JÄRVAKANDI VIBUKLUBI "ILVES" 
   Uudised
   Klubi
   Ajalugu
   Kalenderplaan
   Tulemused / saavutused
   Reeglid
   Pildigalerii
   Lingid
   Kontaktandmed
   Tagasiside
   Vibukas
PÄRNU AVAVÕISTLUSED 2005 / EVL KATSEVÕISTLUS.
Pärnu  30.04-01.05.2005
 


TIDETID - Tüdrukud
(4x15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 15 m 15 m 15 m 15 m Kokku
1. Reena Pärnat PÄRNU MEELIS 342 354 346 341 1383
2. Taisi Telve PÄRNU MEELIS 351 349 337 339 1376
3. Ingrid Kirs JÄRVAKANDI ILVES 328 321 329 338 1316
4. Mari-Ann Jõesaar JÄRVAKANDI ILVES 331 325 321 313 1290
5. Kristin Putnik V.-VÕIDU VK-SK 319 313 309 312 1253
6. Kätly Vaikjärv PÄRNU MEELIS 296 317 313 308 1234
7. Amy-Liis Kurm PÄRNU MEELIS 290 292 277 287 1146
8. Ann Mari Liivrand TALLINNA KALEV 193 179 206 262 840
 
TIDETID - Poisid
(4x15 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 15 m 15 m 15 m 15 m Kokku
1. Kristo Kookla V.-VÕIDU VK-SK 335 332 334 330 1331
2. Alex Puusild V.-VÕIDU VK-SK 328 336 326 318 1308
3. Rainis Mäemees V.-VÕIDU VK-SK 325 324 319 323 1291
4. Tambet Väärtmaa PÄRNU MEELIS 326 319 329 315 1289
5. Raigo Luht JÄRVAKANDI ILVES 256 254 269 263 1042
6. Kauro Kruusmaa JÄRVAKANDI ILVES 240 228 249 209 926
7. Renar Toome V.-VÕIDU VK-SK 233 261 206 194 894
8. Daniel Eelmaa JÄRVAKANDI ILVES 174 151 187 194 706
 
NOORED - Tüdrukud
(4x30 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m 30 m 30 m 30 m Kokku
1. Anna Šerstjuk JÄRVAKANDI ILVES 279 281 300 313 1173
2. Andra Stražev JÄRVAKANDI ILVES 289 297 292 292 1170
3. Liisa Saare V.-VÕIDU VK-SK 260 277 256 276 1069
4. Kristi Kookla V.-VÕIDU VK-SK 245 259 284 250 1038
5. Kaysa Luht JÄRVAKANDI ILVES 258 222 235 265 980
6. Kristi Ennemuist V.-VÕIDU VK-SK 169 200 234 225 828
 
NOORED - Poisid
(4x30 m Ø122 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m 30 m 30 m 30 m Kokku
1. Sander Putnik V.-VÕIDU VK-SK 329 321 306 327 1283
2. Romet Köhler V.-VÕIDU VK-SK 308 321 311 326 1266
3. Margus Tui V.-VÕIDU VK-SK 303 314 312 315 1244
4. Taavo Allik V.-VÕIDU VK-SK 303 298 311 305 1217
5. Kaspar Minn JÄRVAKANDI ILVES 260 292 274 292 1118
6. Erik Soekov PÄRNU MEELIS 264 223 259 247 993
7. Andreas Ilmjärv V.-VÕIDU VK-SK 256 258 218 242 974
8. Franz Valgepea TALLINNA KALEV 173 199 282 225 879
9. Siim Kirme TALLINNA KALEV 282 254 0 0 536
10. Kristo Kraaner V.-VÕIDU VK-SK 224 249 0 0 473
11. Ragnar Raag SÕMERPALU SK 245 213 0 0 458
12. Martin Vill SÕMERPALU SK 126 168 0 0 294
 
KADETID - Tüdrukud
(Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 60 m 50 m 40 m 30 m Kokku
1. Bessi Kasak JÄRVAKANDI ILVES 277 304 285 311 1177
2. Liis Varik V.-VÕIDU VK-SK 277 282 290 327 1176
3. Aet Roosimägi V.-VÕIDU VK-SK 178 218 265 290 951
4. Piret Luik JÄRVAKANDI ILVES 251 228 209 257 945
 
KADETID - Poisid
(Noorte FITA)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m Kokku
1. Eerik Ennemuist V.-VÕIDU VK-SK 295 314 288 319 1216
2. Siim Aaver JÄRVAKANDI ILVES 265 278 271 316 1130
3. Lauri Habakuk PÄRNU MEELIS 214 280 266 311 1071
4. Janno Kink PÄRNU MEELIS 0 0 171 293 464
5. Andres Oss V.-VÕIDU VK-SK 130 148 0 0 278
 
KADETID - Poisid
V/A
(4x30 m Ø80 cm)
 
Jrk. Nimi Klubi 30 m 30 m 30 m 30 m Kokku
1. Tõnis Väin TALLINNA KALEV 258 239 234 251 982
2. Tõnis Lind TALLINNA KALEV 186 220 187 145 738
3. Kaur Laanemäe TALLINNA KALEV 108 141 69 94 412
 
NAISJUUNIORID
(FITA-1)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m Kokku
1. Tuuli Kurisoo JÄRVAKANDI ILVES 262 274 254 313 1103
2. Iris Reinula V.-VÕIDU VK-SK 207 212 186 283 888
3. Kaisa Telve PÄRNU MEELIS 0 0 105 192 297
 
MEESJUUNIORID
(FITA-1)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m Kokku
1. Toomas Savi V.-VÕIDU VK-SK 205 283 284 308 1080
2. Rene Rosin V.-VÕIDU VK-SK 188 242 238 246 914
3. Kaarel Soots V.-VÕIDU VK-SK 23 28 96 134 281
4. Toomas Visnapuu SÕMERPALU 71 74 0 0 145
 
OLÜMPIAVIBU - Naised
(FITA-1)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m Kokku
1. Eve Kivilo JÄRVAKANDI ILVES 292 286 297 333 1208
2. Katrin Froš PÄRNU MEELIS 277 300 279 328 1184
3. Tuuli Muromägi JÄRVAKANDI ILVES 232 244 238 302 1016
4. Külli Muromägi JÄRVAKANDI ILVES 211 256 234 279 980
5. Evelyn Rang Tallinna KALEV 182 225 240 286 933
6. Eva Lank PÄRNU MEELIS 0 0 259 313 572
7. Kristel Kuusik JÄRVAKANDI ILVES 204 0 0 0 204
 
OLÜMPIAVIBU - Mehed
(FITA-1)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m Kokku
1. Enn Lank PÄRNU MEELIS 246 287 281 322 1136
2. Zigmontas Strepaitis Tallinna KALEV 233 270 283 315 1101
3. Andres Ansip JÄRVAKANDI ILVES 228 259 276 314 1077
4. Eimar Kukk PÄRNU MEELIS 219 271 263 315 1068
5. Leo Kuusk PÄRNU MEELIS 152 244 242 282 920
6. Harri Köhler V.-VÕIDU VK-SK 182 222 237 275 916
7. Ants Raag SÕMERPALU SK 99 182 0 0 281
 
VETERANID - Mehed
(70m+60m+50m+30m)
 
Jrk. Nimi Klubi 70 m 60 m 50 m 30 m Kokku
1. Olev Haidak PÄRNU MEELIS 251 240 235 305 1031
 
PLOKKVIBU - Mehed
(FITA-1)
 
Jrk. Nimi Klubi 90 m 70 m 50 m 30 m Kokku
1. Kristjan Minn JÄRVAKANDI ILVES 152 181 204 265 802


Copyright (c) 2001-2018 AC Ilves
Webmaster