JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
2007 a. EESTI TALVISTE MV III KORRESPONDENTS ETAPP.
 

MEESJUUNIORID
(2 x 18 m Ø40 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku Finaal
1. Andres Oss V.-Võidu VK-Viljandi SK 02.07.1990.a. 572 567 269 284 553 1139 1
2. Siim Aaver Järvakandi ILVES 30.05.1989.a. 554 564 0 0 0 1118 2
3. Eerik Ennemuist V.-Võidu VK-Viljandi SK 08.12.1989.a. 556 541 277 273 550 1106 3
4. Lauri Habakuk Pärnu MEELIS 02.09.1990.a. 520 515 0 0 0 1035 4
5. Tõnis Väin Tallinna KALEV 12.12.1989.a. 0 445 0 0 0 445 -
6. Sven Evelt Tallinna KALEV 06.11.1989.a. 0 364 0 0 0 364 -
 
NAISJUUNIORID
(2 x 18 m Ø40 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku Finaal
1. Bessi Kasak Järvakandi ILVES 05.06.1989.a. 548 557 269 269 538 1105 1
2. Tuuli Kurisoo Järvakandi ILVES 12.05.1989.a. 522 522 0 0 0 1044 2
3. Aet Roosimägi V.-Võidu VK-Viljandi SK 12.11.1990.a. 488 484 220 234 454 972 3
4. Luisa-Linda Pirsko Pärnu MEELIS 30.11.1990.a. 456 468 243 235 478 946 4
5. Aili Roos V.-Võidu VK-Viljandi SK 28.06.1989.a. 379 351 204 208 412 791 5
6. Pirje Pälsing V.-Võidu VK-Viljandi SK 24.01.1989.a. 295 399 183 202 385 784 6
7. Piret Luik Järvakandi ILVES 05.03.1989.a. 252 512 0 0 0 764 7
8. Margit Karja Järvakandi ILVES 27.08.1989.a. 348 0 153 168 321 669 8
9. Maria Roosimägi V.-Võidu VK-Viljandi SK 20.09.1989.a. 0 197 158 168 326 523 -
 
KADETID - Noormehed
(2 x 18 m Ø80 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku Finaal
1. Kristo Kraaner V.-Võidu VK-Viljandi SK 01.03.1992.a. 585 584 290 293 583 1169 1
2. Taavo Allik V.-Võidu VK-Viljandi SK 17.11.1991.a. 578 584 283 294 577 1162 2
3. Margus Tui V.-Võidu VK-Viljandi SK 03.05.1991.a. 568 568 0 0 0 1136 3
4. Freddy Lättekivi Pärnu MEELIS 11.09.1992.a. 0 565 283 278 561 1126 4
5. Daniil Kurman Pärnu MEELIS 12.08.1991.a. 557 568 0 0 0 1125 5
6. Ants-Martti Helinurm V.-Võidu VK-Viljandi SK 10.11.1992.a. 556 559 286 279 565 1124 6,7
7. Kaspar Minn Järvakandi ILVES 04.09.1992.a. 560 553 280 284 564 1124 6,7
8. Ragnar Raag Sõmerpalu VÄLK 01.04.1991.a. 533 564 279 276 555 1119 8
9. Sander Putnik V.-Võidu VK-Viljandi SK 11.02.1992.a. 555 558 280 280 560 1118 -
10. Riho Raabe V.-Võidu VK-Viljandi SK 01.05.1992.a. 484 522 0 0 0 1006 -
11. Sten Luhtoja Järvakandi ILVES 05.10.1992.a. 558 283 0 0 0 841 -
12. Ats Kurvet Pärnu MEELIS 31.01.1991.a. 0 0 288 282 570 570 -
13. Erik Soekov Pärnu MEELIS 25.10.1991.a. 0 542 0 0 0 542 -
14. Kaur Laanemäe Tallinna KALEV 10.03.1990.a. 0 202 0 0 0 202 -
 
KADETID - Neiud
(2 x 18 m Ø80 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku Finaal
1. Liis Varik V.-Võidu VK-Viljandi SK 20.01.1991.a. 588 591 294 295 589 1180 1
2. Kristi Kookla V.-Võidu VK-Viljandi SK 24.12.1991.a. 541 551 267 277 544 1095 2
3. Eleriin Peterson Pärnu MEELIS 15.12.1992.a. 537 540 0 0 0 1077 3
4. Marie Ojasalu Pärnu MEELIS 15.02.1992.a. 527 538 0 0 0 1065 4
5. Anneli Soop Tartu Vibuklubi 0 0 265 271 536 536 -
 
PLOKKVIBU KADETID - Noormehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku Finaal
1. Romet Köhler V.-Võidu VK-Viljandi SK 27.12.1991.a. 540 541 0 0 0 1081 1
2. Mait Mardu Järvakandi ILVES 16.03.1991.a. 550 0 0 0 0 550 -
 
NOORED - Poisid
(2 x 15 m Ø80 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku Finaal
1. Valev Paukson Järvakandi ILVES 07.10.1994.a. 569 580 287 289 576 1156 1
2. Mikk Pärg Pärnu MEELIS 17.12.1993.a. 553 566 285 289 574 1140 2
3. Kristo Kookla V.-Võidu VK-Viljandi SK 18.02.1993.a. 572 561 282 272 554 1133 3
4. Tambet Väärtmaa Pärnu MEELIS 01.07.1994.a. 563 567 0 0 0 1130 4
5. Rainis Mäemees V.-Võidu VK-Viljandi SK 16.06.1993.a. 547 561 0 0 0 1108 5
6. Georg Landing Pärnu MEELIS 24.11.1994.a. 557 547 0 0 0 1104 6
7. Jan-Eric Kelner V.-Võidu VK-Viljandi SK 28.07.1993.a. 0 531 262 264 526 1057 7
8. Urmet Udu V.-V. VK-Viljandi SK 28.01.1994.a. 500 494 261 253 514 1014 8
9. Valter-Hellart Luhaäär V.-Võidu VK-Viljandi SK 14.03.1994.a. 0 433 253 256 509 942 -
10. Martin Arusoo V.-Võidu VK-Viljandi SK 19.06.1994.a. 461 433 0 0 0 894 -
11. Martin Klettenberg V.-Võidu VK-Viljandi SK 20.07.1994.a. 0 396 248 231 479 875 -
12. Margus Merila V.-Võidu VK-Viljandi SK 20.03.1994.a. 419 441 0 0 0 860 -
13. Jaak Luht V.-Võidu VK-Viljandi SK 19.09.1993.a. 454 398 192 207 399 853 -
14. Raiko Savolainen V.-Võidu VK-Viljandi SK 28.12.1994.a. 412 382 0 0 0 794 -
15. Tenel Tilk Pärnu MEELIS 01.12.1994.a. 0 521 0 0 0 521 -
16. Hans Hendrik Alla Tallinna KALEV 10.03.1990.a. 0 493 0 0 0 493 -
17. Alex Puusild V.-Võidu VK-Viljandi SK 08.07.1993.a. 0 484 0 0 0 484 -
18. Karl Kitse V.-Võidu VK-Viljandi SK 20.06.1993.a. 0 482 0 0 0 482 -
19. Taavi Siim V.-Võidu VK-Viljandi SK 01.08.1994.a. 0 387 0 0 0 387 -
 
NOORED - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø80 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku Finaal
1. Reena Pärnat Pärnu MEELIS 01.12.1993.a. 586 589 0 0 0 1175 1
2. Taisi Telve Pärnu MEELIS 12.02.1994.a. 0 572 289 293 582 1154 2
3. Laura Nurmsalu V.-Võidu VK-Viljandi SK 01.06.1994.a. 456 536 252 262 514 1050 3
4. Mariliis Martin V.-Võidu VK-Viljandi SK 25.03.1993.a. 480 507 253 250 503 1010 4
5. Kristin Putnik V.-Võidu VK-Viljandi SK 03.11.1994.a. 0 502 237 224 461 963 5
6. Anna Mari Liivrand Tallinna KALEV 06.06.1993.a. 0 474 0 0 0 474 -
 
TIDETID - Poisid
(2 x 15 m Ø122 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku Finaal
1. Hans-Kristjan Muhel Tartu Vibuklubi 25.11.1996. 556 564 0 0 0 1120 1
2. Kasper Taave Ilves Pärnu MEELIS 05.07.1997.a. 523 535 275 265 540 1075 2
3. Alo Nurmsalu V.-Võidu VK-Viljandi SK 18.10.1996.a. 492 504 260 261 521 1025 3
4. Tauri Tamme V.-Võidu VK-Viljandi SK 20.09.1996.a. 492 448 240 229 469 961 4
5. Karl Kivilo Järvakandi ILVES 14.02.1999.a. 474 454 0 0 0 928 5
6. Markus Vaikjärv Pärnu MEELIS 14.05.1999.a. 0 409 243 244 487 896 6
7. Jürgo Pukk V.-Võidu VK-Viljandi SK 20.09.1996.a. 409 363 247 222 469 878 7
8. Hendrik Sepp V.-Võidu VK-Viljandi SK 28.03.1995.a. 336 385 0 0 0 721 8
9. Joel Maaniit Pärnu MEELIS 13.08.1995.a. 531 0 0 0 0 531 -
10. Franco Poolak V.-Võidu VK-Viljandi SK 0 392 0 0 0 392 -
11. Karl-Mihkel Loodus V.-Võidu VK-Viljandi SK 30.09.1996.a. 0 360 0 0 0 360 -
12. Johan Erik Reiman V.-Võidu VK-Viljandi SK 27.10.1995.a. 333 0 0 0 0 333 -
13. Andres Anissimov V.-Võidu VK-Viljandi SK 27.04.1996.a. 293 0 0 0 0 293 -
 
TIDETID - Tüdrukud
(2 x 15 m Ø122 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku Finaal
1. Gätlin Nurk V.-Võidu VK-Viljandi SK 16.02.1996.a. 557 568 280 289 569 1137 1
2. Johanna Ronk V.-Võidu VK-Viljandi SK 27.03.1995.a. 568 561 276 280 556 1129 2
3. Laura Mikk V.-Võidu VK-Viljandi SK 11.09.1995.a. 549 571 275 278 553 1124 3
4. Kadri Lilienthal Järvakandi ILVES 04.02.1998a. 505 536 266 262 528 1064 4,5
5. Merit Klettenberg V.-Võidu VK-Viljandi SK 24.08.1995.a. 487 548 256 260 516 1064 4,5
6. Keiti Allik V.-Võidu VK-Viljandi SK 21.02.1995.a. 482 486 259 250 509 995 6
7. Maarja Kaupmees Pärnu MEELIS 23.04.1996.a. 0 447 0 0 0 447 -
8. Reta Poolak V.-Võidu VK-Viljandi SK 12.04.1996.a. 0 416 0 0 0 416 -
9. Karmen Boiko V.-Võidu VK-Viljandi SK 16.08.1996.a. 0 406 0 0 0 406 -
 
PLOKKVIBU TIDETID - Poisid
(2 x 15 m Ø122 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 15 m 15 m III etapp Kokku Finaal
1. Mihkel Talmar Pärnu MEELIS 11.09.1996.a. 518 525 0 0 0 1043 1
 
PLOKKVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku Finaal
1. Evert Ressar JAK 17.10.1983.a. 575 577 0 0 1152 1,2
2. Harri Köhler V.-Võidu VK-Viljandi SK 19.07.1964.a. 570 575 284 293 1152 1,2
3. Margus Mardu Järvakandi ILVES 28.02.1962. 564 560 0 0 1124 3
4. Enno Mõts Vibuvaim 14.10.1974. 558 561 0 0 1119 4
5. Meelis Kihulane Tartu Vibuklubi 0 563 277 275 1115 5
6. Martin Herem Vibuvaim 17.12.1973. 544 551 280 275 1106 6
7. Aleksander Kiskonen JAK 21.12.1938.a. 542 551 0 0 1093 7
8. Guido Kitsingi JAK 26.07.1964.a. 0 558 0 0 558 -
9. Priit Sohkin Järvakandi ILVES 14.02.1970.a. 0 558 0 0 558 -
 
PLOKKVIBU - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm kolmikleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku Finaal
1. Maarika Jäätma Järvakandi ILVES 13.07.1969.a. 555 556 277 276 1111 1
2. Krista Kull JAK 07.03.1967.a. 550 547 274 275 1099 2
3. Kaidi Mõts Vibuvaim 25.05.1979. 502 523 0 0 1025 3
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
(2 x 18 m Ø40 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku Finaal
1. Priit Viher Järvakandi ILVES 15.05.1988.a. 554 572 291 284 1147 1
2. Eimar Kukk Pärnu MEELIS 27.11.1985.a. 547 555 282 281 1118 2
3. Taavi Ennemuist V.-Võidu VK-Viljandi SK 07.06.1986.a. 564 552 0 0 1116 3
4. Mart Muhel Tartu Vibuklubi 01.01.1953.a. 551 550 0 0 1101 4
5. Al.-nder Kiskonen JAK 21.12.1938.a. 542 543 0 0 1085 5
6. Leo Kuusk Pärnu MEELIS 13.01.1968.a. 540 538 265 274 1079 6
7. Aivo Agu Järvakandi ILVES 08.12.1976.a. 539 536 0 0 1075 Haige
8. Jaan Ainvere JAK 10.10.1960.a. 544 530 0 0 1074 Ei osale
9. Zigmontas Strepaitis SAGITTARIUS 10.12.1960.a. 527 537 270 267 1074 7
10. Jaanus Gross SAGITTARIUS 30.09.1975.a. 526 524 267 269 1062 8
11. Raimo Muinaste Pärnu MEELIS 27.04.1985.a. 498 531 263 266 1060 9
12. Kalev Reinaste JAK 24.10.1971.a. 527 520 263 265 1055 10
13. Ülo Sinimets V.-Võidu VK-Viljandi SK 27.08.1969.a. 488 505 267 258 1030 11
14. Ants Raag Sõmerpalu VÄLK 22.03.1953.a. 479 461 262 257 998 12
15. Raul Kivilo Järvakandi ILVES 04.10.1970.a. 551 0 281 0 832 Ei osale
16. Jaanus Tamm Tallinna KALEV 21.11.1977.a. 0 369 230 227 826 13
17. Artur Jakimenko Järvakandi ILVES 09.04.1967.a. 532 0 0 0 532 -
18. Argo Alviste SAGITTARIUS 03.12.1970.a. 378 0 0 0 378 -
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
(2 x 18 m Ø40 cm täisleht)
 
Jrk. Nimi Klubi Sünnikuupäev I etapp II etapp 18 m 18 m III etapp Kokku Finaal
1. Eve Kivilo Järvakandi ILVES 08.09.1961.a. 553 563 277 281 1121 1
2. Siret Luik Järvakandi ILVES 28.09.1986.a. 543 558 276 273 1107 Ei osale
3. Anneli Preimann Järvakandi ILVES 20.12.1988.a. 544 556 0 0 1100 2
4. Katrin Froš Pärnu MEELIS 30.01.1956.a. 530 544 0 0 1074 3
5. Eva Lank Pärnu MEELIS 27.10.1986.a. 0 542 260 264 1066 Haige
6. Katre Kröönström Tallinna KALEV 20.12.1969.a. 501 519 257 243 1020 4
7. Külli Muromägi Järvakandi ILVES 19.04.1964.a. 492 526 0 0 1018 5
8. Pille Kaupmees Pärnu MEELIS 11.03.1975.a. 0 503 259 254 1016 6
9. Tuuli Muromägi Järvakandi ILVES 25.12.1986.a. 516 495 0 0 1011 7
10. Kaisa Telve Pärnu MEELIS 19.09.1988.a. 498 512 0 0 1010 8
11. Kristin Nestor Alviste Sagittarius 15.08.1977.a. 0 524 242 234 1000 Haige
12. Maiu Mardu Järvakandi ILVES 14.03.1985.a. 0 474 234 224 932 9
13. Helena Ilmjärv V.-Võidu VK-Viljandi SK 24.11.1987.a 449 464 0 0 913 10
14. Annika Želobetski Tallinna KALEV 21.07.1988.a. 0 369 175 189 733 11
15. Evelyn Rang Tallinna KALEV 08.05.1971.a. 0 463 0 0 463 -


Copyright (c) 2001-2019 AC Ilves
Webmaster