JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
BALTI MEISTRIVÕISTLUSED 2006.
Jurmala  05-06.08.2006

 
PLOKKVIBU

 
Jrk. Nimi Divisjon Klubi Riik   90/70 70/60 50 m 30 m FITA-1
1. Arnoldas Jurgaitis compound LLF Lithuania M 302 324 303 335 1264
2. Julija Oleksejenko compound Atlantis Latvia W 307 300 305 334 1246
3. Margus Mardu compound Järvakandi Ilves Estonia M 282 303 293 329 1207
4. Kaspars Elarts compound Atlantis Latvia M 278 306 272 314 1170
5. Maarika Jäätma compound Järvakandi Ilves Estonia W 274 299 276 305 1154
6. Kristjan Minn compound Järvakandi Ilves Estonia M 252 307 247 319 1125
7. Vadims Straume compound Amazones Latvia M 244 267 276 333 1120

OLÜMPIAVIBU
 
Jrk. Nimi Divisjon Klubi Riik   90/70 70/60 50 m 30 m FITA-1
1. Hannes Annus recurve Pärnu Meelis Estonia M 272 292 305 322 1191
2. Taavi Ennemuist recurve Viljandi Estonia M 278 264 288 338 1168
3. Jevgenijs Lipinš recurve Amazones D-Pils Latvia M 261 301 274 330 1166
4. Eduards Lapsinš recurve Amazones Latvia M 276 278 281 315 1150
5. Ivo Lipste recurve Amazones Latvia M 248 287 284 311 1130
6. Helena Ilmjärv recurve Viljandi Estonia W 264 296 262 295 1117
7. Siret Luik recurve Järvakandi Ilves Estonia W 265 289 243 304 1101
8. Aivo Agu recurve Järvakandi Ilves Estonia M 232 257 285 316 1090
9. Arnis Podinš recurve Amazones Latvia M 230 275 264 317 1086
10. Jelena Malaša recurve Amazones Latvia W 253 263 234 295 1045
11. Valentins Tarasenko recurve Amazones Latvia M 229 263 241 290 1023
12. Tuuli Kurisoo recurve Järvakandi Ilves Estonia W 274 256 208 281 1019
13. Jelena Kononova recurve Amazones Latvia W 232 234 202 262 930
14. Igors Vasiljevs recurve Amazones D-Pils Latvia M 192 208 193 260 853
15. Guna Vimba recurve Amazones Latvia W 180 232 222 199 833
16. Ugis Lipste recurve Amazones Latvia M 124 184 188 250 746
17. Ivars Kleinmanis recurve Amazones Latvia M 0 238 226 278 742

OLÜMPIARINGID - Plokkvibu
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m 70 m 2x70 1/4 1/2 Fin
1. Julija Oleksejenko Atlantis Latvia 301 277 578 101 97 102
2. Arnoldas Jurgaitis LLF Lithuania 308 271 579 107 108 98
3. Kaspars Elarts Atlantis Latvia 288 267 555 96 98 104
4. Edmundas Butkus LLF Lithuania 261 266 527 96 97 93
5. Kristjan Minn Järvakandi Ilves Estonia 264 267 531 95
6. Margus Mardu Järvakandi Ilves Estonia 288 282 570 94
7. Vadims Straume Amazones Latvia 262 260 522 86
8. Maarika Jäätma Järvakandi Ilves Estonia 249 216 465 80

OLÜMPIARINGID Olümpiavibu - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m 70 m 2x70 1/4 1/2 Fin
1. Zane Berzina Amazones Latvia 256 265 521 82 103 92
2. Jelena Malaša Amazones Latvia 265 218 483 75 87 89
3. Helena Ilmjärv Viljandi Estonia 242 222 464 86 96 85
4. Jelena Kononova Amazones Latvia 226 217 443 87 72 85
5. Ieva Ciparsons Amazones Latvia 245 212 457 82
6. Siret Luik Järvakandi Ilves Estonia 255 221 476 76
7. Tuuli Kurisoo Järvakandi Ilves Estonia 196 227 423 75

OLÜMPIARINGID Olümpiavibu - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m 70 m 2x70 1/8 1/4 1/2 Fin
1. Eduards Lapsinš Amazones Latvia 265 275 540 97 98 98 100
2. Hannes Annus Pärnu Meelis Estonia 284 272 556 92 94 83
3. Aivo Agu Järvakandi Ilves Estonia 281 275 556 82 91 94 102
4. Taavi Ennemuist Viljandi Estonia 271 285 556 95 94 87
5. Ivo Lipste Amazones Latvia 271 268 539 85 98
6. Valentins Tarasenko Amazones Latvia 237 227 464 93 91
7. Jevgenijs Lipinš Amazones D-Pils Latvia 269 264 533 81 88
8. Arnis Podinš Amazones Latvia 269 269 538 88 79
9. Gints Jonasts Amazones Latvia 244 233 477 88
10. Ivars Kleinmanis Amazones Latvia 204 219 423 77
11. Ugis Lipste Amazones Latvia 207 189 396 74
12. Žaks Beernaerts Amazones Latvia 213 215 428 65
13. Igors Vasiljevs Amazones D-Pils Latvia 164 139 303 38

VÕISTKONNAD
 
Klubi Nimi 90/70 K 70/60 K 50 K 30 K
Estonia compound Maarika Jäätma 274 808 299 1717 276 2533 305 3486
Margus Mardu 282 303 293 329
Kristjan Minn 252 307 247 319
Latvia compound Julija Oleksejenko 307 829 300 1702 305 2555 334 3536
Kaspars Elarts 278 306 272 314
Vadims Straume 244 267 276 333
Estonia - 1 Aivo Agu 232 782 257 1595 285 2473 316 3449
Taavi Ennemuist 278 264 288 338
Hannes Annus 272 292 305 322
Estonia - 2 Siret Luik 265 803 289 1644 243 2357 304 3237
Helena Ilmjärv 264 296 262 295
Tuuli Kurisoo 274 256 208 281
Latvia - 1 Arnis Podinš 230 739 275 1602 264 2424 317 3382
Ivo Lipste 248 287 284 311
Jevgenijs Lipinš 261 301 274 330
Latvia - 2 Jelena Malaša 253 758 263 1562 234 2318 295 3218
Eduards Lapsinš 276 278 281 315
Valentins Tarasenko 229 263 241 290
Individuals Guna Vimba 180 232 222 199
Ugis Lipste 124 184 188 250
Igors Vasiljevs 192 208 193 260
Arnoldas Jurgaitis 302 324 303 335
Jelena Kononova 232 234 202 262
Ivars Kleinmanis 0 238 226 278


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster