JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
EVE SUITSU MEMORIAALVÕISTLUSED 2006.
Pärnu  03.06.2006
 


NOORED - Tüdrukud
(2 x 40 m Ø122 cm + 30 m Ø80 cm)

Jrk. Nimi Klubi 40 m 40 m 30 m Kokku
1. Kaysa Luht JÄRVAKANDI ILVES 236 249 248 733
2. Mariliis Martin V.-Võidu VK-Viljandi SK 222 225 180 627
3. Laura Nurmsalu V.-Võidu VK-Viljandi SK 48 129 125 302
 
NOORED - Poisid
(2 x 40 m Ø122 cm + 30 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 40 m 40 m 30 m Kokku
1. Kristo Kookla V.-Võidu VK-Viljandi SK 303 301 291 895
2. Jan-Eric Kelner V.-Võidu VK-Viljandi SK 275 247 261 783
3. Rainis Mäemees V.-Võidu VK-Viljandi SK 271 251 248 770
4. Kristo Kraaner V.-Võidu VK-Viljandi SK 270 246 246 762
5. Ats-Martti Helinurm V.-Võidu VK-Viljandi SK 272 243 239 754
6. Freddy Lättekivi Pärnu Meelis 233 260 260 753
7. Sander Putnik V.-Võidu VK-Viljandi SK 236 242 188 666
8. Andres Ilmjärv V.-Võidu VK-Viljandi SK 210 206 150 566
9. Karl Kitse V.-Võidu VK-Viljandi SK 136 142 145 423
10. Jaak Luht V.-Võidu VK-Viljandi SK 108 119 107 334
 
TIDETID - Poisid
(25 m + 20 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 25 m 20 m Kokku
1. Urmet Udu V.-Võidu VK-Viljandi SK 254 285 539
2. Martin Arusoo V.-Võidu VK-Viljandi SK 215 245 460
3. Margus Merila V.-Võidu VK-Viljandi SK 206 242 448
4. Kasper Taave Ilves Pärnu Meelis 151 182 333
5. Alo Nurmsalu V.-Võidu VK-Viljandi SK 127 159 286
 
TIDETID - Tüdrukud
(25 m + 20 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 25 m 20 m Kokku
1. Taisi Telve Pärnu Meelis 327 333 660
2. Kristin Putnik V.-Võidu VK-Viljandi SK 289 320 609
3. Anett Kaldas JÄRVAKANDI ILVES 251 308 559
4. Johanna Ronk V.-Võidu VK-Viljandi SK 256 292 548
5. Laura Mikk V.-Võidu VK-Viljandi SK 252 292 544
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Priit Viher JÄRVAKANDI ILVES 245 297 281 326 1149
2. Eimar Kukk Pärnu Meelis 249 275 253 301 1078
3. Gints Jonastas Riia VK 202 286 257 306 1051
4. Ülo Sinimets V.-Võidu VK-Viljandi SK 167 228 250 297 942
5. Leo Kuusk Pärnu Meelis 154 223 242 302 921
6. Mart Salumäe V.-Võidu VK-Viljandi SK 128 146 159 272 705
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Margus Mardu JÄRVAKANDI ILVES 294 326 325 346 1291
2. Enno Mõts Tartu Vibuvaim 290 319 292 345 1246
3. Harri Köhler V.-Võidu VK-Viljandi SK 265 304 296 340 1205
 
OLÜMPIAVIBU - Meesveteranid
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m Kokku
1. Mati Vaikjärv Pärnu Meelis 258 276 234 316 1084
2. Olev Haidak Pärnu Meelis 261 274 236 302 1073
3. Mati Tõusme Pärnu Meelis 237 234 212 290 973
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Eve Kivilo JÄRVAKANDI ILVES 282 304 276 325 1187
2. Katrin Froš Pärnu Meelis 287 287 269 318 1161
3. Eva Lank Pärnu Meelis 256 237 226 310 1029
4. Helena Ilmjärv V.-Võidu VK-Viljandi SK 194 220 197 279 890
5. Tuuli Muromägi JÄRVAKANDI ILVES 171 206 194 274 845
6. Katrin Uudeküll JÄRVAKANDI ILVES 196 194 146 270 806
 
OLÜMPIAVIBU - Meesjuuniorid
 

Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Siim Aaver JÄRVAKANDI ILVES 228 265 260 298 1051
2. Rene Rosin V.-Võidu VK-Viljandi SK 116 186 203 284 789
3. Madis Pajula JÄRVAKANDI ILVES 76 176 140 246 638
 
OLÜMPIAVIBU - Naisjuuniorid
 

Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Piret Luik JÄRVAKANDI ILVES 243 296 276 325 1140
2. Tuuli Kurisoo JÄRVAKANDI ILVES 235 274 247 293 1049
3. Iris Reinula V.-Võidu VK-Viljandi SK 245 200 225 302 972
4. Kaisa Telve Pärnu Meelis 162 129 168 254 713
 
OLÜMPIAVIBU - Kadetid noormehed
(Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m Kokku
1. Taavo Allik V.-Võidu VK-Viljandi SK 246 278 231 307 1062
2. Ats Kurvet Pärnu Meelis 243 241 234 313 1031
3. Mait Mardu JÄRVAKANDI ILVES 196 256 214 284 950
4. Margus Tui V.-Võidu VK-Viljandi SK 172 179 187 245 783
5. Rego Metsoja JÄRVAKANDI ILVES 68 85 73 134 360
 
PLOKKVIBU - Kadetid noormehed
(Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m Kokku
1. Romet Köhler V.-Võidu VK-Viljandi SK 299 291 262 335 1187
 
OLÜMPIAVIBU - Kadetid neiud
(Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 60 m 50 m 40 m 30 m Kokku
1. Liis Varik V.-Võidu VK-Viljandi SK 285 309 291 320 1205
2. Aet Roosimägi V.-Võidu VK-Viljandi SK 276 284 261 307 1128
3. Luisa-Linda Pirsko Pärnu Meelis 249 258 247 274 1028
4. Anna Šerstjuk JÄRVAKANDI ILVES 231 260 199 258 948
5. Kristi Kookla V.-Võidu VK-Viljandi SK 166 234 211 268 879


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster