JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
JÄRVAKANDI "ILVES CUP" 2005
Järvakandi  24-25.09.2005

 
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
 (A Klass)
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. EVE KIVILO A Järvakandi Ilves 309 -1 313 -1 301 -2 338 -1 1261
2. ZANE BERZINA A Riga Amazones 270 -3 301 -3 308 -1 333 -2 1212
3. JELENA MALAŠA A Riga Amazones 273 -2 303 -2 272 -4 317 -3 1165
4. SIRET LUIK A Järvakandi Ilves 266 -4 281 -4 284 -3 313 -4 1144
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
(B Klass)
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. KÜLLI MUROMÄGI B Järvakandi Ilves 267 -3 292 -1 268 -1 313 -3 1140
2. TUULI KURISOO B Järvakandi Ilves 274 -2 278 -3 263 -2 317 -2 1132
3. BESSI KASAK B Järvakandi Ilves 276 -1 274 -4 256 -3 324 -1 1130
4. TUULI MUROMÄGI B Järvakandi Ilves 227 -6 284 -2 241 -5 276 -6 1028
5. KRISTEL KUUSIK B Järvakandi Ilves 243 -5 248 -5 249 -4 281 -4 1021
6. ANNELI PREIMANN B Järvakandi Ilves 250 -4 230 -6 219 -6 279 -5 978
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
(C Klass)
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. PIRET LUIK C Järvakandi Ilves 265 -1 276 -1 231 -1 295 -2 1067
2. EVA LANK C Pärnu Meelis 185 -2 213 -2 224 -2 310 -1 932
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
(D Klass)
 
Jrk. Nimi   Klubi 70 m   60 m   50 m   30 m   FITA-1
1. LIIS ANNI D Järvakandi Ilves 193 -1 192 -2 170 -5 295 -1 850
2. INGRID KIRS D Järvakandi Ilves 170 -2 185 -3 214 -1 270 -3 839
3. IEVA MARKEVICA D Riga Amazones 157 -3 217 -1 177 -4 242 -5 793
4. KAYSA LUHT D Järvakandi Ilves 136 -5 180 -4 186 -2 276 -2 778
5. ANDRA STRAŽEV D Järvakandi Ilves 140 -4 176 -5 178 -3 267 -4 761
6. JANA KARDAŠ D Järvakandi Ilves - - 63 -6 87 -6 241 -6 391
7. ANETT KALDAS D Järvakandi Ilves - - - - - - 98 -7 98
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
(A Klass)
 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. RAUL KIVILO A Järvakandi Ilves 287 -1 318 -1 321 -1 343 -1 1269
2. EDUARDS LAPSINŠ A Riga Amazones 280 -2 308 -2 297 -2 334 -2 1219
3. TAAVI ENNEMUIST A Vana-Võidu VK 237 -3 289 -3 292 -3 333 -3 1151
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
(B Klass)
 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. AIVO AGU B Järvakandi Ilves 250 -1 262 -2 311 -1 333 -1 1156
2. EERIK ENNEMUIST B Vana-Võidu VK 248 -2 262 -3 296 -2 328 -3 1134
3. SIIM AAVER B Järvakandi Ilves 231 -3 290 -1 262 -5 330 -2 1113
4. PRIIT VIHER B Järvakandi Ilves 199 -5 249 -4 274 -4 327 -4 1049
5. KALEV REINASTE B JAK 206 -4 227 -5 292 -3 324 -5 1049
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
(C Klass)
 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. VALENTINS TARASENKO C Riga Amazones 168 -1 250 -1 263 -1 325 -1 1006
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
(D Klass)
 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. SIIM LUHTOJA D Järvakandi Ilves 83 -2 140 -2 202 -1 283 -2 708
2. MADIS PAJULA D Järvakandi Ilves 88 -1 151 -1 192 -4 271 -4 702
3. KASPAR MINN D Järvakandi Ilves 47 -3 79 -3 194 -3 310 -1 630
4. ROBIN CRIS TAMMIK D Järvakandi Ilves 31 -4 39 -4 200 -2 274 -3 544
5. RAIGO LUHT D Järvakandi Ilves - - - - - - 232 -5 232
6. VALEV PAUKSON D Järvakandi Ilves - - - - - - 207 -6 207
 
PLOKKVIBU - Mehed

 
Jrk. Nimi   Klubi 90 m   70 m   50 m   30 m   FITA-1
1. ENNO MÕTS Järvakandi Ilves 301 -1 325 -1 320 -1 346 -1 1292
2. PRIIT SOHKIN Järvakandi Ilves 282 -2 312 -2 297 -3 344 -2 1235
3. KRISTJAN MINN Järvakandi Ilves 234 -3 270 -3 311 -2 326 -3 1141

A Klass - 1200 silma ja enam
B Klass - 1100 silma kuni 1199 silma
C Klass - 1000 silma kuni 1099 silma
D Klass - 999 ja vähem silma



Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster