10 1074
11. HANNES ANNUS Pärnu Meelis 232 -9 265 -11 255 -12 312 -12 1064
12. ARTUR ROOSVALT Järvakandi Ilves 157 -13 235 -13 279 -9 315 -11 986
13. UGIS LIPSTE Amazones Riga 143 -14 167 -14 212 -13 287 -13 809
14. AIVO AGU Järvakandi Ilves 248 -3 249 -12 - - - - 497
 
PLOKKVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. JELENA OLEKSEJENKO SK Atlantis 321 -2 323 -2 328 -1 350 -1 1322
2. MAARIKA JÄÄTMA Järvakandi Ilves 322 -1 325 -1 318 -3 348 -3 1313
3. JULIJA OLEKSEJENKO SK Atlantis 306 -4 320 -4 325 -2 350 -2 1301
4. EVELYN RANG Tallinn Kalev 316 -3 323 -3 297 -4 338 -4 1274
 
PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. EVERT RESSAR Järvakandi Ilves 305 -1 333 -1 336 -1 349 -3 1323
2. HARRI KÖHLER Vana-Võidu VK 304 -2 330 -2 325 -2 351 -1 1310
3. ENNO MÕTS VK Vibuvaim 300 -3 319 -3 320 -3 350 -2 1289
4. KASPARS ELARTS SK Atlantis 266 -4 309 -4 309 -4 344 -4 1228
5. MARTIN HEREM VK Vibuvaim 265 -5 274 -5 300 -5 334 -5 1173
 
VÕISTKONNAD - SPORTVIBU Mehed
 
Jrk. Võistkond   Tulemus
1. Järvakandi Ilves Priit Viher 3571
  Siim Aaver
  Raul Kivilo
       
2. Eesti I Hannes Annus 3428
  Taavi Ennemuist
  Paul Järvsoo
       
3. Amazones Riga Ivo Lipste 3060
  Arnis Podinš
  Ugis Lipste
       
4. Eesti II Eerik Ennemuist 2689
  Kalev Reinaste
  Aivo Agu
 
VÕISTKONNAD - SPORTVIBU Naised
 
Jrk. Võistkond   Tulemus
1. Järvakandi Ilves I Bessi Kasak 3619
  Anneli Preimann
  Eve Kivilo
       
2. Amazones Riga Jelena Malaša 3410
  Elina Lapsina
  Zane Berzina
  Digna Vietniece
       
3. Järvakandi Ilves II Külli Muromägi 3355
  Piret Luik
  Siret Luik
       
4. Eesti I Katrin Froš 3250
  Tuuli Kurisoo
  Reena Pärnat


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster