JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
2005 a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED VIBULASKMISES.
Pärnu  23-24.07.2005

 
OLÜMPIAVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev   Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Eve Kivilo 08.09.1961 Järvakandi Ilves 287 308 261 308 1164
2. Katrin Froš 30.01.1956 Pärnu Meelis 277 276 260 299 1112
3. Siret Luik 28.09.1986 Järvakandi Ilves 241 296 257 307 1101
4. Tuuli Muromägi 25.12.1986 Järvakandi Ilves 252 276 251 305 1084
5. Külli Muromägi 19.04.1964 Järvakandi Ilves 247 283 242 288 1060
6. Liis Varik 20.01.1991 V.-V. VK-Viljandi SK 216 255 247 324 1042
7. Piret Luik 05.03.1989 Järvakandi Ilves 240 252 241 303 1036
8. Helena Ilmjärv 24.11.1987 V.-V. VK-Viljandi SK 259 265 245 258 1027
9. Bessi Kasak 05.06.1989 Järvakandi Ilves 230 240 250 302 1022
10. Eva Lank 27.10.1986 Pärnu Meelis 253 273 190 299 1015
11. Kristel Kuusik 07.02.1969 Järvakandi Ilves 246 281 188 276 991
12. Anneli Preimann 20.12.1988 Järvakandi Ilves 215 223 224 290 952
13. Iris Reinula 16.01.1988 V.-V. VK-Viljandi SK 217 218 204 302 941
14. Tuuli Kurisoo 12.05.1989 Järvakandi Ilves 232 228 200 269 929
15. Maiu Mardu 14.03.1985 Järvakandi Ilves 210 204 225 258 897
16. Reena Pärnat 01.12.1993 Pärnu Meelis 215 227 179 266 887
17. Aet Roosimägi 12.11.1990 V.-V. VK-Viljandi SK 202 215 170 272 859
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev   Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Raul Kivilo 04.10.1970 Järvakandi Ilves 279 300 301 338 1218
2. Eerik Ennemuist 08.12.1989 V.-V. VK-Viljandi SK 240 303 295 331 1169
3. Mati Vaikjärv V Pärnu Meelis 256 280 288 331 1155
4. Taavi Ennemuist 07.06.1986 V.-V. VK-Viljandi SK 230 302 283 326 1141
5. Priit Viher 05.05.1988 Järvakandi Ilves 254 255 276 334 1119
6. Eimar Kukk 27.11.1985 Pärnu Meelis 240 277 270 325 1112
7. Zigmontas Strepaitis Tallinna Kalev 251 277 264 318 1110
8. Kalev Reinaste 24.10.1971 JAK 229 281 254 302 1066
9. Artur Jakimenko 04.09.1967 Järvakandi Ilves 249 244 262 305 1060
10. Lauri Habakuk 02.09.1990 Pärnu Meelis 225 260 254 311 1050
11. Siim Aaver 30.05.1989 Järvakandi Ilves 230 250 242 314 1036
12. Artur Roosvalt 02.01.1986 Järvakandi Ilves 198 227 252 304 981
13. Ulvar Kuningas 17.04.1973 JAK 176 241 249 306 972
14. Andres Ansip 14.04.1975 Järvakandi Ilves 159 244 234 300 937
15. Olev Haidak 23.09.1939 V Pärnu Meelis 182 249 217 287 935
16. Harri Köhler 19.07.1964 V.-V. VK-Viljandi SK 222 242 197 267 928
17. Aivo Agu 08.12.1976 Järvakandi Ilves 186 152 252 287 877
18. Ants Raag 22.05.1953 V Sõmerpalu Välk 149 206 165 288 808
19. Romet Köhler 27.12.1991 V.-V. VK-Viljandi SK 103 195 206 266 770
20. Jaan Ainvere JAK 114 139 228 287 768
21. Mart Salumäe 06.03.1986 V.-V. VK-Viljandi SK 94 131 204 281 710
22. Taavo Allik 17.11.1991 V.-V. VK-Viljandi SK 74 99 172 259 604
23. Rene Rosin 04.09.1988 V.-V. VK-Viljandi SK 91 99 202 201 593
24. Vahur Ikonen 14.08.1988 V.-V. VK-Viljandi SK 41 113 52 187 393
25. Toomas Visnapuu JAK 6 60 101 202 369
26. Martin Vill 21.01.1991 Sõmerpalu Välk 0 0 81 176 257
27. Riho Tõnisalu 11.10.1969 V.-V. VK-Viljandi SK 57 137 0 0 194
28. Ragnar Raag 28.01.1987 Sõmerpalu Välk 0 0 47 88 135
 
PLOKKVIBU - Naised
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev   Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m FITA-1
1. Krista Silluta 03.07.1967 JAK 303 312 292 332 1239
2. Maarika Jäätma JAK 219 250 177 281 927
 
PLOKKVIBU - Mehed
 

Jrk. Nimi Sünnikuupäev   Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m FITA-1
1. Aleksander Kiskonen 09.07.1946 V V.-V. VK-Viljandi SK 287 304 309 338 1238
2. Priit Sohkin 14.02.1970 Järvakandi Ilves 244 309 305 340 1198
3. Leino Vint JAK 291 290 283 333 1197
4. Guido Kitsingi 26.07.1964 JAK 256 296 291 312 1155
5. Kristjan Minn 28.04.1981 Järvakandi Ilves 246 273 245 264 1028

OLÜMPIAVIBU NAISED - Olümpiaring

Jrk. Nimi Klubi 1/8 1/4 1/2 III Finaal
1. Tuuli Muromägi Järvakandi Ilves 140 96 93   90
2. Katrin Froš Pärnu Meelis 142 88 90   85
3. Siret Luik Järvakandi Ilves 114 83 88 91  
4. Eve Kivilo Järvakandi Ilves 141 91 89 90  
5. Eva Lank Pärnu Meelis 126 81      
6. Liis Varik V.-V. VK-Viljandi SK 118 78      
7. Anneli Preimann Järvakandi Ilves 105 72      
8. Helena Ilmjärv V.-V. VK-Viljandi SK 124 63      
9. Piret Luik Järvakandi Ilves 117        
10. Bessi Kasak Järvakandi Ilves 117        
10. Maiu Mardu Järvakandi Ilves 113        
12. Külli Muromägi Järvakandi Ilves 102        
13. Iris Reinula V.-V. VK-Viljandi SK 98        
14. Reena Pärnat Pärnu Meelis 92        
15. Tuuli Kurisoo Järvakandi Ilves 68        
16. Kristel Kuusik Järvakandi Ilves 0        
 
OLÜMPIAVIBU MEHED - Olümpiaring
 

Jrk. Nimi Klubi 1/16 1/8 1/4 1/2 III Finaal
1. Raul Kivilo Järvakandi Ilves 144 145 100 99   107
2. Zigmontas Strepaitis Tallinna Kalev 136 135 99 93   94
3. Taavi Ennemuist V.-V. VK-Viljandi SK 149 144 101 98 102  
4. Eimar Kukk Pärnu Meelis 126 135 101 82 87  
5. Mati Vaikjärv Pärnu Meelis 97 141 96      
6. Eerik Ennemuist V.-V. VK-Viljandi SK 133 151 94      
7. Priit Viher Järvakandi Ilves 122 148 90      
8. Artur Jakimenko Järvakandi Ilves 141 140 80      
9. Ulvar Kuningas JAK 124 139        
10. Siim Aaver Järvakandi Ilves 129 132        
11. Andres Ansip Järvakandi Ilves 121 120        
12. Lauri Habakuk Pärnu Meelis 133 114        
13. Artur Roosvalt Järvakandi Ilves 126 114        
14. Kalev Reinaste JAK 74 96        
15. Ants Raag Sõmerpalu Välk 103 84        
16. Aivo Agu Järvakandi Ilves 134 61        
17. Harri Köhler V.-V. VK-Viljandi SK 112          
18. Romet Köhler V.-V. VK-Viljandi SK 107          
19. Mart Salumäe V.-V. VK-Viljandi SK 101          
20. Rene Rosin V.-V. VK-Viljandi SK 96          
21. Jaan Ainvere JAK 76          
22. Taavo Allik V.-V. VK-Viljandi SK 58          
23. Vahur Ikonen V.-V. VK-Viljandi SK 18          
24. Olev Haidak Pärnu Meelis 0          
25. Toomas Visnapuu JAK 0  
 
PLOKKVIBU NAISED - Olümpiaring
 

Jrk. Nimi Klubi Finaal
1. Krista Silluta JAK 103
2. Maarika Jäätma JAK 59
 
PLOKKVIBU MEHED - Olümpiaring
  
Jrk. Nimi Klubi 1/4 1/2 III Finaal
1. Priit Sohkin Järvakandi Ilves 105 106   105
2. Guido Kitsingi JAK 94 111   100
3. Aleksander Kiskonen V.-V. VK-Viljandi SK 106 102 103  
4. Leino Vint JAK 98 96 95  
5. Kristjan Minn Järvakandi Ilves 87      
 
OLÜMPIAVIBU - Naiskonnad
 

Jrk.

Võistkond

    1/4   1/2   III

Finaal

1. Järvakandi ILVES III   Eve Kivilo 1589 -1 183   188     194
  Külli Muromägi                
      Siret Luik                
                       
2. Järvakandi ILVES I   Kristel Kuusik 1460 -3 174   165     190
      Tuuli Muromägi                
      Anneli Preimann                
                       
3. Pärnu Meelis Katrin Froš 1546 -2 170   165   165  
    Eva Lank                
    Reena Pärnat                
                       
4. V.-Võidu VK-VSK   Liis Varik 1459 -4 150   151   144  
      Helena Ilmjärv                
      Aet Roosimägi                
      Iris Reinula                
                       
5. Järvakandi ILVES II   Piret Luik 1631 -5 134          
      Bessi Kasak                
      Maiu Mardu                
      Tuuli Kurisoo                
 
OLÜMPIAVIBU - Meeskonnad
 

Jrk.

Võistkond

    1/4   1/2   III

Finaal

1. Järvakandi ILVES II Raul Kivilo 1568 -1 202   228     224
Priit Viher                
Siim Aaver                
                       
2. Pärnu Meelis   Mati Vaikjärv 1538 -3 218   208     201
      Olev Haidak                
      Eimar Kukk                
      Lauri Habakuk                
                       
3. V.-Võidu VK-VSK I Taavi Ennemuist 1539 -2 198   189   223  
    Eerik Ennemuist                
    Harri Köhler                
                       
4. Järvakandi ILVES I   Artur Jakimenko 1321 -4 190   165   165  
      Andres Ansip                
      Aivo Agu                
      Artur Roosvalt                
                       
5. V.-Võidu VK-VSK II   Riho Tõnisalu 609 -7 139          
      Rene Rosin                
      Mart Salumäe                
                       
6. JAK   Kalev Reinaste 1180 -5 139          
      Ulvar Kuningas                
      Jaan Ainvere                
                       
7. V.-Võidu VK-VSK III   Romet Köhler 625 -6 110          
      Taavo Allik                
      Vahur Ikonen                
 
PLOKKVIBU - Naiskonnad
 

Jrk.

Võistkond

   

Finaal

1. JAK   Krista Silluta     128
    Maarika Jäätma      
 
PLOKKVIBU - Meeskonnad
 

Jrk.

Võistkond

   

Finaal

1. JAK   Leino Vint     150
    Guido Kitsingi      
2. Järvakandi Ilves   Priit Sohkin     137
      Kristjan Minn      


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster