JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
2005 a. EESTI SISEKARIKAVÕISTLUSED
Vana-Võidu  03-04.12.2005
 
 

TIDETID - Tüdrukud
 
  Taisi
Telve
Jana Kardaš Anett Kaldas Agnes Jevstafjev Kätly Vaikjärv Kristin Putnik Mari-Liis Shavel Amy-Liis Kurm Punkte Koht
TAISI TELVE   3 3 3 3 3 3 3 21 1.
114 - 111 119 - 109 115-102 114 - 100 114 - 111 113 - 105 114 - 95
JANA KARDAŠ 1   3 3 3 3 3 3 19 2.
111 - 114 111-110 108 - 103 107 - 105 110 - 106 115 - 90 110 - 93
ANETT KALDAS 1 1   1 3 1 3 3 13 5.
109 - 119 110-111 99 - 105 106 - 105 86 - 109 108 - 76 104 - 102
AGNES JEVSTAFJEV 1 1 3   3 1 3 3 15 4.
102 - 115 103-108 105 - 99 115 - 99 110 - 112 114 - 102 91 - 90
KÄTLY VAIKJÄRV 1 1 1 1   1 1 1 7 8.
100 - 114 105 - 107 105 - 106 99 - 115 83 - 114 100 - 105 89-98
KRISTIN PUTNIK 1 1 3 3 3   3 3 17 3.
111 - 114 106 - 110 109 - 86 112 - 110 114 - 83 105-101 112 - 87
MARI-LIIS SHAVEL 1 1 1 1 3 1   3 11 6.
105 - 113 90 - 115 76 - 108 102 - 114 105 - 100 101 - 105 98 - 91
AMY-LIIS KURM 1 1 1 1 3 1 1   9 7.
95 - 114 93 - 110 102 - 104 90 - 91 98 - 89 87 - 112 91 - 98
 
TIDETID - Poisid
 

  Kristo Kookla Rainis Mäemees Jan-Eric Kelner Valev Paukson Raigo Luht Hendrik Varblane Alex Puusild Mikk Pärg Punkte Koht  
KRISTO KOOKLA   3 2 1 1 1 3 3 14 4.  
114-110 116-116 115-116 113-117 109-113 112-110 115-107
RAINIS MÄEMEES 1   1 1 1 3 3 3 13 5.  
110-114 112-113 113-116 105-115 115-112 113-111 114-112
JAN-ERIC KELNER 2 3   1 3 3 3 3 18 2.  
116-116 113-112 114-116 117-113 115-114 119-113 117-114
VALEV PAUKSON 3 3 3   1 2 2 3 17 3.  
116-115 116-113 116-114 112-114 115-115 117-117 117-108
RAIGO LUHT 3 3 1 3   3 3 3 19 1.  
117-113 115-105 113-117 114-112 118-110 118-113 116-114
HENDRIK VARBLANE 3 1 1 2 1   1 3 12 6. (10)
113-109 112-115 114-115 115-115 110-118 110-113 114-112
ALEX PUUSILD 1 1 1 2 1 3   3 12 7. (9)
110-112 111-113 113-117 117-117 113-118 113-110 113-97
MIKK PÄRG 1 1 1 1 1 1 1   7 8.  
107-115 112-114 114-117 108-117 114-116 112-114 97-113
 
NOORED - Tüdrukud
 

  Reena Pärnat Anna Šerstjuk Andra Stražev Liisa Saare Kristi Kookla Ingrid Kirs Marie Ojasalu Punkte Koht  
REENA PÄRNAT   3 3 3 3 3 3 18 1.  
118 - 117 114 - 112 113 - 110 109 - 105 114 - 102 116-98
ANNA ŠERSTJUK 1   3 3 3 3 3 16 2.  
117- 118 118 - 109 113 - 105 116-103 112 - 103 117 - 110
ANDRA STRAŽEV 1 1   1 3 1 3 10 5. (9)
112 - 114 109 - 118 108 - 109 113 - 90 105 - 106 113 - 103
LIISA SAARE 1 1 3   3 1 3 12 3. (7)
110 - 113 105 - 113 109 - 108 108 - 103 105 - 110 114 - 104
KRISTI KOOKLA 1 1 1 1   3 3 10 6. (8)
105 - 109 103 - 116 90 - 113 103 - 108 106 - 104 103 - 99
INGRID KIRS 1 1 3 3 1   3 12 4. (5)
102 - 114 103 - 112 106-105 110 - 105 104 - 106 103 - 92
MARIE OJASALU 1 1 1 1 1 1   6 7.  
98 - 116 110 - 117 103 - 113 104 - 114 99 - 103 92 - 103
 
NOORED - Poisid
 

  Sander Putnik Kristo Kraaner Taavo Allik Ats Kurvet Venjamin Tšudakov-
ski
Margus Tui Erik Soekov Robin-Cris Tammik Punkte Koht  
SANDER PUTNIK   1 3 1 3 1 3 3 15 4.  
110-115 110-107 111-112 111-108 115-116 115-111 114-110
KRISTO KRAANER 3   2 1 3 3 3 3 18 1.  
115-110 112-112 112-116 114-109 110-105 110-107 117-108
TAAVO ALLIK 1 2   3 3 1 3 3 16 2. (10,10,10)
107-110 112-112 117-108 116-108 112-116 110-103 116-106
ATS KURVET 3 3 1   1 3 3 2 16 3. (10,10,9)
112-111 116-112 108-117 108-110 113-106 116-105 106-106
VENJAMIN TŠUDAKOVSKI 1 1 1 3   1 3 3 13 6.  
108-111 109-114 108-116 110-108 101-112 111-106 111-106
MARGUS TUI 3 1 3 1 3   1 2 14 5.  
116-115 105-110 116-112 106-113 112-101 109-113 111-111
ERIK SOEKOV 1 1 1 1 1 3   3 11 7.  
111-115 107-110 103-110 105-116 106-110 113-109 113-108
ROBIN-CRIS TAMMIK 1 1 1 2 1 2 1   9 8.  
110-114 108-117 106-116 106-106 106-111 111-111 108-113
 
KADETID - Neiud
 

  Liis
Varik
Bessi Kasak Aet Roosimägi Luisa-Linda Prisko Kaysa Luht Liis Anni Punkte Koht  
LIIS VARIK   3 3 3 3 3 15 1.  
116 - 113 115 - 113 116 - 108 112 - 80 114 - 103
BESSI KASAK 1   2 2 3 3 11 2. (10,9,10 4mm)
113 - 116 109 - 109 113 - 113 111 - 93 114 - 104
AET ROOSIMÄGI 1 2   1 3 3 10 4.  
113 - 115 109 - 109 112 - 113 107 - 102 111 - 94
LUISA-LINDA PIRSKO 1 2 3   2 3 11 3. (10,9,10 16mm)
108 - 116 113 - 113 113 - 112 100 - 100 113 - 103
KAYSA LUHT 1 1 1 2   1 6 6.  
80 - 112 93 - 111 102 - 107 100 - 100 103 - 108
LIIS ANNI 1 1 1 1 3   7 5.  
103 - 114 104 - 114 94 - 111 103 - 113 108 - 103
 
KADETID - Noormehed
 

  Siim
Aaver
Eerik Ennemuist Romet Köhler Andres Oss Kaspar Minn Punkte Koht
SIIM AAVER   1 3 3 3 10 2.
109-112 115-107 117-99 117-111
EERIK ENNEMUIST 3   3 2 3 11 1.
112-109 116-110 107-107 112-108
ROMET KÖHLER 1 1   3 3 8 3.
107-115 110-116 108-106 110-107
ANDRES OSS 1 2 1   1 5 5.
99-117 107-107 106-108 100-108
KASPAR MINN 1 1 1 3   6 4.
111-117 108-112 107-110 108-100
 
NAISJUUNIORID
 

  Tuuli Kurisoo Helena Ilmjärv Anneli Preimann Kaisa Telve Iris Reinula Piret
Luik
Punkte Koht  
TUULI KURISOO   1 1 3 1 3 9 4. (8)
93 - 97 74 - 90 88 - 83 98 - 99 81 - 67
HELENA ILMJÄRV 3   3 1 1 3 11 2. (8)
97 - 93 100 - 97 93 - 101 88 - 100 93 - 84
ANNELI PREIMANN 3 1   1 1 3 9 5. (6)
90 - 74 97 - 100 88 - 93 90 - 99 100 - 64
KAISA TELVE 1 3 3   1 3 11 3. (6)
83 - 88 101 - 93 93 - 88 92 - 95 91 - 87
IRIS REINULA 3 3 3 3   3 15 1.  
99 - 98 100 - 88 99 - 90 95 - 92 97 - 65
PIRET LUIK 1 1 1 1 1   5 6.  
67 - 81 84 - 93 64 - 100 87 - 91 65 - 97
 
MEESJUUNIORID
 

  Priit
Viher
Madis Pajula Rene Rosin Punkte Koht
PRIIT VIHER   3 3 6 1.
113-83 112-96
MADIS PAJULA 1   1 2 3.
83-113 76-86
RENE ROSIN 1 3   4 2.
96-112 86-76
 
OLÜMPIAVIBU - Naised (Eelring : Alagrupp A)
 

  Liis
Varik
Siret
Luik
Eva
Lank
Tuuli Kurisoo Reena Pärnat Aet Roosimägi Anna Šerstjuk Andra Stražev Punkte Koht  
LIIS VARIK   3 3 3 1 1 3 3 17 2.  
115-106 110-91 111-93 102-109 91-107 105-93 101-94
SIRET LUIK 1   3 3 3 3 3 3 19 1.  
106-115 108-103 111-96 112-95 107-102 105-97 108-86
EVA LANK 1 1   3 3 3 1 2 14 5.  
91-110 103-108 103-82 102-101 99-93 100-103 88-88
TUULI KURISOO 1 1 1   1 1 1 3 9 8.  
93-111 96-111 82-103 94-95 93-98 84-99 99-89
REENA PÄRNAT 3 1 1 3   1 3 3 15 4. (8)
105-102 95-112 101-102 95-94 89-105 103-102 95-91
AET ROOSIMÄGI 3 1 1 3 3   3 1 15 3. (10)
107-91 102-107 93-99 98-93 105-89 100-91 95-101
ANNA ŠERSTJUK 1 1 3 3 1 1   3 13 6.  
93-105 97-105 103-100 99-84 102-103 91-100 99-86
ANDRA STRAŽEV 1 1 2 1 1 3 1   10 7.  
94-101 86-108 88-88 89-99 91-95 101-95 86-99
 
OLÜMPIAVIBU - Naised (Eelring : Alagrupp B)
 

  Katrin Froš Külli Muromägi Bessi Kasak Anneli Preimann Helena Ilmjärv Iris Reinula Tuuli Muromägi Punkte Koht  
KATRIN FROŠ   3 2 3 1 3 3 15 2. (9)
103-95 96-96 103-90 99-101 104-92 102-79
KÜLLI MUROMÄGI 1   3 3 3 3 3 16 1.  
95-103 109-108 118-83 107-96 104-97 101-78
BESSI KASAK 2 1   3 3 3 3 15 3. (8)
96-96 108-109 98-87 101-98 90-88 98-72
ANNELI PREIMANN 1 1 1   1 1 3 8 6.  
90-103 83-118 87-98 78-92 81-105 90-80
HELENA ILMJÄRV 3 1 1 3   3 3 14 4.  
101-99 96-107 98-101 92-78 103-87 86-61
IRIS REINULA 1 1 1 3 1   3 10 5.  
92-104 97-104 88-90 105-81 87-103 103-88
TUULI MUROMÄGI 1 1 1 1 1 1   6 7.  
79-102 78-101 72-98 80-90 61-86 88-103
 
OLÜMPIAVIBU - Naised (Finaalid)
 

1-2 koht

Siret
Luik
Külli Muromägi Punkte Koht
SIRET LUIK   3 3 1.
110-104
KÜLLI MUROMÄGI 1   1 2.
104-110

3-4 koht

Liis
Varik
Katrin Froš Punkte Koht
LIIS VARIK   3 3 3.
105-104
KATRIN FROŠ 1   1 4.
104-105

5-6 koht

Aet Roosimägi Bessi Kasak Punkte Koht
AET ROOSIMÄGI   1 1 6.
93-95
BESSI KASAK 3   3 5.
95-93

7-8 koht

Reena Pärnat Helena Ilmjärv Punkte Koht
REENA PÄRNAT   3 3 7.
100-97
HELENA ILMJÄRV 1   1 8.
97-100

9-10 koht

Eva
Lank
Iris Reinula Punkte Koht
EVA LANK   1 1 10.
97-101
IRIS REINULA 3   3 9.
101-97

11-12 koht

Anna Šerstjuk Anneli Preimann Punkte Koht
ANNA ŠERSTJUK   3 3 11.
105-60
ANNELI PREIMANN 1   1 12.
60-105

13-14 koht

Andra Stražev Tuuli Muromägi Punkte Koht
ANDRA STRAŽEV   3 3 13.
87-75
TUULI MUROMÄGI 1   1 14.
75-87

15-16 koht

Tuuli Kurisoo   Punkte Koht
TUULI KURISOO     0 15.
 
      0  
 
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed (Eelring : Alagrupp A)
 

  Priit
Viher
Mart Muhel Taavi Ennemuist Siim Aaver Kalev Reinaste Aivo
Agu
Andres Ansip Punkte Koht
PRIIT VIHER   3 3 3 2 3 3 17 1.
111-103 108-100 110-105 108-108 114-104 108-101
MART MUHEL 1   3 1 3 3 3 14 3.
103-111 98-97 94-110 103-88 107-101 108-97
TAAVI ENNEMUIST 1 1   1 1 3 3 10 5.
100-108 97-98 106-109 93-100 99-90 99-93
SIIM AAVER 1 3 3   3 3 3 16 2.
105-110 110-94 109-106 111-104 109-93 107-86
KALEV REINASTE 2 1 3 1   1 3 11 4.
108-108 88-103 100-93 104-111 95-106 104-101
AIVO AGU 1 1 1 1 3   1 8 6.
104-114 101-107 90-99 93-109 106-95 75-93
ANDRES ANSIP 1 1 1 1 1 3   8 7.
101-108 97-108 93-99 86-107 101-104 93-75
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed (Eelring : Alagrupp B)
 

  Zigmontas Strepaitis Eimar Kukk Romet Köhler Eerik Ennemuist Jaanus Gross Ulvar Kuningas Andres Oss Punkte Koht
ZIGMONTAS STREPAITIS   3 3 3 3 3 3 18 1.
112-107 98-97 113-110 110-109 105-98 103-93
EIMAR KUKK 1   3 3 3 3 3 16 2.
107-112 111-95 102-93 107-106 106-103 107-93
ROMET KÖHLER 1 1   1 1 1 3 8 6.
97-98 95-111 97-101 90-100 93-94 101-82
EERIK ENNEMUIST 1 1 3   1 1 3 10 5.
110-113 93-102 101-97 96-99 100-105 105-81
JAANUS GROSS 1 1 3 3   3 3 14 3.
109-110 106-107 100-90 99-96 102-96 107-91
ULVAR KUNINGAS 1 1 3 3 1   3 12 4.
98-105 103-106 94-93 105-100 96-102 107-97
ANDRES OSS 1 1 1 1 1 1   6 7.
93-103 93-107 82-101 81-15 91-107 97-107
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed (Finaalid)
 

1-2 koht

Priit
Viher
Zigmontas Strepaitis Punkte Koht
PRIIT VIHER   3 3 1.
107-100
ZIGMONTAS STREPAITIS 1   1 2.
100-107

3-4 koht

Siim
Aaver
Eimar
Kukk
Punkte Koht
SIIM AAVER   3 3 3.
106-100
EIMAR KUKK 1   1 4.
100-106

5-6 koht

Mart Muhel Jaanus Gross Punkte Koht
MART MUHEL   3 3 5.
99-97
JAANUS GROSS 1   1 6.
97-99

7-8 koht

Kalev Reinaste Ulvar Kuningas Punkte Koht
KALEV REINASTE   3 3 7.
106-104
ULVAR KUNINGAS 1   1 8.
104-106

9-10 koht

Taavi Ennemuist Eerik Ennemuist Punkte Koht
TAAVI ENNEMUIST   3 3 9.
102-101
EERIK ENNEMUIST 1   1 10.
101-102

11-12 koht

Aivo Agu Romet Köhler Punkte Koht
AIVO AGU   1 1 12.
58-94
ROMET KÖHLER 3   3 11.
94-58

13-14 koht

Andres Oss Andres Ansip Punkte Koht
ANDRES OSS   1 1 14.
84-98
ANDRES ANSIP 3   3 13.
98-84
 
PLOKKVIBU - Naised (Finaalid)
 

  Krista Silluta Maarika Jäätma Punkte Koht
KRISTA SILLUTA   3 3 1.
108-100
MAARIKA JÄÄTMA 1   1 2.
100-108
 
PLOKKVIBU - Mehed (Finaalid)
 

  Harri Köhler Priit Sohkin Enno
Mõts
Kristjan Minn Punkte Koht  
HARRI KÖHLER   3 3 3 9 1.  
113-106 110-109 111-107
PRIIT SOHKIN 1   3 1 5 4. (9,9)
106-113 111-110 94-96
ENNO MÕTS 1 1   3 5 3. (9,10)
109-110 110.111 105-104
KRISTJAN MINN 1 3 1   5 2. (10)
107-111 96-94 104-105


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster