JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
RAPLA MAAKONNA MEISTRIVÕISTLUSED 2007,
OLIVER PURI IV MÄLESTUSVÕISTLUS
Järvakandi, 22.04.2007.
 


OLÜMPIAVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1  
1. Ivo Lipste   AMAZONES 269 274 263 327 1133  
2. Eduards Lapsinš   AMAZONES 264 267 266 321 1118  
3. Kalev Reinaste   JAK 245 262 276 328 1111  
4. Siim Aaver J JÄRVAKANDI ILVES 222 279 281 324 1106 10X = 23
5. Arnis Podinš   AMAZONES 251 270 266 319 1106 10X = 19
6. Priit Viher   JÄRVAKANDI ILVES 186 247 279 331 1043  
7. Leo Kuusk   PÄRNU MEELIS 206 274 255 305 1040  
8. Valentins Tarasenko   AMAZONES 195 213 216 287 911  
9. Artur Roosvalt   JÄRVAKANDI ILVES 182 181 220 303 886  
10. Taavi Ennemuist   V.-VÕIDU VK-SK 0 174 249 312 735  
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi   Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Marko Järvenpää   FINLAND 286 322 307 353 1268
2. Evert Ressar   JÄRVAKANDI ILVES 289 301 318 349 1257
3. Enno Mõts   VIBUVAIM 267 305 317 347 1236
4. Harri Köhler   V.-VÕIDU VK-SK 252 300 296 345 1193
5. Aleksander Kiskonen   JAK 232 289 292 321 1134
6. Kristjan Minn   JÄRVAKANDI ILVES 226 263 288 319 1096
7. Jurijs Kočergius   LEEDU 166 178 237 326 907
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi   Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1  
1. Eve Kivilo   JÄRVAKANDI ILVES 269 297 303 330 1199  
2. Siret Luik   JÄRVAKANDI ILVES 296 292 284 320 1192  
3. Bessi Kasak   JÄRVAKANDI ILVES 274 280 271 327 1152 10X = 24
4. Anneli Preimann   JÄRVAKANDI ILVES 263 288 278 323 1152 10X = 17
5. Jelena Malaša-Homiceviča   AMAZONES 260 287 259 304 1110  
6. Katrin Froš   Pärnu MEELIS 231 290 246 320 1087  
7. Elina Lapsina   AMAZONES 251 271 216 308 1046  
8. Külli Muromägi   JÄRVAKANDI ILVES 224 252 229 306 1011  
9. Tuuli Muromägi   JÄRVAKANDI ILVES 248 228 241 287 1004  
10. Tuuli Kurisoo J JÄRVAKANDI ILVES 204 242 226 308 980  
11. Dace Upeniece   AMAZONES 232 210 209 283 934  
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Sirkka Sokka-Matikainen Finland 320 311 298 342 1271
2. Erja Järvenpää Finland 300 296 296 333 1225
3. Maarika Jäätma JÄRVAKANDI ILVES 283 313 305 317 1218
 
TIDETID - Tüdrukud
(2 x 15m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 15 m 15 m Kokku
1. Kadri Lillienthal JÄRVAKANDI ILVES 307 265 572
 
NOORED - Poisid
(50m Ø122 cm + 2 x 30m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 50 m 30 m 30 m Kokku
1. Kaspar Minn JÄRVAKANDI ILVES 250 283 272 805
2. Valev Paukson JÄRVAKANDI ILVES 203 271 248 722
 
VÕISTKONNAD - Olümpiavibu Mehed
 

Jrk. Nimi FITA-1
1. AMAZONES 3357
  Ivo Lipste  
  Eduards Lapsinš  
  Arnis Podinš  
  Valentins Tarasenko  
     
2. JÄRVAKANDI ILVES 3035
  Siim Aaver  
  Priit Viher  
  Artur Roosvalt  
 
VÕISTKONNAD - Olümpiavibu Naised
 

Jrk. Nimi FITA-1
1. JÄRVAKANDI ILVES I 3543
  Eve Kivilo  
  Siret Luik  
  Bessi Kasak  
  Anneli Preimann  
     
2. AMAZONES 3090
  Jelena Malaša-Homiceviča  
  Elina Lapsina  
  Dace Upeniece  
     
3. JÄRVAKANDI ILVES II 2995
  Külli Muromägi  
  Tuuli Muromägi  
  Tuuli Kurisoo  


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster