JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
VILNIUSE LINNA MEISTRIVÕISTLUSED.
Vilnius  18.11.2006

 
OLÜMPIAVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/4 1/2 Finaal
1. Bessi Kasak Ilves 283 272 555 -2 104 111 108+10
2. Zane Berzina Amazones 283 274 557 -1 107 111 108+8
3. Lina Baranauskaite LSK 247 257 504 -6 110 104 110
4. Ringa Baltrušaite LSK 250 271 521 -4 111 100 102
5. Siret Luik Ilves 273 275 548 -3 105
6. Jelena Malaša Amazones 246 264 510 -5 102
7. Milda Kiškyte LSK 239 226 465 -7 88
8. Ieva Žutautaite LSK 222 192 414 -8 72
 
OLÜMPIAVIBU - Naisjuuniorid
 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/4 1/2 Finaal
1. Gaile Jurgaityte LSK 253 246 499 -1 107 95
2. Evelina Balciunaite LSK 236 212 448 -3 97 103 79
3. Jelena Oleksejenko Atlantis 255 243 498 -2 95 82
4. Tuuli Kurisoo Ilves 221 218 439 -4 81 78 70
5. Vita Akstinaite LSK 193 216 409 -5 43
6. Egle Vaitmonaite LSK 113 125 238 -6 25
 
OLÜMPIAVIBU - Meesjuuniorid
 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/4 1/2 Finaal
1. Siim Aaver Ilves 257 281 538 -2 107 113
2. Priit Viher Ilves 274 278 552 -1 113 109
3. Valentins Tarasenko Amazones 268 230 498 -3 78 98
4. Daumantas Cepulis LSK 233 246 479 -4 105 96 96
5. Vladimiras Tajencuk LSK 258 210 468 -5 91
 
OLÜMPIAVIBU - Kadetid noormehed
 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/4 1/2 Finaal
1. Modestas Latkauskas Kauno lankininkai 236 256 492 -1 96 101
2. Darius Mikucionis LSK 163 211 374 -2 75 75
3. Ugnius Veprauskas Kauno lankininkai 153 179 332 -3 61 95
4. Marius Mikucionis LSK 156 136 292 -4 43 53
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Vidmantas Vaicekauskis Harmonija 280 268 548 -5 115 110 114 109
2. Jevegenijs Lipinš Amazones 272 279 551 -3 104 110 105 108
3. Gytenis Janušas LSK 254 267 521 -10 107 110 96 108
4. Eduards Lapsinš Amazones 282 280 562 -1 107 113 106 107
5. Raul Kivilo Ilves 279 271 550 -4 0 108
6. Taurunas Lubys Harmonija 252 265 517 -11 113 107
7. Tomas Kucinskas LSK 282 279 561 -2 116 104
8. Lenardas Bernotas Harmonija 264 266 530 -8 93+10 100
9. Zigmars Mucenieks Amazones 278 263 541 -6 108
10. Vladimiras Liustrickis 273 264 537 -7 104
11-12. Evaldas Norvaiša LSK 267 263 530 -9 93+7
11-12. Gints Jonasts Amazones 255 255 510 -12 93
 
PLOKKVIBU
 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Edmundas Butkus Auksinis šaulys 278 279 557 -6 111 111+9+10 114 112
2. Julija Oleksejenko Atlantis 283 277 560 -5 108 114 117 111
3. Petras Dagys LSK 274 277 551 -8 112 109 111 110
4. Tomas Liekis LSK 282 280 562 -2 117 109+9+10 113 100
5. Mindaugas Baranauskas LSK 283 279 562 -4 110 113
6. Arnoldas Jurgaitis LSK 279 283 562 -3 0 111+9+9
7. Valerijus Denisovas LSK 273 273 546 -10 111+10 109+9+9
8. Tomas Karalis LSK 279 283 562 -1 101 108
9. Kaspars Elarts Atlantis 270 281 551 -7 111+9
10. Saulius Danilevicius LSK 277 273 550 -9 110
11. Arunas Batavicius Auksinis šaulys 269 269 538 -11 108
 
VAISTUVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/2 Finaal
1. Lina Baranauskaite LSK 217 239 456 -1 81+8
2. Roma Vaitmoniene LSK 203 189 392 -2 82 81+6
3. Aušra Eidukoniene Gintarine strele 120 123 243 -3 25
 
VAISTUVIBU - Kadetid noormehed
 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/2 Finaal
1. Justas Eidukonis Gintarine strele 136 148 284 -1 60 68
2. Adomas Baranauskas LSK 136 92 228 -3 58 55
3. Tomas Pavlovskij Gintarine strele 115 119 234 -2 45 64
4. Paulius Eidukonis Gintarine strele 69 67 136 -4 24 3
 
VAISTUVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/8 1/4 1/2 Finaal
1. Mindaugas Baranauskas LSK 234 237 471 -3 94 98 107
2. Jacekas Antulis LSK 233 218 451 -4 93 93 85
3. Genadijus Žuravliovas Gintarine strele 256 265 521 -1 100 83 98
4. Saulius Jurkynas LSK 258 249 507 -2 99 95 88
5. Vladislav Pavlovskij Gintarine strele 199 224 423 -5 89
6. Vytas Sinkevicius LSK 212 199 411 -6 84
7. Audrius Koncius Gintarine strele 136 133 269 -9 73 77
8. Rimas Eidukonis Gintarine strele 195 202 397 -7 72
9. Tomas Kucinskas LSK 166 179 345 -8 69
 

 
Jrk. Nimi Klubi 18 m 18 m Kokku Koht 1/4 1/2 Finaal
1. Darius Mikucionis LSK 250 230 480 -1 102 102
2. Aleksandras Kulik LSK 233 228 461 -3 104 100
3. Igoris Kosovec LSK 252 223 475 -2 99 84
4. Laura Urvakyte LSK 194 196 390 -5 85 77 78
5. Povilas Kociariam LSK 220 198 418 -4 68


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster