JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
PÄRNUMAA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED 2007.
Pärnu  14.07.2007

 
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Evert Ressar Järvakandi Ilves 314 330 330 352 1326
2. Jaan Kookla Vana-Võidu VK 284 300 323 355 1262
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Priit Viher Järvakandi Ilves 247 276 305 327 1155
2. Hannes Annus Pärnu Meelis 249 284 285 335 1153
3. Heiki Rein Pärnu Meelis 235 267 266 319 1087
4. Kalev Reinaste JAK 230 259 271 318 1078
5. Jaanus Tamm Tallinna Kalev 223 263 240 321 1047
6. Leo Kuusk Pärnu Meelis 226 261 244 314 1045
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Evelyn Rang Tallinna Kalev 306 320 284 327 1237
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 303 322 307 323 1255
2. Katrin Froš Pärnu Meelis 279 302 281 332 1194
3. Külli Muromägi Järvakandi Ilves 268 297 264 325 1154
4. Eva Lank Pärnu Meelis 257 286 278 310 1131
5. Katre Kröönström Tallinna Kalev 233 250 282 320 1085
6. Tuuli Muromägi Järvakandi Ilves 241 252 211 291 995
7. Kaisa Telve Pärnu Meelis 76 185 156 241 658
 
OLÜMPIAVIBU - Meesveteranid
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m Kokku
1. Mati Vaikjärv Pärnu Meelis 302 299 292 325 1218
2. Mati Tõusme Pärnu Meelis 282 288 277 312 1159
 
OLÜMPIAVIBU - Naisjuuniorid
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Piret Luik Järvakandi Ilves 295 302 277 317 1191
2. Tuuli Kurisoo Järvakandi Ilves 241 266 250 300 1057
3. Luisa-Linda Pirsko Pärnu Meelis 178 200 160 260 798
4. Aili Roos Vana-Võidu VK 137 179 177 286 779
 
OLÜMPIAVIBU KADETID - Noormehed
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m N.FITA
1. Ats Kurvet Pärnu Meelis 246 255 219 299 1019
2. Freddy Lättekivi Pärnu Meelis 196 229 174 270 869
 
OLÜMPIAVIBU KADETID - Neiud
 

Jrk. Nimi Klubi 60 m 50 m 40 m 30 m N.FITA
1. Reena Pärnat Pärnu Meelis 271 299 297 322 1189
2. Anneli Soop Tartu VK 245 306 275 309 1135
3. Kristi Kookla Vana-Võidu VK 277 291 243 277 1088
4. Eleriin Peterson Pärnu Meelis 169 240 202 274 885
5. Marie Ojasalu Pärnu Meelis 165 195 174 258 792
 
OLÜMPIAVIBU - Meesjuuniorid
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Lauri Habakuk Pärnu Meelis 0 0 0 229 229
 
NOORED - Tüdrukud
(2 x 40m Ø122cm + 30 m Ø80cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 40 m 40 m 30 m Kokku
1. Taisi Telve Pärnu Meelis 262 247 246 755
 
NOORED - Poisid
(2 x 40m Ø122cm + 30 m Ø80cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 40 m 40 m 30 m Kokku
1. Georg Landing Pärnu Meelis 248 249 223 720
2. Hendrik Argus Tallinna Kalev 187 180 192 559
3. Indrek Hurt Tallinna Kalev 113 163 213 489
 
TIDETID - Tüdrukud
(2 x 20m Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m 20 m Kokku
1. Laura Mikk Vana-Võidu VK 328 317 645
2. Kadri Lilliental Järvakandi Ilves 297 298 595
3. Keiti Allik Vana-Võidu VK 273 286 559
4. Johanna Ronk Vana-Võidu VK 300 255 555
 
TIDETID - Poisid
(2 x 20m Ø122cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 20 m 20 m Kokku
1. Kasper-Taave Ilves Pärnu Meelis 303 309 612
2. Erich Loob Pärnu Meelis 267 282 549
3. Karl-Hendrik Leppmets Pärnu Meelis 186 208 394


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster