JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
LÄTI KARIKAVÕISTLUSTE III ETAPP
Babites  14.10.2006

 

( parandatud 17.10.2006 )

OLÜMPIAVIBU - Naised

 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku
1. Siret Luik Järvakandi Ilves EST 293 -2 296 -1 589
2. Zane Berzina Amazones Riga LAT 294 -1 286 -3 580
3. Ringa Baltrušaite LSK LIT 283 -3 293 -2 576
4. Jelena Malaša Amazones Riga LAT 253 -4 271 -4 524
5. Jelena Kononova Amazones Riga LAT 211 -5 215 -5 426
6. Tuuli Muromägi Järvakandi Ilves EST 204 -6 214 -6 418
7. Andra Jargane Amazones Riga LAT 203 -7 192 -7 395

OLÜMPIAVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku
1. Eduards Lapsinš Amazones Riga LAT 310 -1 311 -1 621
2. Tomas Kucinskas LSK LIT 296 -2/3 309 -2 605
3. Zigmars Mucenieks Amazones Riga LAT 296 -2/3 300 -3 596
4. Jevgenijs Lipinš Amazones D-pils LAT 282 -4 296 -4 578
5. Vygantas Juozapaitis Auksinis saulys LAT 281 -5 284 -5 565
6. Ivo Lipste Amazones Riga LAT 275 -6 269 -7 544
7. Arnis Podinš Amazones Riga LAT 274 -7 264 -8 538
8. Žaks Beernaerts Amazones Riga LAT 230 -11 274 -6 504
9. Gytenis Janusas LSK LIT 256 -8 231 -11 487
10. Artur Roosvalt Järvakandi Ilves EST 248 -9 236 -10 484
11. Gints Jonasts Amazones Riga LAT 231 -10 252 -9 483
12. Ivars Kleinmanis Amazones Riga LAT 227 -12 198 -12 425
13. Igors Vasiljevs Amazones D-pils LAT 148 -13 134 -13 282

OLÜMPIAVIBU - Meesjuuniorid
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku
1. Valentins Tarasenko Amazones Riga LAT 242 -1 236 -1 478
2. Ugis Lipste Amazones Riga LAT 219 -2 180 -2 399

OLÜMPIAVIBU - Naisjuuniorid
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku
1. Tuuli Kurisoo Järvakandi Ilves EST 242 -1 234 -1 476
2. Liga Blumantale Amazones Riga LAT 236 -2 209 -2 445

OLÜMPIAVIBU - Noormehed kadetid
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku
1. Maris Lapinš Amazones Riga LAT 143 -1 135 -1 278

OLÜMPIAVIBU - Neiud kadetid
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku
1. Madara Zepa Amazones Riga LAT 246 -1 263 -1 509

VAISTUVIBU - Mehed ja naised
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku
1. Toomas Kivilo Järvakandi Ilves EST 143 -1 134 -1 277
2. Viesturs Silinš Amazones Riga LAT 137 -2 120 -2 257
3. Mara Greve Amazones Riga LAT 100 -3 102 -3 202
4. Piret Luik Järvakandi Ilves EST 94 -4 69 -5 163
5. Agrita Zunna Amazones Riga LAT 69 -5 80 -4 149
6. Inara Liepina Amazones Riga LAT 21 -6 22 -6 43

PLOKKVIBU - Mehed ja naised
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku
1. Arnoldas Jurgaitis LSK LIT 331 -1 322 -2 653
2. Kaspars Elarts SK Atlantis LAT 326 -2 316 -5/6 642
3. Julija Oleksejenko SK Atlantis LAT 320 -3/4 320 -3/4 640
4. Mindaugas Baranauskas LSK LIT 320 -3/4 320 -3/4 640
5. Tomas Liekis LSK LIT 316 -5 316 -5/6 632
6. Petras Dagys LSK LIT 305 -7 323 -1 628
7. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves EST 310 -6 301 -7 611
8. Vadims Straume Amazones Riga LAT 291 -8 286 -8 577

OLÜMPIARINGID - OV Naised
 
Jrk. Nimi   1/4 1/2 I/III
1. Zane Berzina 580 88 79 97
2. Siret Luik 589 92 95 87
3. Jelena Malaša 524 87 91 105
4. Tuuli Muromägi 418 86 55 78
5. Ringa Baltrušaite 576 83
6. Jelena Kononova 426 71
7. Andra Jargane 395 53

OLÜMPIARINGID - OV Mehed
 
Jrk. Nimi   1/8 1/4 1/2 I/III
1. Tomas Kucinskas 605 104 104 95 99
2. Eduards Lapsinš 621 104 95 94 96
3. Jevgenijs Lipinš 578 95 98 84 99
4. Zigmars Mucenieks 596 102 102 91 90
5. Vygantas Juozapaitis 565 87 94
6. Ivo Lipste 544 100 92
7. Žaks Beernaerts 504 79 86
8. Artur Roosvalt 484 88 85
9. Arnis Podinš 538 76
10. Gints Jonasts 483 74
11. Ivars Kleinmanis 425 61
12. Gytenis Janusas 487 61
13. Igors Vasiljevs 282 59

OLÜMPIARINGID - OV Meesjuuniorid
 
Jrk. Nimi   I
1. Valentins Tarasenko 478 93
2. Ugis Lipste 399 74

OLÜMPIARINGID - OV Naisjuuniorid
 
Jrk. Nimi   I
1. Liga Blumantale 445 87
2. Tuuli Kurisoo 476 77

OLÜMPIARINGID - OV Noormehed kadetid
 
Jrk. Nimi  
1. Maris Lapinš 278

OLÜMPIARINGID - OV Neiud kadetid
 
Jrk. Nimi  
1. Madara Zepa 509

OLÜMPIARINGID - VV Mehed ja Naised
 
Jrk. Nimi   1/4 1/2 I/III
1. Toomas Kivilo 277 26 38
2. Mara Greve 202 39 34 33
3. Piret Luik 163 39 11 29
4. Viesturs Silinš 257 31 25
5. Agrita Zunna 149 18
6. Inara Liepina 43 4

OLÜMPIARINGID - PV Mehed ja Naised
 
Jrk. Nimi   1/4 1/2 I/III
1. Julija Oleksejenko 640 108 103 105
2. Mindaugas Baranauskas 640 107 106 104
3. Kaspars Elarts 642 108 98 103
4. Vadims Straume 577 105 92 81
5. Arnoldas Jurgaitis 653 100
5. Petras Dagys 628 100
7. Maarika Jäätma 611 99
8. Tomas Liekis 632 96


OV - Olümpiavibu
PV - Plokkvibu
VV - Vaistuvibu

Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster