JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
PÄRNUMAA MEISTRIVÕISTLUSED 2006.
Pärnu  08.07.2006
 

NOORED - Tüdrukud
(40 m Ø122 cm + 30 m Ø80 cm)
 

Jrk. Nimi Klubi 40 m 30 m Kokku
1. Reena Pärnat Prn VK 278 283 561
2. Marie Ojasalu Prn VK 223 205 428
3. Eleriin Peterson Prn VK 213 214 427

NOORED - Poisid (40 m Ø122 cm + 30 m Ø80 cm)
 

Jrk. Nimi Klubi 40 m 30 m Kokku
1. Kristo Kookla Vlj VK 311 300 611
2. Ants-Martti Helinurm Vlj VK 294 292 586
3. Kristo Kraaner Vlj VK 293 284 577
4. Sander Putnik Vlj VK 290 268 558
5. Freddy Lättekivi Prn VK 269 275 544
6. Jan-Eric Kelner Vlj VK 259 271 530
7. Mikk Pärg Prn VK 240 195 435
8. Karl Kitse Vlj VK 191 161 352
9. Andres Ilmjärv Vlj VK 164 103 267
10. Jaak Luht Vlj VK 128 61 189

TIDETID - Tüdrukud (2 x 25 m Ø122 cm)
 

Jrk. Nimi Klubi 25 m 25 m Kokku
1. Taisi Telve Prn VK 316 306 622
2. Johanna Ronk Vlj VK 292 293 585
3. Mari-Liis Šavel Prn VK 289 284 573
4. Kristin Putnik Vlj VK 281 275 556
5. Laura Mikk Vlj VK 183 147 330
6. Keiti Allik Vlj VK 138 155 293
7. Kätlin Nurk Vlj VK 163 129 292

TIDETID - Poisid (2 x 25 m Ø122 cm)
 

Jrk. Nimi Klubi 25 m 25 m Kokku
1. Tambet Väärtmaa Prn VK 293 284 577
2. Urmet Udu Vlj VK 266 275 541
3. Margus Merila Vlj VK 248 254 502
4. Valter Hellart Luhaäär Vlj VK 246 247 493
5. Martin Arusoo Vlj VK 233 248 481
6. Kasper-Taave Ilves Prn VK 148 95 243

OLÜMPIAVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Hannes Annus Prn VK 267 303 309 342 1221
2. Eimar Kukk Prn VK 274 274 267 322 1137
3. Zigmontas Strepaitis Tln VK 258 285 271 315 1129
4. Leo Kuusk Prn VK 155 245 222 293 915
5. Ülo Sinimets Vlj VK 135 226 241 301 903
6. Rene Rosin (J) Vlj VK 98 140 201 284 723
7. Raimo Muinaste Prn VK 0 199 219 286 704

PLOKKVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Risto Ylätalo Soome 306 312 329 350 1297
2. Harri Köhler Vlj VK 273 310 311 337 1231
3. Romet Köhler Vlj VK 263 302 300 318 1183

OLÜMPIAVIBU - Naised
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Katrin Froš Prn VK 252 285 267 320 1124
2. Helena Ilmjärv Vlj.VK 243 241 264 308 1056
3. Iris Reinula (J) Vlj.VK 191 218 231 304 944
4. Kaisa Telve (J) Prn VK 176 257 189 219 841
5. Aet Roosimägi (J) Vlj.VK 216 235 147 222 820
6. Külli Tkatš Prn VK 0 0 0 252 252

KADETID - Poisid (Noorte FITA)
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m N. FITA
1. Taavo Allik Vlj VK 229 278 263 307 1077
2. Ats Kurvet Prn VK 239 273 211 306 1029
3. Margus Tui Vlj VK 215 283 240 290 1028
4. Lauri Habakuk Prn VK 228 259 229 289 1005
5. Andres Oss Vlj VK 184 249 214 290 937
6. Erik Soekov Prn VK 0 149 80 130 359

OLÜMPIAVIBU - Meesveteranid
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m Kokku
1. Mati Vaikjärv Prn VK 271 284 296 327 1178

KADETID - Tüdrukud (Noorte FITA)
 

Jrk. Nimi Klubi 60 m 50 m 40 m 30 m N. FITA
1. Liis Varik Vlj.VK 275 276 271 305 1127
2. Luisa-Linda Pirsko Prn VK 232 264 252 286 1034
3. Kristi Kookla Vlj.VK 217 268 243 301 1029


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster