JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
LÄTI AVAVÕISTLUS 2006
Babites  29.04.2006

 

( parandatud 05.05.2006 )
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku   1/8 1/4 1/2 I Total
1. Eduards Lapsinš AMAZONES LAT 287 -3(10=3) 304 -1 591 -1 100 92 92 87 271
2. Ivo Lipste AMAZONES LAT 290 -1 286 -2 576 -2 94 99 86 85 270
3. Aivo Agu ILVES EST 264 -7 269 -5 533 -6 97 88 83 93 264
4. Taavi Ennemuist VILJANDI EST 287 -2(10=5) 262 -7 549 -4(10=6) 82 93 72 89 254
5. Jevgenijs Lipinš AMAZONES LAT 269 -4 280 -4 549 -5(10=4) 94 91      
6. Arnis Podinš AMAZONES LAT 266 -6 266 -6 532 -7 91 88      
7. Igors Vasiljevs AMAZONES LAT 223 -9 242 -8 465 -8 77 80      
8. Zigmars Mucenieks AMAZONES LAT 268 -5 283 -3 551 -3 102 63      
9. Ivars Kleinmanis AMAZONES LAT 194 -10 228 -9 (10=1) 422 -10 84        
10. Ülo Sinimets VILJANDI EST 235 -8 215 -11 450 -9 72        
11. Gints Jonasts AMAZONES LAT 187 -11 228 -10 (10=0) 415 -11 70        
12. Žaks Beernaerts AMAZONES LAT 175 -12 188 -12 363 -12 66        
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku     1/4 1/2 I Total
1. Zane Berzina AMAZONES LAT 285 -1 294 -1 579 -1 97 97 87 281
2. Jelena Malaša AMAZONES LAT 268 -4 255 -3 523 -3 85 89 84 258
3. Jelena Kononova AMAZONES LAT 269 -3 229 -4 498 -4 93 78 91 262
4. Siret Luik ILVES EST 279 -2 259 -2 538 -2 83 77 63 223
5. Guna Vimba AMAZONES LAT 226 -5 178 -5 404 -5 68      
6. Andra Jargane AMAZONES LAT 137 -7 161 -6 298 -7 68      
7. Laura Insberga AMAZONES LAT 197 -6 160 -7 357 -6 41      
 
MEESJUUNIORID
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku   1/2 I Total
1. Eerik Ennemuist VILJANDI EST 267 -2 247 -3 514 -3 107 95 202
2. Ugis Lipste AMAZONES LAT 221 -4 181 -4 402 -4 87 75 162
3. Valentins Tarasenko AMAZONES LAT 263 -3 281 -1 544 -2 88 90 178
4. Priit Viher ILVES EST 274 -1 271 -2 545 -1 73 82 155
 
NAISJUUNIORID
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku   1/4 1/2 I Total
1. Bessi Kasak ILVES EST 244 -2 252 -2 496 -2   78 77 155
2. Piret Luik ILVES EST 147 -5 218 -3 365 -4 63 (8) 80 72 215
3. Anneli Preimann ILVES EST 253 -1 254 -1 507 -1 73 93 166
4. Jekaterina Poludena AMAZONES LAT 209 -3 172 -5 381 -3 70 59 129
5. Ieva Markevica AMAZONES LAT 176 -4 174 -4 350 -5 63 (6)      
 
KADETID - Noormehed
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 60 m   60 m   Kokku   I Total
1. Maris Lapinš AMAZONES LAT 146 -2 191 -1 337 -2 66 66
2. Taavo Allik VILJANDI EST 194 -1 178 -2 372 -1 48 48
 
KADETID - Neiud
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 60 m   60 m   Kokku   1/2 I Total
1. Liis Varik VILJANDI EST 272 -1 282 -1 554 -1 90 95 185
2. Madara Zepa AMAZONES LAT 235 -3 215 -3 450 -3 85 94 179
3. Aet Roosimägi VILJANDI EST 257 -2 235 -2 492 -2 65 72 137
4. Kristi Kookla VILJANDI EST 154 -4 197 -4 351 -4 64 61 125
 
PLOKKVIBU - Naised ja mehed
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 70 m   70 m   Kokku   1/4 1/2 I Total
1. Kaspars Elarts ATLANTIS LAT 321 -4(10=9) 313 -2 634 -2 108 102 109 319
2. Julija Oleksejenko ATLANTIS LAT 315 -5 308 -3 623 -5 103 106 105 314
3. Vladas Šigauskas LLF LIT 326 -1 322 -1 648 -1 102 104 104 310
4. Enno Mõts VIBUVAIM EST 310 -6 293 -7 603 -6 102 93 84 279
5. Vadims Straume AMAZONES LAT 321 -3(10=11) 305 -5 626 -4 102      
6. Arnoldas Jurgaitis LLF LIT 325 -2 307 -4 632 -3 100      
7. Olegs Dorofejevs ATLANTIS LAT 288 -8 299 -6 587 -7 98      
8. Viktor Avsjuk VILJANDI EST 296 -7 270 -8 566 -8 93      
 
PLOKKVIBU - Kadetid noormehed
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 60 m   60 m   Kokku  
1. Romet Köhler VILJANDI EST 309 -1 309 -1 618 -1
 
VAISTUVIBU - Naised ja mehed
 
Jrk. Nimi Klubi Riik 60 m   60 m   Kokku   I Total
1. Agrita Žunna AMAZONES LAT 103 -2 90 -2 193 -2 28 28
2. Mara Greve AMAZONES LAT 104 -1 120 -1 224 -1 26 26


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster